Hurco vtxu купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
5

Machining Center - Vertical HURCO VMX 50/40T

Повеќе Hurco Vmx 50
Karlsbad, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6602 km
2007
користен
8

Machining centers (vertical) Hurco BMC 30 HSM

Повеќе Hurco Bmc 30
Kaiserslautern, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6526 km
1998
подготвен за работа (се користи)
5

cnc vertical machining centre Hurco VM 10

Leicestershire, Обединето КралствоОбединето Кралство
5820 km
2012
добар (користен)
8

milling machining centers - vertical HURCO VMX 64 i

Повеќе Hurco Vmx 64
Langenfeld, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6395 km
2015
користен
1

CNC Machining centre (Vertical) HURCO BMC 30

Повеќе Hurco Bmc 30
Brno, Република ЧешкаРепублика Чешка
7108 km
1999
подготвен за работа (се користи)
7

Machining centers (vertical) Hurco BMC 30M

Повеќе Hurco Bmc 30
Kaiserslautern, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6526 km
2000
подготвен за работа (се користи)
8

cnc vertical machining centre Hurco VMX 50T

Повеќе Hurco Vmx 50
Leicestershire, Обединето КралствоОбединето Кралство
5820 km
2008
добар (користен)


hurco vtxu
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
1

CNC Machining centre (Vertical) HURCO VMX 42

Повеќе Hurco Vmx 42
Brno, Република ЧешкаРепублика Чешка
7108 km
2003
подготвен за работа (се користи)
15

Machining centers (vertical) Hurco VMX 50/40T

Повеќе Hurco Vmx 50
Kaiserslautern, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6526 km
2003
подготвен за работа (се користи)
4

Machining center Hurco BMC 30

Повеќе Hurco Bmc 30
Schwäbisch Gmünd , ГерманијаГерманија
6690 km
1998
добар (користен)
13

Vertical MC Hurco BMC 30

Повеќе Hurco Bmc 30
Farnweg 5, 86161 Augsburg, DEГерманија
6788 km
1998
добар (користен)
3

Fremdgetr. Spindle VMX 24/42/64/80 VTX Z CTS HS603 HURCO

Naumburg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6533 km
користен
15

Machining centers (vertical) Hurco VMX24S

Kaiserslautern, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6526 km
2006
подготвен за работа (се користи)
10

Vertical machining center HURCO VM2

Szekesfehervar, УнгаријаУнгарија
7343 km
2003
одличен (користен)
11

CNC Turningmachine Hurco TMM 10i

Eibenstock, ГерманијаГерманија
6788 km
2014
одличен (користен)
3

Fremdgetr. Spindle HS 201962 10 K (SK40) HURCO

Naumburg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6533 km
користен
15

Machining centers (vertical) Hurco VSX24

Kaiserslautern, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6526 km
2002
подготвен за работа (се користи)
5

CNC lathe Hurco TM 6

weiterstadt, ГерманијаГерманија
6560 km
2006
добар (користен)
4

Fremdgetr. HS203857 10 K spindle SK40 HURCO

Naumburg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6533 km
користен
2

Processing Center 3-axis Hurco VMX24i

Nordrhein-Westfalen, DeutschlandГерманија
6428 km
2015
одличен (користен)
6

Machining centers (horizontal) Hurco DCX 32i

Kaiserslautern, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6526 km
2015
подготвен за работа (се користи)
6

CNC Milling Machine Hurco VMX24 I Winmax Hurco VMX24 I

Hannover, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6523 km
2015
користен
7

Vertical machining center HURCO VM1

Szekesfehervar, УнгаријаУнгарија
7343 km
2007
добар (користен)
4

Fremdgetr. Spindle VMX42 HS202272 12 K DR SK 40 HURCO

Naumburg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6533 km
користен
4

milling machining centers - vertical HURCO BMC 4020

Повеќе Hurco Bmc 4020
Bühl, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6584 km
2000
користен
4

Hurco milling machine VMX 40 Hurco VMX 40

Dortmund, ГерманијаГерманија
6404 km
2000
добар (користен)
11

machining centre vertical Hurco VMX 60 SRTi

Brno - Slatina , Република ЧешкаРепублика Чешка
7114 km
2015
одличен (користен)
9

Vertical machining center HURCO VMX30

Повеќе Hurco Vmx 30
Szekesfehervar, УнгаријаУнгарија
7343 km
2003
добра состојба (се користи)
3

Verikales machining center HURCO VMX 84t

Dreieich, ГерманијаГерманија
6559 km
2008
подготвен за работа (се користи)
3

Fremdgetr. Spindle 10000 SK 40 foreign transmissions HURCO

Naumburg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6533 km
користен
3

CNC machining center Hurco VMX 40

Riederich, ГерманијаГерманија
6668 km
2001
добар (користен)
5

CNC lathe Hurco TM 10 MMi

Biebrich, ГерманијаГерманија
6499 km
2014
добар (користен)
1

Fremdgetr. Spindle VMX50 HS 300997 SK 40 HURCO

Naumburg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6533 km
користен
4

Vertical machining center Hurco VMX 24

Szigetszentmiklós, УнгаријаУнгарија
7367 km
2001
добра состојба (се користи)


hurco vtxu
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување
HURCO VTXU
продаде веднаш
со светски лидер на пазарот од 0,79 EUR по котација.
Дознаете повеќе сега


телефон: +49 (0) 201 857 86 112
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.