категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете ЦПУ центри за вртење мелење користени

Машини за обработка на метал и машински алати Стругови ЦПУ центри за вртење мелење
Класифицирана реклама
Бугарија Asenovgrad
264 km
Hitachi Seiki Super Hicell 400
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak HYPER QUADREX 150 MSY Mazak HYPER QUADREX 150 MSY Mazak HYPER QUADREX 150 MSY Mazak HYPER QUADREX 150 MSY Mazak HYPER QUADREX 150 MSY Mazak HYPER QUADREX 150 MSY Mazak HYPER QUADREX 150 MSY Mazak HYPER QUADREX 150 MSY
more images
8
Унгарија Székesfehérvár
672 km
Mazak HYPER QUADREX 150 MSY
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
INDEX G 200 INDEX G 200 INDEX G 200 INDEX G 200 INDEX G 200 INDEX G 200 INDEX G 200
more images
7
Турција 104. SK. No:9 D:Sitesi A Blok, 34776 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul, Türkiye
626 km
INDEX G 200
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
15
Италија Lancenigo
891 km
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
EMCO ET 332MC, Bj.2001 (Kundendirektverkauf) EMCO ET 332MC, Bj.2001 (Kundendirektverkauf) EMCO ET 332MC, Bj.2001 (Kundendirektverkauf) EMCO ET 332MC, Bj.2001 (Kundendirektverkauf)
more images
4
Австрија Hallein
966 km
EMCO ET 332MC, Bj.2001 (Kundendirektverkauf)
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak Integrex 400-IISY Mazak Integrex 400-IISY Mazak Integrex 400-IISY Mazak Integrex 400-IISY Mazak Integrex 400-IISY
more images
5
Германија Göppingen
1232 km
Mazak Integrex 400-IISY
2003
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Gussago
(Локација на дилерот)
1031 km
CHIRON multitasking MILL 800 5 AXIS milling and turnin...
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
müga iUltimate 2S müga iUltimate 2S müga iUltimate 2S müga iUltimate 2S müga iUltimate 2S müga iUltimate 2S müga iUltimate 2S müga iUltimate 2S müga iUltimate 2S müga iUltimate 2S müga iUltimate 2S müga iUltimate 2S
more images
12
Германија Villingen-Schwenningen
1262 km
müga iUltimate 2S
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI NZL 2500 / 600 DMG MORI NZL 2500 / 600 DMG MORI NZL 2500 / 600 DMG MORI NZL 2500 / 600 DMG MORI NZL 2500 / 600 DMG MORI NZL 2500 / 600 DMG MORI NZL 2500 / 600 DMG MORI NZL 2500 / 600 DMG MORI NZL 2500 / 600 DMG MORI NZL 2500 / 600
more images
10
Турција 104. SK. No:9 D:Sitesi A Blok, 34776 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul, Türkiye
626 km
DMG MORI NZL 2500 / 600
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak Integrex e-650H Mazak Integrex e-650H Mazak Integrex e-650H Mazak Integrex e-650H Mazak Integrex e-650H Mazak Integrex e-650H
more images
6
Италија Lancenigo
891 km
Mazak Integrex e-650H
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MONFORTS RNC 500 AC MONFORTS RNC 500 AC MONFORTS RNC 500 AC MONFORTS RNC 500 AC MONFORTS RNC 500 AC
more images
5
Франција Haguenau
1352 km
MONFORTS RNC 500 AC
2003
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak Hyper Quadrex 200 MSY Mazak Hyper Quadrex 200 MSY Mazak Hyper Quadrex 200 MSY Mazak Hyper Quadrex 200 MSY Mazak Hyper Quadrex 200 MSY Mazak Hyper Quadrex 200 MSY Mazak Hyper Quadrex 200 MSY
more images
7
Германија Göppingen
1232 km
Mazak Hyper Quadrex 200 MSY
2016
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI NTX 1000 DMG MORI NTX 1000 DMG MORI NTX 1000 DMG MORI NTX 1000 DMG MORI NTX 1000 DMG MORI NTX 1000 DMG MORI NTX 1000 DMG MORI NTX 1000 DMG MORI NTX 1000 DMG MORI NTX 1000 DMG MORI NTX 1000 DMG MORI NTX 1000
more images
12
Франција Bonneville
1323 km
DMG MORI NTX 1000
2017
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
müga T8 Twin-Y müga T8 Twin-Y müga T8 Twin-Y müga T8 Twin-Y müga T8 Twin-Y müga T8 Twin-Y müga T8 Twin-Y
more images
7
Германија Villingen-Schwenningen
1262 km
müga T8 Twin-Y
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
DOOSAN PUMA MX 2500 ST DOOSAN PUMA MX 2500 ST DOOSAN PUMA MX 2500 ST DOOSAN PUMA MX 2500 ST DOOSAN PUMA MX 2500 ST
more images
5
Германија Karlsbad
1312 km
DOOSAN PUMA MX 2500 ST
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Traub TNC65
more images
1
Германија Olching
1101 km
Traub TNC65
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Miyano BNJ-42SY Miyano BNJ-42SY Miyano BNJ-42SY Miyano BNJ-42SY Miyano BNJ-42SY Miyano BNJ-42SY Miyano BNJ-42SY Miyano BNJ-42SY Miyano BNJ-42SY Miyano BNJ-42SY Miyano BNJ-42SY
more images
11
Австрија Zell am Ziller
1002 km
Miyano BNJ-42SY
2009
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Citizen M32 III Citizen M32 III Citizen M32 III Citizen M32 III Citizen M32 III Citizen M32 III Citizen M32 III Citizen M32 III Citizen M32 III
more images
9
Италија Canegrate
1123 km
Citizen M32 III
2003
многу добро (користено)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Stuttgart
1265 km
DOOSAN LYNX 220 LSYC
2014
добро (искористено)
Потврден дилер
Класифицирана реклама
müga iTwin S müga iTwin S müga iTwin S müga iTwin S
more images
4
Германија Villingen-Schwenningen
1262 km
müga iTwin S
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
INDEX G 250 Ratio line 1400 INDEX G 250 Ratio line 1400 INDEX G 250 Ratio line 1400 INDEX G 250 Ratio line 1400 INDEX G 250 Ratio line 1400
more images
5
Германија Karlsbad
1312 km
INDEX G 250 Ratio line 1400
2009
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mori Seiki MT 2000 SZ Mori Seiki MT 2000 SZ Mori Seiki MT 2000 SZ Mori Seiki MT 2000 SZ Mori Seiki MT 2000 SZ Mori Seiki MT 2000 SZ Mori Seiki MT 2000 SZ Mori Seiki MT 2000 SZ Mori Seiki MT 2000 SZ Mori Seiki MT 2000 SZ Mori Seiki MT 2000 SZ
more images
11
Италија Creazzo
934 km
Mori Seiki MT 2000 SZ
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SMEC NS 2000 BM - SIEMENS
more images
1
Германија Neunburg vorm Wald
1126 km
SMEC NS 2000 BM - SIEMENS
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Gildemeister MSL 60/7 Gildemeister MSL 60/7 Gildemeister MSL 60/7 Gildemeister MSL 60/7 Gildemeister MSL 60/7 Gildemeister MSL 60/7 Gildemeister MSL 60/7 Gildemeister MSL 60/7 Gildemeister MSL 60/7 Gildemeister MSL 60/7 Gildemeister MSL 60/7
more images
11
Италија Via dell'Artigianato, 12, 25030 Berlingo BS, Italy
1039 km
Gildemeister MSL 60/7
2010
како нов (користен)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Stuttgart
1265 km
DMG TWIN 65
2004
добро (искористено)
Потврден дилер
Класифицирана реклама
müga iEco müga iEco müga iEco
more images
3
Германија Villingen-Schwenningen
1262 km
müga iEco
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
WFL M 50 MILLTURN WFL M 50 MILLTURN WFL M 50 MILLTURN WFL M 50 MILLTURN
more images
4
Австрија Uttendorf
997 km
WFL M 50 MILLTURN
1991
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bühl
1323 km
MAZAK INTEGREX 200 SY CNC
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SMEC SL 2000 AM - SIEMENS
more images
1
Германија Neunburg vorm Wald
1126 km
SMEC SL 2000 AM - SIEMENS
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak Integrex 200 SY + GL100C Mazak Integrex 200 SY + GL100C
more images
2
Германија Göppingen
1232 km
Mazak Integrex 200 SY + GL100C
2001
многу добро (користено)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Stuttgart
1265 km
DMG TWIN 32
2001
добро (искористено)
Потврден дилер
Класифицирана реклама
PFIFFNER-MANURHIN KMX-XL32 PFIFFNER-MANURHIN KMX-XL32 PFIFFNER-MANURHIN KMX-XL32 PFIFFNER-MANURHIN KMX-XL32 PFIFFNER-MANURHIN KMX-XL32
more images
5
Германија Staufenberg
1418 km
PFIFFNER-MANURHIN KMX-XL32
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Emco Hyperturn 65 Powermill SMYB - 1300 Emco Hyperturn 65 Powermill SMYB - 1300 Emco Hyperturn 65 Powermill SMYB - 1300 Emco Hyperturn 65 Powermill SMYB - 1300 Emco Hyperturn 65 Powermill SMYB - 1300 Emco Hyperturn 65 Powermill SMYB - 1300 Emco Hyperturn 65 Powermill SMYB - 1300 Emco Hyperturn 65 Powermill SMYB - 1300 Emco Hyperturn 65 Powermill SMYB - 1300 Emco Hyperturn 65 Powermill SMYB - 1300 Emco Hyperturn 65 Powermill SMYB - 1300
more images
11
Германија Putzbrunn
1068 km
Emco Hyperturn 65 Powermill SMYB - 1300
2017
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak INTEGREX 200 III Mazak INTEGREX 200 III Mazak INTEGREX 200 III Mazak INTEGREX 200 III
more images
4
Италија Turate
1118 km
Mazak INTEGREX 200 III
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SMEC NS 2000 AM - SIEMENS
more images
1
Германија Neunburg vorm Wald
1126 km
SMEC NS 2000 AM - SIEMENS
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Nakamura NTX-S Nakamura NTX-S Nakamura NTX-S Nakamura NTX-S Nakamura NTX-S
more images
5
Германија Göppingen
1232 km
Nakamura NTX-S
2007
многу добро (користено)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Stuttgart
1265 km
DMG CTX 310eco
2008
добро (искористено)
Потврден дилер
Класифицирана реклама
INDEX ABC 42 (*934) INDEX ABC 42 (*934) INDEX ABC 42 (*934) INDEX ABC 42 (*934) INDEX ABC 42 (*934) INDEX ABC 42 (*934) INDEX ABC 42 (*934) INDEX ABC 42 (*934) INDEX ABC 42 (*934) INDEX ABC 42 (*934)
more images
10
Германија Oelde
1531 km
INDEX ABC 42 (*934)
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Traub TNA400 Y Traub TNA400 Y Traub TNA400 Y Traub TNA400 Y Traub TNA400 Y Traub TNA400 Y Traub TNA400 Y Traub TNA400 Y Traub TNA400 Y Traub TNA400 Y Traub TNA400 Y
more images
11
Германија Winterbach
1250 km
Traub TNA400 Y
1997
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gildemeister GMX 250 linear Gildemeister GMX 250 linear Gildemeister GMX 250 linear Gildemeister GMX 250 linear Gildemeister GMX 250 linear Gildemeister GMX 250 linear Gildemeister GMX 250 linear Gildemeister GMX 250 linear Gildemeister GMX 250 linear Gildemeister GMX 250 linear Gildemeister GMX 250 linear Gildemeister GMX 250 linear
more images
12
Германија Heilbronn
1290 km
Gildemeister GMX 250 linear
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SMEC NS 2100 BSY - FANUC
more images
1
Германија Neunburg vorm Wald
1126 km
SMEC NS 2100 BSY - FANUC
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
HARDINGE ELITE II 8/51 HARDINGE ELITE II 8/51 HARDINGE ELITE II 8/51 HARDINGE ELITE II 8/51 HARDINGE ELITE II 8/51 HARDINGE ELITE II 8/51
more images
6
Франција Haguenau
1352 km
HARDINGE ELITE II 8/51
2006
добро (искористено)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Stuttgart
1265 km
SPINNER TC 300 - 52 MCY
2013
добро (искористено)
Потврден дилер
Класифицирана реклама
INDEX ABC 42 (*344) INDEX ABC 42 (*344) INDEX ABC 42 (*344) INDEX ABC 42 (*344) INDEX ABC 42 (*344) INDEX ABC 42 (*344) INDEX ABC 42 (*344) INDEX ABC 42 (*344) INDEX ABC 42 (*344) INDEX ABC 42 (*344)
more images
10
Германија Oelde
1531 km
INDEX ABC 42 (*344)
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SMEC SL 2500 ASY - FANUC SMEC SL 2500 ASY - FANUC SMEC SL 2500 ASY - FANUC SMEC SL 2500 ASY - FANUC SMEC SL 2500 ASY - FANUC SMEC SL 2500 ASY - FANUC SMEC SL 2500 ASY - FANUC SMEC SL 2500 ASY - FANUC SMEC SL 2500 ASY - FANUC SMEC SL 2500 ASY - FANUC
more images
10
Германија Neunburg vorm Wald
1126 km
SMEC SL 2500 ASY - FANUC
како нов (изложбена машина)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Stuttgart
1265 km
EMCO Hyperturn 45
2014
добро (искористено)
Потврден дилер
Класифицирана реклама
SMEC SL 2000 AM - FANUC SMEC SL 2000 AM - FANUC SMEC SL 2000 AM - FANUC SMEC SL 2000 AM - FANUC SMEC SL 2000 AM - FANUC SMEC SL 2000 AM - FANUC
more images
6
Германија Neunburg vorm Wald
1126 km
SMEC SL 2000 AM - FANUC
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
SMEC SL 2000 ASY - FANUC SMEC SL 2000 ASY - FANUC
more images
2
Германија Neunburg vorm Wald
1126 km
SMEC SL 2000 ASY - FANUC
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
SMEC SL 2500 BSY - FANUC SMEC SL 2500 BSY - FANUC SMEC SL 2500 BSY - FANUC SMEC SL 2500 BSY - FANUC SMEC SL 2500 BSY - FANUC SMEC SL 2500 BSY - FANUC SMEC SL 2500 BSY - FANUC SMEC SL 2500 BSY - FANUC SMEC SL 2500 BSY - FANUC SMEC SL 2500 BSY - FANUC
more images
10
Германија Neunburg vorm Wald
1126 km
SMEC SL 2500 BSY - FANUC
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
SMEC SL 2000 ASY - SIEMENS
more images
1
Германија Neunburg vorm Wald
1126 km
SMEC SL 2000 ASY - SIEMENS
Ново
Јавете се

Искористено ЦПУ центри за вртење мелење

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.