Купете Центри (универзални) од 1000mm (x-way) користени (164)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Машински центри (универзални) Центри (универзални) од 1000mm (x-way)
Класифицирана реклама
Oerlikon FM3 Oerlikon FM3 Oerlikon FM3 Oerlikon FM3 Oerlikon FM3 Oerlikon FM3 Oerlikon FM3 Oerlikon FM3 Oerlikon FM3 Oerlikon FM3 Oerlikon FM3 Oerlikon FM3 Oerlikon FM3 Oerlikon FM3
more images
14
Бугарија Burgas
480 km
Oerlikon FM3
1982
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Tekna TKE943-4 Tekna TKE943-4 Tekna TKE943-4 Tekna TKE943-4 Tekna TKE943-4 Tekna TKE943-4 Tekna TKE943-4 Tekna TKE943-4
more images
8
Унгарија Hungary
643 km
Tekna TKE943-4
2021
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
KEKEISEN VFB3000/8 KEKEISEN VFB3000/8 KEKEISEN VFB3000/8 KEKEISEN VFB3000/8 KEKEISEN VFB3000/8 KEKEISEN VFB3000/8 KEKEISEN VFB3000/8 KEKEISEN VFB3000/8 KEKEISEN VFB3000/8 KEKEISEN VFB3000/8 KEKEISEN VFB3000/8 KEKEISEN VFB3000/8 KEKEISEN VFB3000/8 KEKEISEN VFB3000/8 KEKEISEN VFB3000/8
more images
15
Унгарија Kalocsa
589 km
KEKEISEN VFB3000/8
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Trimill Speed 1110
2010
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
UNISIGN Unicom6000 UNISIGN Unicom6000 UNISIGN Unicom6000 UNISIGN Unicom6000 UNISIGN Unicom6000 UNISIGN Unicom6000 UNISIGN Unicom6000
more images
7
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
UNISIGN Unicom6000
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMF 250 linear DMG DMF 250 linear DMG DMF 250 linear DMG DMF 250 linear
more images
4
Германија Kirchheim bei München
1072 km
DMG DMF 250 linear
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
EUMACH HSM-5XC EUMACH HSM-5XC EUMACH HSM-5XC EUMACH HSM-5XC EUMACH HSM-5XC EUMACH HSM-5XC EUMACH HSM-5XC EUMACH HSM-5XC
more images
8
Германија Leingarten
1292 km
EUMACH HSM-5XC
2012
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Emsil GMMC-6000 Emsil GMMC-6000
more images
2
Романија Romania
547 km
Emsil GMMC-6000
2023
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL DMC 125U DECKEL DMC 125U DECKEL DMC 125U DECKEL DMC 125U DECKEL DMC 125U DECKEL DMC 125U DECKEL DMC 125U DECKEL DMC 125U
more images
8
Германија Günzburg
1178 km
DECKEL DMC 125U
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
HYUNDAI WIA Hi-MOLD 560/5A
2014
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HERMLE C 1200 HERMLE C 1200 HERMLE C 1200 HERMLE C 1200 HERMLE C 1200 HERMLE C 1200 HERMLE C 1200
more images
7
Германија Baienfurt
1178 km
HERMLE C 1200
2012
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Stadler Keppler Maschinenbau GmbH HDC 3000, 5-achsig Stadler Keppler Maschinenbau GmbH HDC 3000, 5-achsig Stadler Keppler Maschinenbau GmbH HDC 3000, 5-achsig Stadler Keppler Maschinenbau GmbH HDC 3000, 5-achsig Stadler Keppler Maschinenbau GmbH HDC 3000, 5-achsig Stadler Keppler Maschinenbau GmbH HDC 3000, 5-achsig Stadler Keppler Maschinenbau GmbH HDC 3000, 5-achsig Stadler Keppler Maschinenbau GmbH HDC 3000, 5-achsig Stadler Keppler Maschinenbau GmbH HDC 3000, 5-achsig Stadler Keppler Maschinenbau GmbH HDC 3000, 5-achsig Stadler Keppler Maschinenbau GmbH HDC 3000, 5-achsig Stadler Keppler Maschinenbau GmbH HDC 3000, 5-achsig Stadler Keppler Maschinenbau GmbH HDC 3000, 5-achsig Stadler Keppler Maschinenbau GmbH HDC 3000, 5-achsig
more images
14
Германија Pfullingen
1244 km
Stadler Keppler Maschinenbau GmbH HDC 3000, 5-achsig
2010
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMC 125 U DMG DMC 125 U DMG DMC 125 U DMG DMC 125 U DMG DMC 125 U DMG DMC 125 U DMG DMC 125 U DMG DMC 125 U
more images
8
Германија Leingarten
1292 km
DMG DMC 125 U
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
JOBS Jomach 131 JOBS Jomach 131 JOBS Jomach 131 JOBS Jomach 131 JOBS Jomach 131 JOBS Jomach 131
more images
6
Унгарија Hungary
643 km
JOBS Jomach 131
2002
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DEPO Werkzeugmaschine XpertV 2312 DEPO Werkzeugmaschine XpertV 2312 DEPO Werkzeugmaschine XpertV 2312 DEPO Werkzeugmaschine XpertV 2312 DEPO Werkzeugmaschine XpertV 2312
more images
5
Германија Pliezhausen
1251 km
DEPO Werkzeugmaschine XpertV 2312
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
MultiCam 8000 Series
2013
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HERMLE C 1200
more images
1
Германија Baienfurt
1178 km
HERMLE C 1200
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
STADLER KEPPLER
more images
1
Германија Pfullingen
1244 km
STADLER KEPPLER
2014
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
SPINNER U5-1530 Compact Siemens
more images
1
Германија Hösbach
1345 km
SPINNER U5-1530 Compact Siemens "SINUMERIK ONE"
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
LAGUN L1400 LAGUN L1400 LAGUN L1400 LAGUN L1400 LAGUN L1400 LAGUN L1400 LAGUN L1400 LAGUN L1400 LAGUN L1400 LAGUN L1400 LAGUN L1400 LAGUN L1400 LAGUN L1400
more images
13
Германија
1369 km
LAGUN L1400
2015
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
EDEL Werkzeugmaschinen GmbH CYPORT 3020 - RETROFIT - 2024 EDEL Werkzeugmaschinen GmbH CYPORT 3020 - RETROFIT - 2024 EDEL Werkzeugmaschinen GmbH CYPORT 3020 - RETROFIT - 2024 EDEL Werkzeugmaschinen GmbH CYPORT 3020 - RETROFIT - 2024 EDEL Werkzeugmaschinen GmbH CYPORT 3020 - RETROFIT - 2024 EDEL Werkzeugmaschinen GmbH CYPORT 3020 - RETROFIT - 2024 EDEL Werkzeugmaschinen GmbH CYPORT 3020 - RETROFIT - 2024 EDEL Werkzeugmaschinen GmbH CYPORT 3020 - RETROFIT - 2024
more images
8
Германија Pliezhausen
1251 km
EDEL Werkzeugmaschinen GmbH CYPORT 3020 - RETROFIT - 2024
2002
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Hartford HSA – 428EA
2015
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HERMLE C 1200
more images
1
Германија Baienfurt
1178 km
HERMLE C 1200
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
STADLER KEPPLER
more images
1
Германија Pfullingen
1244 km
STADLER KEPPLER
2014
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
EUMACH EUMACH EUMACH EUMACH EUMACH
more images
5
Австрија Raab
985 km
EUMACH
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HEDELIUS Tiltenta 7 HEDELIUS Tiltenta 7 HEDELIUS Tiltenta 7 HEDELIUS Tiltenta 7 HEDELIUS Tiltenta 7 HEDELIUS Tiltenta 7 HEDELIUS Tiltenta 7
more images
7
Германија
1369 km
HEDELIUS Tiltenta 7
2016
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
EDEL Werkzeugmaschinen GmbH CP4030 EDEL Werkzeugmaschinen GmbH CP4030 EDEL Werkzeugmaschinen GmbH CP4030 EDEL Werkzeugmaschinen GmbH CP4030 EDEL Werkzeugmaschinen GmbH CP4030 EDEL Werkzeugmaschinen GmbH CP4030 EDEL Werkzeugmaschinen GmbH CP4030 EDEL Werkzeugmaschinen GmbH CP4030 EDEL Werkzeugmaschinen GmbH CP4030 EDEL Werkzeugmaschinen GmbH CP4030 EDEL Werkzeugmaschinen GmbH CP4030 EDEL Werkzeugmaschinen GmbH CP4030 EDEL Werkzeugmaschinen GmbH CP4030
more images
13
Германија Pliezhausen
1253 km
EDEL Werkzeugmaschinen GmbH CP4030
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Hurco VMX 42 SR Hurco VMX 42 SR Hurco VMX 42 SR Hurco VMX 42 SR Hurco VMX 42 SR
more images
5
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Hurco VMX 42 SR
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Spinner U5 -1530 Spinner U5 -1530 Spinner U5 -1530 Spinner U5 -1530 Spinner U5 -1530 Spinner U5 -1530 Spinner U5 -1530
more images
7
Германија Leingarten
1292 km
Spinner U5 -1530
2018
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
STADLER KEPPLER
more images
1
Германија Pfullingen
1244 km
STADLER KEPPLER
2014
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Staufenberg
1418 km
DMG DMU50 eVolution
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Pionki
1097 km
PARPAS PHS-920P
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
REIDEN RX 18 REIDEN RX 18 REIDEN RX 18 REIDEN RX 18 REIDEN RX 18 REIDEN RX 18
more images
6
Германија Deutschland
1369 km
REIDEN RX 18
2018
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
MAKINO MAG1
2015
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI DMF 360/11 DMG MORI DMF 360/11 DMG MORI DMF 360/11 DMG MORI DMF 360/11 DMG MORI DMF 360/11 DMG MORI DMF 360/11 DMG MORI DMF 360/11 DMG MORI DMF 360/11 DMG MORI DMF 360/11 DMG MORI DMF 360/11 DMG MORI DMF 360/11 DMG MORI DMF 360/11 DMG MORI DMF 360/11 DMG MORI DMF 360/11 DMG MORI DMF 360/11
more images
15
DMG MORI DMF 360/11
2014
многу добро (користено)
Класифицирана реклама
STADLER KEPPLER STADLER KEPPLER STADLER KEPPLER STADLER KEPPLER
more images
4
Германија Pfullingen
1244 km
STADLER KEPPLER
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Vision Wide SF 4120 5 OS INV 26744 Vision Wide SF 4120 5 OS INV 26744 Vision Wide SF 4120 5 OS INV 26744 Vision Wide SF 4120 5 OS INV 26744
more images
4
Чешка република Beroun
1104 km
Vision Wide SF 4120 5 OS INV 26744
2015
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Швајцарија Root
1225 km
QUASER MV 204 CP / 12
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Pinnacle BX 500 A
more images
1
Германија Kirchheim bei München
1072 km
Pinnacle BX 500 A
2012
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
MAS MCV 1005 AX sprint
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VMX 60 SRTi HURCO VMX 60 SRTi HURCO VMX 60 SRTi HURCO VMX 60 SRTi
more images
4
Германија Walluf
1408 km
HURCO VMX 60 SRTi
2015
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA VHC-2-5000 XTS AXA VHC-2-5000 XTS AXA VHC-2-5000 XTS AXA VHC-2-5000 XTS AXA VHC-2-5000 XTS AXA VHC-2-5000 XTS AXA VHC-2-5000 XTS AXA VHC-2-5000 XTS AXA VHC-2-5000 XTS AXA VHC-2-5000 XTS AXA VHC-2-5000 XTS AXA VHC-2-5000 XTS AXA VHC-2-5000 XTS AXA VHC-2-5000 XTS
more images
14
Германија Halberstadt
1403 km
AXA VHC-2-5000 XTS
2007
Втора рака
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Vetschau/Spreewald
1273 km
Hardinge VMC-1000 P3
2005
добро (искористено)
Потврден дилер
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMU 200 P Deckel Maho DMU 200 P Deckel Maho DMU 200 P
more images
3
Германија Gemmingen
1301 km
Deckel Maho DMU 200 P
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
REIDEN BFR 22 REIDEN BFR 22 REIDEN BFR 22 REIDEN BFR 22 REIDEN BFR 22 REIDEN BFR 22 REIDEN BFR 22 REIDEN BFR 22 REIDEN BFR 22 REIDEN BFR 22 REIDEN BFR 22
more images
11
REIDEN BFR 22
2006
многу добро (користено)
Класифицирана реклама
HAAS VF-4SS HAAS VF-4SS HAAS VF-4SS HAAS VF-4SS HAAS VF-4SS HAAS VF-4SS HAAS VF-4SS HAAS VF-4SS HAAS VF-4SS HAAS VF-4SS HAAS VF-4SS HAAS VF-4SS
more images
12
Унгарија Székesfehérvár
672 km
HAAS VF-4SS
2018
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VMX 42 SRTi HURCO VMX 42 SRTi HURCO VMX 42 SRTi HURCO VMX 42 SRTi HURCO VMX 42 SRTi HURCO VMX 42 SRTi HURCO VMX 42 SRTi
more images
7
Германија Brackenheim
1290 km
HURCO VMX 42 SRTi
2016
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
STARRAG HECKERT HEC 1600 Athletic STARRAG HECKERT HEC 1600 Athletic STARRAG HECKERT HEC 1600 Athletic STARRAG HECKERT HEC 1600 Athletic STARRAG HECKERT HEC 1600 Athletic STARRAG HECKERT HEC 1600 Athletic STARRAG HECKERT HEC 1600 Athletic STARRAG HECKERT HEC 1600 Athletic STARRAG HECKERT HEC 1600 Athletic STARRAG HECKERT HEC 1600 Athletic STARRAG HECKERT HEC 1600 Athletic STARRAG HECKERT HEC 1600 Athletic STARRAG HECKERT HEC 1600 Athletic STARRAG HECKERT HEC 1600 Athletic
more images
14
Германија Halberstadt
1403 km
STARRAG HECKERT HEC 1600 Athletic
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SHW UNI SPEED 5 CL SHW UNI SPEED 5 CL SHW UNI SPEED 5 CL SHW UNI SPEED 5 CL SHW UNI SPEED 5 CL
more images
5
Германија Bayern, Deutschland
1132 km
SHW UNI SPEED 5 CL
2009
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MATEC 50 HV MATEC 50 HV MATEC 50 HV MATEC 50 HV MATEC 50 HV
more images
5
Германија Köln
(Локација на дилерот)
1538 km
MATEC 50 HV
2012
Втора рака
Јавете се