категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали
Класифицирана реклама
Hurco BMC 50-P Hurco BMC 50-P Hurco BMC 50-P Hurco BMC 50-P Hurco BMC 50-P Hurco BMC 50-P
more images
6
Унгарија Hungary
643 km
Hurco BMC 50-P
1994
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO BMC 24 SSM HURCO BMC 24 SSM HURCO BMC 24 SSM HURCO BMC 24 SSM HURCO BMC 24 SSM HURCO BMC 24 SSM
more images
6
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
HURCO BMC 24 SSM
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Хрватска Sisak
608 km
HURCO BMC 4020 HT/M
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO BMC 30/M HURCO BMC 30/M HURCO BMC 30/M HURCO BMC 30/M HURCO BMC 30/M HURCO BMC 30/M HURCO BMC 30/M HURCO BMC 30/M
more images
8
Германија Mühlheim am Main
1374 km
HURCO BMC 30/M
1995
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO BMC 2416 SSM
more images
1
Германија Baden-Württemberg, Deutschland
1248 km
HURCO BMC 2416 SSM
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO   BMC 4020 INV 25342
more images
1
Чешка република Beroun
1104 km
HURCO BMC 4020 INV 25342
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO BMC 4020 HT HURCO BMC 4020 HT HURCO BMC 4020 HT HURCO BMC 4020 HT HURCO BMC 4020 HT
more images
5
Франција La Grand-Croix
1449 km
HURCO BMC 4020 HT
1998
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO BMC 4020 HURCO BMC 4020 HURCO BMC 4020
more images
3
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
HURCO BMC 4020
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bühl
1323 km
HURCO BMC 2416/SSM
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO BMC 64 M HURCO BMC 64 M HURCO BMC 64 M HURCO BMC 64 M HURCO BMC 64 M HURCO BMC 64 M HURCO BMC 64 M HURCO BMC 64 M HURCO BMC 64 M
more images
9
Германија Mühlheim am Main
1374 km
HURCO BMC 64 M
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO BMC 4020 SSM
more images
1
Германија Baden-Württemberg, Deutschland
1248 km
HURCO BMC 4020 SSM
1997
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hurco BMC 4020/SSM Hurco BMC 4020/SSM Hurco BMC 4020/SSM
more images
3
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Hurco BMC 4020/SSM
1997
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
 BMC TGR 1846 (4x2) ELG  BMC TGR 1846 (4x2) ELG  BMC TGR 1846 (4x2) ELG  BMC TGR 1846 (4x2) ELG  BMC TGR 1846 (4x2) ELG  BMC TGR 1846 (4x2) ELG  BMC TGR 1846 (4x2) ELG
more images
7
Германија Bernkastel-Kues
(Локација на дилерот)
1466 km
BMC TGR 1846 (4x2) ELG
Ново
Класифицирана реклама
Solarco Boxmatic BMC 17DCP Solarco Boxmatic BMC 17DCP Solarco Boxmatic BMC 17DCP
more images
3
Estland (Reval) Estonia
1905 km
Solarco Boxmatic BMC 17DCP
2008
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sonstige/Other BMC Elegance Tugra TGR 1846 Sonstige/Other BMC Elegance Tugra TGR 1846 Sonstige/Other BMC Elegance Tugra TGR 1846 Sonstige/Other BMC Elegance Tugra TGR 1846 Sonstige/Other BMC Elegance Tugra TGR 1846 Sonstige/Other BMC Elegance Tugra TGR 1846 Sonstige/Other BMC Elegance Tugra TGR 1846 Sonstige/Other BMC Elegance Tugra TGR 1846 Sonstige/Other BMC Elegance Tugra TGR 1846 Sonstige/Other BMC Elegance Tugra TGR 1846 Sonstige/Other BMC Elegance Tugra TGR 1846 Sonstige/Other BMC Elegance Tugra TGR 1846 Sonstige/Other BMC Elegance Tugra TGR 1846 Sonstige/Other BMC Elegance Tugra TGR 1846 Sonstige/Other BMC Elegance Tugra TGR 1846
more images
15
Холандија Vriezenveen
1655 km
Sonstige/Other BMC Elegance Tugra TGR 1846
Ново
Класифицирана реклама
HURCO BMC 25
more images
1
Германија Bayern, Deutschland
1132 km
HURCO BMC 25
1992
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO BMC30 HURCO BMC30 HURCO BMC30 HURCO BMC30 HURCO BMC30 HURCO BMC30 HURCO BMC30 HURCO BMC30
more images
8
Германија Pfullendorf
1208 km
HURCO BMC30
1996
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hurco BMC 2416/SSM Hurco BMC 2416/SSM Hurco BMC 2416/SSM
more images
3
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Hurco BMC 2416/SSM
1999
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Toshiba BMC 5B Toshiba BMC 5B Toshiba BMC 5B Toshiba BMC 5B
more images
4
Германија Düsseldorf
(Локација на дилерот)
1558 km
Toshiba BMC 5B
1981
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Hurco BMC 20 Hurco BMC 20 Hurco BMC 20 Hurco BMC 20
more images
4
Германија Pfullendorf
1208 km
Hurco BMC 20
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO BMC-30/ SSM HURCO BMC-30/ SSM
more images
2
Германија
1369 km
HURCO BMC-30/ SSM
1997
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Хрватска Sisak
608 km
HURCO 5-axis BMC4020 + VMX24
2005
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Oelde
1531 km
MORI SEIKI SL 303-B MC / 700
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KUKA Kuka 69-350-075 , BMC30/135KB , 69350075 Servo Drive KUKA Kuka 69-350-075 , BMC30/135KB , 69350075 Servo Drive KUKA Kuka 69-350-075 , BMC30/135KB , 69350075 Servo Drive
more images
3
Германија Remscheid
(Локација на дилерот)
1538 km
KUKA Kuka 69-350-075 , BMC30/135KB , 69350075 Servo Drive
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hurco BMC4020/SSM Hurco BMC4020/SSM Hurco BMC4020/SSM Hurco BMC4020/SSM Hurco BMC4020/SSM
more images
5
Германија Pfullendorf
(Локација на дилерот)
1208 km
Hurco BMC4020/SSM
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hurco BMC30/M Hurco BMC30/M Hurco BMC30/M Hurco BMC30/M Hurco BMC30/M Hurco BMC30/M
more images
6
Германија
1558 km
Hurco BMC30/M
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Łódź
1145 km
LT3015F
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
BRUDERER - LEINHAAS AR 11-100.H BRUDERER - LEINHAAS AR 11-100.H BRUDERER - LEINHAAS AR 11-100.H BRUDERER - LEINHAAS AR 11-100.H BRUDERER - LEINHAAS AR 11-100.H BRUDERER - LEINHAAS AR 11-100.H
more images
6
Германија Hessisch Lichtenau
1408 km
BRUDERER - LEINHAAS AR 11-100.H
1991
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
JIAHE 298AB - 80
more images
1
Чешка република Napajedla
904 km
JIAHE 298AB - 80
2020
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cojali Jaltest Trucks Cojali Jaltest Trucks
more images
2
Германија Erkrath
1555 km
Cojali Jaltest Trucks
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
SIEHE 	SYC-300 Extrusion Machine
more images
1
Чешка република Napajedla
904 km
SIEHE SYC-300 Extrusion Machine
2020
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
	SIEHE 	SXJB-300 Dual Planetary Mixer 	SIEHE 	SXJB-300 Dual Planetary Mixer 	SIEHE 	SXJB-300 Dual Planetary Mixer
more images
3
Чешка република Napajedla
904 km
SIEHE SXJB-300 Dual Planetary Mixer
2020
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
JIAHE 22KW High Speed Mixer JIAHE 22KW High Speed Mixer
more images
2
Чешка република Napajedla
904 km
JIAHE 22KW High Speed Mixer
2020
како нов (користен)
Јавете се

Искористено Bmc

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.