Holzher 2141 купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
4

edge trimmer HOLZHER UF 362

Sankt Peter im Sulmtal, АвстријаАвстрија локација на застапништво
476 km
користен
3

Machines Kantenanleimmaschine HOLZHER 1410, Bj: 1980

St. Peter in der Au, АвстријаАвстрија локација на застапништво
7043 km
подготвен за работа (се користи)
900 €
понудане се вклучени во комплетот. ДДВ
Друга 10 денови
7

Edgebanding HolzHer Sprint 1312

Hooglede-Gits, БелгијаБелгија
6154 km
2008
одличен (користен)
6

edge banding machine HOLZHER 1487 V

Rietberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6460 km
2002
подготвен за работа (се користи)
7

Machines Kantenanleimmaschine HOLZHER 1401

St. Peter in der Au, АвстријаАвстрија локација на застапништво
7043 km
подготвен за работа (се користи)
600 €
понудане се вклучени во комплетот. ДДВ
Друга 10 денови


holzher 2141
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
3

Panelsaw, Wallsaw Holzher 1212

Löhne, ГерманијаГерманија
6462 km
подготвен за работа (се користи)
0

CNC-Bearbeitungszentrum 4 Achs HolzHer Uni-Master 7226

Nattheim, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6725 km
2001
користен
11

Edge banding machine Holzher 1314

Egenhofen / Herrnzell, ГерманијаГерманија
6808 km
2007
добар (користен)
6

edge banding machine HOLZHER 1487 TRIATHLON

Rietberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6460 km
2005
подготвен за работа (се користи)
1

Machines Kantenanleimmaschine HOLZHER 1408, Bj: 1988

St. Peter in der Au, АвстријаАвстрија локација на застапништво
7043 km
подготвен за работа (се користи)
1.200 €
понудане се вклучени во комплетот. ДДВ
Друга 10 денови
0

Eckenkopiergerät Holzher 1980

Повеќе Holzher 1980
Nattheim, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6725 km
1980
користен
6

panel saw HOLZHER 1220 AUTOMATIC

Rietberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6460 km
1980
подготвен за работа (се користи)
9

Machines Kantenanleimmaschine HOLZHER 1421, Bj: 1991

St. Peter in der Au, АвстријаАвстрија локација на застапништво
7043 km
подготвен за работа (се користи)
1.300 €
понудане се вклучени во комплетот. ДДВ
Друга 10 денови
12

Edge banding machine premilling Holzher Sprint 1417

Повеќе Holzher Sprint 1417
Kezmarok, СловачкаСловачка локација на застапништво
7348 km
2000
добар (користен)
0

stehende Plattensäge Holzher 1220 automatic Super cut

Nattheim, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6725 km
1992
користен
6

edge banding machine HOLZHER 1310-1 SPRINT

Rietberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6460 km
2006
подготвен за работа (се користи)
15

Single Sided Machine HOLZHER ACCORD 1468

Alzira (Valencia), ШпанијаШпанија
6435 km
2004
подготвен за работа (се користи)
0

stehende Plattensäge HolzHer 1255

Повеќе Holzher 1255
Nattheim, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6725 km
2004
користен
6

edge banding machine HOLZHER ARCUS 1334-3

Повеќе Holzher Arcus 1334
Rietberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6460 km
2010
подготвен за работа (се користи)
5

Edge banding machine HolzHer Trim 1402 MFE

Hüllhorst, ГерманијаГерманија
6452 km
1997
добар (користен)
0

stehende Plattensäge HolzHer 1265 super cut

Nattheim, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6725 km
1991
користен
5

Deburringmachine Burrmaster 21411E

Lemmer, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6242 km
1998
користен
1

Feed HolzHer ET17

Neuhofen i. Innkreis, АвстријаАвстрија
6963 km
обновен (користен)
11

Edge banding machine HolzHer 1448

Tauberbischofsheim, ГерманијаГерманија
6644 km
одличен (користен)
10

CNC HolzHer Eco-Master 7120

Hooglede-Gits, БелгијаБелгија
6154 km
2004
добар (користен)


holzher 2141
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување
HOLZHER 2141
продаде веднаш
со светски лидер на пазарот од 0,79 EUR по котација.
Дознаете повеќе сега


телефон: +49 (0) 201 857 86 112
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.