категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Јавен автобус користени

Транспортни возила, комунални возила Автобуси Јавен автобус
Класифицирана реклама
Mercedes-Benz O345 Conecto Mercedes-Benz O345 Conecto Mercedes-Benz O345 Conecto Mercedes-Benz O345 Conecto Mercedes-Benz O345 Conecto Mercedes-Benz O345 Conecto Mercedes-Benz O345 Conecto
more images
7
Германија Rittersdorf
1503 km
Mercedes-Benz O345 Conecto
2003
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCANIA K 270 UB4X2LB SCANIA K 270 UB4X2LB SCANIA K 270 UB4X2LB SCANIA K 270 UB4X2LB
more images
4
Estland (Reval) Loo
1995 km
SCANIA K 270 UB4X2LB
2009
Втора рака
Јавете се

Искористено Јавен автобус

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.