1 оска кука купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
3

CN Automatic Round End Tenoner- 2013 CE Balestrini PICO CN

Liverpool, Обединето КралствоОбединето Кралство
5686 km
добар (користен)
4

CNC Vertical Machining Center Mazak AJV 60/80

Zevenbergen, ХоландијаХоландија
6233 km
1995
добар (користен)
7

Milling centre Horizontal Mitsui Seiki HS 5 A

Kuiper 9, Eersel Noord Brabant, NLХоландија
6290 km
1989
одличен (користен)
1
 Започни го разговорот

Plattenbohrwerk WMW UNION BFT 160/2

Nettetal, ГерманијаГерманија
6348 km
1989
одличен (користен)


1 оска...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
5

Vertical Turret Lathe - Double Column TITAN SC 4044

Mönchengladbach, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6371 km
2002
користен
1

Drilling machines IBARMIA Spain SX 32

Babberich, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6320 km
1996
подготвен за работа (се користи)
3
 Започни го разговорот

Tischbohrwerk PFEIFER F105

Nettetal, ГерманијаГерманија
6348 km
1983
неискористен (користен)
6

Rack Grinding Machine MÄGERLE MGC-L-550.65.45

Monheim, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6403 km
2009
користен
6

Gear Shaping Machine CUGIR-LORENZ MD 631

Monheim, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6405 km
користен
3
 Започни го разговорот

Vertical turret lathe SCHIESS DKE 1000

Nettetal, ГерманијаГерманија
6348 km
1960
добар (користен)
10

machining centre Heller MCP-H 250

Erftstadt, ГерманијаГерманија
6409 km
2000
добар (користен)
1

FLAT TABLE MACHINE (W/ATC/BORING) BIESSE ROVER 30 FT

More Biesse Rover 30
North Carolina, Соединети ДржавиСоединети Држави локација на застапништво
518 km
2001
користен
1

Gear Grinding Machine MAAG SD 65

Mönchengladbach, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6371 km
1981
користен
4

MÜLLER MARTINI Zusammentragelement 1571

Espelkamp, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6453 km
1996
подготвен за работа (се користи)
1

Thread cutting machine CMA LCN 12-400

Rheinland-Pfalz, DeutschlandГерманија
6474 km
2004
добар (користен)
3

Stosspunkter ARO (WMA) WMP 15

Gebhardshain, ГерманијаГерманија
6478 km
подготвен за работа (се користи)
5

Band Saw - Vertical MÖSSNER-REKORD SSF 1050

Bünde, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6460 km
1968
користен
5

BIESSE ROVER 24 L EPS BIESSE ROVER 24 L EPS

More Biesse Rover 24
Dublin 2, ИрскаИрска
5474 km
2005
добра состојба (се користи)
8

Combined Planer & Thicknesser Type UO/S Bursgreen UO/S

Glasgow, Обединето КралствоОбединето Кралство
5536 km
подготвен за работа (се користи)
3

Spotting Plate UNBEKANNT

Mönchengladbach, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6371 km
користен
2

DELTATHERM (as LEX) water coolers DELTATHERM LT MINI 0,9

Gebhardshain, ГерманијаГерманија
6478 km
добра состојба (се користи)
6

Machining Center Mitsui Seiki HU40A

Kaiserslautern, ГерманијаГерманија
6535 km
1998
одличен (користен)


1 оска...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување
1 ОСКА КУКА
продаде веднаш
на лидер на пазарот во Европа за малку, како € 0,49 на рекламата.
Дознаете повеќе сега


телефон: +44 (0) 20 806 810 84
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу