Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
формат на продажба
категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Година на градба:
-
Цена:
-
Локација
држава
Детали

Купете Apexa користени

Вашата препознаена локација: Македонија
Прекини
Mitutoyo Beyond Apex A707 Mitutoyo Beyond Apex A707 Mitutoyo Beyond Apex A707 Mitutoyo Beyond Apex A707
more images
4
Јавете се
Singapore Сингапур
9258 km
2001
работилница ремонтирана (искористена)
 

Искористено Apexa

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши