Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Стакло сечење клупи купи користени

53 резултати за
Откажи
повик
Termine Италија
758 km
2015
одличен (користен)
Expoglass SDRDXL 2L PU PP Expoglass SDRDXL 2L PU PP Expoglass SDRDXL 2L PU PP Expoglass SDRDXL 2L PU PP Expoglass SDRDXL 2L PU PP Expoglass SDRDXL 2L PU PP Expoglass SDRDXL 2L PU PP Expoglass SDRDXL 2L PU PP Expoglass SDRDXL 2L PU PP Expoglass SDRDXL 2L PU PP
more images
10
повик
Złotogłowice Полска
1046 km
2021
ново
МАСА ЗА СЕЧЕЊЕ НА СТАКЛО - МАНУАЛНА - Нова МОДЕЛ : SDRDXL 2L PU PP Година на производство 2021 – фабрички нов производ Vtsgpi Ние сме производители на маси за сечење стакло во различни конфигурација на опрема. Нашите производи се карактеризираат со највисока функционалност и издржливост, што произлегува од фактот, дека ние самите се занимававме со обработка на рамно стакло, затоа, знаеме што клиентите очекуваат од овие машини. Нашите маси веќе неколку години работаат во погони за преработка на ...
Elmont Elmont Elmont Elmont Elmont Elmont Elmont Elmont Elmont
more images
9
повик
Tata Унгарија
726 km
2007
реновиран (користен)
Billco 60“Powered Stripper Billco 60“Powered Stripper Billco 60“Powered Stripper Billco 60“Powered Stripper Billco 60“Powered Stripper Billco 60“Powered Stripper
more images
6
повик
Pleystein Германија
1149 km
добар (користен)
LISEC-AUSTRIA ESL-60/30RS LISEC-AUSTRIA ESL-60/30RS LISEC-AUSTRIA ESL-60/30RS LISEC-AUSTRIA ESL-60/30RS LISEC-AUSTRIA ESL-60/30RS LISEC-AUSTRIA ESL-60/30RS LISEC-AUSTRIA ESL-60/30RS LISEC-AUSTRIA ESL-60/30RS LISEC-AUSTRIA ESL-60/30RS LISEC-AUSTRIA ESL-60/30RS LISEC-AUSTRIA ESL-60/30RS LISEC-AUSTRIA ESL-60/30RS LISEC-AUSTRIA ESL-60/30RS
more images
13
повик
Okrzeja Полска
1130 km
1998
одличен (користен)
INNOLAS ZSB Platine Impala 6x INNOLAS ZSB Platine Impala 6x INNOLAS ZSB Platine Impala 6x
more images
3
повик
Wiefelstede, Германија Германија
(локација на застапништво)
1647 km
користен
повик
Termine Италија
758 km
2010
одличен (користен)
Expoglass SDRD 2L PU PP Expoglass SDRD 2L PU PP Expoglass SDRD 2L PU PP Expoglass SDRD 2L PU PP Expoglass SDRD 2L PU PP Expoglass SDRD 2L PU PP Expoglass SDRD 2L PU PP Expoglass SDRD 2L PU PP
more images
8
повик
Złotogłowice Полска
1046 km
2021
ново
МАСА ЗА СЕЧЕЊЕ НА СТАКЛО - МАНУАЛНА - Нова МОДЕЛ : SDRD 2L PU PP Година на производство 2021 – фабрички нов производ Bo7fz33tue Ние сме производители на маси за сечење стакло во различни конфигурација на опрема. Нашите производи се карактеризираат со највисока функционалност и издржливост, што произлегува од фактот, дека ние самите се занимававме со обработка на рамно стакло, затоа, знаеме што клиентите очекуваат од овие машини. Нашите маси веќе неколку години работаат во погони за преработка н...
Lisec ESL-60/30RS-S + VB-33 Lisec ESL-60/30RS-S + VB-33 Lisec ESL-60/30RS-S + VB-33 Lisec ESL-60/30RS-S + VB-33 Lisec ESL-60/30RS-S + VB-33 Lisec ESL-60/30RS-S + VB-33 Lisec ESL-60/30RS-S + VB-33 Lisec ESL-60/30RS-S + VB-33 Lisec ESL-60/30RS-S + VB-33 Lisec ESL-60/30RS-S + VB-33 Lisec ESL-60/30RS-S + VB-33 Lisec ESL-60/30RS-S + VB-33 Lisec ESL-60/30RS-S + VB-33 Lisec ESL-60/30RS-S + VB-33 Lisec ESL-60/30RS-S + VB-33
more images
15
повик
Siedlce Полска
1179 km
2015
како и нови (ex-дисплеј)
Maver MV-S400 Maver MV-S400 Maver MV-S400 Maver MV-S400 Maver MV-S400 Maver MV-S400
more images
6
повик
Pleystein Германија
1149 km
добар (користен)
HEGLA M 37 HEGLA M 37 HEGLA M 37 HEGLA M 37 HEGLA M 37 HEGLA M 37 HEGLA M 37 HEGLA M 37
more images
8
Leinefelde-Worbis Германија
1393 km
2002
одличен (користен)
INNOLAS NJ Y123/101 INNOLAS NJ Y123/101 INNOLAS NJ Y123/101
more images
3
повик
Wiefelstede, Германија Германија
(локација на застапништво)
1647 km
користен
повик
Gelnhausen Германија
1361 km
1996
подготвен за работа (се користи)
Expoglass SDRM 2L PU PP Expoglass SDRM 2L PU PP Expoglass SDRM 2L PU PP Expoglass SDRM 2L PU PP Expoglass SDRM 2L PU PP Expoglass SDRM 2L PU PP Expoglass SDRM 2L PU PP Expoglass SDRM 2L PU PP Expoglass SDRM 2L PU PP
more images
9
повик
Złotogłowice Полска
1046 km
2021
ново
МАСА ЗА СЕЧЕЊЕ НА СТАКЛО - МАНУАЛНА - Нова МОДЕЛ : SDRM 2L PU PP Година на производство 2021 – фабрички нов производ Ние сме производители на маси за сечење стакло во различни конфигурација на опрема. Нашите производи се карактеризираат со највисока функционалност и издржливост, што произлегува од фактот, дека ние самите се занимававме со обработка на рамно стакло, затоа, знаеме што клиентите очекуваат од овие машини. Нашите маси веќе неколку години работаат во погони за преработка на стакло на...
повик
Termine Италија
758 km
2007
одличен (користен)
Hegla VSG-H Hegla VSG-H Hegla VSG-H Hegla VSG-H Hegla VSG-H Hegla VSG-H Hegla VSG-H Hegla VSG-H Hegla VSG-H Hegla VSG-H
more images
10
повик
Pleystein Германија
1149 km
добар (користен)
Bottero 515 LAMe Bottero 515 LAMe Bottero 515 LAMe Bottero 515 LAMe
more images
4
повик
Maasmechelen Белгија
1610 km
2016
добра состојба (се користи)
INNOLAS Eitzenberger ZSB Ritzkopf 093329 INNOLAS Eitzenberger ZSB Ritzkopf 093329 INNOLAS Eitzenberger ZSB Ritzkopf 093329 INNOLAS Eitzenberger ZSB Ritzkopf 093329 INNOLAS Eitzenberger ZSB Ritzkopf 093329
more images
5
повик
Wiefelstede, Германија Германија
(локација на застапништво)
1647 km
користен
Neptun Quick Mill Neptun Quick Mill Neptun Quick Mill Neptun Quick Mill Neptun Quick Mill Neptun Quick Mill Neptun Quick Mill
more images
7
повик
Добрич Бугарија
542 km
2016
одличен (користен)
Expoglass SDRM 2L PU PP & M80-10 S Expoglass SDRM 2L PU PP & M80-10 S Expoglass SDRM 2L PU PP & M80-10 S Expoglass SDRM 2L PU PP & M80-10 S Expoglass SDRM 2L PU PP & M80-10 S Expoglass SDRM 2L PU PP & M80-10 S Expoglass SDRM 2L PU PP & M80-10 S Expoglass SDRM 2L PU PP & M80-10 S Expoglass SDRM 2L PU PP & M80-10 S Expoglass SDRM 2L PU PP & M80-10 S Expoglass SDRM 2L PU PP & M80-10 S
more images
11
повик
Złotogłowice Полска
1046 km
2021
ново
Понуда за продажба за нова маса за сечење стакло и единица за полици (комплет) Параметри на табелата: -Димензии на горниот дел: 280cm x 186 cm - пневматско навалување Buf7qqhk8r - два пневматски продолжени прекинувачи -ериба - вентилатор - обложен во прав - покривка од филц од црно стакло Параметри на решетката за стакло: - големина на складираните стакла 160 см х 255 см - капацитет за подигање на фиоки 900 кг -број на фиоки - 10 - обложен во прав Тоа е понуда за комплет, затоа е по подобра це...
BAVELLONI LAMY 370 S BAVELLONI LAMY 370 S BAVELLONI LAMY 370 S BAVELLONI LAMY 370 S BAVELLONI LAMY 370 S BAVELLONI LAMY 370 S BAVELLONI LAMY 370 S BAVELLONI LAMY 370 S BAVELLONI LAMY 370 S BAVELLONI LAMY 370 S
more images
10
повик
Diest Белгија
1652 km
2010
добар (користен)
Pannkoke Pannkoke Pannkoke Pannkoke Pannkoke
more images
5
повик
Pleystein Германија
1149 km
добар (користен)
повик
Maasmechelen Белгија
1610 km
2009
одличен (користен)
BA.SE.SRL BA.SE.SRL BA.SE.SRL BA.SE.SRL BA.SE.SRL BA.SE.SRL BA.SE.SRL BA.SE.SRL
more images
4
повик
Wiewiórczyn Полска
1280 km
подготвен за работа (се користи)
Hegla 6032 AS Hegla 6032 AS Hegla 6032 AS Hegla 6032 AS Hegla 6032 AS Hegla 6032 AS
more images
6
повик
Aschersleben Германија
1379 km
1998
добра состојба (се користи)
повик
Złotogłowice Полска
1046 km
2021
ново
Табела за обработка / монтажа на стакло. Димензии 340 см х 240 см. Табела подигната со извори на гас. Покриено со филц од стакло. Табела на тркала - мобилна. Ние ги препорачуваме нашите други производи за индустријата за стакло. Tabela za obrabotka / montaža na staklo. Dimenzii 280 sm h 186 sm. Tabela podignata so izvori na gas. Pokrieno so filc od staklo. Tabela na trkala - mobilna. Nie gi preporačuvame našite drugi proizvodi za industrijata za staklo. Bsi8sjrdyi
BAVELLONI REV 372 SR BAVELLONI REV 372 SR BAVELLONI REV 372 SR BAVELLONI REV 372 SR BAVELLONI REV 372 SR BAVELLONI REV 372 SR BAVELLONI REV 372 SR
more images
7
повик
Diest Белгија
1652 km
2007
одличен (користен)
Hegla VSG M37 Hegla VSG M37 Hegla VSG M37 Hegla VSG M37 Hegla VSG M37 Hegla VSG M37 Hegla VSG M37 Hegla VSG M37
more images
8
повик
Pleystein Германија
1149 km
добар (користен)
Bottero 131BMK Bottero 131BMK Bottero 131BMK Bottero 131BMK
more images
4
повик
Maasmechelen Белгија
1610 km
1998
добар (користен)
BA.SE.SRL TAG EL 600
more images
1
повик
Rogowo, Полска Полска
(локација на застапништво)
1280 km
неискористен (користен)
PERNDORFER WSS 3210 PERNDORFER WSS 3210 PERNDORFER WSS 3210 PERNDORFER WSS 3210 PERNDORFER WSS 3210 PERNDORFER WSS 3210
more images
6
Schlüßlberg Австрија
962 km
2018
добра состојба (се користи)
повик
Złotogłowice Полска
1046 km
2021
ново
Табела за обработка / монтажа на стакло. Димензии 280 см х 186 см. Табела подигната со извори на гас. Покриено со филц од стакло. Табела на тркала - мобилна. Ние ги препорачуваме нашите други производи за индустријата за стакло. Tabela za obrabotka / montaža na staklo. Dimenzii 280 sm h 186 sm. Tabela podignata so izvori na gas. Pokrieno so filc od staklo. Tabela na trkala - mobilna. Nie gi preporačuvame našite drugi proizvodi za industrijata za staklo. Bsi7rg8tiz
BOTTERO  100 BBM-R BOTTERO  100 BBM-R
more images
2
повик
Molenstede Белгија
1652 km
2007
добра состојба (се користи)
Bavelloni MTS40 Bavelloni MTS40 Bavelloni MTS40 Bavelloni MTS40 Bavelloni MTS40 Bavelloni MTS40 Bavelloni MTS40 Bavelloni MTS40
more images
8
повик
Pleystein Германија
1149 km
добар (користен)
Macotec CS / 6 Macotec CS / 6 Macotec CS / 6 Macotec CS / 6 Macotec CS / 6 Macotec CS / 6 Macotec CS / 6
more images
7
Stimpfach Германија
1227 km
2002
добар (користен)
PRIS MACLAV+BA.SE.SRL ALFAGLASS PRIS MACLAV+BA.SE.SRL ALFAGLASS PRIS MACLAV+BA.SE.SRL ALFAGLASS PRIS MACLAV+BA.SE.SRL ALFAGLASS PRIS MACLAV+BA.SE.SRL ALFAGLASS PRIS MACLAV+BA.SE.SRL ALFAGLASS PRIS MACLAV+BA.SE.SRL ALFAGLASS PRIS MACLAV+BA.SE.SRL ALFAGLASS
more images
8
повик
Rogowo, Полска Полска
(локација на застапништво)
1280 km
1979
добар (користен)
Hegla PBD 6133 Hegla PBD 6133 Hegla PBD 6133 Hegla PBD 6133 Hegla PBD 6133 Hegla PBD 6133 Hegla PBD 6133
more images
7
Warszawa Полска
1184 km
добар (користен)
Hegla M37 Hegla M37 Hegla M37 Hegla M37
more images
4
Wrocław Полска
1110 km
1997
одличен (користен)
more images
4
повик
Geleen Холандија
1602 km
одличен (користен)
Pannkoke Pannkoke Pannkoke Pannkoke Pannkoke Pannkoke Pannkoke Pannkoke Pannkoke Pannkoke
more images
10
повик
Pleystein Германија
1149 km
добар (користен)
BOTTERO 543LMT-R (Low-E) BOTTERO 543LMT-R (Low-E) BOTTERO 543LMT-R (Low-E) BOTTERO 543LMT-R (Low-E) BOTTERO 543LMT-R (Low-E) BOTTERO 543LMT-R (Low-E)
more images
6
повик
Szczecin Полска
1419 km
2007
одличен (користен)
Sulak 3PTS400 Sulak 3PTS400 Sulak 3PTS400
more images
3
повик
Bolsward Холандија
1761 km
2013
одличен (користен)
Hegla easycut Hegla easycut Hegla easycut Hegla easycut
more images
4
повик
Maasmechelen Белгија
1610 km
1998
добар (користен)
EFCO EFCO EFCO EFCO EFCO EFCO EFCO
more images
7
Ellerau Германија
1611 km
1994
неискористен (користен)
Bottero 352 BCS Bottero 352 BCS Bottero 352 BCS Bottero 352 BCS Bottero 352 BCS Bottero 352 BCS Bottero 352 BCS Bottero 352 BCS
more images
8
повик
Pleystein Германија
1149 km
добар (користен)
Bystronic XYZ F98R Bystronic XYZ F98R Bystronic XYZ F98R Bystronic XYZ F98R Bystronic XYZ F98R Bystronic XYZ F98R Bystronic XYZ F98R Bystronic XYZ F98R Bystronic XYZ F98R Bystronic XYZ F98R
more images
10
повик
SZCZECIN Полска
1419 km
2000
одличен (користен)
Bottero 340BCS-J Bottero 340BCS-J Bottero 340BCS-J Bottero 340BCS-J
more images
4
повик
Maasmechelen Белгија
1610 km
2006
одличен (користен)
Hegla Easy Cut III Hegla Easy Cut III Hegla Easy Cut III Hegla Easy Cut III Hegla Easy Cut III Hegla Easy Cut III
more images
6
повик
Pleystein Германија
1149 km
добар (користен)
HEGLA PBS 6133 V, Optimax 6133 TWIN, ReMaster HEGLA PBS 6133 V, Optimax 6133 TWIN, ReMaster HEGLA PBS 6133 V, Optimax 6133 TWIN, ReMaster HEGLA PBS 6133 V, Optimax 6133 TWIN, ReMaster HEGLA PBS 6133 V, Optimax 6133 TWIN, ReMaster HEGLA PBS 6133 V, Optimax 6133 TWIN, ReMaster HEGLA PBS 6133 V, Optimax 6133 TWIN, ReMaster HEGLA PBS 6133 V, Optimax 6133 TWIN, ReMaster HEGLA PBS 6133 V, Optimax 6133 TWIN, ReMaster HEGLA PBS 6133 V, Optimax 6133 TWIN, ReMaster HEGLA PBS 6133 V, Optimax 6133 TWIN, ReMaster HEGLA PBS 6133 V, Optimax 6133 TWIN, ReMaster HEGLA PBS 6133 V, Optimax 6133 TWIN, ReMaster HEGLA PBS 6133 V, Optimax 6133 TWIN, ReMaster HEGLA PBS 6133 V, Optimax 6133 TWIN, ReMaster
more images
15
повик
Szczecin Полска
1419 km
2006
одличен (користен)
INTERMAC FOX 2500C INTERMAC FOX 2500C INTERMAC FOX 2500C INTERMAC FOX 2500C
more images
4
повик
Maasmechelen Белгија
1610 km
2001
добар (користен)
 

Користено Стакло сечење клупи

Комплетно пребарувајте Machineseeker и повеќе од 200.000 користени машини сега.