Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за површинско прскање користени

Машини за обработка на дрво Продавници за бои Машини за површинско прскање
Класифицирана реклама
Renojava 80 Renojava 80 Renojava 80 Renojava 80 Renojava 80 Renojava 80 Renojava 80 Renojava 80 Renojava 80 Renojava 80 Renojava 80
more images
11
Словачка Kežmarok
844 km
Renojava 80
2013
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cattinair ROTO - G Cattinair ROTO - G Cattinair ROTO - G Cattinair ROTO - G Cattinair ROTO - G Cattinair ROTO - G
more images
6
Германија
1531 km
Cattinair ROTO - G
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Cefla CEFLA IBITIC Cefla CEFLA IBITIC Cefla CEFLA IBITIC Cefla CEFLA IBITIC Cefla CEFLA IBITIC Cefla CEFLA IBITIC
more images
6
Полска Wysoka Głogowska
950 km
Cefla CEFLA IBITIC
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ceetec A250 Ceetec A250 Ceetec A250 Ceetec A250 Ceetec A250 Ceetec A250
more images
6
Полска Centawa
1024 km
Ceetec A250
2020
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Шпанија Picassent (Valencia)
(Локација на дилерот)
1891 km
HEESEMANN MFA 6 and others
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ceetec A/S (DK) DuoFlexSpray Ceetec A/S (DK) DuoFlexSpray Ceetec A/S (DK) DuoFlexSpray Ceetec A/S (DK) DuoFlexSpray Ceetec A/S (DK) DuoFlexSpray Ceetec A/S (DK) DuoFlexSpray Ceetec A/S (DK) DuoFlexSpray Ceetec A/S (DK) DuoFlexSpray Ceetec A/S (DK) DuoFlexSpray
more images
9
Германија Havetoft
1707 km
Ceetec A/S (DK) DuoFlexSpray
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Superfici Compact 3R Superfici Compact 3R Superfici Compact 3R Superfici Compact 3R Superfici Compact 3R Superfici Compact 3R Superfici Compact 3R Superfici Compact 3R Superfici Compact 3R Superfici Compact 3R Superfici Compact 3R Superfici Compact 3R Superfici Compact 3R Superfici Compact 3R Superfici Compact 3R
more images
15
Словачка Kežmarok
844 km
Superfici Compact 3R
2015
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Venjakob VEN SPRAY Venjakob VEN SPRAY Venjakob VEN SPRAY Venjakob VEN SPRAY Venjakob VEN SPRAY Venjakob VEN SPRAY
more images
6
Германија
1531 km
Venjakob VEN SPRAY
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Словачка Kežmarok
844 km
Makor S-One-C
2019
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Venjakob VEN SPRAY DUO Venjakob VEN SPRAY DUO Venjakob VEN SPRAY DUO Venjakob VEN SPRAY DUO Venjakob VEN SPRAY DUO Venjakob VEN SPRAY DUO
more images
6
Германија
1531 km
Venjakob VEN SPRAY DUO
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Elmag Superfici Magnum 3.2.2 Elmag Superfici Magnum 3.2.2 Elmag Superfici Magnum 3.2.2 Elmag Superfici Magnum 3.2.2 Elmag Superfici Magnum 3.2.2 Elmag Superfici Magnum 3.2.2
more images
6
Германија
1531 km
Elmag Superfici Magnum 3.2.2
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Elmag Superfici TWIN SPRAY Elmag Superfici TWIN SPRAY Elmag Superfici TWIN SPRAY Elmag Superfici TWIN SPRAY Elmag Superfici TWIN SPRAY Elmag Superfici TWIN SPRAY
more images
6
Германија
1531 km
Elmag Superfici TWIN SPRAY
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Venjakob Venjakob Venjakob
more images
3
Германија
1531 km
Venjakob
Втора рака
Јавете се

Искористено Машини за површинско прскање

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши