Hurco bmc 25 купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
3

Vertical Milling Center Hurco BMC 25

Повеќе Hurco Bmc 25
Heilbronn, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6633 km
1995
користен
8

Machining centers (vertical) Hurco BMC 30 HSM

Повеќе Hurco Bmc 30
Kaiserslautern, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6526 km
1998
подготвен за работа (се користи)
1

CNC Machining centre (Vertical) HURCO BMC 30

Повеќе Hurco Bmc 30
Brno, Република ЧешкаРепублика Чешка
7108 km
1999
подготвен за работа (се користи)
4

Machining center Hurco BMC 30

Повеќе Hurco Bmc 30
Schwäbisch Gmünd , ГерманијаГерманија
6690 km
1998
добар (користен)
7

Machining centers (vertical) Hurco BMC 30M

Повеќе Hurco Bmc 30
Kaiserslautern, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6526 km
2000
подготвен за работа (се користи)
13

Vertical MC Hurco BMC 30

Повеќе Hurco Bmc 30
Farnweg 5, 86161 Augsburg, DEГерманија
6788 km
1998
добар (користен)


hurco bmc 25
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
4

milling machining centers - vertical HURCO BMC 4020

Повеќе Hurco Bmc 4020
Bühl, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6584 km
2000
користен
4

Fremdgetr. Spindle VMX24 HS202593 10 K DE SK 40 HURCO

Naumburg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6533 km
користен
3

Milling machine Hurco BMC 30SSM

Повеќе Hurco Bmc 30
Schwäbisch Gmünd , ГерманијаГерманија
6690 km
1998
добар (користен)
3

Vertical machining center / 4 axles Hurco BMC 64

Biebrich, ГерманијаГерманија
6499 km
1999
добар (користен)
4

Fremdgetr. Spindle VMX24 HS202593 10 K DE SK 40 HURCO

Naumburg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6533 km
користен
6

BAZ Hurco BMC30/M

Повеќе Hurco Bmc 30
Huvestr. 50, 40589 Düsseldorf, DEГерманија
6387 km
1996
добар (користен)
4

Fremdgetr. Spindle BMC SK 40 6 K 130 HURCO

Naumburg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6533 km
користен
6

Guillotines / Shearing EDWARDS Truecut DD 3.25mm x 2500mm Guillotine / Shear

Leicestershire, Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5824 km
подготвен за работа (се користи)
4

CNC Machining Centre with Matrix Table SCM Record 125

Liverpool, Обединето КралствоОбединето Кралство
5677 km
2005
добар (користен)
3

Hydr. pressbrake GWF-MENGELE H 250 - 35

Niederlangen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6338 km
1995
користен
15

Channel baling press Paal KONTI 325 D

Stuhr bei Bremen, ГерманијаГерманија
6426 km
2000
обновен (користен)
9

Spot Welders PEI-POINT PBP 126 PX 25 KVA Spot Welder

Leicestershire, Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5824 km
2012
подготвен за работа (се користи)
4

Injection molding machine up to 1000 KN ARBURG 370 C 800-250

Strassenhaus, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6460 km
1999
користен
7

Guillotines / Shearing EDWARDS Truecut 3.25/1250/DD 1250mm x 3.25mm Mechnical Guillotine/ Shear

Leicestershire, Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5824 km
подготвен за работа (се користи)
4

Erosion machines Sodick AD325L

Kaiserslautern, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6526 km
2008
подготвен за работа (се користи)
3

CNC Vertical Machining Centre Alzmetall FS 2500 LB/DB

Zevenbergen, ХоландијаХоландија
6225 km
2005
одличен (користен)
7

Crane crane crane PFEIFER 12500 kg x 7m

Gießen, ГерманијаГерманија
6531 km
1998
добар (користен)
3

Guillotines / Shearing EDWARDS 3.5 x 2500 2500mm x 3.5mm Guillotine/Shear

Leicestershire, Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5824 km
подготвен за работа (се користи)
5

Stamping and Punching Machine LVD Global 20 - 25

Niederlangen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6338 km
2001
користен
5

CNC Vertical Machining Centre Mazak FJV 25

Zevenbergen, ХоландијаХоландија
6225 km
1997
добар (користен)
10

lathes manual 25 x 60S/No.: 40199-3-75

Dundee, Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5590 km
подготвен за работа (се користи)


hurco bmc 25
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување
HURCO BMC 25
продаде веднаш
со светски лидер на пазарот од 0,79 EUR по котација.
Дознаете повеќе сега


телефон: +49 (0) 201 857 86 112
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.