категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Тафелш. - хидра. од 14мм дебелина на сечење користени

Машини за обработка на метал и машински алати Работа на лим Тафелш. - хидра. од 14мм дебелина на сечење
Класифицирана реклама
KK-Industries Tafelscher KK kletzer SW 3200 x 16 mm KK-Industries Tafelscher KK kletzer SW 3200 x 16 mm
more images
2
Австрија Böheimkirchen
(Локација на дилерот)
872 km
KK-Industries Tafelscher KK kletzer SW 3200 x 16 mm
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by DURMA VS 3020
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by DURMA VS 3020
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
STEINER HTS 30-16 RA STEINER HTS 30-16 RA STEINER HTS 30-16 RA STEINER HTS 30-16 RA
more images
4
Германија Bühl
1323 km
STEINER HTS 30-16 RA
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GEKA ALPS-150 GEKA ALPS-150 GEKA ALPS-150 GEKA ALPS-150 GEKA ALPS-150 GEKA ALPS-150 GEKA ALPS-150 GEKA ALPS-150 GEKA ALPS-150 GEKA ALPS-150 GEKA ALPS-150 GEKA ALPS-150 GEKA ALPS-150 GEKA ALPS-150 GEKA ALPS-150
more images
15
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
GEKA ALPS-150
2008
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HACO HSLX 3016 INV 21144
more images
1
Чешка република Beroun
1104 km
HACO HSLX 3016 INV 21144
2010
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Accurl Q35Y-30 Accurl Q35Y-30 Accurl Q35Y-30 Accurl Q35Y-30 Accurl Q35Y-30 Accurl Q35Y-30 Accurl Q35Y-30
more images
7
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Accurl Q35Y-30
2015
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KK Kletzer NC Tafelschere Schwingschnitt KK kletzer BS 3116
more images
1
Австрија Böheimkirchen
(Локација на дилерот)
872 km
KK Kletzer NC Tafelschere Schwingschnitt KK kletzer BS 3116
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
RABBA HS 10/1000
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
RABBA HS 10/1000
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
1295 km
Atlantic AT SLX 4016
1992
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Strojáreň Piesok NTH 3150/16 Strojáreň Piesok NTH 3150/16 Strojáreň Piesok NTH 3150/16 Strojáreň Piesok NTH 3150/16 Strojáreň Piesok NTH 3150/16 Strojáreň Piesok NTH 3150/16 Strojáreň Piesok NTH 3150/16 Strojáreň Piesok NTH 3150/16 Strojáreň Piesok NTH 3150/16
more images
9
Словачка Petrovany
815 km
Strojáreň Piesok NTH 3150/16
1977
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Ennepetal
(Локација на дилерот)
1539 km
STEINER HTS 30/16
1994
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Ennepetal
(Локација на дилерот)
1539 km
STEINER HTS 30/16
1994
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KK Kletzer CNC Tafelschere KK kletzer AS 6020
more images
1
Австрија Böheimkirchen
(Локација на дилерот)
872 km
KK Kletzer CNC Tafelschere KK kletzer AS 6020
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
RABBA HS 12/1250
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
RABBA HS 12/1250
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Scharringhausen HTSO 4/5100 Scharringhausen HTSO 4/5100 Scharringhausen HTSO 4/5100 Scharringhausen HTSO 4/5100 Scharringhausen HTSO 4/5100 Scharringhausen HTSO 4/5100 Scharringhausen HTSO 4/5100 Scharringhausen HTSO 4/5100 Scharringhausen HTSO 4/5100 Scharringhausen HTSO 4/5100 Scharringhausen HTSO 4/5100 Scharringhausen HTSO 4/5100 Scharringhausen HTSO 4/5100
more images
13
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Scharringhausen HTSO 4/5100
1970
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 TSK 25 - 30 TSK 25 - 30 TSK 25 - 30 TSK 25 - 30 TSK 25 - 30 TSK 25 - 30
more images
6
Германија Minden
1531 km
TSK 25 - 30
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EHT TSS 20-25 EHT TSS 20-25 EHT TSS 20-25 EHT TSS 20-25 EHT TSS 20-25 EHT TSS 20-25 EHT TSS 20-25 EHT TSS 20-25 EHT TSS 20-25 EHT TSS 20-25
more images
10
Германија Ennepetal
(Локација на дилерот)
1539 km
EHT TSS 20-25
1994
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Darley GS 3016 Darley GS 3016 Darley GS 3016 Darley GS 3016 Darley GS 3016
more images
5
Холандија Drachten
1735 km
Darley GS 3016
1991
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KK Kletzer CNC Tafelschere KK kletzer AS 3016
more images
1
Австрија Böheimkirchen
(Локација на дилерот)
872 km
KK Kletzer CNC Tafelschere KK kletzer AS 3016
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
RABBA HS 16/1250
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
RABBA HS 16/1250
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MENGELE Hydrl. Tafelschere MENGELE Hydrl. Tafelschere
more images
2
Германија Ennepetal
(Локација на дилерот)
1539 km
MENGELE Hydrl. Tafelschere
1980
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KK Kletzer CNC Tafelschere KK kletzer AS 3020
more images
1
Австрија Böheimkirchen
(Локација на дилерот)
872 km
KK Kletzer CNC Tafelschere KK kletzer AS 3020
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by DURMA VS 6013
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by DURMA VS 6013
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KK Kletzer CNC Tafelschere KK kletzer AS 6016
more images
1
Австрија Böheimkirchen
(Локација на дилерот)
872 km
KK Kletzer CNC Tafelschere KK kletzer AS 6016
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
RABBA HS 16/1500
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
RABBA HS 16/1500
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KK Kletzer CNC Tafelschere KK kletzer AS 4016
more images
1
Австрија Böheimkirchen
(Локација на дилерот)
872 km
KK Kletzer CNC Tafelschere KK kletzer AS 4016
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
RABBA HS 6/1000
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
RABBA HS 6/1000
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KK Kletzer CNC Tafelschere KK kletzer AS 4020
more images
1
Австрија Böheimkirchen
(Локација на дилерот)
872 km
KK Kletzer CNC Tafelschere KK kletzer AS 4020
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
RABBA HS 8/1000
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
RABBA HS 8/1000
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
RABBA HS 20/1500
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
RABBA HS 20/1500
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by DURMA VS 3016
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by DURMA VS 3016
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
RABBA HS 12/1500
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
RABBA HS 12/1500
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by DURMA SBT 3016
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by DURMA SBT 3016
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by DURMA VS 3006
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by DURMA VS 3006
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by DURMA VS 6006
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by DURMA VS 6006
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by DURMA VS 4013
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by DURMA VS 4013
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by DURMA VS 3010
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by DURMA VS 3010
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by DURMA SBT 4013
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by DURMA SBT 4013
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by DURMA VS 4006
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by DURMA VS 4006
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by DURMA VS 3013
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by DURMA VS 3013
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by DURMA SBT 4006
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by DURMA SBT 4006
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by DURMA SBT 3010
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by DURMA SBT 3010
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by DURMA SBT 3013
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by DURMA SBT 3013
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by DURMA ES 2506 HESSE by DURMA ES 2506 HESSE by DURMA ES 2506 HESSE by DURMA ES 2506 HESSE by DURMA ES 2506 HESSE by DURMA ES 2506
more images
6
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by DURMA ES 2506
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by DURMA JDHGM 3006 HESSE by DURMA JDHGM 3006 HESSE by DURMA JDHGM 3006 HESSE by DURMA JDHGM 3006 HESSE by DURMA JDHGM 3006 HESSE by DURMA JDHGM 3006 HESSE by DURMA JDHGM 3006
more images
7
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by DURMA JDHGM 3006
1995
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HACO HACO HSLX 3008 HACO HACO HSLX 3008 HACO HACO HSLX 3008 HACO HACO HSLX 3008 HACO HACO HSLX 3008 HACO HACO HSLX 3008 HACO HACO HSLX 3008
more images
7
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HACO HACO HSLX 3008
2009
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SMD SMDLGSK 3050-13-3C SMD SMDLGSK 3050-13-3C SMD SMDLGSK 3050-13-3C SMD SMDLGSK 3050-13-3C SMD SMDLGSK 3050-13-3C
more images
5
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
SMD SMDLGSK 3050-13-3C
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by DURMA SBT 3006
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by DURMA SBT 3006
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by DURMA ES 3006 HESSE by DURMA ES 3006 HESSE by DURMA ES 3006 HESSE by DURMA ES 3006 HESSE by DURMA ES 3006 HESSE by DURMA ES 3006
more images
6
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by DURMA ES 3006
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Unbekannt/Unknown ADIRA GHV0835 Unbekannt/Unknown ADIRA GHV0835 Unbekannt/Unknown ADIRA GHV0835 Unbekannt/Unknown ADIRA GHV0835
more images
4
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
Unbekannt/Unknown ADIRA GHV0835
1975
Втора рака
Јавете се

Искористено Тафелш. - хидра. од 14мм дебелина на сечење

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.