Купете Притиснете користени (5)

  • Подреди резултати
  • најниска цена Највисока цена
  • Најнови огласи Најстарите огласи
  • Најкратко растојание најдалечното растојание
  • Последна година на градба Најстарата година на градба
  • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
  • Производителите А до Ш Производителот Z до A
  • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на стакло и керамика Притиснете
Класифицирана реклама
Полска Szczecin
1419 km
LENHARDT (Bystronic) H=2,3 m, ZP-2,30-3,10-VR-SP-G, R – L
1995
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Horn Horn Horn Horn Horn Horn Horn Horn Horn Horn Horn Horn Horn Horn Horn
more images
15
Франција Vénissieux
1429 km
Horn
1985
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Yoshizuka PC-05 Yoshizuka PC-05 Yoshizuka PC-05
more images
3
Германија Gransee
1422 km
Yoshizuka PC-05
1972
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Соединетите Американски Држави Kennesaw
8753 km
Hidrobrasil 120T Keramikpresse-20T Auswerfer
2019
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Pilon H250 Pilon H250 Pilon H250 Pilon H250 Pilon H250 Pilon H250 Pilon H250 Pilon H250 Pilon H250 Pilon H250 Pilon H250 Pilon H250 Pilon H250
more images
13
Франција Vénissieux
1429 km
Pilon H250
1980
добро (искористено)
Јавете се