категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за дупчење стакло користени

Преработка на стакло, обработка на керамика Машини за дупчење стакло
Класифицирана реклама
Романија Bucharest
473 km
CMS Water jet cutting robot Easyline 2040
2020
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Knopp Bohrfix Knopp Bohrfix Knopp Bohrfix
more images
3
Германија Rosswein
(Локација на дилерот)
1240 km
Knopp Bohrfix
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Литванија Velžys
1579 km
BUSETTI GIO 1250
2004
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BOHLE GBM 2/1000-S BOHLE GBM 2/1000-S BOHLE GBM 2/1000-S BOHLE GBM 2/1000-S BOHLE GBM 2/1000-S BOHLE GBM 2/1000-S
more images
6
Германија Würselen
1573 km
BOHLE GBM 2/1000-S
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CMB CMB CMB CMB CMB
more images
5
Германија Pleystein
1149 km
CMB
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Złotogłowice
1046 km
Avtomatsko dupčenje mašina za staklo NOV
EXPOGLASS ® Priam
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Lovati Alcor 100 Lovati Alcor 100 Lovati Alcor 100 Lovati Alcor 100
more images
4
Белгија Maasmechelen
1610 km
Lovati Alcor 100
2017
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bohle  Bohle
more images
2
Германија Rosswein
(Локација на дилерот)
1240 km
Bohle
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
CMB CMB CMB CMB CMB CMB
more images
6
Германија Pleystein
1149 km
CMB
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Złotogłowice
1046 km
EXPOGLASS® Priam
2022
Ново
Јавете се

Искористено Машини за дупчење стакло

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.