Kasto vbs 242 купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
2

Hacksaw KASTO VBS 242

More Kasto Vbs 242
Wiesbaden, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6534 km
користен
3

Hacksaw KASTO VBS 270

Speyer, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6585 km
1960
користен
3

Hack saw semi automatic Kasto VBS 192

Hornberg-Niederwasser, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6626 km
подготвен за работа (се користи)
7

Horizontal Bandsaws KASTO HBA 360-AU Twin Pillar Automatic Horizontal Bandsaw, 360mm Capacity

Leicestershire, Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5832 km
1986
подготвен за работа (се користи)
8

Bandsaw - Horizontal KASTO PBA 1060-1260 U

Scharpenbergerstr. 96-98, 58256 Ennepetal, DEГерманија
6422 km
1994
подготвен за работа (се користи)
4

CNC machining center SCM Record 242 TV

Dörpen, ГерманијаГерманија
6349 km
2004
обновен (користен)


kasto vbs ...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
12

Horizontal Bandsaws KASTO Twin A4 Double Column Automatic Bandsaw, 400mm Capacity

Leicestershire, Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5832 km
2004
подготвен за работа (се користи)
1

Hacksaw KASTO EBS 320 U

Mönchengladbach, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6371 km
1980
користен
4

CAR workshop machines Reifen-Montier- und -Demontiermaschine FAIP Typ HPA-M8242VFSLL, 0,75 kW

St. Peter in der Au, АвстријаАвстрија локација на застапништво
7051 km
подготвен за работа (се користи)
450 €
понудане се вклучени во комплетот. ДДВ
Друга 28 денови
11

Horizontal Bandsaws KASTO PBA 320/460 AV Automatic Horizontal Bandsaw 460mm Capacity

Leicestershire, Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5832 km
1978
подготвен за работа (се користи)
1

Hacksaw KASTO

Mönchengladbach, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6371 km
1978
користен
1

Horizontal Bandsaws KASTO 520AU Double Column Automatic Horizontal Bandsaw, 520mm capacity

Leicestershire, Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5832 km
подготвен за работа (се користи)
3

Hacksaw machine hbs1 KASTO hbs 1

More Kasto Hbs 1
Industriestr. 81, 90537 Feucht, DEГерманија
6763 km
2017
како и нови (ex-дисплеј)
4

Hacksaw KASTO PSB 260 AU

Düsseldorf, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6394 km
1985
користен
5

Press boiler Hastelloy PARR INSTRUMENT 4740-1111-24275

MA Barneveld, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6274 km
подготвен за работа (се користи)
5

Band Saw - Vertical KASTO SSB 260 VA

Mönchengladbach, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6371 km
користен
6

Band Saw KASTO HBA 360 AU

Mülheim.an der Ruhr, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6388 km
1993
користен
4

Band Saw - Automatic KASTO PBA 520/620 AU

Düsseldorf, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6394 km
1986
користен
5

Band Saw - Automatic KASTO - AUTOMAT HBA 520 AU

Karlsbad, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6611 km
1998
користен
1

Hacksaw - Automatic KASTO EBS 320A

Stockstadt, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6564 km
1963
користен
6

Band Saw - Vertical KLAEGER & MUELLER VBS 405S

Göppingen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6699 km
1996
користен
2

Hacksaw - Automatic KASTO PSB 260 AU

Bühl, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6593 km
1982
користен
5

Cold Circular Saw Kasto GKS 400

Köln, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6416 km
1990
користен
6

Band Saw - Automatic KASTO SSB 260 VA

Oelde, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6448 km
1997
користен
4

Band saw KASTO SSB 260 WA

Brügg, ШвајцаријаШвајцарија локација на застапништво
6614 km
подготвен за работа (се користи)


kasto vbs ...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување
KASTO VBS 242
продаде веднаш
на лидер на пазарот во Европа за малку, како € 0,49 на рекламата.
Дознаете повеќе сега


телефон: +44 (0) 20 806 810 84
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу