категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за пакување користени

Хемиски, фармацевтски машини Машини за пакување
Класифицирана реклама
Romaco P91 Romaco P91 Romaco P91 Romaco P91 Romaco P91 Romaco P91 Romaco P91
more images
7
Италија Bologna
901 km
Romaco P91
2019
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sacmi 8lMODK20A Sacmi 8lMODK20A Sacmi 8lMODK20A Sacmi 8lMODK20A Sacmi 8lMODK20A Sacmi 8lMODK20A Sacmi 8lMODK20A Sacmi 8lMODK20A
more images
8
Унгарија Veszprém
684 km
Sacmi 8lMODK20A
2016
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
UHLMANN B1260 UHLMANN B1260 UHLMANN B1260 UHLMANN B1260 UHLMANN B1260 UHLMANN B1260 UHLMANN B1260
more images
7
Обединето Кралство Bracknell RG42, UK
2029 km
UHLMANN B1260
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
PESTER PewoPack 450 SN + 450 E PESTER PewoPack 450 SN + 450 E PESTER PewoPack 450 SN + 450 E
more images
3
Германија Wehr
1283 km
PESTER PewoPack 450 SN + 450 E
1997
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Goch
1630 km
Mengibar Mengibar BR12 IPI /606
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KBA udaFORMAXX C AlphaJet BetaJet KBA udaFORMAXX C AlphaJet BetaJet KBA udaFORMAXX C AlphaJet BetaJet KBA udaFORMAXX C AlphaJet BetaJet KBA udaFORMAXX C AlphaJet BetaJet KBA udaFORMAXX C AlphaJet BetaJet KBA udaFORMAXX C AlphaJet BetaJet KBA udaFORMAXX C AlphaJet BetaJet KBA udaFORMAXX C AlphaJet BetaJet KBA udaFORMAXX C AlphaJet BetaJet KBA udaFORMAXX C AlphaJet BetaJet KBA udaFORMAXX C AlphaJet BetaJet KBA udaFORMAXX C AlphaJet BetaJet
more images
13
Германија Inden
1562 km
KBA udaFORMAXX C AlphaJet BetaJet
2013
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Pester PEWO-form UVP 2 Pester PEWO-form UVP 2 Pester PEWO-form UVP 2 Pester PEWO-form UVP 2 Pester PEWO-form UVP 2 Pester PEWO-form UVP 2 Pester PEWO-form UVP 2 Pester PEWO-form UVP 2 Pester PEWO-form UVP 2
more images
9
Италија Bologna
901 km
Pester PEWO-form UVP 2
2013
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Кенија Nairobi
5012 km
Fameccanica Italy Baby diaper
2011
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Marchesini  MA352 Marchesini  MA352 Marchesini  MA352 Marchesini  MA352 Marchesini  MA352 Marchesini  MA352
more images
6
Италија Lombardia, Italia
1051 km
Marchesini MA352
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
IMA Flexa IMA Flexa IMA Flexa IMA Flexa
more images
4
Италија Milano
1099 km
IMA Flexa
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bausch & Stroebel ESA1025 Bausch & Stroebel ESA1025 Bausch & Stroebel ESA1025
more images
3
Италија Milano
1099 km
Bausch & Stroebel ESA1025
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
UHLMANN  B1240 UHLMANN  B1240 UHLMANN  B1240
more images
3
Италија Milano
1099 km
UHLMANN B1240
2011
многу добро (користено)
Јавете се

Искористено Машини за пакување

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.