Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Acm користени

Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Прекини
ACM-ITALY PRISMA 740 ACM-ITALY PRISMA 740 ACM-ITALY PRISMA 740 ACM-ITALY PRISMA 740 ACM-ITALY PRISMA 740 ACM-ITALY PRISMA 740
more images
6
Јавете се
Zabok Хрватска
680 km
2008
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Sułkowice Полска
933 km
2006
многу добро (користено)
ACM Ponceuse de chants - C2249 ACM Ponceuse de chants - C2249 ACM Ponceuse de chants - C2249
more images
3
Јавете се
Nevers, Франција Франција
(Локација на дилерот)
1591 km
подготвен за употреба (искористен)
ACM STAR 600 ACM STAR 600 ACM STAR 600 ACM STAR 600 ACM STAR 600 ACM STAR 600 ACM STAR 600 ACM STAR 600 ACM STAR 600 ACM STAR 600 ACM STAR 600 ACM STAR 600 ACM STAR 600 ACM STAR 600
more images
14
Јавете се
Wijchen, Холандија Холандија
(Локација на дилерот)
1660 km
1993
Втора рака
GEWEMA / ACM GEBS 540 - sofort lieferbar! GEWEMA / ACM GEBS 540 - sofort lieferbar! GEWEMA / ACM GEBS 540 - sofort lieferbar! GEWEMA / ACM GEBS 540 - sofort lieferbar! GEWEMA / ACM GEBS 540 - sofort lieferbar!
more images
5
Јавете се
Holm Германија
1610 km
2021
Ново
ACM Star 700
more images
1
Јавете се
Waregem Белгија
1740 km
добро (искористено)
ACM BS 740 RS3 ACM BS 740 RS3 ACM BS 740 RS3 ACM BS 740 RS3 ACM BS 740 RS3
more images
5
Јавете се
Övermalax, Финска Финска
(Локација на дилерот)
2372 km
2005
многу добро (користено)
ACM STAR 600 ACM STAR 600 ACM STAR 600 ACM STAR 600 ACM STAR 600 ACM STAR 600 ACM STAR 600
more images
7
Јавете се
Juszczyn Полска
915 km
како нов (користен)
Griggio - ACM BS 540 Griggio - ACM BS 540 Griggio - ACM BS 540 Griggio - ACM BS 540 Griggio - ACM BS 540 Griggio - ACM BS 540 Griggio - ACM BS 540 Griggio - ACM BS 540 Griggio - ACM BS 540 Griggio - ACM BS 540
more images
10
Јавете се
Wijchen, Холандија Холандија
(Локација на дилерот)
1660 km
2010
Втора рака
AHT AC-M AHT AC-M AHT AC-M AHT AC-M AHT AC-M AHT AC-M AHT AC-M AHT AC-M
more images
8
Јавете се
Nysa Полска
1042 km
многу добро (користено)
Hosokawa ACM 5 Pharma Hosokawa ACM 5 Pharma Hosokawa ACM 5 Pharma Hosokawa ACM 5 Pharma
more images
4
Јавете се
Augsburg Германија
1136 km
1999
реновиран (користен)
more images
Göppingen Германија
1231 km
2020
Втора рака
Resato ACM 2040 Resato ACM 2040 Resato ACM 2040 Resato ACM 2040 Resato ACM 2040
more images
5
Јавете се
Drachten Холандија
1735 km
2008
многу добро (користено)
Hosokawa Mikropul ACM-10 - Classifier mill Hosokawa Mikropul ACM-10 - Classifier mill Hosokawa Mikropul ACM-10 - Classifier mill Hosokawa Mikropul ACM-10 - Classifier mill Hosokawa Mikropul ACM-10 - Classifier mill
more images
5
Јавете се
Barneveld Холандија
1692 km
Втора рака
Berges Berges Berges Berges
more images
4
Јавете се
Tilburg, Холандија Холандија
(Локација на дилерот)
1686 km
2010
Втора рака
Mills like Hosokawa Alpine ACM series Mills like Hosokawa Alpine ACM series Mills like Hosokawa Alpine ACM series Mills like Hosokawa Alpine ACM series Mills like Hosokawa Alpine ACM series Mills like Hosokawa Alpine ACM series Mills like Hosokawa Alpine ACM series Mills like Hosokawa Alpine ACM series Mills like Hosokawa Alpine ACM series
more images
9
Јавете се
Mielec Полска
968 km
2022
Ново
Hosokawa Alpine ACM 40 EC
more images
1
Јавете се
Augsburg Германија
1136 km
2022
Ново
RESATO ACM 3015 RESATO ACM 3015 RESATO ACM 3015 RESATO ACM 3015 RESATO ACM 3015 RESATO ACM 3015 RESATO ACM 3015 RESATO ACM 3015
more images
8
Јавете се
Netherlands Холандија
1707 km
2015
добро (искористено)
Hosokawa Alpine ACM 10, 30, 60 , 100, 150 Hosokawa Alpine ACM 10, 30, 60 , 100, 150 Hosokawa Alpine ACM 10, 30, 60 , 100, 150 Hosokawa Alpine ACM 10, 30, 60 , 100, 150 Hosokawa Alpine ACM 10, 30, 60 , 100, 150 Hosokawa Alpine ACM 10, 30, 60 , 100, 150 Hosokawa Alpine ACM 10, 30, 60 , 100, 150 Hosokawa Alpine ACM 10, 30, 60 , 100, 150 Hosokawa Alpine ACM 10, 30, 60 , 100, 150 Hosokawa Alpine ACM 10, 30, 60 , 100, 150 Hosokawa Alpine ACM 10, 30, 60 , 100, 150 Hosokawa Alpine ACM 10, 30, 60 , 100, 150 Hosokawa Alpine ACM 10, 30, 60 , 100, 150
more images
13
Јавете се
Arnsberg Германија
1515 km
2021
Ново
Hosokawa Mikropul ACM 75 Hosokawa Mikropul ACM 75 Hosokawa Mikropul ACM 75 Hosokawa Mikropul ACM 75 Hosokawa Mikropul ACM 75 Hosokawa Mikropul ACM 75 Hosokawa Mikropul ACM 75 Hosokawa Mikropul ACM 75 Hosokawa Mikropul ACM 75 Hosokawa Mikropul ACM 75
more images
10
Јавете се
Buxton Обединето Кралство
2187 km
Втора рака
Hosokawa Alpine ACM 30
more images
1
Јавете се
Augsburg Германија
1136 km
1997
реновиран (користен)
Hosokawa Mikropul ACM 10 and 15 Hosokawa Mikropul ACM 10 and 15 Hosokawa Mikropul ACM 10 and 15 Hosokawa Mikropul ACM 10 and 15 Hosokawa Mikropul ACM 10 and 15 Hosokawa Mikropul ACM 10 and 15
more images
6
Јавете се
Arnsberg, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1515 km
1996
добро (искористено)
Hosokawa Mikropul ACM 30 / ACM 40 Hosokawa Mikropul ACM 30 / ACM 40 Hosokawa Mikropul ACM 30 / ACM 40
more images
3
Јавете се
Arnsberg, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1515 km
2000
добро (искористено)
Hosokawa Mikropul ACM 2 Hosokawa Mikropul ACM 2 Hosokawa Mikropul ACM 2 Hosokawa Mikropul ACM 2
more images
4
Јавете се
Arnsberg Германија
1515 km
1992
добро (искористено)
Sacmi Opera 400 AD 20T S4 E2 Sacmi Opera 400 AD 20T S4 E2 Sacmi Opera 400 AD 20T S4 E2 Sacmi Opera 400 AD 20T S4 E2 Sacmi Opera 400 AD 20T S4 E2
more images
5
Јавете се
Fumane, Италија Италија
(Локација на дилерот)
978 km
2002
Втора рака
MACMON ALG 100 C MACMON ALG 100 C MACMON ALG 100 C
more images
3
Јавете се
Metzingen, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1246 km
1972
Втора рака
MACMON M 100 (X*310 mm) MACMON M 100 (X*310 mm)
more images
2
Јавете се
Staufenberg Германија
1426 km
1972
добро (искористено)
MACMON M 100 MACMON M 100 MACMON M 100 MACMON M 100 MACMON M 100
more images
5
Јавете се
Dreieich Германија
1376 km
1984
Втора рака
MACMOM / INAS M 100 RE MACMOM / INAS M 100 RE MACMOM / INAS M 100 RE MACMOM / INAS M 100 RE MACMOM / INAS M 100 RE MACMOM / INAS M 100 RE MACMOM / INAS M 100 RE MACMOM / INAS M 100 RE MACMOM / INAS M 100 RE MACMOM / INAS M 100 RE
more images
10
Јавете се
Ahaus, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1612 km
2000
Втора рака
ACME FMB 12 CNC ACME FMB 12 CNC ACME FMB 12 CNC
more images
3
Јавете се
Wiesbaden, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1407 km
1990
Втора рака
Acmi Stratos Acmi Stratos Acmi Stratos Acmi Stratos
more images
4
Јавете се
Fumane, Италија Италија
(Локација на дилерот)
978 km
2003
Втора рака
MACMON M 100 D MACMON M 100 D MACMON M 100 D MACMON M 100 D
more images
4
Јавете се
Metzingen, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1246 km
1988
Втора рака
MACMON M 100 C (X=310 mm)
more images
1
Јавете се
Kassel Германија
1433 km
1969
добро (искористено)
ACMA Massive wood edger        DM ACMA Massive wood edger        DM ACMA Massive wood edger        DM
more images
3
Јавете се
Nevers, Франција Франција
(Локација на дилерот)
1591 km
подготвен за употреба (искористен)
Sacmi / Robopac Verpackungsstrang Sacmi / Robopac Verpackungsstrang Sacmi / Robopac Verpackungsstrang Sacmi / Robopac Verpackungsstrang Sacmi / Robopac Verpackungsstrang
more images
5
Јавете се
Menslage, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1614 km
2007
Втора рака
MACMAZZA MCM K4500 MACMAZZA MCM K4500 MACMAZZA MCM K4500 MACMAZZA MCM K4500 MACMAZZA MCM K4500
more images
5
Јавете се
Argiroupoli Грција
446 km
работилница ремонтирана (искористена)
Sacmi DP 120 Sacmi DP 120 Sacmi DP 120 Sacmi DP 120 Sacmi DP 120 Sacmi DP 120 Sacmi DP 120 Sacmi DP 120 Sacmi DP 120 Sacmi DP 120 Sacmi DP 120 Sacmi DP 120
more images
12
Јавете се
Fumane, Италија Италија
(Локација на дилерот)
978 km
2010
Втора рака
PITTLER-ACME Zubehoer PRB 32/6 PITTLER-ACME Zubehoer PRB 32/6 PITTLER-ACME Zubehoer PRB 32/6 PITTLER-ACME Zubehoer PRB 32/6 PITTLER-ACME Zubehoer PRB 32/6 PITTLER-ACME Zubehoer PRB 32/6
more images
6
Јавете се
Германија
1369 km
1965
Втора рака
PRVOMAJSKA - MACMON M 100 (X=310 mm) PRVOMAJSKA - MACMON M 100 (X=310 mm)
more images
2
Јавете се
Kassel Германија
1433 km
1978
Втора рака
ACMA Panel press - High frequency generator        T76 ACMA Panel press - High frequency generator        T76 ACMA Panel press - High frequency generator        T76 ACMA Panel press - High frequency generator        T76 ACMA Panel press - High frequency generator        T76 ACMA Panel press - High frequency generator        T76 ACMA Panel press - High frequency generator        T76
more images
7
Јавете се
Nevers, Франција Франција
(Локација на дилерот)
1591 km
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Bitburg Германија
1498 km
добро (искористено)
Prvomajska Macmon Prvomajska Macmon Prvomajska Macmon Prvomajska Macmon Prvomajska Macmon Prvomajska Macmon Prvomajska Macmon Prvomajska Macmon Prvomajska Macmon Prvomajska Macmon
more images
10
Јавете се
Oisterwijk Холандија
1677 km
добро (искористено)
Acmi Formacartoni Acmi Formacartoni Acmi Formacartoni Acmi Formacartoni
more images
4
Јавете се
Fumane, Италија Италија
(Локација на дилерот)
978 km
2009
Втора рака