Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

Kodak купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
4
Filderstadt, Германија Германија
6658 km
2013
добра состојба (се користи)

Нови машини преку e-mail!

Да, испрати вести од оваа листа за мене!
Бидете информирани!
Можете да креирате етикета.
Кога и колку често сакате да бидете известени за новите понуди?
2
Berlin, Германија Германија
локација на застапништво
6731 km
2006
подготвен за работа (се користи)
4
Gammendorf, Германија Германија
6503 km
2007
неисправни складишта на резервни делови (користени)
3
Hebbergstraße 3, 70794 Filderstadt, DE Германија
6658 km
2011
одличен (користен)
1
Ruggell, Лихтенштајн Лихтенштајн
6751 km
2014
одличен (користен)
8
Warsaw, Полска Полска
7203 km
како и нови (ex-дисплеј)
5
Filderstadt, Германија Германија
локација на застапништво
6658 km
2009
добар (користен)
6
Friedrich-Bergius-Straße 5, 41516 Grevenbroich, DE Германија
6377 km
2007
подготвен за работа (се користи)
2
Ruggell, Лихтенштајн Лихтенштајн
6751 km
1994
добра состојба (се користи)

Нови машини преку e-mail!

Да, испрати вести од оваа листа за мене!
Бидете информирани!
Можете да креирате етикета.
Кога и колку често сакате да бидете известени за новите понуди?
KODAK
продаде веднаш

кај лидерот на светскиот пазар од 1} ЕУР по реклама.
Дознаете повеќе сега


телефон: +44 (0) 20 806 810 84
или продаде веднаш

Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
Flag gb
+44 (0) 20 806 810 84
Flag de
+49 (0) 201 857 86 10
Flag nl
+49 (0) 201 857 86 180
Flag pl
+48 (0) 223 076 958
Flag it
+39 800 12 58 38
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+33 9 80 09 19 36
Flag us
+1 312 94 04 581