Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали
Класифицирана реклама
CVM - ITALY Y-N / 200-65 CVM - ITALY Y-N / 200-65 CVM - ITALY Y-N / 200-65 CVM - ITALY Y-N / 200-65 CVM - ITALY Y-N / 200-65 CVM - ITALY Y-N / 200-65 CVM - ITALY Y-N / 200-65 CVM - ITALY Y-N / 200-65
more images
8
Италија Cantù
1112 km
CVM - ITALY Y-N / 200-65
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Bison Container UN31A/Y/03-97/S/BI/SP-9329/9650/1850 Cortelia, Bison Container UN31A/Y/03-97/S/BI/SP-9329/9650/1850 Cortelia, Bison Container UN31A/Y/03-97/S/BI/SP-9329/9650/1850 Cortelia, Bison Container UN31A/Y/03-97/S/BI/SP-9329/9650/1850 Cortelia, Bison Container UN31A/Y/03-97/S/BI/SP-9329/9650/1850 Cortelia, Bison Container UN31A/Y/03-97/S/BI/SP-9329/9650/1850 Cortelia, Bison Container UN31A/Y/03-97/S/BI/SP-9329/9650/1850
more images
7
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Bison Container UN31A/Y/03-97/S/BI/SP-9329/9650/1850
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Elumatec SBZ 140 - X: 7900 - Y: 850 - Z: 650 mm Elumatec SBZ 140 - X: 7900 - Y: 850 - Z: 650 mm Elumatec SBZ 140 - X: 7900 - Y: 850 - Z: 650 mm Elumatec SBZ 140 - X: 7900 - Y: 850 - Z: 650 mm
more images
4
Белгија Deinze
(Локација на дилерот)
1739 km
Elumatec SBZ 140 - X: 7900 - Y: 850 - Z: 650 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bosch Rexroth 2220x935mm (1450x365mm) Bosch Rexroth 2220x935mm (1450x365mm) Bosch Rexroth 2220x935mm (1450x365mm) Bosch Rexroth 2220x935mm (1450x365mm) Bosch Rexroth 2220x935mm (1450x365mm) Bosch Rexroth 2220x935mm (1450x365mm) Bosch Rexroth 2220x935mm (1450x365mm) Bosch Rexroth 2220x935mm (1450x365mm) Bosch Rexroth 2220x935mm (1450x365mm)
more images
9
Унгарија Kiskunlacháza
658 km
Bosch Rexroth 2220x935mm (1450x365mm)
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
2510 mm , 65 x 65 mm 2510 mm , 65 x 65 mm
more images
2
Германија Schwabach
1195 km
2510 mm , 65 x 65 mm
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Spinner TC 65 TC 65 MC Spinner TC 65 TC 65 MC Spinner TC 65 TC 65 MC
more images
3
Германија Altdorf
1081 km
Spinner TC 65 TC 65 MC
2002
неисправен носач за резервни делови (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Nuffield 4/65 4/65 Nuffield 4/65 4/65 Nuffield 4/65 4/65 Nuffield 4/65 4/65 Nuffield 4/65 4/65 Nuffield 4/65 4/65 Nuffield 4/65 4/65 Nuffield 4/65 4/65 Nuffield 4/65 4/65 Nuffield 4/65 4/65 Nuffield 4/65 4/65 Nuffield 4/65 4/65 Nuffield 4/65 4/65 Nuffield 4/65 4/65 Nuffield 4/65 4/65
more images
15
Холандија Rhenen
1681 km
Nuffield 4/65 4/65
1950
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Stromaggregat Caterpillar 65 KVA Stromerzeuger Caterpillar 65 KVA Stromaggregat Caterpillar 65 KVA Stromerzeuger Caterpillar 65 KVA Stromaggregat Caterpillar 65 KVA Stromerzeuger Caterpillar 65 KVA Stromaggregat Caterpillar 65 KVA Stromerzeuger Caterpillar 65 KVA Stromaggregat Caterpillar 65 KVA Stromerzeuger Caterpillar 65 KVA Stromaggregat Caterpillar 65 KVA Stromerzeuger Caterpillar 65 KVA Stromaggregat Caterpillar 65 KVA Stromerzeuger Caterpillar 65 KVA Stromaggregat Caterpillar 65 KVA Stromerzeuger Caterpillar 65 KVA Stromaggregat Caterpillar 65 KVA Stromerzeuger Caterpillar 65 KVA Stromaggregat Caterpillar 65 KVA Stromerzeuger Caterpillar 65 KVA Stromaggregat Caterpillar 65 KVA Stromerzeuger Caterpillar 65 KVA Stromaggregat Caterpillar 65 KVA Stromerzeuger Caterpillar 65 KVA Stromaggregat Caterpillar 65 KVA Stromerzeuger Caterpillar 65 KVA
more images
13
Германија Kropp
1686 km
Stromaggregat Caterpillar 65 KVA Stromerzeuger Caterpillar 65 KVA
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FIP ALFA 65-40 V2CM 40m3/h H:40m 16,5kw FIP ALFA 65-40 V2CM 40m3/h H:40m 16,5kw FIP ALFA 65-40 V2CM 40m3/h H:40m 16,5kw FIP ALFA 65-40 V2CM 40m3/h H:40m 16,5kw FIP ALFA 65-40 V2CM 40m3/h H:40m 16,5kw FIP ALFA 65-40 V2CM 40m3/h H:40m 16,5kw FIP ALFA 65-40 V2CM 40m3/h H:40m 16,5kw FIP ALFA 65-40 V2CM 40m3/h H:40m 16,5kw FIP ALFA 65-40 V2CM 40m3/h H:40m 16,5kw FIP ALFA 65-40 V2CM 40m3/h H:40m 16,5kw FIP ALFA 65-40 V2CM 40m3/h H:40m 16,5kw
more images
11
Унгарија Tata
724 km
FIP ALFA 65-40 V2CM 40m3/h H:40m 16,5kw
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Rius-Comatex y Kyhangyhe Tubotex-10 , KY-T06-NCR, KY-T12-NCF Rius-Comatex y Kyhangyhe Tubotex-10 , KY-T06-NCR, KY-T12-NCF Rius-Comatex y Kyhangyhe Tubotex-10 , KY-T06-NCR, KY-T12-NCF Rius-Comatex y Kyhangyhe Tubotex-10 , KY-T06-NCR, KY-T12-NCF Rius-Comatex y Kyhangyhe Tubotex-10 , KY-T06-NCR, KY-T12-NCF Rius-Comatex y Kyhangyhe Tubotex-10 , KY-T06-NCR, KY-T12-NCF Rius-Comatex y Kyhangyhe Tubotex-10 , KY-T06-NCR, KY-T12-NCF Rius-Comatex y Kyhangyhe Tubotex-10 , KY-T06-NCR, KY-T12-NCF Rius-Comatex y Kyhangyhe Tubotex-10 , KY-T06-NCR, KY-T12-NCF Rius-Comatex y Kyhangyhe Tubotex-10 , KY-T06-NCR, KY-T12-NCF Rius-Comatex y Kyhangyhe Tubotex-10 , KY-T06-NCR, KY-T12-NCF
more images
11
Шпанија Carrer Comarca de la Safor, 46880, Valencia, España
1923 km
Rius-Comatex y Kyhangyhe Tubotex-10 , KY-T06-NCR, KY-T12-NCF
2021
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
X Y Z 710VMC X Y Z 710VMC X Y Z 710VMC X Y Z 710VMC X Y Z 710VMC X Y Z 710VMC X Y Z 710VMC
more images
7
Обединето Кралство Thurmaston
2108 km
X Y Z 710VMC
2012
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
 WALTHER TROWAL Typ V 65 V 65 /500 x 400 x 350 mm innen WALTHER TROWAL Typ V 65 V 65 /500 x 400 x 350 mm innen WALTHER TROWAL Typ V 65 V 65 /500 x 400 x 350 mm innen WALTHER TROWAL Typ V 65 V 65 /500 x 400 x 350 mm innen
more images
4
Германија Staufenberg
(Локација на дилерот)
1426 km
WALTHER TROWAL Typ V 65 V 65 /500 x 400 x 350 mm innen
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CANUSA -CPS MIS 65 / MIS 100 MIS 100 CANUSA -CPS MIS 65 / MIS 100 MIS 100 CANUSA -CPS MIS 65 / MIS 100 MIS 100 CANUSA -CPS MIS 65 / MIS 100 MIS 100 CANUSA -CPS MIS 65 / MIS 100 MIS 100 CANUSA -CPS MIS 65 / MIS 100 MIS 100 CANUSA -CPS MIS 65 / MIS 100 MIS 100 CANUSA -CPS MIS 65 / MIS 100 MIS 100
more images
8
Германија Lingen (Ems)
1634 km
CANUSA -CPS MIS 65 / MIS 100 MIS 100
2019
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
X Y Z 2-OP X Y Z 2-OP X Y Z 2-OP
more images
3
Обединето Кралство Thurmaston
2108 km
X Y Z 2-OP
2016
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Engel ES 330/65 Engel ES 330/65 Engel ES 330/65
more images
3
Словачка
802 km
Engel ES 330/65
1991
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TDZ TURN VSC 600 M+C+Y TDZ TURN VSC 600 M+C+Y
more images
2
Чешка република 197, Táborská 4297, 615 00 Brno-Židenice, Tschechien
933 km
TDZ TURN VSC 600 M+C+Y
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
qteck T8-HYBRID (Y) qteck T8-HYBRID (Y)
more images
2
Италија Cuggiono
1128 km
qteck T8-HYBRID (Y)
2015
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AICHELIN VKES 2-50/65/90 AICHELIN VKES 2-50/65/90 AICHELIN VKES 2-50/65/90 AICHELIN VKES 2-50/65/90 AICHELIN VKES 2-50/65/90
more images
5
Германија Butzbach
1406 km
AICHELIN VKES 2-50/65/90
1996
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Husky H650 RS 80/65 Husky H650 RS 80/65 Husky H650 RS 80/65
more images
3
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
Husky H650 RS 80/65
2011
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ELHA Werke Hövelhof 65/75 ELHA Werke Hövelhof 65/75 ELHA Werke Hövelhof 65/75 ELHA Werke Hövelhof 65/75 ELHA Werke Hövelhof 65/75 ELHA Werke Hövelhof 65/75 ELHA Werke Hövelhof 65/75 ELHA Werke Hövelhof 65/75
more images
8
Германија Erwitte
1510 km
ELHA Werke Hövelhof 65/75
1979
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Transnorm 65°-780-600 IR600 Transnorm 65°-780-600 IR600 Transnorm 65°-780-600 IR600
more images
3
Германија Würzburg
1289 km
Transnorm 65°-780-600 IR600
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Phoenix Contact J-V(ZN)Y(ZN)11Y Phoenix Contact J-V(ZN)Y(ZN)11Y Phoenix Contact J-V(ZN)Y(ZN)11Y Phoenix Contact J-V(ZN)Y(ZN)11Y Phoenix Contact J-V(ZN)Y(ZN)11Y
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Phoenix Contact J-V(ZN)Y(ZN)11Y
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Future Tech 105/65/45 Future Tech 105/65/45
more images
2
Полска Rzeczyce
1005 km
Future Tech 105/65/45
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sonstige/Other De Molen 385/65/22,5 Sonstige/Other De Molen 385/65/22,5 Sonstige/Other De Molen 385/65/22,5
more images
3
Германија Greven
1580 km
Sonstige/Other De Molen 385/65/22,5
2022
Ново
Класифицирана реклама
Iemca TAL/Auto/65/32 Iemca TAL/Auto/65/32 Iemca TAL/Auto/65/32 Iemca TAL/Auto/65/32 Iemca TAL/Auto/65/32 Iemca TAL/Auto/65/32 Iemca TAL/Auto/65/32 Iemca TAL/Auto/65/32 Iemca TAL/Auto/65/32 Iemca TAL/Auto/65/32 Iemca TAL/Auto/65/32
more images
11
Германија Reichenbach am Heuberg
1248 km
Iemca TAL/Auto/65/32
1990
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Krone BPW, 385/65 Krone BPW, 385/65 Krone BPW, 385/65 Krone BPW, 385/65 Krone BPW, 385/65 Krone BPW, 385/65
more images
6
Германија Dresden
1217 km
Krone BPW, 385/65
2020
Втора рака
Класифицирана реклама
Jator CNC 421/65 Jator CNC 421/65 Jator CNC 421/65 Jator CNC 421/65 Jator CNC 421/65 Jator CNC 421/65 Jator CNC 421/65 Jator CNC 421/65 Jator CNC 421/65 Jator CNC 421/65 Jator CNC 421/65 Jator CNC 421/65 Jator CNC 421/65 Jator CNC 421/65
more images
14
Шпанија Torres de la Alameda
2107 km
Jator CNC 421/65
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt Profildurchmesser: 65 / 49 mm unbekannt Profildurchmesser: 65 / 49 mm unbekannt Profildurchmesser: 65 / 49 mm unbekannt Profildurchmesser: 65 / 49 mm unbekannt Profildurchmesser: 65 / 49 mm
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
unbekannt Profildurchmesser: 65 / 49 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mercedes-Benz G3/65 Mercedes-Benz G3/65 Mercedes-Benz G3/65 Mercedes-Benz G3/65
more images
4
Холандија Alkmaar
1767 km
Mercedes-Benz G3/65
Втора рака
Класифицирана реклама
Mercedes-Benz G4/65/9,0 LKW Getriebe Mercedes-Benz G4/65/9,0 LKW Getriebe Mercedes-Benz G4/65/9,0 LKW Getriebe Mercedes-Benz G4/65/9,0 LKW Getriebe Mercedes-Benz G4/65/9,0 LKW Getriebe Mercedes-Benz G4/65/9,0 LKW Getriebe
more images
6
Германија Kallkar
(Локација на дилерот)
1622 km
Mercedes-Benz G4/65/9,0 LKW Getriebe
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
EVG 65 EVG 65 EVG 65 EVG 65 EVG 65 EVG 65 EVG 65 EVG 65
more images
8
Босна и Херцеговина Odzak
(Локација на дилерот)
469 km
EVG 65
1980
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MBO K55/65/72 MBO K55/65/72 MBO K55/65/72
more images
3
Финска Tampere
2220 km
MBO K55/65/72
1989
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Morando KR 50/65 Morando KR 50/65 Morando KR 50/65 Morando KR 50/65 Morando KR 50/65 Morando KR 50/65 Morando KR 50/65 Morando KR 50/65 Morando KR 50/65 Morando KR 50/65 Morando KR 50/65 Morando KR 50/65 Morando KR 50/65 Morando KR 50/65 Morando KR 50/65
more images
15
Италија Concordia Sagittaria
853 km
Morando KR 50/65
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
VEB FM 119/65 VEB FM 119/65 VEB FM 119/65 VEB FM 119/65 VEB FM 119/65
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
VEB FM 119/65
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TRAUB TNC 42 / 65 TRAUB TNC 42 / 65 TRAUB TNC 42 / 65 TRAUB TNC 42 / 65 TRAUB TNC 42 / 65 TRAUB TNC 42 / 65 TRAUB TNC 42 / 65 TRAUB TNC 42 / 65 TRAUB TNC 42 / 65 TRAUB TNC 42 / 65 TRAUB TNC 42 / 65 TRAUB TNC 42 / 65
more images
12
Швајцарија Zuchwil
1286 km
TRAUB TNC 42 / 65
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DARLEY EHP 50-25/20 mit 'CNC DELEM DA 42 X/Y DARLEY EHP 50-25/20 mit 'CNC DELEM DA 42 X/Y DARLEY EHP 50-25/20 mit 'CNC DELEM DA 42 X/Y DARLEY EHP 50-25/20 mit 'CNC DELEM DA 42 X/Y DARLEY EHP 50-25/20 mit 'CNC DELEM DA 42 X/Y DARLEY EHP 50-25/20 mit 'CNC DELEM DA 42 X/Y DARLEY EHP 50-25/20 mit 'CNC DELEM DA 42 X/Y
more images
7
Германија Mörsdorf
1282 km
DARLEY EHP 50-25/20 mit 'CNC DELEM DA 42 X/Y
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL FP1 - stufenloser Vorschub (X/Y/Z) DECKEL FP1 - stufenloser Vorschub (X/Y/Z) DECKEL FP1 - stufenloser Vorschub (X/Y/Z) DECKEL FP1 - stufenloser Vorschub (X/Y/Z) DECKEL FP1 - stufenloser Vorschub (X/Y/Z) DECKEL FP1 - stufenloser Vorschub (X/Y/Z) DECKEL FP1 - stufenloser Vorschub (X/Y/Z) DECKEL FP1 - stufenloser Vorschub (X/Y/Z)
more images
8
Германија Warngau
1053 km
DECKEL FP1 - stufenloser Vorschub (X/Y/Z)
1985
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
HENNECKE GMBH PUR TOPLINE HK65/65/MN HENNECKE GMBH PUR TOPLINE HK65/65/MN HENNECKE GMBH PUR TOPLINE HK65/65/MN HENNECKE GMBH PUR TOPLINE HK65/65/MN HENNECKE GMBH PUR TOPLINE HK65/65/MN HENNECKE GMBH PUR TOPLINE HK65/65/MN HENNECKE GMBH PUR TOPLINE HK65/65/MN HENNECKE GMBH PUR TOPLINE HK65/65/MN HENNECKE GMBH PUR TOPLINE HK65/65/MN HENNECKE GMBH PUR TOPLINE HK65/65/MN HENNECKE GMBH PUR TOPLINE HK65/65/MN HENNECKE GMBH PUR TOPLINE HK65/65/MN HENNECKE GMBH PUR TOPLINE HK65/65/MN
more images
13
Полска Kamień
1114 km
HENNECKE GMBH PUR TOPLINE HK65/65/MN
2011
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
WENZEL LH10_8 (Y=1.500 mm)
more images
1
Германија Ingolstadt
1132 km
WENZEL LH10_8 (Y=1.500 mm)
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt Profildurchmesser: 65 / 49 mm unbekannt Profildurchmesser: 65 / 49 mm unbekannt Profildurchmesser: 65 / 49 mm unbekannt Profildurchmesser: 65 / 49 mm unbekannt Profildurchmesser: 65 / 49 mm unbekannt Profildurchmesser: 65 / 49 mm unbekannt Profildurchmesser: 65 / 49 mm unbekannt Profildurchmesser: 65 / 49 mm unbekannt Profildurchmesser: 65 / 49 mm unbekannt Profildurchmesser: 65 / 49 mm unbekannt Profildurchmesser: 65 / 49 mm
more images
11
Германија Wiefelstede
1648 km
unbekannt Profildurchmesser: 65 / 49 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ELB Gerh.-Amb. 65/3 VA II
more images
1
Германија Bretzfeld
1278 km
ELB Gerh.-Amb. 65/3 VA II
1987
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Battenfeld R 8 - X=400, Y=800, Z=1600mm
more images
1
Германија Deutschland
1369 km
Battenfeld R 8 - X=400, Y=800, Z=1600mm
2002
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt 315/65/H40 mm unbekannt 315/65/H40 mm unbekannt 315/65/H40 mm unbekannt 315/65/H40 mm
more images
4
Германија Wiefelstede
1648 km
unbekannt 315/65/H40 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Phoenix Contact J-V(ZN)Y(ZN)11Y Phoenix Contact J-V(ZN)Y(ZN)11Y Phoenix Contact J-V(ZN)Y(ZN)11Y Phoenix Contact J-V(ZN)Y(ZN)11Y Phoenix Contact J-V(ZN)Y(ZN)11Y Phoenix Contact J-V(ZN)Y(ZN)11Y Phoenix Contact J-V(ZN)Y(ZN)11Y Phoenix Contact J-V(ZN)Y(ZN)11Y Phoenix Contact J-V(ZN)Y(ZN)11Y Phoenix Contact J-V(ZN)Y(ZN)11Y Phoenix Contact J-V(ZN)Y(ZN)11Y Phoenix Contact J-V(ZN)Y(ZN)11Y Phoenix Contact J-V(ZN)Y(ZN)11Y Phoenix Contact J-V(ZN)Y(ZN)11Y Phoenix Contact J-V(ZN)Y(ZN)11Y
more images
15
Германија Wiefelstede
1648 km
Phoenix Contact J-V(ZN)Y(ZN)11Y
Втора рака
Јавете се

Искористено 65 y

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши