Нови пристигнувања
5

BIESSE ROVER 24 L EPS BIESSE ROVER 24 L EPS

More Biesse Rover 24
Dublin 2, ИрскаИрска
5474 km
2005
добра состојба (се користи)
8

5 Axis CNC Machining Centre Maka PE70

Liverpool, Обединето КралствоОбединето Кралство
5686 km
2007
добар (користен)
4

BIESSE ROVER B 4.40 BIESSE ROVER B 4.40

More Biesse Rover B
Dublin 2, ИрскаИрска
5474 km
2007
добра состојба (се користи)
6

CNC working center Italmac Spring 4A 4000

Waregem, БелгијаБелгија
6188 km
2009
одличен (користен)
7

CNC workcenter for beams Muylle Engineering

Waregem, БелгијаБелгија
6188 km
добра состојба (се користи)
4

Machining center Weeke Optimat BP 145

Bad Oeynhausen, ГерманијаГерманија
6472 km
2000
неискористен (користен)
5

CNC working center SCM TECH Z1/30

Waregem, БелгијаБелгија
6188 km
2012
одличен (користен)
10

CNC for windows production SCM Windor 20

RUDNIKI, ПолскаПолска
7136 km
2003
одличен (користен)
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу