Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)
категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Axa vsc 1 користени

axa
Класифицирана реклама
AXA VSC-1-M/C AXA VSC-1-M/C AXA VSC-1-M/C AXA VSC-1-M/C AXA VSC-1-M/C
more images
5
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
AXA VSC-1-M/C
1998
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA VSC 1 – 3500 M AXA VSC 1 – 3500 M AXA VSC 1 – 3500 M AXA VSC 1 – 3500 M AXA VSC 1 – 3500 M
more images
5
Австрија Uttendorf
997 km
AXA VSC 1 – 3500 M
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA VSC-1-M/ E AXA VSC-1-M/ E AXA VSC-1-M/ E AXA VSC-1-M/ E AXA VSC-1-M/ E AXA VSC-1-M/ E
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
AXA VSC-1-M/ E
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Купи го сега
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1496 km
AXA VSC 16 Fach, AXA Direkt Aufnahme
1990
добро (искористено)
Купи го сега
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1496 km
AXA z.B. VSC / DBZ mit SK40 / SK-40 Aufnahme
добро (искористено)
Класифицирана реклама
AXA VSC 0 -1600M AXA VSC 0 -1600M AXA VSC 0 -1600M AXA VSC 0 -1600M AXA VSC 0 -1600M AXA VSC 0 -1600M AXA VSC 0 -1600M AXA VSC 0 -1600M
more images
8
Германија Nidderau
(Локација на дилерот)
1380 km
AXA VSC 0 -1600M
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA VSC 2-M /2E AXA VSC 2-M /2E AXA VSC 2-M /2E
more images
3
Германија Karlsbad
1312 km
AXA VSC 2-M /2E
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA VSC-0-M AXA VSC-0-M AXA VSC-0-M AXA VSC-0-M AXA VSC-0-M
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
AXA VSC-0-M
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA VSC 2 AXA VSC 2 AXA VSC 2 AXA VSC 2 AXA VSC 2 AXA VSC 2 AXA VSC 2 AXA VSC 2 AXA VSC 2
more images
9
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
AXA VSC 2
1999
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA VSC 2M AXA VSC 2M AXA VSC 2M AXA VSC 2M AXA VSC 2M AXA VSC 2M AXA VSC 2M
more images
7
Германија Pfungstadt
1366 km
AXA VSC 2M
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA  VSC 0 - 3000 M HEIDENHAIN TNC 355 AXA  VSC 0 - 3000 M HEIDENHAIN TNC 355 AXA  VSC 0 - 3000 M HEIDENHAIN TNC 355 AXA  VSC 0 - 3000 M HEIDENHAIN TNC 355 AXA  VSC 0 - 3000 M HEIDENHAIN TNC 355 AXA  VSC 0 - 3000 M HEIDENHAIN TNC 355 AXA  VSC 0 - 3000 M HEIDENHAIN TNC 355
more images
7
Германија Staufenberg
1426 km
AXA VSC 0 - 3000 M HEIDENHAIN TNC 355
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA VSC 0-4250SL AXA VSC 0-4250SL AXA VSC 0-4250SL AXA VSC 0-4250SL AXA VSC 0-4250SL AXA VSC 0-4250SL
more images
6
Австрија Pressbaum
(Локација на дилерот)
855 km
AXA VSC 0-4250SL
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Gießen
1416 km
AXA VSC-3 M
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA VSC 1600M AXA VSC 1600M AXA VSC 1600M AXA VSC 1600M AXA VSC 1600M AXA VSC 1600M
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
AXA VSC 1600M
1995
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA VSC 3-4000 M AXA VSC 3-4000 M AXA VSC 3-4000 M AXA VSC 3-4000 M AXA VSC 3-4000 M AXA VSC 3-4000 M AXA VSC 3-4000 M AXA VSC 3-4000 M AXA VSC 3-4000 M
more images
9
Германија Brieselang
1388 km
AXA VSC 3-4000 M
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Купи го сега
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1499 km
AXA aus Rückbau AXA VSC
подготвен за употреба (искористен)
Класифицирана реклама
AXA VSC3-3000M AXA VSC3-3000M AXA VSC3-3000M AXA VSC3-3000M AXA VSC3-3000M AXA VSC3-3000M
more images
6
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
AXA VSC3-3000M
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA VHC3-8000 XTS / 50 AXA VHC3-8000 XTS / 50 AXA VHC3-8000 XTS / 50 AXA VHC3-8000 XTS / 50 AXA VHC3-8000 XTS / 50 AXA VHC3-8000 XTS / 50 AXA VHC3-8000 XTS / 50 AXA VHC3-8000 XTS / 50 AXA VHC3-8000 XTS / 50 AXA VHC3-8000 XTS / 50 AXA VHC3-8000 XTS / 50 AXA VHC3-8000 XTS / 50 AXA VHC3-8000 XTS / 50
more images
13
Турција 104. SK. No:9 D:Sitesi A Blok, 34776 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul, Türkiye
626 km
AXA VHC3-8000 XTS / 50
2020
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA VHC 2-1760M/E AXA VHC 2-1760M/E AXA VHC 2-1760M/E AXA VHC 2-1760M/E AXA VHC 2-1760M/E AXA VHC 2-1760M/E
more images
6
Германија Heilbronn
1290 km
AXA VHC 2-1760M/E
2003
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA VHC-2 INV 25101
more images
1
Чешка република Beroun
1104 km
AXA VHC-2 INV 25101
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA VHC3-8000 XTS/50 AXA VHC3-8000 XTS/50 AXA VHC3-8000 XTS/50 AXA VHC3-8000 XTS/50 AXA VHC3-8000 XTS/50 AXA VHC3-8000 XTS/50 AXA VHC3-8000 XTS/50 AXA VHC3-8000 XTS/50 AXA VHC3-8000 XTS/50 AXA VHC3-8000 XTS/50 AXA VHC3-8000 XTS/50 AXA VHC3-8000 XTS/50 AXA VHC3-8000 XTS/50 AXA VHC3-8000 XTS/50
more images
14
Германија Olching
1101 km
AXA VHC3-8000 XTS/50
2020
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
1298 km
AXA CB-O - 4 Achsen / 4-Axis
1994
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA VHC 3 4500 XTS AXA VHC 3 4500 XTS AXA VHC 3 4500 XTS AXA VHC 3 4500 XTS AXA VHC 3 4500 XTS AXA VHC 3 4500 XTS AXA VHC 3 4500 XTS AXA VHC 3 4500 XTS AXA VHC 3 4500 XTS AXA VHC 3 4500 XTS
more images
10
Германија Schwäbisch Gmünd
1228 km
AXA VHC 3 4500 XTS
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA DBZ AXA DBZ AXA DBZ AXA DBZ AXA DBZ AXA DBZ AXA DBZ AXA DBZ AXA DBZ AXA DBZ AXA DBZ AXA DBZ AXA DBZ AXA DBZ
more images
14
Австрија Wels
948 km
AXA DBZ
2006
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA P110 MR 110 Ton AXA P110 MR 110 Ton AXA P110 MR 110 Ton AXA P110 MR 110 Ton AXA P110 MR 110 Ton AXA P110 MR 110 Ton AXA P110 MR 110 Ton AXA P110 MR 110 Ton AXA P110 MR 110 Ton AXA P110 MR 110 Ton
more images
10
Италија Concordia Sagittaria
853 km
AXA P110 MR 110 Ton
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA VHC-2-5000 XTS AXA VHC-2-5000 XTS AXA VHC-2-5000 XTS AXA VHC-2-5000 XTS AXA VHC-2-5000 XTS AXA VHC-2-5000 XTS AXA VHC-2-5000 XTS AXA VHC-2-5000 XTS AXA VHC-2-5000 XTS AXA VHC-2-5000 XTS AXA VHC-2-5000 XTS AXA VHC-2-5000 XTS AXA VHC-2-5000 XTS AXA VHC-2-5000 XTS
more images
14
Германија Halberstadt
1403 km
AXA VHC-2-5000 XTS
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA VHC 3M AXA VHC 3M AXA VHC 3M AXA VHC 3M AXA VHC 3M AXA VHC 3M
more images
6
Италија Thiene
942 km
AXA VHC 3M
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA UPFZ 40 AXA UPFZ 40 AXA UPFZ 40 AXA UPFZ 40 AXA UPFZ 40 AXA UPFZ 40 AXA UPFZ 40 AXA UPFZ 40 AXA UPFZ 40
more images
9
Германија Ennepetal
(Локација на дилерот)
1539 km
AXA UPFZ 40
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA USC 40 3000 M 80 AXA USC 40 3000 M 80 AXA USC 40 3000 M 80 AXA USC 40 3000 M 80 AXA USC 40 3000 M 80 AXA USC 40 3000 M 80 AXA USC 40 3000 M 80 AXA USC 40 3000 M 80
more images
8
Германија Schwäbisch Gmünd
1228 km
AXA USC 40 3000 M 80
1997
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Oelde
1531 km
AXA VHC 2-1760 XTS
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA DBZ AXA DBZ AXA DBZ AXA DBZ AXA DBZ AXA DBZ AXA DBZ AXA DBZ AXA DBZ
more images
9
Германија Hattingen
1554 km
AXA DBZ
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA Multifix D1H 63180 AXA Multifix D1H 63180 AXA Multifix D1H 63180 AXA Multifix D1H 63180 AXA Multifix D1H 63180 AXA Multifix D1H 63180 AXA Multifix D1H 63180
more images
7
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
AXA Multifix D1H 63180
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Tönisvorst
(Локација на дилерот)
1588 km
AXA VHC-2-2300-XTS
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA VHC 3-3000 M AXA VHC 3-3000 M AXA VHC 3-3000 M AXA VHC 3-3000 M AXA VHC 3-3000 M AXA VHC 3-3000 M
more images
6
Австрија Himberg bei Wien
834 km
AXA VHC 3-3000 M
1998
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA Vario Speed AXA Vario Speed AXA Vario Speed
more images
3
Холандија Zevenbergen
1714 km
AXA Vario Speed
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Oelde
1531 km
AXA VCC 1200
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA VHC 50-M AXA VHC 50-M AXA VHC 50-M AXA VHC 50-M AXA VHC 50-M AXA VHC 50-M AXA VHC 50-M AXA VHC 50-M AXA VHC 50-M AXA VHC 50-M AXA VHC 50-M AXA VHC 50-M AXA VHC 50-M AXA VHC 50-M
more images
14
Австрија Höf
955 km
AXA VHC 50-M
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA Multifix D1J 63180 MK5 AXA Multifix D1J 63180 MK5 AXA Multifix D1J 63180 MK5 AXA Multifix D1J 63180 MK5 AXA Multifix D1J 63180 MK5 AXA Multifix D1J 63180 MK5 AXA Multifix D1J 63180 MK5 AXA Multifix D1J 63180 MK5
more images
8
Германија Wiefelstede
1648 km
AXA Multifix D1J 63180 MK5
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA 0135 AXA 0135 AXA 0135 AXA 0135 AXA 0135
more images
5
Италија Concordia Sagittaria
853 km
AXA 0135
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA VHC 50-6000-M/2E AXA VHC 50-6000-M/2E AXA VHC 50-6000-M/2E AXA VHC 50-6000-M/2E AXA VHC 50-6000-M/2E AXA VHC 50-6000-M/2E AXA VHC 50-6000-M/2E AXA VHC 50-6000-M/2E AXA VHC 50-6000-M/2E AXA VHC 50-6000-M/2E AXA VHC 50-6000-M/2E AXA VHC 50-6000-M/2E AXA VHC 50-6000-M/2E
more images
13
Швајцарија Beringen / Schaffhausen
(Локација на дилерот)
1240 km
AXA VHC 50-6000-M/2E
2003
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA VHC 3 - 3500 XTS AXA VHC 3 - 3500 XTS AXA VHC 3 - 3500 XTS AXA VHC 3 - 3500 XTS AXA VHC 3 - 3500 XTS AXA VHC 3 - 3500 XTS AXA VHC 3 - 3500 XTS AXA VHC 3 - 3500 XTS
more images
8
Германија Eggstätt
1019 km
AXA VHC 3 - 3500 XTS
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA DBZ AXA DBZ AXA DBZ AXA DBZ AXA DBZ AXA DBZ AXA DBZ AXA DBZ AXA DBZ AXA DBZ AXA DBZ AXA DBZ AXA DBZ AXA DBZ AXA DBZ
more images
15
Германија Düsseldorf
1561 km
AXA DBZ
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA Siemens LT-Module INT 80A AXA Siemens LT-Module INT 80A AXA Siemens LT-Module INT 80A AXA Siemens LT-Module INT 80A AXA Siemens LT-Module INT 80A AXA Siemens LT-Module INT 80A
more images
6
Полска Ojerzyce
1272 km
AXA Siemens LT-Module INT 80A
2005
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA Multifix D1D 63180 AXA Multifix D1D 63180 AXA Multifix D1D 63180 AXA Multifix D1D 63180 AXA Multifix D1D 63180 AXA Multifix D1D 63180 AXA Multifix D1D 63180 AXA Multifix D1D 63180 AXA Multifix D1D 63180
more images
9
Германија Wiefelstede
1648 km
AXA Multifix D1D 63180
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA P50MR AXA P50MR AXA P50MR AXA P50MR AXA P50MR
more images
5
Италија Concordia Sagittaria
853 km
AXA P50MR
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA Siemens 1P 6SN1123-1AB00-0BA1 AXA Siemens 1P 6SN1123-1AB00-0BA1 AXA Siemens 1P 6SN1123-1AB00-0BA1 AXA Siemens 1P 6SN1123-1AB00-0BA1
more images
4
Полска Ojerzyce
1272 km
AXA Siemens 1P 6SN1123-1AB00-0BA1
1998
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA Multifix D1D 50180 AXA Multifix D1D 50180 AXA Multifix D1D 50180 AXA Multifix D1D 50180 AXA Multifix D1D 50180 AXA Multifix D1D 50180 AXA Multifix D1D 50180 AXA Multifix D1D 50180 AXA Multifix D1D 50180
more images
9
Германија Wiefelstede
1648 km
AXA Multifix D1D 50180
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA Siemens LT - Modul INT 160A AXA Siemens LT - Modul INT 160A AXA Siemens LT - Modul INT 160A
more images
3
Полска Ojerzyce
1272 km
AXA Siemens LT - Modul INT 160A
1998
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA AXA50/BF1 AXA AXA50/BF1 AXA AXA50/BF1 AXA AXA50/BF1 AXA AXA50/BF1 AXA AXA50/BF1 AXA AXA50/BF1 AXA AXA50/BF1 AXA AXA50/BF1 AXA AXA50/BF1
more images
10
Германија Wiefelstede
1648 km
AXA AXA50/BF1
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA SiemensCNC - Steuerung 840 C AXA SiemensCNC - Steuerung 840 C AXA SiemensCNC - Steuerung 840 C
more images
3
Полска Ojerzyce
1272 km
AXA SiemensCNC - Steuerung 840 C
1998
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Axa vsc 1

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши