категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Barford sx 6000 користени (3.384)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Класифицирана реклама
Trumpf Laser Punch TC 6000-1300 Year 2001 Trumpf Laser Punch TC 6000-1300 Year 2001 Trumpf Laser Punch TC 6000-1300 Year 2001 Trumpf Laser Punch TC 6000-1300 Year 2001 Trumpf Laser Punch TC 6000-1300 Year 2001 Trumpf Laser Punch TC 6000-1300 Year 2001 Trumpf Laser Punch TC 6000-1300 Year 2001 Trumpf Laser Punch TC 6000-1300 Year 2001
more images
8
Германија
1369 km
Trumpf Laser Punch TC 6000-1300 Year 2001
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
6000 m3/h 6000 m3/h 6000 m3/h 6000 m3/h 6000 m3/h 6000 m3/h 6000 m3/h 6000 m3/h 6000 m3/h 6000 m3/h 6000 m3/h 6000 m3/h 6000 m3/h 6000 m3/h
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
6000 m3/h
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Sip 6000 ton rubber pad press Sip 6000 ton rubber pad press Sip 6000 ton rubber pad press Sip 6000 ton rubber pad press
more images
4
Белгија Deinze
(Локација на дилерот)
1739 km
Sip 6000 ton rubber pad press
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Barford LTF8048 Barford LTF8048 Barford LTF8048 Barford LTF8048 Barford LTF8048 Barford LTF8048 Barford LTF8048 Barford LTF8048 Barford LTF8048
more images
9
Германија Hessisch Oldendorf
1507 km
Barford LTF8048
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BARFORD cribleur SR124 BARFORD cribleur SR124
more images
2
Франција Roy-Boissy
1774 km
BARFORD cribleur SR124
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
BARFORD SKR9000 BARFORD SKR9000 BARFORD SKR9000 BARFORD SKR9000 BARFORD SKR9000 BARFORD SKR9000 BARFORD SKR9000 BARFORD SKR9000 BARFORD SKR9000 BARFORD SKR9000 BARFORD SKR9000 BARFORD SKR9000 BARFORD SKR9000
more images
13
Обединето Кралство College St, Saint Helens WA10, UK
2245 km
BARFORD SKR9000
2007
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TC 6000-1600 Big Format with SheetMaster , ToolMaster, Year 2005 TRUMPF TC 6000-1600 Big Format with SheetMaster , ToolMaster, Year 2005 TRUMPF TC 6000-1600 Big Format with SheetMaster , ToolMaster, Year 2005 TRUMPF TC 6000-1600 Big Format with SheetMaster , ToolMaster, Year 2005 TRUMPF TC 6000-1600 Big Format with SheetMaster , ToolMaster, Year 2005 TRUMPF TC 6000-1600 Big Format with SheetMaster , ToolMaster, Year 2005
more images
6
Германија Thüringen, Deutschland
1338 km
TRUMPF TC 6000-1600 Big Format with SheetMaster , ToolMaster, Year 2005
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Barford 8048 Barford 8048 Barford 8048 Barford 8048
more images
4
Ирска Fortbrown, Co. Galway, H54 W593, Ireland
2612 km
Barford 8048
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BARFORD 750 J
more images
1
Франција Roy-Boissy
1774 km
BARFORD 750 J
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Rübenach 6000/2000/H440 mm Rübenach 6000/2000/H440 mm Rübenach 6000/2000/H440 mm Rübenach 6000/2000/H440 mm Rübenach 6000/2000/H440 mm Rübenach 6000/2000/H440 mm Rübenach 6000/2000/H440 mm Rübenach 6000/2000/H440 mm Rübenach 6000/2000/H440 mm Rübenach 6000/2000/H440 mm
more images
10
Германија Wiefelstede
1648 km
Rübenach 6000/2000/H440 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Xeikon 6000 Xeikon 6000 Xeikon 6000 Xeikon 6000 Xeikon 6000 Xeikon 6000 Xeikon 6000 Xeikon 6000
more images
8
Чешка република Bělá nad Radbuzou
1132 km
Xeikon 6000
2012
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
RAPID DGL 500/6000 RAPID DGL 500/6000 RAPID DGL 500/6000 RAPID DGL 500/6000 RAPID DGL 500/6000 RAPID DGL 500/6000 RAPID DGL 500/6000 RAPID DGL 500/6000 RAPID DGL 500/6000
more images
9
Германија Mörsdorf
1282 km
RAPID DGL 500/6000
1989
Втора рака
Јавете се
Купи го сега
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1577 km
Leuze LS 72/2, se/6000
добро (искористено)
Класифицирана реклама
Friedrich Schmaltz RGK 1100/6000 Friedrich Schmaltz RGK 1100/6000 Friedrich Schmaltz RGK 1100/6000 Friedrich Schmaltz RGK 1100/6000 Friedrich Schmaltz RGK 1100/6000 Friedrich Schmaltz RGK 1100/6000 Friedrich Schmaltz RGK 1100/6000 Friedrich Schmaltz RGK 1100/6000 Friedrich Schmaltz RGK 1100/6000 Friedrich Schmaltz RGK 1100/6000 Friedrich Schmaltz RGK 1100/6000
more images
11
Турција Aydıntepe, Akyıldız Çk. No:3, 34947 Tuzla/İstanbul, Türkiye
638 km
Friedrich Schmaltz RGK 1100/6000
1974
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gurutzpe Super BT 700/6000 Gurutzpe Super BT 700/6000 Gurutzpe Super BT 700/6000 Gurutzpe Super BT 700/6000 Gurutzpe Super BT 700/6000 Gurutzpe Super BT 700/6000 Gurutzpe Super BT 700/6000 Gurutzpe Super BT 700/6000 Gurutzpe Super BT 700/6000 Gurutzpe Super BT 700/6000 Gurutzpe Super BT 700/6000
more images
11
Шпанија L'alcúdia de Crespíns
1916 km
Gurutzpe Super BT 700/6000
1980
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Leuze LS 72/4 E,6000 Leuze LS 72/4 E,6000 Leuze LS 72/4 E,6000 Leuze LS 72/4 E,6000
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Leuze LS 72/4 E,6000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Kannegiesser GF600/6000 Kannegiesser GF600/6000 Kannegiesser GF600/6000 Kannegiesser GF600/6000 Kannegiesser GF600/6000 Kannegiesser GF600/6000 Kannegiesser GF600/6000
more images
7
Германија Borken
1611 km
Kannegiesser GF600/6000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HAMBA 6000 HAMBA 6000 HAMBA 6000 HAMBA 6000 HAMBA 6000
more images
5
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
HAMBA 6000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SPORER DW 550/150/6000 SPORER DW 550/150/6000 SPORER DW 550/150/6000 SPORER DW 550/150/6000 SPORER DW 550/150/6000 SPORER DW 550/150/6000 SPORER DW 550/150/6000 SPORER DW 550/150/6000 SPORER DW 550/150/6000
more images
9
Германија Nordrhein-Westfalen, Deutschland
1531 km
SPORER DW 550/150/6000
2020
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heyligenstaedt Heynumat 21 L-2/6000 Heyligenstaedt Heynumat 21 L-2/6000 Heyligenstaedt Heynumat 21 L-2/6000 Heyligenstaedt Heynumat 21 L-2/6000 Heyligenstaedt Heynumat 21 L-2/6000 Heyligenstaedt Heynumat 21 L-2/6000 Heyligenstaedt Heynumat 21 L-2/6000 Heyligenstaedt Heynumat 21 L-2/6000 Heyligenstaedt Heynumat 21 L-2/6000 Heyligenstaedt Heynumat 21 L-2/6000 Heyligenstaedt Heynumat 21 L-2/6000 Heyligenstaedt Heynumat 21 L-2/6000 Heyligenstaedt Heynumat 21 L-2/6000 Heyligenstaedt Heynumat 21 L-2/6000 Heyligenstaedt Heynumat 21 L-2/6000
more images
15
Холандија Cuijk
1649 km
Heyligenstaedt Heynumat 21 L-2/6000
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Stork THS 630/6000 Stork THS 630/6000 Stork THS 630/6000 Stork THS 630/6000
more images
4
Белгија Zwevegem
1740 km
Stork THS 630/6000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kalmar 6000 kg  (2233) Kalmar 6000 kg  (2233) Kalmar 6000 kg  (2233) Kalmar 6000 kg  (2233) Kalmar 6000 kg  (2233) Kalmar 6000 kg  (2233) Kalmar 6000 kg  (2233) Kalmar 6000 kg  (2233) Kalmar 6000 kg  (2233) Kalmar 6000 kg  (2233) Kalmar 6000 kg  (2233) Kalmar 6000 kg  (2233) Kalmar 6000 kg  (2233)
more images
13
Унгарија Tatabánya
712 km
Kalmar 6000 kg (2233)
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mecof MECMILL Mecof MECMILL Mecof MECMILL Mecof MECMILL Mecof MECMILL Mecof MECMILL Mecof MECMILL
more images
7
Италија Italie
763 km
Mecof MECMILL
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Emsil GMMC-6000 Emsil GMMC-6000
more images
2
Романија Romania
547 km
Emsil GMMC-6000
2023
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
M.A.S Bottling plant M.A.S Bottling plant M.A.S Bottling plant M.A.S Bottling plant M.A.S Bottling plant M.A.S Bottling plant M.A.S Bottling plant M.A.S Bottling plant M.A.S Bottling plant M.A.S Bottling plant M.A.S Bottling plant M.A.S Bottling plant M.A.S Bottling plant
more images
13
Италија Fumane (Verona)
(Локација на дилерот)
978 km
M.A.S Bottling plant
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SCM L'INVINCIBILE SI 6000 SCM L'INVINCIBILE SI 6000 SCM L'INVINCIBILE SI 6000 SCM L'INVINCIBILE SI 6000 SCM L'INVINCIBILE SI 6000 SCM L'INVINCIBILE SI 6000 SCM L'INVINCIBILE SI 6000 SCM L'INVINCIBILE SI 6000 SCM L'INVINCIBILE SI 6000 SCM L'INVINCIBILE SI 6000 SCM L'INVINCIBILE SI 6000 SCM L'INVINCIBILE SI 6000 SCM L'INVINCIBILE SI 6000 SCM L'INVINCIBILE SI 6000 SCM L'INVINCIBILE SI 6000
more images
15
Италија Cantù
1112 km
SCM L'INVINCIBILE SI 6000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Турција Üçevler, 77. Sk. No:10, 16120 Nilüfer/Bursa, Türkei
625 km
INFINITE Mecatronics Aybars 6000
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Dynobend CB90VZB SL 6000 Dynobend CB90VZB SL 6000 Dynobend CB90VZB SL 6000 Dynobend CB90VZB SL 6000 Dynobend CB90VZB SL 6000 Dynobend CB90VZB SL 6000 Dynobend CB90VZB SL 6000 Dynobend CB90VZB SL 6000 Dynobend CB90VZB SL 6000 Dynobend CB90VZB SL 6000
more images
10
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Dynobend CB90VZB SL 6000
2013
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Putsch Meniconi SVP 145 PLUS 6000 mm. Pronta consegna Putsch Meniconi SVP 145 PLUS 6000 mm. Pronta consegna Putsch Meniconi SVP 145 PLUS 6000 mm. Pronta consegna Putsch Meniconi SVP 145 PLUS 6000 mm. Pronta consegna Putsch Meniconi SVP 145 PLUS 6000 mm. Pronta consegna Putsch Meniconi SVP 145 PLUS 6000 mm. Pronta consegna Putsch Meniconi SVP 145 PLUS 6000 mm. Pronta consegna Putsch Meniconi SVP 145 PLUS 6000 mm. Pronta consegna Putsch Meniconi SVP 145 PLUS 6000 mm. Pronta consegna Putsch Meniconi SVP 145 PLUS 6000 mm. Pronta consegna
more images
10
Италија Scerne
647 km
Putsch Meniconi SVP 145 PLUS 6000 mm. Pronta consegna
2023
Ново
Јавете се
Купи го сега
Австрија Steiermark, Австрија
835 km
ANAYAK HVM 6000
2001
многу добро (користено)
Класифицирана реклама
Bertolaso Bottling plant Bertolaso Bottling plant Bertolaso Bottling plant Bertolaso Bottling plant Bertolaso Bottling plant Bertolaso Bottling plant Bertolaso Bottling plant Bertolaso Bottling plant Bertolaso Bottling plant Bertolaso Bottling plant Bertolaso Bottling plant Bertolaso Bottling plant Bertolaso Bottling plant Bertolaso Bottling plant Bertolaso Bottling plant
more images
15
Италија Fumane (Verona)
(Локација на дилерот)
978 km
Bertolaso Bottling plant
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak NEXUS HCN 6000 II Mazak NEXUS HCN 6000 II Mazak NEXUS HCN 6000 II Mazak NEXUS HCN 6000 II Mazak NEXUS HCN 6000 II Mazak NEXUS HCN 6000 II Mazak NEXUS HCN 6000 II Mazak NEXUS HCN 6000 II Mazak NEXUS HCN 6000 II Mazak NEXUS HCN 6000 II Mazak NEXUS HCN 6000 II Mazak NEXUS HCN 6000 II Mazak NEXUS HCN 6000 II Mazak NEXUS HCN 6000 II Mazak NEXUS HCN 6000 II
more images
15
Италија
763 km
Mazak NEXUS HCN 6000 II
2007
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
EWD Esterer HDN 6000 SV Schwung EWD Esterer HDN 6000 SV Schwung EWD Esterer HDN 6000 SV Schwung EWD Esterer HDN 6000 SV Schwung EWD Esterer HDN 6000 SV Schwung EWD Esterer HDN 6000 SV Schwung EWD Esterer HDN 6000 SV Schwung EWD Esterer HDN 6000 SV Schwung EWD Esterer HDN 6000 SV Schwung EWD Esterer HDN 6000 SV Schwung EWD Esterer HDN 6000 SV Schwung
more images
11
Германија Geiselwind
1260 km
EWD Esterer HDN 6000 SV Schwung
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FUCO-HEG MBS 6000 FUCO-HEG MBS 6000 FUCO-HEG MBS 6000
more images
3
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
FUCO-HEG MBS 6000
2019
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MEP 350sx MEP 350sx MEP 350sx MEP 350sx MEP 350sx MEP 350sx MEP 350sx MEP 350sx MEP 350sx
more images
9
Словенија Lig 17, 5213 Skladišče, Slovenija
822 km
MEP 350sx
2001
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
WINTER WINTER
more images
2
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1304 km
WINTER
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Fumane (Verona)
(Локација на дилерот)
978 km
APE Impianti Form 2000 HM SX
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak NEXUS HCN 6000 Mazak NEXUS HCN 6000 Mazak NEXUS HCN 6000 Mazak NEXUS HCN 6000 Mazak NEXUS HCN 6000 Mazak NEXUS HCN 6000 Mazak NEXUS HCN 6000 Mazak NEXUS HCN 6000 Mazak NEXUS HCN 6000 Mazak NEXUS HCN 6000 Mazak NEXUS HCN 6000 Mazak NEXUS HCN 6000 Mazak NEXUS HCN 6000 Mazak NEXUS HCN 6000 Mazak NEXUS HCN 6000
more images
15
Италија
763 km
Mazak NEXUS HCN 6000
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
POREBA 1000-6000 INV 17428 POREBA 1000-6000 INV 17428 POREBA 1000-6000 INV 17428 POREBA 1000-6000 INV 17428 POREBA 1000-6000 INV 17428 POREBA 1000-6000 INV 17428 POREBA 1000-6000 INV 17428 POREBA 1000-6000 INV 17428 POREBA 1000-6000 INV 17428 POREBA 1000-6000 INV 17428 POREBA 1000-6000 INV 17428 POREBA 1000-6000 INV 17428 POREBA 1000-6000 INV 17428 POREBA 1000-6000 INV 17428 POREBA 1000-6000 INV 17428
more images
15
Чешка република Beroun
1104 km
POREBA 1000-6000 INV 17428
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Genie SX-135XC Genie SX-135XC Genie SX-135XC Genie SX-135XC Genie SX-135XC Genie SX-135XC Genie SX-135XC Genie SX-135XC Genie SX-135XC Genie SX-135XC
more images
10
Германија Crailsheim
1237 km
Genie SX-135XC
2022
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SORALUCE SP-6000 mit TNC 426 CB SORALUCE SP-6000 mit TNC 426 CB SORALUCE SP-6000 mit TNC 426 CB SORALUCE SP-6000 mit TNC 426 CB SORALUCE SP-6000 mit TNC 426 CB SORALUCE SP-6000 mit TNC 426 CB SORALUCE SP-6000 mit TNC 426 CB SORALUCE SP-6000 mit TNC 426 CB SORALUCE SP-6000 mit TNC 426 CB SORALUCE SP-6000 mit TNC 426 CB SORALUCE SP-6000 mit TNC 426 CB SORALUCE SP-6000 mit TNC 426 CB SORALUCE SP-6000 mit TNC 426 CB
more images
13
Германија Mörsdorf
1282 km
SORALUCE SP-6000 mit TNC 426 CB
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER
more images
6
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1304 km
WINTER
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Scoma Bottling plant Scoma Bottling plant Scoma Bottling plant Scoma Bottling plant Scoma Bottling plant Scoma Bottling plant Scoma Bottling plant Scoma Bottling plant Scoma Bottling plant Scoma Bottling plant Scoma Bottling plant Scoma Bottling plant Scoma Bottling plant Scoma Bottling plant Scoma Bottling plant
more images
15
Италија Fumane (Verona)
(Локација на дилерот)
978 km
Scoma Bottling plant
1995
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Poreba TPK 90 x 6000 Poreba TPK 90 x 6000 Poreba TPK 90 x 6000 Poreba TPK 90 x 6000 Poreba TPK 90 x 6000 Poreba TPK 90 x 6000 Poreba TPK 90 x 6000 Poreba TPK 90 x 6000 Poreba TPK 90 x 6000 Poreba TPK 90 x 6000 Poreba TPK 90 x 6000 Poreba TPK 90 x 6000
more images
12
Полска Poland
1165 km
Poreba TPK 90 x 6000
1988
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Strassberg
(Локација на дилерот)
1234 km
DNE Global LC 4 Fiber 6000
2023
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Protec RB 6000 Protec RB 6000 Protec RB 6000 Protec RB 6000 Protec RB 6000 Protec RB 6000 Protec RB 6000 Protec RB 6000 Protec RB 6000
more images
9
Германија Hergensweiler
1159 km
Protec RB 6000
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Oima Stratos 2200.270 SX Oima Stratos 2200.270 SX Oima Stratos 2200.270 SX Oima Stratos 2200.270 SX Oima Stratos 2200.270 SX Oima Stratos 2200.270 SX
more images
6
Полска Łódź
1150 km
Oima Stratos 2200.270 SX
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Horizon 6mm SL-5500 6000 Horizon 6mm SL-5500 6000 Horizon 6mm SL-5500 6000 Horizon 6mm SL-5500 6000 Horizon 6mm SL-5500 6000 Horizon 6mm SL-5500 6000
more images
6
Германија Volkach
1279 km
Horizon 6mm SL-5500 6000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SGE Bottling plant SGE Bottling plant SGE Bottling plant SGE Bottling plant SGE Bottling plant SGE Bottling plant SGE Bottling plant SGE Bottling plant SGE Bottling plant SGE Bottling plant SGE Bottling plant SGE Bottling plant SGE Bottling plant
more images
13
Италија Fumane (Verona)
(Локација на дилерот)
978 km
SGE Bottling plant
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ŠKODA SUT160/6000 CNC ŠKODA SUT160/6000 CNC ŠKODA SUT160/6000 CNC ŠKODA SUT160/6000 CNC ŠKODA SUT160/6000 CNC
more images
5
Чешка република Hradec Králové
1058 km
ŠKODA SUT160/6000 CNC
2017
многу добро (користено)
Јавете се

Прелистајте ги најпопуларните ознаки на машините: