категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Фреза univ.NC / CNC 400-499mm x-way користени

Машини за обработка на метал и машински алати Фреза Фреза univ.NC / CNC 400-499mm x-way
Класифицирана реклама
Ruhla Duplex 3 Ruhla Duplex 3 Ruhla Duplex 3 Ruhla Duplex 3 Ruhla Duplex 3
more images
5
Германија Augsburg
1136 km
Ruhla Duplex 3
1991
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HERMLE UWF 600 CNC HERMLE UWF 600 CNC HERMLE UWF 600 CNC
more images
3
Германија Metzingen
1244 km
HERMLE UWF 600 CNC
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel FP 4A
more images
1
Германија Leipzig
1298 km
Deckel FP 4A
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AZK HWT D-442 CNC AZK HWT D-442 CNC AZK HWT D-442 CNC AZK HWT D-442 CNC AZK HWT D-442 CNC
more images
5
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
AZK HWT D-442 CNC
2012
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kunzmann WF 4/3 Kunzmann WF 4/3 Kunzmann WF 4/3 Kunzmann WF 4/3 Kunzmann WF 4/3 Kunzmann WF 4/3
more images
6
Швајцарија Reiden
1260 km
Kunzmann WF 4/3
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Macmon M-434 NC Macmon M-434 NC Macmon M-434 NC Macmon M-434 NC Macmon M-434 NC
more images
5
Германија Heilbronn
1290 km
Macmon M-434 NC
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mikron WF2 SA  85257
more images
1
Германија Augsburg
1136 km
Mikron WF2 SA 85257
1991
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak AJV 32/404 Mazak AJV 32/404
more images
2
Германија Eislingen/Fils
1230 km
Mazak AJV 32/404
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel FP 4A MA Deckel FP 4A MA Deckel FP 4A MA Deckel FP 4A MA Deckel FP 4A MA Deckel FP 4A MA
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
Deckel FP 4A MA
1985
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL FP4 MA DECKEL FP4 MA DECKEL FP4 MA DECKEL FP4 MA DECKEL FP4 MA DECKEL FP4 MA DECKEL FP4 MA
more images
7
Германија Niederlangen
(Локација на дилерот)
1660 km
DECKEL FP4 MA
1991
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL FP 3 A Contur 3
more images
1
Германија Bruchsal
1326 km
DECKEL FP 3 A Contur 3
1989
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel FP3 A 2820 mit CNC-Steuerung FP3 A 2820 Deckel FP3 A 2820 mit CNC-Steuerung FP3 A 2820 Deckel FP3 A 2820 mit CNC-Steuerung FP3 A 2820 Deckel FP3 A 2820 mit CNC-Steuerung FP3 A 2820 Deckel FP3 A 2820 mit CNC-Steuerung FP3 A 2820 Deckel FP3 A 2820 mit CNC-Steuerung FP3 A 2820 Deckel FP3 A 2820 mit CNC-Steuerung FP3 A 2820 Deckel FP3 A 2820 mit CNC-Steuerung FP3 A 2820 Deckel FP3 A 2820 mit CNC-Steuerung FP3 A 2820
more images
9
Германија Kierspe
1514 km
Deckel FP3 A 2820 mit CNC-Steuerung FP3 A 2820
1987
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mikron WF2 SA  85244
more images
1
Германија Augsburg
1136 km
Mikron WF2 SA 85244
1991
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak AJV 32/605 Mazak AJV 32/605
more images
2
Германија Eislingen/Fils
1230 km
Mazak AJV 32/605
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Optimum Maschinen - Germany Optimill F120X
more images
1
Германија Hallstadt
1250 km
Optimum Maschinen - Germany Optimill F120X
2019
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
HERMLE UWF 700 HERMLE UWF 700 HERMLE UWF 700 HERMLE UWF 700 HERMLE UWF 700 HERMLE UWF 700 HERMLE UWF 700 HERMLE UWF 700
more images
8
Германија Niederlangen
(Локација на дилерот)
1660 km
HERMLE UWF 700
1984
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho FP 3 ATC Deckel Maho FP 3 ATC Deckel Maho FP 3 ATC Deckel Maho FP 3 ATC Deckel Maho FP 3 ATC Deckel Maho FP 3 ATC Deckel Maho FP 3 ATC Deckel Maho FP 3 ATC Deckel Maho FP 3 ATC Deckel Maho FP 3 ATC
more images
10
Германија München
1090 km
Deckel Maho FP 3 ATC
1988
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAHO MH 500 W MAHO MH 500 W
more images
2
Германија Burgoberbach
1215 km
MAHO MH 500 W
1994
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mikron WF2 SA    85245
more images
1
Германија Augsburg
1136 km
Mikron WF2 SA 85245
1991
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak AJV 32/605 Mazak AJV 32/605
more images
2
Германија Eislingen/Fils
1230 km
Mazak AJV 32/605
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kunzmann UF 6 N Kunzmann UF 6 N Kunzmann UF 6 N Kunzmann UF 6 N Kunzmann UF 6 N Kunzmann UF 6 N
more images
6
Германија Leipheim
(Локација на дилерот)
1181 km
Kunzmann UF 6 N
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Geldern
(Локација на дилерот)
1609 km
CNC-STEP High-Z S-720
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HERMLE c600u HERMLE c600u HERMLE c600u HERMLE c600u HERMLE c600u HERMLE c600u HERMLE c600u HERMLE c600u HERMLE c600u HERMLE c600u
more images
10
Данска Langeskov
1734 km
HERMLE c600u
2006
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel FP 3 A Deckel FP 3 A Deckel FP 3 A Deckel FP 3 A Deckel FP 3 A Deckel FP 3 A
more images
6
Германија Pfungstadt
1366 km
Deckel FP 3 A
1987
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL FP 3A DECKEL FP 3A DECKEL FP 3A
more images
3
Германија Mögglingen
1221 km
DECKEL FP 3A
1987
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMU 50M Deckel Maho DMU 50M Deckel Maho DMU 50M Deckel Maho DMU 50M Deckel Maho DMU 50M Deckel Maho DMU 50M Deckel Maho DMU 50M Deckel Maho DMU 50M Deckel Maho DMU 50M Deckel Maho DMU 50M
more images
10
Германија Ubstadt-Weiher
1325 km
Deckel Maho DMU 50M
1998
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAHO MH 500 W
more images
1
Германија Burgoberbach
1215 km
MAHO MH 500 W
1988
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KUNZMANN WF4/3 KUNZMANN WF4/3 KUNZMANN WF4/3 KUNZMANN WF4/3 KUNZMANN WF4/3 KUNZMANN WF4/3 KUNZMANN WF4/3 KUNZMANN WF4/3 KUNZMANN WF4/3 KUNZMANN WF4/3 KUNZMANN WF4/3 KUNZMANN WF4/3
more images
12
Швајцарија Beringen
1242 km
KUNZMANN WF4/3
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Iserlohn
1529 km
MAHO MH 500 W
1988
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel FP 4 A Deckel FP 4 A Deckel FP 4 A Deckel FP 4 A Deckel FP 4 A Deckel FP 4 A Deckel FP 4 A
more images
7
Германија Pfungstadt
1366 km
Deckel FP 4 A
1985
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kunzmann UF 6 N Kunzmann UF 6 N Kunzmann UF 6 N Kunzmann UF 6 N Kunzmann UF 6 N Kunzmann UF 6 N Kunzmann UF 6 N Kunzmann UF 6 N Kunzmann UF 6 N Kunzmann UF 6 N Kunzmann UF 6 N Kunzmann UF 6 N
more images
12
Германија Aichach
1128 km
Kunzmann UF 6 N
1981
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hermle UWF 600 Hermle UWF 600 Hermle UWF 600 Hermle UWF 600 Hermle UWF 600 Hermle UWF 600 Hermle UWF 600 Hermle UWF 600 Hermle UWF 600 Hermle UWF 600
more images
10
Германија Ubstadt-Weiher
1325 km
Hermle UWF 600
1988
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI Deckel Maho Dmu 50 T DMG MORI Deckel Maho Dmu 50 T DMG MORI Deckel Maho Dmu 50 T DMG MORI Deckel Maho Dmu 50 T DMG MORI Deckel Maho Dmu 50 T DMG MORI Deckel Maho Dmu 50 T DMG MORI Deckel Maho Dmu 50 T DMG MORI Deckel Maho Dmu 50 T DMG MORI Deckel Maho Dmu 50 T DMG MORI Deckel Maho Dmu 50 T DMG MORI Deckel Maho Dmu 50 T
more images
11
Германија Burgoberbach
1215 km
DMG MORI Deckel Maho Dmu 50 T
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mikron WF21C/155 Mikron WF21C/155 Mikron WF21C/155 Mikron WF21C/155 Mikron WF21C/155
more images
5
Австрија Himberg bei Wien
834 km
Mikron WF21C/155
1984
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kunzmann WF 4/3 TNC 124 Kunzmann WF 4/3 TNC 124 Kunzmann WF 4/3 TNC 124 Kunzmann WF 4/3 TNC 124 Kunzmann WF 4/3 TNC 124
more images
5
Германија Remchingen
1313 km
Kunzmann WF 4/3 TNC 124
2001
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAHO MH 600 T MAHO MH 600 T MAHO MH 600 T MAHO MH 600 T MAHO MH 600 T
more images
5
Германија Striegistal
1238 km
MAHO MH 600 T
1987
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL FP 3 ATC DECKEL FP 3 ATC DECKEL FP 3 ATC DECKEL FP 3 ATC DECKEL FP 3 ATC DECKEL FP 3 ATC DECKEL FP 3 ATC
more images
7
Швајцарија Root
1225 km
DECKEL FP 3 ATC
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Maho MH 500 E2 Maho MH 500 E2 Maho MH 500 E2 Maho MH 500 E2 Maho MH 500 E2 Maho MH 500 E2 Maho MH 500 E2 Maho MH 500 E2 Maho MH 500 E2
more images
9
Германија Ubstadt-Weiher
1325 km
Maho MH 500 E2
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Maho Mh 500 W Maho Mh 500 W Maho Mh 500 W Maho Mh 500 W Maho Mh 500 W Maho Mh 500 W Maho Mh 500 W
more images
7
Германија Burgoberbach
1215 km
Maho Mh 500 W
1987
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Maho MH500W Maho MH500W Maho MH500W Maho MH500W
more images
4
Германија Marktoberdorf
1116 km
Maho MH500W
1991
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kunzmann WF 4/3 TNC 124 Kunzmann WF 4/3 TNC 124 Kunzmann WF 4/3 TNC 124 Kunzmann WF 4/3 TNC 124 Kunzmann WF 4/3 TNC 124
more images
5
Германија Remchingen
1313 km
Kunzmann WF 4/3 TNC 124
2002
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
EMCO EMCOMAT FB-450 MC Siemens 828D EMCO EMCOMAT FB-450 MC Siemens 828D EMCO EMCOMAT FB-450 MC Siemens 828D EMCO EMCOMAT FB-450 MC Siemens 828D EMCO EMCOMAT FB-450 MC Siemens 828D EMCO EMCOMAT FB-450 MC Siemens 828D EMCO EMCOMAT FB-450 MC Siemens 828D EMCO EMCOMAT FB-450 MC Siemens 828D
more images
8
Германија Stuttgart
1264 km
EMCO EMCOMAT FB-450 MC Siemens 828D
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
MIKRON WF 3SA MIKRON WF 3SA MIKRON WF 3SA MIKRON WF 3SA MIKRON WF 3SA
more images
5
Швајцарија Root
1225 km
MIKRON WF 3SA
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mikron Hochgeschwindigkeits - Bearbeitungszentr Mikron Hochgeschwindigkeits - Bearbeitungszentr Mikron Hochgeschwindigkeits - Bearbeitungszentr Mikron Hochgeschwindigkeits - Bearbeitungszentr Mikron Hochgeschwindigkeits - Bearbeitungszentr Mikron Hochgeschwindigkeits - Bearbeitungszentr Mikron Hochgeschwindigkeits - Bearbeitungszentr Mikron Hochgeschwindigkeits - Bearbeitungszentr
more images
8
Лихтенштајн Balzers
1147 km
Mikron Hochgeschwindigkeits - Bearbeitungszentr
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kunzmann WF 4/3 Kunzmann WF 4/3 Kunzmann WF 4/3 Kunzmann WF 4/3 Kunzmann WF 4/3 Kunzmann WF 4/3 Kunzmann WF 4/3 Kunzmann WF 4/3
more images
8
Германија Ubstadt-Weiher
1325 km
Kunzmann WF 4/3
1996
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AUERBACH FUW 400 mit TNC 360 Dialogsteuerung AUERBACH FUW 400 mit TNC 360 Dialogsteuerung AUERBACH FUW 400 mit TNC 360 Dialogsteuerung AUERBACH FUW 400 mit TNC 360 Dialogsteuerung
more images
4
Германија Staufenberg
1426 km
AUERBACH FUW 400 mit TNC 360 Dialogsteuerung
1996
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kunzmann WF 4/3 TNC 310 Kunzmann WF 4/3 TNC 310 Kunzmann WF 4/3 TNC 310 Kunzmann WF 4/3 TNC 310 Kunzmann WF 4/3 TNC 310
more images
5
Германија Remchingen
1313 km
Kunzmann WF 4/3 TNC 310
2004
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL FP 2A DECKEL FP 2A DECKEL FP 2A DECKEL FP 2A
more images
4
Германија weiterstadt
1372 km
DECKEL FP 2A
1994
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MIKRON WF 21 C Heidenhain TNC 155 MIKRON WF 21 C Heidenhain TNC 155 MIKRON WF 21 C Heidenhain TNC 155 MIKRON WF 21 C Heidenhain TNC 155 MIKRON WF 21 C Heidenhain TNC 155 MIKRON WF 21 C Heidenhain TNC 155
more images
6
Германија Staufenberg
1426 km
MIKRON WF 21 C Heidenhain TNC 155
1986
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
 MIKRON WF 2 / 3 DP mit HEIDENHAIN TNC 121 MIKRON WF 2 / 3 DP mit HEIDENHAIN TNC 121 MIKRON WF 2 / 3 DP mit HEIDENHAIN TNC 121 MIKRON WF 2 / 3 DP mit HEIDENHAIN TNC 121 MIKRON WF 2 / 3 DP mit HEIDENHAIN TNC 121
more images
5
Германија Staufenberg
(Локација на дилерот)
1426 km
MIKRON WF 2 / 3 DP mit HEIDENHAIN TNC 121
1981
Втора рака
Јавете се

Искористено Фреза univ.NC / CNC 400-499mm x-way

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.