Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
5

Cheese vat Tebel Tebel OST

DK-Thisted, ДанскаДанска локација на застапништво
6263 km
добар (користен)
13

Dairy plant - COMPLETE European - different 00

Odzak, Босна и ХерцеговинаБосна и Херцеговина
7458 km
2007
одличен (користен)
6

Homogeniser APV Gaulin MC45-5TPSX

Hamburg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6485 km
1982
користен
1

Milk Separator ALFA LAVAL MRPX418 HGV-74C

Tumba, ШведскаШведска локација на застапништво
6653 km
1982
користен
6

Cheese divider Orbaek

DK-Thisted, ДанскаДанска локација на застапништво
6263 km
добар (користен)
3

Cans capping machine 5 kg

Staakow, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6783 km
користен
3

Heating Plant GEA Finnah 6700/012

Heidenheim, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6728 km
1998
користен
3

Cheese Press for Kadova® Mini Gouda A·S·T·A eismann

Berlin, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6738 km
2005
користен


млечн...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
4

Quark Separator Alfa Laval QMRKX 517 SGV-34c-50

Hamburg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6485 km
користен
3

Milk Separator ALFA LAVAL MRPX514 HGV-74C

Tumba, ШведскаШведска локација на застапништво
6653 km
користен
4

Cheese vat APV Curdmaster 22.000

DK-Thisted, ДанскаДанска локација на застапништво
6263 km
користен
3

Canned filler 5kg

Staakow, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6783 km
користен
1

Plate Heat Exchanger APV K 55

Heidenheim, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6728 km
1994
користен
3

Cheese Cube Machine Holac AUT 30 CM

Berlin, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6738 km
1998
користен
3

Homogeniser APV Gaulin MC 18 3-TPS

Hamburg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6485 km
1993
користен
5

Milk Separator ALFA LAVAL HMRPX614HGV-74C-50

Tumba, ШведскаШведска локација на застапништво
6653 km
1990
користен
5

Tetra Alcross Bactocatch Tetra Pak Tetra Alcross M 3x76

DK-Thisted, ДанскаДанска локација на застапништво
6263 km
2003
користен
2

Tank, storage tank with agitator

Staakow, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6783 km
користен
3

Plate heat exchanger Alfa Laval Clip 6-RM

Heidenheim, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6728 km
1995
користен
2

Cheese Cutting Line Alpma SC 150

Berlin, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6738 km
2000
користен
5

Stretcher/Cooker Dima Compact 200 V Dima Compact 200 V

Hamburg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6485 km
2008
користен
2

Milk Separator ALFA LAVAL MRPX314HGV-74

Tumba, ШведскаШведска локација на застапништво
6653 km
користен
5

Mozzarella Stretcher INOX - CARPIT KP-2196

DK-Thisted, ДанскаДанска локација на застапништво
6263 km
2002
користен
2

Tank, storage tank with agitator

Staakow, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6783 km
користен
4

Tubular heat exchanger Tetra Laval Spiraflo TTF 84C/51C-6

Heidenheim, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6728 km
користен
2

Drycooler with Double Coil Güntner GFD 080

Berlin, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6738 km
2009
користен
1

Milk Separator ALFA LAVAL MRPX413SGV-34

Tumba, ШведскаШведска локација на застапништво
6653 km
користен
6

Cheese prepress unit APV/SPX OPD 5,5 OCD

DK-Thisted, ДанскаДанска локација на застапништво
6263 km
2000
користен
3

Process tank with agitator Kolding 4000l

Staakow, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6783 km
користен
3

Double-Jacket Chees Maker Pasilac-Therm 12000LTR

Berlin, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6738 km
1982
користен
4

Homogenizer 15.000 L/h Alfa Laval/Tetra

DK-Thisted, ДанскаДанска локација на застапништво
6263 km
користен
3

Cheese vat Schulenburg Schulenburg 2000

DK-Thisted, ДанскаДанска локација на застапништво
6263 km
користен
4

Cheese mold Perfora

DK-Thisted, ДанскаДанска локација на застапништво
6263 km
користен
6

Pasteurization plant 2000l/h Zootechnika ZT

DK-Thisted, ДанскаДанска локација на застапништво
6263 km
користен
6

Bactofuge Westfalia Westfalia Bactofuge Type CND 130

DK-Thisted, ДанскаДанска локација на застапништво
6263 km
2004
како и нови (ex-дисплеј)
5

Cheese Vat Damrow 20T Damrow Double-O

DK-Thisted, ДанскаДанска локација на застапништво
6263 km
користен
3

Butter silos Rothenburg

DK-Thisted, ДанскаДанска локација на застапништво
6263 km
користен
6

Butter Filling Maschine Verpaco VPS 120

Hamburg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6485 km
1991
ново


млечн...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување

продаде веднаш
на лидер на пазарот во Европа за малку, како € 0,49 на рекламата.
Дознаете повеќе сега


телефон: +44 (0) 20 806 810 84
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу