Купете Клима уреди користени (30)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Технологија за ладење и ладење Клима уреди
Класифицирана реклама
LENNOX BAH 030 SNM LENNOX BAH 030 SNM LENNOX BAH 030 SNM
more images
3
Полска Rzeszów
937 km
LENNOX BAH 030 SNM
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
thermofin TDD 2-091-2B-D-E-DE-BD-02 thermofin TDD 2-091-2B-D-E-DE-BD-02 thermofin TDD 2-091-2B-D-E-DE-BD-02 thermofin TDD 2-091-2B-D-E-DE-BD-02 thermofin TDD 2-091-2B-D-E-DE-BD-02 thermofin TDD 2-091-2B-D-E-DE-BD-02 thermofin TDD 2-091-2B-D-E-DE-BD-02
more images
7
Германија Karlsruhe
1327 km
thermofin TDD 2-091-2B-D-E-DE-BD-02
2022
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Daikin Belgie LRYEQ16AY1 Daikin Belgie LRYEQ16AY1 Daikin Belgie LRYEQ16AY1 Daikin Belgie LRYEQ16AY1
more images
4
Чешка република Pavlice
937 km
Daikin Belgie LRYEQ16AY1
2015
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
AIRWELL HRW 36 AIRWELL HRW 36 AIRWELL HRW 36 AIRWELL HRW 36 AIRWELL HRW 36 AIRWELL HRW 36 AIRWELL HRW 36 AIRWELL HRW 36 AIRWELL HRW 36 AIRWELL HRW 36 AIRWELL HRW 36 AIRWELL HRW 36
more images
12
Унгарија Tatabánya
714 km
AIRWELL HRW 36
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Robinair AC1234-8i Robinair AC1234-8i Robinair AC1234-8i
more images
3
Германија Altenstadt
1168 km
Robinair AC1234-8i
2020
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GÜNTNER, BITZER S-GVH 080.3B/2-MD.E GÜNTNER, BITZER S-GVH 080.3B/2-MD.E GÜNTNER, BITZER S-GVH 080.3B/2-MD.E GÜNTNER, BITZER S-GVH 080.3B/2-MD.E GÜNTNER, BITZER S-GVH 080.3B/2-MD.E GÜNTNER, BITZER S-GVH 080.3B/2-MD.E GÜNTNER, BITZER S-GVH 080.3B/2-MD.E GÜNTNER, BITZER S-GVH 080.3B/2-MD.E GÜNTNER, BITZER S-GVH 080.3B/2-MD.E GÜNTNER, BITZER S-GVH 080.3B/2-MD.E
more images
10
Унгарија Pécel
680 km
GÜNTNER, BITZER S-GVH 080.3B/2-MD.E
2008
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MTA S.P.A. CYGNUS TECH HCY 051 MTA S.P.A. CYGNUS TECH HCY 051 MTA S.P.A. CYGNUS TECH HCY 051
more images
3
Германија Nettetal
1603 km
MTA S.P.A. CYGNUS TECH HCY 051
2021
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sanyo ECO G MULTI Kühll: 56 kW Heizl:67 kW Sanyo ECO G MULTI Kühll: 56 kW Heizl:67 kW Sanyo ECO G MULTI Kühll: 56 kW Heizl:67 kW Sanyo ECO G MULTI Kühll: 56 kW Heizl:67 kW Sanyo ECO G MULTI Kühll: 56 kW Heizl:67 kW Sanyo ECO G MULTI Kühll: 56 kW Heizl:67 kW Sanyo ECO G MULTI Kühll: 56 kW Heizl:67 kW Sanyo ECO G MULTI Kühll: 56 kW Heizl:67 kW Sanyo ECO G MULTI Kühll: 56 kW Heizl:67 kW Sanyo ECO G MULTI Kühll: 56 kW Heizl:67 kW Sanyo ECO G MULTI Kühll: 56 kW Heizl:67 kW Sanyo ECO G MULTI Kühll: 56 kW Heizl:67 kW Sanyo ECO G MULTI Kühll: 56 kW Heizl:67 kW Sanyo ECO G MULTI Kühll: 56 kW Heizl:67 kW Sanyo ECO G MULTI Kühll: 56 kW Heizl:67 kW
more images
15
Унгарија Tata
724 km
Sanyo ECO G MULTI Kühll: 56 kW Heizl:67 kW
2008
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
UNIFLAIR 14 KW  (1754) UNIFLAIR 14 KW  (1754) UNIFLAIR 14 KW  (1754) UNIFLAIR 14 KW  (1754) UNIFLAIR 14 KW  (1754) UNIFLAIR 14 KW  (1754) UNIFLAIR 14 KW  (1754) UNIFLAIR 14 KW  (1754) UNIFLAIR 14 KW  (1754)
more images
9
Унгарија Tatabánya
712 km
UNIFLAIR 14 KW (1754)
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
1
Полска Solec Kujawski
1304 km
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
AEG PX71-265WT/ 955 x 388 x 388 mm/ für Raumgröße: 30 - 40 m² AEG PX71-265WT/ 955 x 388 x 388 mm/ für Raumgröße: 30 - 40 m²
more images
2
Германија Neukamperfehn
1681 km
AEG PX71-265WT/ 955 x 388 x 388 mm/ für Raumgröße: 30 - 40 m²
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Remko KWL 180 Remko KWL 180 Remko KWL 180 Remko KWL 180 Remko KWL 180 Remko KWL 180 Remko KWL 180 Remko KWL 180 Remko KWL 180 Remko KWL 180
more images
10
Remko KWL 180
2021
како нов (изложбена машина)
Класифицирана реклама
MTA S.p.A. Cycnus iHCY 131 PT1+FSH MTA S.p.A. Cycnus iHCY 131 PT1+FSH MTA S.p.A. Cycnus iHCY 131 PT1+FSH
more images
3
Германија Nettetal
1603 km
MTA S.p.A. Cycnus iHCY 131 PT1+FSH
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
SANYO SPW-SR124GXH56 SANYO SPW-SR124GXH56 SANYO SPW-SR124GXH56 SANYO SPW-SR124GXH56 SANYO SPW-SR124GXH56 SANYO SPW-SR124GXH56 SANYO SPW-SR124GXH56
more images
7
Унгарија Tata
724 km
SANYO SPW-SR124GXH56
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Rhoss Terminal UTNV - UV05000198 Rhoss Terminal UTNV - UV05000198 Rhoss Terminal UTNV - UV05000198 Rhoss Terminal UTNV - UV05000198
more images
4
Германија Krostitz
1305 km
Rhoss Terminal UTNV - UV05000198
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DDR KL-A50/7 DDR KL-A50/7 DDR KL-A50/7 DDR KL-A50/7 DDR KL-A50/7 DDR KL-A50/7 DDR KL-A50/7 DDR KL-A50/7 DDR KL-A50/7 DDR KL-A50/7 DDR KL-A50/7 DDR KL-A50/7 DDR KL-A50/7 DDR KL-A50/7
more images
14
Германија Halberstadt
1401 km
DDR KL-A50/7
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AEG ChillFlex Pro/ 796 x 493 x 420 mm/ für Raumgröße: 40 - 50 m² AEG ChillFlex Pro/ 796 x 493 x 420 mm/ für Raumgröße: 40 - 50 m² AEG ChillFlex Pro/ 796 x 493 x 420 mm/ für Raumgröße: 40 - 50 m² AEG ChillFlex Pro/ 796 x 493 x 420 mm/ für Raumgröße: 40 - 50 m²
more images
4
Германија Neukamperfehn
1681 km
AEG ChillFlex Pro/ 796 x 493 x 420 mm/ für Raumgröße: 40 - 50 m²
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Toshiba MMY-MAP1606FT8P-E Toshiba MMY-MAP1606FT8P-E Toshiba MMY-MAP1606FT8P-E Toshiba MMY-MAP1606FT8P-E Toshiba MMY-MAP1606FT8P-E Toshiba MMY-MAP1606FT8P-E Toshiba MMY-MAP1606FT8P-E Toshiba MMY-MAP1606FT8P-E
more images
8
Германија Lindlar
1517 km
Toshiba MMY-MAP1606FT8P-E
2018
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MTA S.P.A. HCYGNUS TECH HCY 071 PT1 MTA S.P.A. HCYGNUS TECH HCY 071 PT1 MTA S.P.A. HCYGNUS TECH HCY 071 PT1
more images
3
Германија Nettetal
1603 km
MTA S.P.A. HCYGNUS TECH HCY 071 PT1
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
SANYO SPW-XDR94GXH56(B) SANYO SPW-XDR94GXH56(B) SANYO SPW-XDR94GXH56(B) SANYO SPW-XDR94GXH56(B) SANYO SPW-XDR94GXH56(B) SANYO SPW-XDR94GXH56(B) SANYO SPW-XDR94GXH56(B) SANYO SPW-XDR94GXH56(B)
more images
8
Унгарија Tata
724 km
SANYO SPW-XDR94GXH56(B)
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Toshiba RAV SM804UT-E RAV-SM1102AT-E Toshiba RAV SM804UT-E RAV-SM1102AT-E Toshiba RAV SM804UT-E RAV-SM1102AT-E Toshiba RAV SM804UT-E RAV-SM1102AT-E Toshiba RAV SM804UT-E RAV-SM1102AT-E Toshiba RAV SM804UT-E RAV-SM1102AT-E
more images
6
Германија Nordrhein-Westfalen, Deutschland
1531 km
Toshiba RAV SM804UT-E RAV-SM1102AT-E
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MTA S.p.A. Cycnus iHCY 101 PT1+FSH MTA S.p.A. Cycnus iHCY 101 PT1+FSH MTA S.p.A. Cycnus iHCY 101 PT1+FSH MTA S.p.A. Cycnus iHCY 101 PT1+FSH MTA S.p.A. Cycnus iHCY 101 PT1+FSH MTA S.p.A. Cycnus iHCY 101 PT1+FSH
more images
6
Германија Nettetal
1603 km
MTA S.p.A. Cycnus iHCY 101 PT1+FSH
2021
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Toshiba RAV SM804UT-E RAV SM803AT-E Toshiba RAV SM804UT-E RAV SM803AT-E Toshiba RAV SM804UT-E RAV SM803AT-E Toshiba RAV SM804UT-E RAV SM803AT-E Toshiba RAV SM804UT-E RAV SM803AT-E Toshiba RAV SM804UT-E RAV SM803AT-E
more images
6
Германија Nordrhein-Westfalen, Deutschland
1531 km
Toshiba RAV SM804UT-E RAV SM803AT-E
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MTA S.P.A. HCYGNUS TECH HCY 171 PT1 MTA S.P.A. HCYGNUS TECH HCY 171 PT1
more images
2
Германија Nettetal
1603 km
MTA S.P.A. HCYGNUS TECH HCY 171 PT1
2022
Ново
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
Weiss Ultraclean Weiss Ultraclean Weiss Ultraclean Weiss Ultraclean Weiss Ultraclean Weiss Ultraclean Weiss Ultraclean Weiss Ultraclean Weiss Ultraclean Weiss Ultraclean Weiss Ultraclean Weiss Ultraclean Weiss Ultraclean
more images
13
Германија Borken
1611 km
Weiss Ultraclean
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MTA S.p.A. OCEAN Tech HOCT 280 MTA S.p.A. OCEAN Tech HOCT 280 MTA S.p.A. OCEAN Tech HOCT 280 MTA S.p.A. OCEAN Tech HOCT 280
more images
4
Германија Nettetal
1603 km
MTA S.p.A. OCEAN Tech HOCT 280
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Bader HX 1500 Bader HX 1500 Bader HX 1500 Bader HX 1500 Bader HX 1500
more images
5
Германија Borken/Burlo
1611 km
Bader HX 1500
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Rittal SK 3392. 540 Schaltschrank 400V, 73 Kg Rittal SK 3392. 540 Schaltschrank 400V, 73 Kg Rittal SK 3392. 540 Schaltschrank 400V, 73 Kg Rittal SK 3392. 540 Schaltschrank 400V, 73 Kg Rittal SK 3392. 540 Schaltschrank 400V, 73 Kg Rittal SK 3392. 540 Schaltschrank 400V, 73 Kg
more images
6
Германија Borken
1611 km
Rittal SK 3392. 540 Schaltschrank 400V, 73 Kg
2014
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Daikin RZQ71C7V1B, FHQ71BVV1B Daikin RZQ71C7V1B, FHQ71BVV1B Daikin RZQ71C7V1B, FHQ71BVV1B Daikin RZQ71C7V1B, FHQ71BVV1B Daikin RZQ71C7V1B, FHQ71BVV1B Daikin RZQ71C7V1B, FHQ71BVV1B Daikin RZQ71C7V1B, FHQ71BVV1B Daikin RZQ71C7V1B, FHQ71BVV1B Daikin RZQ71C7V1B, FHQ71BVV1B Daikin RZQ71C7V1B, FHQ71BVV1B Daikin RZQ71C7V1B, FHQ71BVV1B Daikin RZQ71C7V1B, FHQ71BVV1B
more images
12
Германија Borken
1611 km
Daikin RZQ71C7V1B, FHQ71BVV1B
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
 Ultra 60 VU 4000 m³ Ultra 60 VU 4000 m³ Ultra 60 VU 4000 m³ Ultra 60 VU 4000 m³ Ultra 60 VU 4000 m³ Ultra 60 VU 4000 m³ Ultra 60 VU 4000 m³ Ultra 60 VU 4000 m³ Ultra 60 VU 4000 m³
more images
9
Германија Borken
1611 km
Ultra 60 VU 4000 m³
добро (искористено)
Јавете се