Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Апликација за паметен телефон

Третина од клиентите на Machineseeker - без разлика дали се дилери или купувачи - веќе го користат нашиот портал преку паметни телефони и таблети. За да го направиме овој мобилен користење поефикасна за време на трговците на мало, развивме апликација и за телефоните iPhone и Android.

Со апликацијата, ќе добивате барања за машината директно како порака на вашиот екран (слично на пораките WhatsAPP). Корисниците ќе бидат ентузијастички за оваа брзина на услугата и во овој момент се токму на темата да разговараат со вас за бараната машина.

Преземете ја верзијата на iPhone сега download iPhone
Преземете ја верзијата на Android сега download Android

И преземањето и користењето на апликацијата се целосно бесплатни и во двата случаи.

Апликација за паметен телефон
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши