категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Сетер на слики користени

Машини за печатење и печатење Предпритиснете Сетер на слики
Класифицирана реклама
HEIDELBERG SS A52 HEIDELBERG SS A52 HEIDELBERG SS A52 HEIDELBERG SS A52 HEIDELBERG SS A52 HEIDELBERG SS A52 HEIDELBERG SS A52 HEIDELBERG SS A52 HEIDELBERG SS A52 HEIDELBERG SS A52 HEIDELBERG SS A52 HEIDELBERG SS A52 HEIDELBERG SS A52 HEIDELBERG SS A52
more images
14
Швајцарија Bischofszell
1187 km
HEIDELBERG SS A52
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Nürnberg
1204 km
Graphic Whizard GW8000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Fuji LUXEL V 9600, full automat Fuji LUXEL V 9600, full automat Fuji LUXEL V 9600, full automat Fuji LUXEL V 9600, full automat Fuji LUXEL V 9600, full automat Fuji LUXEL V 9600, full automat
more images
6
Романија Cluj-Napoca
595 km
Fuji LUXEL V 9600, full automat
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HEIDELBERG SUPRASETTER A52 HEIDELBERG SUPRASETTER A52 HEIDELBERG SUPRASETTER A52
more images
3
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
HEIDELBERG SUPRASETTER A52
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg Suprasetter 162 VLF Heidelberg Suprasetter 162 VLF Heidelberg Suprasetter 162 VLF Heidelberg Suprasetter 162 VLF Heidelberg Suprasetter 162 VLF Heidelberg Suprasetter 162 VLF
more images
6
Италија
763 km
Heidelberg Suprasetter 162 VLF
2015
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kodak Magnus 400 II E Plattesetter Kodak Magnus 400 II E Plattesetter Kodak Magnus 400 II E Plattesetter Kodak Magnus 400 II E Plattesetter Kodak Magnus 400 II E Plattesetter Kodak Magnus 400 II E Plattesetter Kodak Magnus 400 II E Plattesetter
more images
7
Германија Winkelhaid
1186 km
Kodak Magnus 400 II E Plattesetter
2009
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Швајцарија Bischofszell
1187 km
HEIDELBERG TOPSETTER
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Dainippon Screen AF-180 Dainippon Screen AF-180 Dainippon Screen AF-180 Dainippon Screen AF-180 Dainippon Screen AF-180 Dainippon Screen AF-180
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
Dainippon Screen AF-180
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Agfa Agfa Agfa Agfa
more images
4
Германија Filderstadt
1257 km
Agfa
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCREEN PT-R 4100 SCREEN PT-R 4100 SCREEN PT-R 4100 SCREEN PT-R 4100 SCREEN PT-R 4100 SCREEN PT-R 4100
more images
6
Германија
1531 km
SCREEN PT-R 4100
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Fujifilm LUXEL T-9500 MII-SA Fujifilm LUXEL T-9500 MII-SA Fujifilm LUXEL T-9500 MII-SA Fujifilm LUXEL T-9500 MII-SA Fujifilm LUXEL T-9500 MII-SA Fujifilm LUXEL T-9500 MII-SA
more images
6
Германија
1369 km
Fujifilm LUXEL T-9500 MII-SA
2018
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg Suprasetter A52
more images
1
Германија Willich
1582 km
Heidelberg Suprasetter A52
2007
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ECRM MAKO 2 CTP ECRM MAKO 2 CTP ECRM MAKO 2 CTP ECRM MAKO 2 CTP ECRM MAKO 2 CTP ECRM MAKO 2 CTP ECRM MAKO 2 CTP ECRM MAKO 2 CTP ECRM MAKO 2 CTP ECRM MAKO 2 CTP ECRM MAKO 2 CTP ECRM MAKO 2 CTP ECRM MAKO 2 CTP ECRM MAKO 2 CTP ECRM MAKO 2 CTP
more images
15
Бугарија Асеновград
264 km
ECRM MAKO 2 CTP
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg SupraSetter A75 Heidelberg SupraSetter A75 Heidelberg SupraSetter A75 Heidelberg SupraSetter A75 Heidelberg SupraSetter A75 Heidelberg SupraSetter A75
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
Heidelberg SupraSetter A75
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FUJI Luxel V4 FUJI Luxel V4 FUJI Luxel V4 FUJI Luxel V4 FUJI Luxel V4 FUJI Luxel V4 FUJI Luxel V4
more images
7
Германија Dollern
(Локација на дилерот)
1608 km
FUJI Luxel V4
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Screen/FujiFilm PT-R 4100 Screen/FujiFilm PT-R 4100 Screen/FujiFilm PT-R 4100 Screen/FujiFilm PT-R 4100 Screen/FujiFilm PT-R 4100
more images
5
Германија
1531 km
Screen/FujiFilm PT-R 4100
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Remscheid
1540 km
Heidelberg Suprasetter 105 Gen II with MCC Full Aut
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg A75 ATL GEN III
more images
1
Германија Willich
1582 km
Heidelberg A75 ATL GEN III
2012
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
AGFA AGFA Avalon N4
more images
1
Германија Fehmarn
1633 km
AGFA AGFA Avalon N4
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KODAK MAGNUS Q800 KODAK MAGNUS Q800 KODAK MAGNUS Q800 KODAK MAGNUS Q800 KODAK MAGNUS Q800 KODAK MAGNUS Q800
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
KODAK MAGNUS Q800
2015
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Agfa Avalon LF Thermal Agfa Avalon LF Thermal Agfa Avalon LF Thermal Agfa Avalon LF Thermal Agfa Avalon LF Thermal Agfa Avalon LF Thermal Agfa Avalon LF Thermal
more images
7
Германија Oelde
1535 km
Agfa Avalon LF Thermal
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SCREEN PT-R 4000 SCREEN PT-R 4000 SCREEN PT-R 4000 SCREEN PT-R 4000
more images
4
Германија
1531 km
SCREEN PT-R 4000
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AGFA AccuSet 800 AGFA AccuSet 800 AGFA AccuSet 800 AGFA AccuSet 800
more images
4
Германија Dollern
(Локација на дилерот)
1608 km
AGFA AccuSet 800
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KODAK CREO Model TH 2 / 2.5 KODAK CREO Model TH 2 / 2.5
more images
2
Германија Willich
1582 km
KODAK CREO Model TH 2 / 2.5
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cron Cron TP6032 UVP H
more images
1
Германија Fehmarn
1633 km
Cron Cron TP6032 UVP H
2022
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ECRM Mako4x ECRM Mako4x ECRM Mako4x
more images
3
Германија Bornheim
1527 km
ECRM Mako4x
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg Suprasetter A75 Heidelberg Suprasetter A75 Heidelberg Suprasetter A75 Heidelberg Suprasetter A75 Heidelberg Suprasetter A75
more images
5
Германија Untermeitingen
1127 km
Heidelberg Suprasetter A75
2010
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg Suprasetter 105 H MCL Heidelberg Suprasetter 105 H MCL Heidelberg Suprasetter 105 H MCL Heidelberg Suprasetter 105 H MCL Heidelberg Suprasetter 105 H MCL Heidelberg Suprasetter 105 H MCL
more images
6
Германија
1531 km
Heidelberg Suprasetter 105 H MCL
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg Suprasetter A75 Heidelberg Suprasetter A75 Heidelberg Suprasetter A75 Heidelberg Suprasetter A75 Heidelberg Suprasetter A75 Heidelberg Suprasetter A75 Heidelberg Suprasetter A75 Heidelberg Suprasetter A75 Heidelberg Suprasetter A75
more images
9
Холандија Zaandam
1754 km
Heidelberg Suprasetter A75
2012
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
LINOTYPE HELL Quasar 4570
more images
1
Германија Dollern
(Локација на дилерот)
1608 km
LINOTYPE HELL Quasar 4570
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg Topsetter 102 P
more images
1
Германија Fehmarn
1633 km
Heidelberg Topsetter 102 P
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg Suprasetter A52/75 ATL Heidelberg Suprasetter A52/75 ATL Heidelberg Suprasetter A52/75 ATL
more images
3
Германија Plaidt
1474 km
Heidelberg Suprasetter A52/75 ATL
2015
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg Prosetter 74 Heidelberg Prosetter 74 Heidelberg Prosetter 74 Heidelberg Prosetter 74 Heidelberg Prosetter 74 Heidelberg Prosetter 74 Heidelberg Prosetter 74 Heidelberg Prosetter 74 Heidelberg Prosetter 74
more images
9
Полска Sulnowo
1339 km
Heidelberg Prosetter 74
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HEIDELBERG Suprasetter A75 Gen III HEIDELBERG Suprasetter A75 Gen III
more images
2
Германија Neuhausen-Schellbronn
(Локација на дилерот)
1294 km
HEIDELBERG Suprasetter A75 Gen III
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Kodak Magnus 400 III Kodak Magnus 400 III Kodak Magnus 400 III Kodak Magnus 400 III
more images
4
Германија Filderstadt
1257 km
Kodak Magnus 400 III
2010
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MITSUBISHI SDP-ECO 1630 II
more images
1
Германија Dollern
(Локација на дилерот)
1608 km
MITSUBISHI SDP-ECO 1630 II
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Screen Screen 8800 N-S
more images
1
Германија Fehmarn
1633 km
Screen Screen 8800 N-S
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg Suprasetter A52/75 ATL Heidelberg Suprasetter A52/75 ATL Heidelberg Suprasetter A52/75 ATL
more images
3
Германија Plaidt
1474 km
Heidelberg Suprasetter A52/75 ATL
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kodak Magnus III 400 Quantum Kodak Magnus III 400 Quantum Kodak Magnus III 400 Quantum Kodak Magnus III 400 Quantum Kodak Magnus III 400 Quantum Kodak Magnus III 400 Quantum Kodak Magnus III 400 Quantum
more images
7
Србија Beograd
364 km
Kodak Magnus III 400 Quantum
2013
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg Suprasetter A 52 / A74 Heidelberg Suprasetter A 52 / A74 Heidelberg Suprasetter A 52 / A74 Heidelberg Suprasetter A 52 / A74 Heidelberg Suprasetter A 52 / A74 Heidelberg Suprasetter A 52 / A74
more images
6
Германија
1531 km
Heidelberg Suprasetter A 52 / A74
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Fuji Luxel V6E Fuji Luxel V6E Fuji Luxel V6E Fuji Luxel V6E Fuji Luxel V6E Fuji Luxel V6E Fuji Luxel V6E Fuji Luxel V6E Fuji Luxel V6E Fuji Luxel V6E Fuji Luxel V6E
more images
11
Унгарија Budapest
680 km
Fuji Luxel V6E
2004
неисправен носач за резервни делови (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MITSUBISHI SDP-ECO 1630 III
more images
1
Германија Dollern
(Локација на дилерот)
1608 km
MITSUBISHI SDP-ECO 1630 III
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Kodak Kodak Magnus 800 Kodak Kodak Magnus 800
more images
2
Германија Fehmarn
1633 km
Kodak Kodak Magnus 800
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Kodak Magnus 800 Quantum Kodak Magnus 800 Quantum Kodak Magnus 800 Quantum Kodak Magnus 800 Quantum Kodak Magnus 800 Quantum Kodak Magnus 800 Quantum Kodak Magnus 800 Quantum Kodak Magnus 800 Quantum Kodak Magnus 800 Quantum
more images
9
Германија Garching bei München
1086 km
Kodak Magnus 800 Quantum
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg Suprasetter A74 / 52 Heidelberg Suprasetter A74 / 52 Heidelberg Suprasetter A74 / 52
more images
3
Германија Henstedt-Ulzburg
1610 km
Heidelberg Suprasetter A74 / 52
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Glunz & Jensen Platewriter 2400 Glunz & Jensen Platewriter 2400 Glunz & Jensen Platewriter 2400 Glunz & Jensen Platewriter 2400
more images
4
Германија
1531 km
Glunz & Jensen Platewriter 2400
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
LINOTYPE HELL Quasar 4570 LINOTYPE HELL Quasar 4570
more images
2
Германија Dollern
(Локација на дилерот)
1608 km
LINOTYPE HELL Quasar 4570
1995
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MITSUBISHI SDP-ECO 1630 III MITSUBISHI SDP-ECO 1630 III MITSUBISHI SDP-ECO 1630 III
more images
3
Германија Dollern
(Локација на дилерот)
1608 km
MITSUBISHI SDP-ECO 1630 III
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HighWater Cobra CB52BV60 HighWater Cobra CB52BV60
more images
2
Германија Dollern
(Локација на дилерот)
1608 km
HighWater Cobra CB52BV60
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Theimer 3169 Theimer 3169 Theimer 3169 Theimer 3169
more images
4
Германија Dollern
(Локација на дилерот)
1608 km
Theimer 3169
1992
Втора рака
Јавете се

Искористено Сетер на слики

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.