Купете Barford sxr 6000 користени (3.016)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Австрија Vorarlberg, Австрија
1149 km
Barford TR 6536
2022
Ново
Класифицирана реклама
Полска Trachy
993 km
Barford SR124
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TC 6000-1600.year 2002 .included Sheetmaster,GripMaster,Full automatic/RY
more images
1
Германија
1369 km
TRUMPF TC 6000-1600.year 2002 .included Sheetmaster,GripMaster,Full automatic/RY
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Barford PT640 J Barford PT640 J Barford PT640 J Barford PT640 J Barford PT640 J Barford PT640 J Barford PT640 J Barford PT640 J Barford PT640 J Barford PT640 J Barford PT640 J Barford PT640 J Barford PT640 J Barford PT640 J Barford PT640 J
more images
15
Холандија Holten
1658 km
Barford PT640 J
2021
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
BARFORD 750 J
more images
1
Франција Roy-Boissy
1774 km
BARFORD 750 J
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Barford SR 124 Barford SR 124 Barford SR 124 Barford SR 124 Barford SR 124 Barford SR 124 Barford SR 124 Barford SR 124 Barford SR 124
more images
9
Ирска Fortbrown, Co. Galway, H54 W593, Ireland
2612 km
Barford SR 124
2023
Ново
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Австрија Vorarlberg, Австрија
1149 km
Barford TR 6536
2020
како нов (изложбена машина)
Класифицирана реклама
Barford LTF8048 Barford LTF8048 Barford LTF8048 Barford LTF8048 Barford LTF8048 Barford LTF8048 Barford LTF8048 Barford LTF8048 Barford LTF8048
more images
9
Германија Hessisch Oldendorf
1507 km
Barford LTF8048
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BARFORD SKR9000 BARFORD SKR9000 BARFORD SKR9000 BARFORD SKR9000 BARFORD SKR9000 BARFORD SKR9000 BARFORD SKR9000 BARFORD SKR9000 BARFORD SKR9000 BARFORD SKR9000 BARFORD SKR9000 BARFORD SKR9000 BARFORD SKR9000
more images
13
Обединето Кралство College St, Saint Helens WA10, UK
2245 km
BARFORD SKR9000
2007
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Barford 460 J Barford 460 J Barford 460 J Barford 460 J Barford 460 J Barford 460 J
more images
6
Холандија Holten
(Локација на дилерот)
1657 km
Barford 460 J
2019
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BARFORD cribleur SR124 BARFORD cribleur SR124
more images
2
Франција Roy-Boissy
1774 km
BARFORD cribleur SR124
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Control Techniques MAXAX 100/6000 Control Techniques MAXAX 100/6000 Control Techniques MAXAX 100/6000 Control Techniques MAXAX 100/6000 Control Techniques MAXAX 100/6000 Control Techniques MAXAX 100/6000 Control Techniques MAXAX 100/6000 Control Techniques MAXAX 100/6000
more images
8
Германија Wiefelstede
1648 km
Control Techniques MAXAX 100/6000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Белгија Beveren
(Локација на дилерот)
1708 km
Thwaites 6000
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Gurutzpe Super BT 700/6000 Gurutzpe Super BT 700/6000 Gurutzpe Super BT 700/6000 Gurutzpe Super BT 700/6000 Gurutzpe Super BT 700/6000 Gurutzpe Super BT 700/6000 Gurutzpe Super BT 700/6000 Gurutzpe Super BT 700/6000 Gurutzpe Super BT 700/6000 Gurutzpe Super BT 700/6000 Gurutzpe Super BT 700/6000
more images
11
Шпанија L'alcúdia de Crespíns
1916 km
Gurutzpe Super BT 700/6000
1980
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SPORER DW 550/150/6000 SPORER DW 550/150/6000 SPORER DW 550/150/6000 SPORER DW 550/150/6000 SPORER DW 550/150/6000 SPORER DW 550/150/6000 SPORER DW 550/150/6000 SPORER DW 550/150/6000 SPORER DW 550/150/6000
more images
9
Германија Nordrhein-Westfalen, Deutschland
1531 km
SPORER DW 550/150/6000
2020
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fiebig 150/2150/6000/2 Fiebig 150/2150/6000/2 Fiebig 150/2150/6000/2 Fiebig 150/2150/6000/2 Fiebig 150/2150/6000/2 Fiebig 150/2150/6000/2
more images
6
Германија Oberleichtersbach
1334 km
Fiebig 150/2150/6000/2
2016
како нов (користен)
Јавете се
Купи го сега
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1577 km
Leuze LS 72/2, se/6000
добро (искористено)
Класифицирана реклама
unbekannt 6000/2600/H295 mm unbekannt 6000/2600/H295 mm unbekannt 6000/2600/H295 mm unbekannt 6000/2600/H295 mm unbekannt 6000/2600/H295 mm unbekannt 6000/2600/H295 mm unbekannt 6000/2600/H295 mm
more images
7
Германија Wiefelstede
1648 km
unbekannt 6000/2600/H295 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Xeikon 6000 Xeikon 6000 Xeikon 6000 Xeikon 6000 Xeikon 6000 Xeikon 6000 Xeikon 6000 Xeikon 6000
more images
8
Чешка република Bělá nad Radbuzou
1132 km
Xeikon 6000
2012
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
RAPID DGL 500/6000 RAPID DGL 500/6000 RAPID DGL 500/6000 RAPID DGL 500/6000 RAPID DGL 500/6000 RAPID DGL 500/6000 RAPID DGL 500/6000 RAPID DGL 500/6000 RAPID DGL 500/6000
more images
9
Германија Mörsdorf
1282 km
RAPID DGL 500/6000
1989
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Berief /F I & T 6000/600 Berief /F I & T 6000/600 Berief /F I & T 6000/600 Berief /F I & T 6000/600 Berief /F I & T 6000/600 Berief /F I & T 6000/600 Berief /F I & T 6000/600 Berief /F I & T 6000/600 Berief /F I & T 6000/600
more images
9
Обединето Кралство Suffolk
(Локација на дилерот)
1977 km
Berief /F I & T 6000/600
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HAMBA 6000 HAMBA 6000 HAMBA 6000 HAMBA 6000 HAMBA 6000
more images
5
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
HAMBA 6000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Stork THS 630/6000 Stork THS 630/6000 Stork THS 630/6000 Stork THS 630/6000
more images
4
Белгија Zwevegem
1740 km
Stork THS 630/6000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Leuze LS 72/4 E,6000 Leuze LS 72/4 E,6000 Leuze LS 72/4 E,6000 Leuze LS 72/4 E,6000
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Leuze LS 72/4 E,6000
Втора рака
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
Kannegiesser GF600/6000 Kannegiesser GF600/6000 Kannegiesser GF600/6000 Kannegiesser GF600/6000 Kannegiesser GF600/6000 Kannegiesser GF600/6000 Kannegiesser GF600/6000
more images
7
Германија Borken
1611 km
Kannegiesser GF600/6000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Rübenach 6000/2000/H440 mm Rübenach 6000/2000/H440 mm Rübenach 6000/2000/H440 mm Rübenach 6000/2000/H440 mm Rübenach 6000/2000/H440 mm Rübenach 6000/2000/H440 mm Rübenach 6000/2000/H440 mm Rübenach 6000/2000/H440 mm Rübenach 6000/2000/H440 mm Rübenach 6000/2000/H440 mm
more images
10
Германија Wiefelstede
1648 km
Rübenach 6000/2000/H440 mm
Втора рака
Јавете се
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1261 km
TRUMPF TruMatic 6000 L
2006
многу добро (користено)
Класифицирана реклама
 SCE-6000 SCE-6000 SCE-6000 SCE-6000 SCE-6000
more images
5
Унгарија Budapest
681 km
SCE-6000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Emsil GMMC-6000 Emsil GMMC-6000
more images
2
Романија Romania
547 km
Emsil GMMC-6000
2023
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ravensburg KL-2500-6000 CNC Ravensburg KL-2500-6000 CNC Ravensburg KL-2500-6000 CNC Ravensburg KL-2500-6000 CNC Ravensburg KL-2500-6000 CNC Ravensburg KL-2500-6000 CNC
more images
6
Србија Ada
483 km
Ravensburg KL-2500-6000 CNC
1988
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FUCO-HEG MBS 6000 FUCO-HEG MBS 6000 FUCO-HEG MBS 6000
more images
3
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
FUCO-HEG MBS 6000
2019
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
POTISJE PD2000-6000 CM POTISJE PD2000-6000 CM POTISJE PD2000-6000 CM POTISJE PD2000-6000 CM POTISJE PD2000-6000 CM POTISJE PD2000-6000 CM POTISJE PD2000-6000 CM POTISJE PD2000-6000 CM POTISJE PD2000-6000 CM POTISJE PD2000-6000 CM
more images
10
Словенија Litostrojska Cesta 42, 1000 Ljubljana, Slowenien
765 km
POTISJE PD2000-6000 CM
2020
Ново
Јавете се
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1312 km
TRUMPF TruMatic 6000 L
2001
како нов (користен)
Класифицирана реклама
Германија Strassberg
(Локација на дилерот)
1234 km
DNE Global LC 4 Fiber 6000
2023
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak NEXUS HCN 6000 Mazak NEXUS HCN 6000 Mazak NEXUS HCN 6000 Mazak NEXUS HCN 6000 Mazak NEXUS HCN 6000 Mazak NEXUS HCN 6000 Mazak NEXUS HCN 6000 Mazak NEXUS HCN 6000 Mazak NEXUS HCN 6000 Mazak NEXUS HCN 6000 Mazak NEXUS HCN 6000 Mazak NEXUS HCN 6000 Mazak NEXUS HCN 6000 Mazak NEXUS HCN 6000 Mazak NEXUS HCN 6000
more images
15
Италија
763 km
Mazak NEXUS HCN 6000
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Horizon 6mm SL-5500 6000 Horizon 6mm SL-5500 6000 Horizon 6mm SL-5500 6000 Horizon 6mm SL-5500 6000 Horizon 6mm SL-5500 6000
more images
5
Германија Volkach
1279 km
Horizon 6mm SL-5500 6000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
CME FCM 6000 CME FCM 6000 CME FCM 6000 CME FCM 6000 CME FCM 6000 CME FCM 6000 CME FCM 6000 CME FCM 6000 CME FCM 6000 CME FCM 6000
more images
10
Германија Olching
1101 km
CME FCM 6000
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruMatic 6000 (K01G) 1600 3200 Watt FMC TRUMPF TruMatic 6000 (K01G) 1600 3200 Watt FMC TRUMPF TruMatic 6000 (K01G) 1600 3200 Watt FMC TRUMPF TruMatic 6000 (K01G) 1600 3200 Watt FMC TRUMPF TruMatic 6000 (K01G) 1600 3200 Watt FMC TRUMPF TruMatic 6000 (K01G) 1600 3200 Watt FMC
more images
6
Германија Möglingen
1275 km
TRUMPF TruMatic 6000 (K01G) 1600 3200 Watt FMC
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
POREBA 1000-6000 INV 17428 POREBA 1000-6000 INV 17428 POREBA 1000-6000 INV 17428 POREBA 1000-6000 INV 17428 POREBA 1000-6000 INV 17428 POREBA 1000-6000 INV 17428 POREBA 1000-6000 INV 17428 POREBA 1000-6000 INV 17428 POREBA 1000-6000 INV 17428 POREBA 1000-6000 INV 17428 POREBA 1000-6000 INV 17428 POREBA 1000-6000 INV 17428 POREBA 1000-6000 INV 17428 POREBA 1000-6000 INV 17428 POREBA 1000-6000 INV 17428
more images
15
Чешка република Beroun
1104 km
POREBA 1000-6000 INV 17428
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Strassberg
(Локација на дилерот)
1234 km
Trumpf Trumatic 6000 L - 1600 FMC
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak NEXUS HCN 6000 II Mazak NEXUS HCN 6000 II Mazak NEXUS HCN 6000 II Mazak NEXUS HCN 6000 II Mazak NEXUS HCN 6000 II Mazak NEXUS HCN 6000 II Mazak NEXUS HCN 6000 II Mazak NEXUS HCN 6000 II Mazak NEXUS HCN 6000 II Mazak NEXUS HCN 6000 II Mazak NEXUS HCN 6000 II Mazak NEXUS HCN 6000 II Mazak NEXUS HCN 6000 II Mazak NEXUS HCN 6000 II Mazak NEXUS HCN 6000 II
more images
15
Италија
763 km
Mazak NEXUS HCN 6000 II
2007
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Horizon Stitchliner 6000 Horizon Stitchliner 6000 Horizon Stitchliner 6000 Horizon Stitchliner 6000 Horizon Stitchliner 6000
more images
5
Германија Volkach
1279 km
Horizon Stitchliner 6000
2016
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ANAYAK HVM 6000 P ANAYAK HVM 6000 P ANAYAK HVM 6000 P ANAYAK HVM 6000 P
more images
4
Германија Lauchheim
(Локација на дилерот)
1209 km
ANAYAK HVM 6000 P
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruMatic 6000 (K01G) 1600 FMC 3200 Watt TRUMPF TruMatic 6000 (K01G) 1600 FMC 3200 Watt TRUMPF TruMatic 6000 (K01G) 1600 FMC 3200 Watt TRUMPF TruMatic 6000 (K01G) 1600 FMC 3200 Watt
more images
4
Германија Möglingen
1275 km
TRUMPF TruMatic 6000 (K01G) 1600 FMC 3200 Watt
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BETA THE 10,0 - 6000 - 2400
more images
1
Германија Windsbach
1202 km
BETA THE 10,0 - 6000 - 2400
2018
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Strassberg
(Локација на дилерот)
1234 km
DNE Global LC 3 Fiber 6000
2023
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Brian James Trailers Race Transporter 6, RT6 396 3040, 6000 x 2350 mm, 3,5 to. Brian James Trailers Race Transporter 6, RT6 396 3040, 6000 x 2350 mm, 3,5 to. Brian James Trailers Race Transporter 6, RT6 396 3040, 6000 x 2350 mm, 3,5 to. Brian James Trailers Race Transporter 6, RT6 396 3040, 6000 x 2350 mm, 3,5 to. Brian James Trailers Race Transporter 6, RT6 396 3040, 6000 x 2350 mm, 3,5 to. Brian James Trailers Race Transporter 6, RT6 396 3040, 6000 x 2350 mm, 3,5 to. Brian James Trailers Race Transporter 6, RT6 396 3040, 6000 x 2350 mm, 3,5 to. Brian James Trailers Race Transporter 6, RT6 396 3040, 6000 x 2350 mm, 3,5 to. Brian James Trailers Race Transporter 6, RT6 396 3040, 6000 x 2350 mm, 3,5 to. Brian James Trailers Race Transporter 6, RT6 396 3040, 6000 x 2350 mm, 3,5 to. Brian James Trailers Race Transporter 6, RT6 396 3040, 6000 x 2350 mm, 3,5 to.
more images
11
Германија Neu-Ulm
(Локација на дилерот)
1190 km
Brian James Trailers Race Transporter 6, RT6 396 3040, 6000 x 2350 mm, 3,5 to.
Ново
Класифицирана реклама
Horizon 8mm SL-5500 6000 Horizon 8mm SL-5500 6000 Horizon 8mm SL-5500 6000 Horizon 8mm SL-5500 6000
more images
4
Германија Volkach
1279 km
Horizon 8mm SL-5500 6000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Brian James Trailers T Transporter, 231 6023 35 3 12, 6000 x 2380 mm, 3,5 to. kippbar mit Auffahrrampe Brian James Trailers T Transporter, 231 6023 35 3 12, 6000 x 2380 mm, 3,5 to. kippbar mit Auffahrrampe Brian James Trailers T Transporter, 231 6023 35 3 12, 6000 x 2380 mm, 3,5 to. kippbar mit Auffahrrampe Brian James Trailers T Transporter, 231 6023 35 3 12, 6000 x 2380 mm, 3,5 to. kippbar mit Auffahrrampe Brian James Trailers T Transporter, 231 6023 35 3 12, 6000 x 2380 mm, 3,5 to. kippbar mit Auffahrrampe Brian James Trailers T Transporter, 231 6023 35 3 12, 6000 x 2380 mm, 3,5 to. kippbar mit Auffahrrampe Brian James Trailers T Transporter, 231 6023 35 3 12, 6000 x 2380 mm, 3,5 to. kippbar mit Auffahrrampe Brian James Trailers T Transporter, 231 6023 35 3 12, 6000 x 2380 mm, 3,5 to. kippbar mit Auffahrrampe Brian James Trailers T Transporter, 231 6023 35 3 12, 6000 x 2380 mm, 3,5 to. kippbar mit Auffahrrampe Brian James Trailers T Transporter, 231 6023 35 3 12, 6000 x 2380 mm, 3,5 to. kippbar mit Auffahrrampe Brian James Trailers T Transporter, 231 6023 35 3 12, 6000 x 2380 mm, 3,5 to. kippbar mit Auffahrrampe
more images
11
Германија Neu-Ulm
(Локација на дилерот)
1190 km
Brian James Trailers T Transporter, 231 6023 35 3 12, 6000 x 2380 mm, 3,5 to. kippbar mit Auffahrrampe
Ново
Класифицирана реклама
Brian James Trailers Race Transporter 6, RT6 396 2040, 6000 x 2350 mm, 3,5 to. Brian James Trailers Race Transporter 6, RT6 396 2040, 6000 x 2350 mm, 3,5 to. Brian James Trailers Race Transporter 6, RT6 396 2040, 6000 x 2350 mm, 3,5 to. Brian James Trailers Race Transporter 6, RT6 396 2040, 6000 x 2350 mm, 3,5 to. Brian James Trailers Race Transporter 6, RT6 396 2040, 6000 x 2350 mm, 3,5 to. Brian James Trailers Race Transporter 6, RT6 396 2040, 6000 x 2350 mm, 3,5 to. Brian James Trailers Race Transporter 6, RT6 396 2040, 6000 x 2350 mm, 3,5 to. Brian James Trailers Race Transporter 6, RT6 396 2040, 6000 x 2350 mm, 3,5 to. Brian James Trailers Race Transporter 6, RT6 396 2040, 6000 x 2350 mm, 3,5 to. Brian James Trailers Race Transporter 6, RT6 396 2040, 6000 x 2350 mm, 3,5 to. Brian James Trailers Race Transporter 6, RT6 396 2040, 6000 x 2350 mm, 3,5 to. Brian James Trailers Race Transporter 6, RT6 396 2040, 6000 x 2350 mm, 3,5 to. Brian James Trailers Race Transporter 6, RT6 396 2040, 6000 x 2350 mm, 3,5 to. Brian James Trailers Race Transporter 6, RT6 396 2040, 6000 x 2350 mm, 3,5 to. Brian James Trailers Race Transporter 6, RT6 396 2040, 6000 x 2350 mm, 3,5 to.
more images
15
Германија Neu-Ulm
(Локација на дилерот)
1190 km
Brian James Trailers Race Transporter 6, RT6 396 2040, 6000 x 2350 mm, 3,5 to.
Ново

Прелистајте ги најпопуларните ознаки на машините: