категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Кранови користени

Технологија на складирање Кранови
Класифицирана реклама
ABUS GE2066 ABUS GE2066 ABUS GE2066 ABUS GE2066 ABUS GE2066 ABUS GE2066 ABUS GE2066 ABUS GE2066
more images
8
Грција Ωραιόκαστρο
139 km
ABUS GE2066
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA ORBIT 200 ER AXA ORBIT 200 ER AXA ORBIT 200 ER AXA ORBIT 200 ER AXA ORBIT 200 ER
more images
5
Италија Concordia Sagittaria
853 km
AXA ORBIT 200 ER
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
GANZ 16000kg 22meter rail GANZ 16000kg 22meter rail GANZ 16000kg 22meter rail GANZ 16000kg 22meter rail GANZ 16000kg 22meter rail GANZ 16000kg 22meter rail GANZ 16000kg 22meter rail GANZ 16000kg 22meter rail GANZ 16000kg 22meter rail GANZ 16000kg 22meter rail GANZ 16000kg 22meter rail GANZ 16000kg 22meter rail GANZ 16000kg 22meter rail GANZ 16000kg 22meter rail GANZ 16000kg 22meter rail
more images
15
Унгарија Tata
724 km
GANZ 16000kg 22meter rail
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ABUS GM3 250.6-111 F4 ABUS GM3 250.6-111 F4 ABUS GM3 250.6-111 F4 ABUS GM3 250.6-111 F4 ABUS GM3 250.6-111 F4 ABUS GM3 250.6-111 F4 ABUS GM3 250.6-111 F4 ABUS GM3 250.6-111 F4 ABUS GM3 250.6-111 F4 ABUS GM3 250.6-111 F4 ABUS GM3 250.6-111 F4 ABUS GM3 250.6-111 F4
more images
12
Унгарија Tatabánya
714 km
ABUS GM3 250.6-111 F4
1997
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ABUS Span 10.8m  1000 kg Hallenkran (2168) ABUS Span 10.8m  1000 kg Hallenkran (2168) ABUS Span 10.8m  1000 kg Hallenkran (2168) ABUS Span 10.8m  1000 kg Hallenkran (2168) ABUS Span 10.8m  1000 kg Hallenkran (2168) ABUS Span 10.8m  1000 kg Hallenkran (2168) ABUS Span 10.8m  1000 kg Hallenkran (2168) ABUS Span 10.8m  1000 kg Hallenkran (2168) ABUS Span 10.8m  1000 kg Hallenkran (2168) ABUS Span 10.8m  1000 kg Hallenkran (2168) ABUS Span 10.8m  1000 kg Hallenkran (2168) ABUS Span 10.8m  1000 kg Hallenkran (2168) ABUS Span 10.8m  1000 kg Hallenkran (2168) ABUS Span 10.8m  1000 kg Hallenkran (2168) ABUS Span 10.8m  1000 kg Hallenkran (2168)
more images
15
Унгарија Tatabánya
712 km
ABUS Span 10.8m 1000 kg Hallenkran (2168)
2003
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
(Локација на дилерот)
1302 km
Unitras SDK 1,0-3.5
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ABUS ELV ABUS ELV ABUS ELV ABUS ELV ABUS ELV
more images
5
Австрија Lauterach
1154 km
ABUS ELV
2002
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Crane like new Crane like new Crane like new Crane like new Crane like new Crane like new Crane like new Crane like new Crane like new Crane like new Crane like new Crane like new Crane like new Crane like new
more images
14
Романија Moreni
490 km
Crane like new
2020
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Street Crane 10000kg NX-23 3MM Street Crane 10000kg NX-23 3MM Street Crane 10000kg NX-23 3MM Street Crane 10000kg NX-23 3MM Street Crane 10000kg NX-23 3MM Street Crane 10000kg NX-23 3MM
more images
6
Унгарија Tata
724 km
Street Crane 10000kg NX-23 3MM
1992
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
EEPOS ALU Kransystem EEPOS ALU Kransystem EEPOS ALU Kransystem EEPOS ALU Kransystem EEPOS ALU Kransystem EEPOS ALU Kransystem EEPOS ALU Kransystem EEPOS ALU Kransystem EEPOS ALU Kransystem EEPOS ALU Kransystem EEPOS ALU Kransystem EEPOS ALU Kransystem EEPOS ALU Kransystem EEPOS ALU Kransystem EEPOS ALU Kransystem
more images
15
Полска Gizałki
1200 km
EEPOS ALU Kransystem
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
STAHL Span 10.8m  1000 kg Brückenkran (2167) STAHL Span 10.8m  1000 kg Brückenkran (2167) STAHL Span 10.8m  1000 kg Brückenkran (2167) STAHL Span 10.8m  1000 kg Brückenkran (2167) STAHL Span 10.8m  1000 kg Brückenkran (2167) STAHL Span 10.8m  1000 kg Brückenkran (2167) STAHL Span 10.8m  1000 kg Brückenkran (2167) STAHL Span 10.8m  1000 kg Brückenkran (2167) STAHL Span 10.8m  1000 kg Brückenkran (2167) STAHL Span 10.8m  1000 kg Brückenkran (2167) STAHL Span 10.8m  1000 kg Brückenkran (2167) STAHL Span 10.8m  1000 kg Brückenkran (2167) STAHL Span 10.8m  1000 kg Brückenkran (2167) STAHL Span 10.8m  1000 kg Brückenkran (2167) STAHL Span 10.8m  1000 kg Brückenkran (2167)
more images
15
Унгарија Tatabánya
712 km
STAHL Span 10.8m 1000 kg Brückenkran (2167)
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SWF KRANTECHNIK ND22M5GFP520AT1S SWF KRANTECHNIK ND22M5GFP520AT1S SWF KRANTECHNIK ND22M5GFP520AT1S SWF KRANTECHNIK ND22M5GFP520AT1S SWF KRANTECHNIK ND22M5GFP520AT1S SWF KRANTECHNIK ND22M5GFP520AT1S
more images
6
Германија Leipzig
(Локација на дилерот)
1302 km
SWF KRANTECHNIK ND22M5GFP520AT1S
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Gondelsheim
1315 km
MÜLLER MARTINI 0277 0277 + Stahl Kettenzug 250Kg Kran
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DEMAG XXX DEMAG XXX DEMAG XXX DEMAG XXX DEMAG XXX
more images
5
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
DEMAG XXX
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ABUS Laufkran ZLK - 20 T ABUS Laufkran ZLK - 20 T ABUS Laufkran ZLK - 20 T ABUS Laufkran ZLK - 20 T ABUS Laufkran ZLK - 20 T ABUS Laufkran ZLK - 20 T ABUS Laufkran ZLK - 20 T
more images
7
Германија Ennepetal
(Локација на дилерот)
1539 km
ABUS Laufkran ZLK - 20 T
1984
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DEMAG Durchmesser 270 x 90 mm DEMAG Durchmesser 270 x 90 mm DEMAG Durchmesser 270 x 90 mm DEMAG Durchmesser 270 x 90 mm
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
DEMAG Durchmesser 270 x 90 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Demag 500 kg 4m Kran (2166) Demag 500 kg 4m Kran (2166) Demag 500 kg 4m Kran (2166) Demag 500 kg 4m Kran (2166) Demag 500 kg 4m Kran (2166) Demag 500 kg 4m Kran (2166) Demag 500 kg 4m Kran (2166) Demag 500 kg 4m Kran (2166) Demag 500 kg 4m Kran (2166) Demag 500 kg 4m Kran (2166) Demag 500 kg 4m Kran (2166)
more images
11
Унгарија Tatabánya
712 km
Demag 500 kg 4m Kran (2166)
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
UNBEKANNT / UNKNOWN Brückenkran Zubehör UNBEKANNT / UNKNOWN Brückenkran Zubehör UNBEKANNT / UNKNOWN Brückenkran Zubehör UNBEKANNT / UNKNOWN Brückenkran Zubehör UNBEKANNT / UNKNOWN Brückenkran Zubehör UNBEKANNT / UNKNOWN Brückenkran Zubehör
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
UNBEKANNT / UNKNOWN Brückenkran Zubehör
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Maran/ Samo SB60 Maran/ Samo SB60 Maran/ Samo SB60 Maran/ Samo SB60 Maran/ Samo SB60
more images
5
Полска Gdańsk
1437 km
Maran/ Samo SB60
2014
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DEMAG 25/5 DEMAG 25/5 DEMAG 25/5 DEMAG 25/5 DEMAG 25/5 DEMAG 25/5
more images
6
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
DEMAG 25/5
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
PGH Technik 1000/50 PGH Technik 1000/50 PGH Technik 1000/50 PGH Technik 1000/50 PGH Technik 1000/50 PGH Technik 1000/50 PGH Technik 1000/50
more images
7
Германија Bad Tennstedt
1349 km
PGH Technik 1000/50
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DEMAG 13/3P2/RF DEMAG 13/3P2/RF DEMAG 13/3P2/RF DEMAG 13/3P2/RF DEMAG 13/3P2/RF
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
DEMAG 13/3P2/RF
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DEMAG span 10.8m  2000 kg Brückenkran (2164) DEMAG span 10.8m  2000 kg Brückenkran (2164) DEMAG span 10.8m  2000 kg Brückenkran (2164) DEMAG span 10.8m  2000 kg Brückenkran (2164) DEMAG span 10.8m  2000 kg Brückenkran (2164) DEMAG span 10.8m  2000 kg Brückenkran (2164) DEMAG span 10.8m  2000 kg Brückenkran (2164) DEMAG span 10.8m  2000 kg Brückenkran (2164) DEMAG span 10.8m  2000 kg Brückenkran (2164) DEMAG span 10.8m  2000 kg Brückenkran (2164) DEMAG span 10.8m  2000 kg Brückenkran (2164) DEMAG span 10.8m  2000 kg Brückenkran (2164) DEMAG span 10.8m  2000 kg Brückenkran (2164) DEMAG span 10.8m  2000 kg Brückenkran (2164) DEMAG span 10.8m  2000 kg Brückenkran (2164)
more images
15
Унгарија Tatabánya
712 km
DEMAG span 10.8m 2000 kg Brückenkran (2164)
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Demag Demag Demag Demag Demag Demag
more images
6
Германија Siegen
1474 km
Demag
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SICHELSCHMIDT unbekannt SICHELSCHMIDT unbekannt SICHELSCHMIDT unbekannt SICHELSCHMIDT unbekannt SICHELSCHMIDT unbekannt SICHELSCHMIDT unbekannt SICHELSCHMIDT unbekannt
more images
7
Германија Esslingen am Neckar
1256 km
SICHELSCHMIDT unbekannt
1965
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidkamp 600 mm lang Heidkamp 600 mm lang Heidkamp 600 mm lang Heidkamp 600 mm lang
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Heidkamp 600 mm lang
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Carl Stahl span 10.8m 2000 kg Brückenkran (2162) Carl Stahl span 10.8m 2000 kg Brückenkran (2162) Carl Stahl span 10.8m 2000 kg Brückenkran (2162) Carl Stahl span 10.8m 2000 kg Brückenkran (2162) Carl Stahl span 10.8m 2000 kg Brückenkran (2162) Carl Stahl span 10.8m 2000 kg Brückenkran (2162) Carl Stahl span 10.8m 2000 kg Brückenkran (2162) Carl Stahl span 10.8m 2000 kg Brückenkran (2162) Carl Stahl span 10.8m 2000 kg Brückenkran (2162) Carl Stahl span 10.8m 2000 kg Brückenkran (2162) Carl Stahl span 10.8m 2000 kg Brückenkran (2162) Carl Stahl span 10.8m 2000 kg Brückenkran (2162) Carl Stahl span 10.8m 2000 kg Brückenkran (2162) Carl Stahl span 10.8m 2000 kg Brückenkran (2162) Carl Stahl span 10.8m 2000 kg Brückenkran (2162)
more images
15
Унгарија Tatabánya
712 km
Carl Stahl span 10.8m 2000 kg Brückenkran (2162)
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MECHANIK TAUCHA KWK 125-3,5 MECHANIK TAUCHA KWK 125-3,5 MECHANIK TAUCHA KWK 125-3,5 MECHANIK TAUCHA KWK 125-3,5 MECHANIK TAUCHA KWK 125-3,5 MECHANIK TAUCHA KWK 125-3,5
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
MECHANIK TAUCHA KWK 125-3,5
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DEMAG unbekannt DEMAG unbekannt DEMAG unbekannt
more images
3
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
DEMAG unbekannt
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Gedi 3000 kg Gedi 3000 kg Gedi 3000 kg Gedi 3000 kg Gedi 3000 kg
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Gedi 3000 kg
1970
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DEMAG Span 10.8m Brückenkran 2000 kg  (2156) DEMAG Span 10.8m Brückenkran 2000 kg  (2156) DEMAG Span 10.8m Brückenkran 2000 kg  (2156) DEMAG Span 10.8m Brückenkran 2000 kg  (2156) DEMAG Span 10.8m Brückenkran 2000 kg  (2156) DEMAG Span 10.8m Brückenkran 2000 kg  (2156) DEMAG Span 10.8m Brückenkran 2000 kg  (2156) DEMAG Span 10.8m Brückenkran 2000 kg  (2156) DEMAG Span 10.8m Brückenkran 2000 kg  (2156) DEMAG Span 10.8m Brückenkran 2000 kg  (2156) DEMAG Span 10.8m Brückenkran 2000 kg  (2156)
more images
11
Унгарија Tatabánya
712 km
DEMAG Span 10.8m Brückenkran 2000 kg (2156)
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ABUS GM 3050 F6 ABUS GM 3050 F6 ABUS GM 3050 F6 ABUS GM 3050 F6 ABUS GM 3050 F6
more images
5
Германија Willich
1579 km
ABUS GM 3050 F6
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Gedi 1500 kg Gedi 1500 kg Gedi 1500 kg Gedi 1500 kg Gedi 1500 kg
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Gedi 1500 kg
1976
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DEMAG Span 10.8m Brückenkran 5000 kg  (2146) DEMAG Span 10.8m Brückenkran 5000 kg  (2146) DEMAG Span 10.8m Brückenkran 5000 kg  (2146) DEMAG Span 10.8m Brückenkran 5000 kg  (2146) DEMAG Span 10.8m Brückenkran 5000 kg  (2146) DEMAG Span 10.8m Brückenkran 5000 kg  (2146) DEMAG Span 10.8m Brückenkran 5000 kg  (2146) DEMAG Span 10.8m Brückenkran 5000 kg  (2146) DEMAG Span 10.8m Brückenkran 5000 kg  (2146) DEMAG Span 10.8m Brückenkran 5000 kg  (2146) DEMAG Span 10.8m Brückenkran 5000 kg  (2146) DEMAG Span 10.8m Brückenkran 5000 kg  (2146)
more images
12
Унгарија Tatabánya
712 km
DEMAG Span 10.8m Brückenkran 5000 kg (2146)
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ABUS A 2 ABUS A 2 ABUS A 2 ABUS A 2 ABUS A 2
more images
5
Германија Korschenbroich
1571 km
ABUS A 2
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Demag 2000 kg Demag 2000 kg Demag 2000 kg Demag 2000 kg Demag 2000 kg
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Demag 2000 kg
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
VETTER 2000 kg 7m  (2145) VETTER 2000 kg 7m  (2145) VETTER 2000 kg 7m  (2145) VETTER 2000 kg 7m  (2145) VETTER 2000 kg 7m  (2145) VETTER 2000 kg 7m  (2145) VETTER 2000 kg 7m  (2145) VETTER 2000 kg 7m  (2145) VETTER 2000 kg 7m  (2145) VETTER 2000 kg 7m  (2145) VETTER 2000 kg 7m  (2145) VETTER 2000 kg 7m  (2145) VETTER 2000 kg 7m  (2145) VETTER 2000 kg 7m  (2145) VETTER 2000 kg 7m  (2145)
more images
15
Унгарија Tatabánya
712 km
VETTER 2000 kg 7m (2145)
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Valla 110 D Valla 110 D Valla 110 D Valla 110 D Valla 110 D Valla 110 D Valla 110 D Valla 110 D
more images
8
Германија Korschenbroich
1571 km
Valla 110 D
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Skylotec Sicherheitshaken und Zubehör Skylotec Sicherheitshaken und Zubehör Skylotec Sicherheitshaken und Zubehör Skylotec Sicherheitshaken und Zubehör Skylotec Sicherheitshaken und Zubehör
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Skylotec Sicherheitshaken und Zubehör
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
VETTER 1000 kg 12m  (2144) VETTER 1000 kg 12m  (2144) VETTER 1000 kg 12m  (2144) VETTER 1000 kg 12m  (2144) VETTER 1000 kg 12m  (2144) VETTER 1000 kg 12m  (2144) VETTER 1000 kg 12m  (2144) VETTER 1000 kg 12m  (2144) VETTER 1000 kg 12m  (2144) VETTER 1000 kg 12m  (2144) VETTER 1000 kg 12m  (2144) VETTER 1000 kg 12m  (2144) VETTER 1000 kg 12m  (2144) VETTER 1000 kg 12m  (2144) VETTER 1000 kg 12m  (2144)
more images
15
Унгарија Tatabánya
712 km
VETTER 1000 kg 12m (2144)
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Benzlers Durchmesser 400 x 90 mm Benzlers Durchmesser 400 x 90 mm Benzlers Durchmesser 400 x 90 mm Benzlers Durchmesser 400 x 90 mm Benzlers Durchmesser 400 x 90 mm
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Benzlers Durchmesser 400 x 90 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
VETTER Hallenkran 1000 kg 12m  (2143) VETTER Hallenkran 1000 kg 12m  (2143) VETTER Hallenkran 1000 kg 12m  (2143) VETTER Hallenkran 1000 kg 12m  (2143) VETTER Hallenkran 1000 kg 12m  (2143) VETTER Hallenkran 1000 kg 12m  (2143) VETTER Hallenkran 1000 kg 12m  (2143) VETTER Hallenkran 1000 kg 12m  (2143) VETTER Hallenkran 1000 kg 12m  (2143) VETTER Hallenkran 1000 kg 12m  (2143) VETTER Hallenkran 1000 kg 12m  (2143) VETTER Hallenkran 1000 kg 12m  (2143) VETTER Hallenkran 1000 kg 12m  (2143) VETTER Hallenkran 1000 kg 12m  (2143) VETTER Hallenkran 1000 kg 12m  (2143)
more images
15
Унгарија Tatabánya
712 km
VETTER Hallenkran 1000 kg 12m (2143)
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Stahl 1000 kg Stahl 1000 kg Stahl 1000 kg Stahl 1000 kg
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Stahl 1000 kg
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Balkancar B053M Balkancar B053M Balkancar B053M Balkancar B053M Balkancar B053M
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Balkancar B053M
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Demag 2000 kg Demag 2000 kg Demag 2000 kg Demag 2000 kg Demag 2000 kg
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Demag 2000 kg
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt kein Typenschild unbekannt kein Typenschild unbekannt kein Typenschild unbekannt kein Typenschild
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
unbekannt kein Typenschild
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt 22 mm Seil unbekannt 22 mm Seil unbekannt 22 mm Seil
more images
3
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
unbekannt 22 mm Seil
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Unbekannt Unbekannt Unbekannt Unbekannt
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Unbekannt
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Columbus HTP Columbus HTP Columbus HTP Columbus HTP
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Columbus HTP
2016
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt Tragkraft ca. 150 kg unbekannt Tragkraft ca. 150 kg unbekannt Tragkraft ca. 150 kg unbekannt Tragkraft ca. 150 kg unbekannt Tragkraft ca. 150 kg
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
unbekannt Tragkraft ca. 150 kg
Втора рака
Јавете се

Искористено Кранови

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.