виљушкари 4 тркала купи користени

4

Forklift Komatsu FD 15/1

Schwäbisch Gmünd , ГерманијаГерманија
6690 km
1983
добар (користен)
3

Front stacker Linde H80D-02 / 900

Wermelskirchen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6415 km
2014
користен


виљуш...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
5

Front stacker 1260 / 30

Wermelskirchen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6415 km
1996
користен


виљуш...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување

продаде веднаш
со светски лидер на пазарот од 0,79 EUR по котација.
Дознаете повеќе сега


телефон: +49 (0) 201 857 86 112
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.