4 странични планер купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
15
 Започни го разговорот

envelope inserter folder inserting KERN 2500

Heemskerk, ХоландијаХоландија
6203 km
2007
подготвен за работа (се користи)
5

Moulder GRAMA UK 10 SP

Randers NØ, ДанскаДанска
6360 km
2000
одличен (користен)
15

RETTIFICATRICE TONDO - CYLINDRICAL GRIND FRITZ STUDER AG STUDER CNC MACHINES FOR RENT-SELL-BUY

PO BOX 9999, DE19FF DERBY, GBОбединето Кралство
5796 km
2000
подготвен за работа (се користи)


4 стра...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
5
 Започни го разговорот

perfect binding line Wohlenberg Vario S 26

Remscheid, ГерманијаГерманија
6416 km
1988
добар (користен)
5

Gear Hobbing Machine - Vertical PFAUTER P 1250

Monheim, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6405 km
користен
7

Milling machine universal Reckermann KOMBI 900 Pony

Erftstadt, ГерманијаГерманија
6409 km
1989
добар (користен)
5

CNC Turning- and Milling Center NILES N50 UC/6000

Mönchengladbach, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6371 km
2000
користен
5

Metal Cleansing Device REK Fluid Cleaner 1500/2

Bremen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6445 km
1996
користен
1

FLAT TABLE MACHINE (W/ATC/BORING) BIESSE ROVER 24 FT

More Biesse Rover 24
North Carolina, Соединети ДржавиСоединети Држави локација на застапништво
518 km
2001
користен
1

Gear Grinding Machine MAAG SD 65

Mönchengladbach, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6371 km
1981
користен
5

Band Saw - Vertical MÖSSNER-REKORD SSF 1050

Bünde, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6460 km
1968
користен
5

BIESSE ROVER 24 L EPS BIESSE ROVER 24 L EPS

More Biesse Rover 24
Dublin 2, ИрскаИрска
5474 km
2005
добра состојба (се користи)
5

Heidelberg SM 52-4 Heidelberg SM 52-4

More Heidelberg Sm 52
United KingdomОбединето Кралство
5599 km
2007
добра состојба (се користи)
6

Rapid Radial Drilling Machine PRVOMAJSKA BRB 4-40

Bünde, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6460 km
1989
користен
2

Spot welding machine DALEX SF 8/71 wie neu

Gebhardshain, ГерманијаГерманија
6478 km
добра состојба (се користи)
5

CNC lathe Mazak Quick Turn Smart 250ML x 1000

Bremen, ГерманијаГерманија
6440 km
2015
добар (користен)


4 стра...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување
4 СТРАНИЧНИ ПЛАНЕР
продаде веднаш
на лидер на пазарот во Европа за малку, како € 0,49 на рекламата.
Дознаете повеќе сега


телефон: +44 (0) 20 806 810 84
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу