Holz her 1401 купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
7

edge bending machine HOLZ-HER 1405

Sankt Peter im Sulmtal, АвстријаАвстрија локација на застапништво
476 km
1988
добар (користен)
14

Edge banding machine Holz Her Arcus 1336-2 FÜ + PU

Lieboch, АвстријаАвстрија
7153 km
2011
одличен (користен)


holz her 1...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
4

edge trimmer HOLZHER UF 362

Sankt Peter im Sulmtal, АвстријаАвстрија локација на застапништво
476 km
користен
13

Edge banding machine Holz-Her Sprint 1329 Premium

Lieboch, АвстријаАвстрија
7153 km
добра состојба (се користи)
6

Edge banding machine Holz Her Sprint 1417 FÜ + PU

Lieboch, АвстријаАвстрија
7153 km
добра состојба (се користи)
6

CNC machining centre * entry-level machine * Holz-Her Easy-Master 7015

Hochheim am Main, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6537 km
2001
користен
6

Single side edge bander Holz-Her 1411-1

Petershagen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6470 km
2001
користен
5

Panel saw Holz-Her 1260

Hochheim am Main, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6537 km
2007
користен
6

CNC-Bearbeitungszentrum Holz-Her Pro-Master 7125

Nattheim, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6725 km
2012
користен
6

edge banding machine HOLZHER 1487 V

Rietberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6460 km
2002
подготвен за работа (се користи)
6

Edge banding machine up to glue er thickness 20 mm Holz-Her Perfect 1424

Hochheim am Main, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6537 km
користен
6

Kantenanleimmaschine Holz-Her 1436 SE

Nattheim, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6725 km
1996
користен
6

CNC machining centre HOLZ-HER DYNESTIC 7521

Klipphausen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6814 km
2015
користен
6

Edge banding machine Holz-Her Sprint 1317-1

Hochheim am Main, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6537 km
2006
користен
4

CNC work centres Holz-Her Evolution 7405

Petershagen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6470 km
2013
користен
6

CNC machining centre HOLZ-HER MULTIMASTER 7321

Klipphausen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6814 km
1998
користен
15

Edge bander Holzher, Holz-Her Sprint 1416

Barntrup, ГерманијаГерманија
6495 km
2002
одличен (користен)
3

stehende Plattensäge HolzHer 1255

Повеќе Holzher 1255
Nattheim, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6725 km
2004
користен
1

Panel saw Holzher 1215

Повеќе Holzher 1215
Egenhofen / Herrnzell, ГерманијаГерманија
6808 km
1987
неискористен (користен)


holz her 1...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

Преглед на преку најпопуларните видови на машини:

до

до

промена пребарување
HOLZ HER 1401
продаде веднаш
со светски лидер на пазарот од 0,79 EUR по котација.
Дознаете повеќе сега


телефон: +49 (0) 201 857 86 112
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.