категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали
Класифицирана реклама
NIMAK L-192 NIMAK L-192 NIMAK L-192
more images
3
Германија Korb
1259 km
NIMAK L-192
реновиран (користен)
Јавете се

Искористено Akzent

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.