категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Растенија за мешање - додатоци користени (8)

  • Подреди резултати
  • најниска цена Највисока цена
  • Најнови огласи Најстарите огласи
  • Најкратко растојание најдалечното растојание
  • Последна година на градба Најстарата година на градба
  • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
  • Производителите А до Ш Производителот Z до A
  • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Градежни машини Технологија на асфалт Растенија за мешање - додатоци
Класифицирана реклама
Ammann Dehoust Ammann Dehoust Ammann Dehoust Ammann Dehoust Ammann Dehoust Ammann Dehoust Ammann Dehoust Ammann Dehoust
more images
8
Германија Karlsruhe
1332 km
Ammann Dehoust
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Polygonmach Asphalt plant fiber granul dosing system Polygonmach Asphalt plant fiber granul dosing system Polygonmach Asphalt plant fiber granul dosing system Polygonmach Asphalt plant fiber granul dosing system Polygonmach Asphalt plant fiber granul dosing system Polygonmach Asphalt plant fiber granul dosing system Polygonmach Asphalt plant fiber granul dosing system Polygonmach Asphalt plant fiber granul dosing system Polygonmach Asphalt plant fiber granul dosing system Polygonmach Asphalt plant fiber granul dosing system
more images
10
Турција Karapürçek, 447. Sk. No:24, 06165 Altındağ/Ankara, Türkiye
963 km
Систем за дозирање на зрнести влакна од
Polygonmach Asphalt plant fiber granul dosing system
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
6
Ирска Oldtown, Co. Offaly, R35 N796, Ireland
2518 km
1996
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Benninghoven Benninghoven Benninghoven Benninghoven Benninghoven Benninghoven Benninghoven
more images
7
Германија Karlsruhe
1332 km
Benninghoven
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Турција Karapürçek, 447. Sk. No:24, 06165 Altındağ/Ankara, Türkiye
963 km
Погон за дозирање материјал-песок-чакал-
Polygonmach Sand-Gravel-Soil Dosing Blending Hopper
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Polygonmach pug mill type mechanical plant Polygonmach pug mill type mechanical plant Polygonmach pug mill type mechanical plant Polygonmach pug mill type mechanical plant Polygonmach pug mill type mechanical plant Polygonmach pug mill type mechanical plant Polygonmach pug mill type mechanical plant Polygonmach pug mill type mechanical plant Polygonmach pug mill type mechanical plant
more images
9
Турција Serhat, 1464. Sk. No:24, 06378 İvedik Osb/Yenimahalle/Ankara, Türkiye
942 km
Фабрика за механичка стабилизација 400 t
Polygonmach pug mill type mechanical plant
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Polygonmach PBE10 bitumen emulsion coating plant Polygonmach PBE10 bitumen emulsion coating plant Polygonmach PBE10 bitumen emulsion coating plant Polygonmach PBE10 bitumen emulsion coating plant Polygonmach PBE10 bitumen emulsion coating plant Polygonmach PBE10 bitumen emulsion coating plant Polygonmach PBE10 bitumen emulsion coating plant
more images
7
Турција Serhat, 1464. Sk. No:24, 06378 İvedik Osb/Yenimahalle/Ankara, Türkiye
942 km
Фабрика за битуменска емулзија 5-10tph
Polygonmach PBE10 bitumen emulsion coating plant
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Polygonmach PMB10 bitumen polymer modification plant Polygonmach PMB10 bitumen polymer modification plant Polygonmach PMB10 bitumen polymer modification plant Polygonmach PMB10 bitumen polymer modification plant Polygonmach PMB10 bitumen polymer modification plant Polygonmach PMB10 bitumen polymer modification plant Polygonmach PMB10 bitumen polymer modification plant Polygonmach PMB10 bitumen polymer modification plant Polygonmach PMB10 bitumen polymer modification plant Polygonmach PMB10 bitumen polymer modification plant Polygonmach PMB10 bitumen polymer modification plant Polygonmach PMB10 bitumen polymer modification plant Polygonmach PMB10 bitumen polymer modification plant Polygonmach PMB10 bitumen polymer modification plant Polygonmach PMB10 bitumen polymer modification plant
more images
15
Турција Karapürçek, 447. Sk. No:24, 06165 Altındağ/Ankara, Türkiye
963 km
10tph постројка за модификација на полим
Polygonmach PMB10 bitumen polymer modification plant
2022
Ново
Јавете се