категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали
Класифицирана реклама
Vollmer Akemat B4 Vollmer Akemat B4 Vollmer Akemat B4
more images
3
Холандија Hardinxveld-Giessendam
1710 km
Vollmer Akemat B4
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAN TG L 8.220 4x2 BB Kipper MAN TG L 8.220 4x2 BB Kipper MAN TG L 8.220 4x2 BB Kipper MAN TG L 8.220 4x2 BB Kipper MAN TG L 8.220 4x2 BB Kipper MAN TG L 8.220 4x2 BB Kipper MAN TG L 8.220 4x2 BB Kipper MAN TG L 8.220 4x2 BB Kipper MAN TG L 8.220 4x2 BB Kipper MAN TG L 8.220 4x2 BB Kipper MAN TG L 8.220 4x2 BB Kipper MAN TG L 8.220 4x2 BB Kipper
more images
12
Германија Amberg
1165 km
MAN TG L 8.220 4x2 BB Kipper
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MAN MAN TGS 18.360 4x2 BL MAN MAN TGS 18.360 4x2 BL MAN MAN TGS 18.360 4x2 BL MAN MAN TGS 18.360 4x2 BL MAN MAN TGS 18.360 4x2 BL MAN MAN TGS 18.360 4x2 BL MAN MAN TGS 18.360 4x2 BL MAN MAN TGS 18.360 4x2 BL MAN MAN TGS 18.360 4x2 BL MAN MAN TGS 18.360 4x2 BL
more images
10
Германија Dortmund
1548 km
MAN MAN TGS 18.360 4x2 BL
2015
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
4
Германија Wuppertal
1542 km
2021
реновиран (користен)
Јавете се

Искористено Akemat

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.