категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Becker picchio 2200 користени

becker
Класифицирана реклама
Becker Picchio 2200 Becker Picchio 2200 Becker Picchio 2200 Becker Picchio 2200 Becker Picchio 2200 Becker Picchio 2200
more images
6
Швајцарија Adlikon bei Regensdorf
1236 km
Becker Picchio 2200
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker SV 2.130/1 Becker SV 2.130/1 Becker SV 2.130/1 Becker SV 2.130/1 Becker SV 2.130/1 Becker SV 2.130/1
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
Becker SV 2.130/1
1978
Втора рака
Јавете се
Купи го сега
Германија Германија
1264 km
Becker U2.70SB
Втора рака
Класифицирана реклама
Becker Kompressor DVT 2.60 Becker Kompressor DVT 2.60 Becker Kompressor DVT 2.60
more images
3
Германија Kirchberg
(Локација на дилерот)
1267 km
Becker Kompressor DVT 2.60
1993
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker VTLF 2.250 Becker VTLF 2.250 Becker VTLF 2.250 Becker VTLF 2.250 Becker VTLF 2.250 Becker VTLF 2.250 Becker VTLF 2.250 Becker VTLF 2.250 Becker VTLF 2.250 Becker VTLF 2.250 Becker VTLF 2.250
more images
11
Полска Mielec
969 km
Becker VTLF 2.250
2018
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BECKER BECKER BECKER BECKER
more images
4
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1304 km
BECKER
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker VT 3.10 Becker VT 3.10 Becker VT 3.10 Becker VT 3.10 Becker VT 3.10
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Becker VT 3.10
1995
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker VCL 60 DV Becker VCL 60 DV Becker VCL 60 DV Becker VCL 60 DV Becker VCL 60 DV Becker VCL 60 DV
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
Becker VCL 60 DV
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker SV300/1-48 Becker SV300/1-48 Becker SV300/1-48 Becker SV300/1-48 Becker SV300/1-48 Becker SV300/1-48 Becker SV300/1-48 Becker SV300/1-48 Becker SV300/1-48
more images
9
Австрија Lienz
920 km
Becker SV300/1-48
2016
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker Vakuum- und Blasluftpumpe D 80 B4 Becker Vakuum- und Blasluftpumpe D 80 B4
more images
2
Германија Kirchberg
(Локација на дилерот)
1267 km
Becker Vakuum- und Blasluftpumpe D 80 B4
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker Aeromat 6 Reihen Becker Aeromat 6 Reihen Becker Aeromat 6 Reihen Becker Aeromat 6 Reihen Becker Aeromat 6 Reihen Becker Aeromat 6 Reihen Becker Aeromat 6 Reihen
more images
7
Германија Zweiflingen
1275 km
Becker Aeromat 6 Reihen
Втора рака
Класифицирана реклама
BECKER
more images
1
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1304 km
BECKER
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker SV 2.130/1 Becker SV 2.130/1 Becker SV 2.130/1 Becker SV 2.130/1 Becker SV 2.130/1 Becker SV 2.130/1 Becker SV 2.130/1 Becker SV 2.130/1 Becker SV 2.130/1 Becker SV 2.130/1 Becker SV 2.130/1 Becker SV 2.130/1 Becker SV 2.130/1
more images
13
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Becker SV 2.130/1
1994
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker VT 4.10 Becker VT 4.10 Becker VT 4.10 Becker VT 4.10 Becker VT 4.10 Becker VT 4.10
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
Becker VT 4.10
2015
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker Becker Becker Becker Becker
more images
5
Холандија Tilburg
(Локација на дилерот)
1686 km
Becker
1984
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker Druck- und Vakuumpumpe T4.40 DSK Becker Druck- und Vakuumpumpe T4.40 DSK Becker Druck- und Vakuumpumpe T4.40 DSK
more images
3
Германија Kirchberg
(Локација на дилерот)
1267 km
Becker Druck- und Vakuumpumpe T4.40 DSK
2010
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker BDG-100S 100KVA Bruttopreis! Becker BDG-100S 100KVA Bruttopreis! Becker BDG-100S 100KVA Bruttopreis! Becker BDG-100S 100KVA Bruttopreis! Becker BDG-100S 100KVA Bruttopreis! Becker BDG-100S 100KVA Bruttopreis! Becker BDG-100S 100KVA Bruttopreis! Becker BDG-100S 100KVA Bruttopreis! Becker BDG-100S 100KVA Bruttopreis! Becker BDG-100S 100KVA Bruttopreis! Becker BDG-100S 100KVA Bruttopreis! Becker BDG-100S 100KVA Bruttopreis! Becker BDG-100S 100KVA Bruttopreis!
more images
13
Германија Breitscheid
1484 km
Becker BDG-100S 100KVA Bruttopreis!
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker Wuppertal T. 3.40 DSK 34 Becker Wuppertal T. 3.40 DSK 34
more images
2
Шведска Stormhallsvägen 10, 432 32 Varberg, Sweden
1855 km
Becker Wuppertal T. 3.40 DSK 34
1996
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker DVT 2.60 Becker DVT 2.60 Becker DVT 2.60 Becker DVT 2.60 Becker DVT 2.60
more images
5
Германија Wiefelstede
1648 km
Becker DVT 2.60
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker KVT 3.140 Becker KVT 3.140 Becker KVT 3.140 Becker KVT 3.140 Becker KVT 3.140
more images
5
Германија Bremen
1591 km
Becker KVT 3.140
2017
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker VTLF 2.250 Becker VTLF 2.250 Becker VTLF 2.250 Becker VTLF 2.250 Becker VTLF 2.250 Becker VTLF 2.250 Becker VTLF 2.250
more images
7
Германија Mörfelden-Walldorf
1380 km
Becker VTLF 2.250
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker Druck- und Vakuumpumpe T440 DSK Becker Druck- und Vakuumpumpe T440 DSK
more images
2
Германија Kirchberg
(Локација на дилерот)
1267 km
Becker Druck- und Vakuumpumpe T440 DSK
2008
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker KVT 3.80 Becker KVT 3.80 Becker KVT 3.80 Becker KVT 3.80 Becker KVT 3.80 Becker KVT 3.80 Becker KVT 3.80 Becker KVT 3.80
more images
8
Германија Winnenden
1255 km
Becker KVT 3.80
2012
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
BECKER DTLF 500 BECKER DTLF 500 BECKER DTLF 500 BECKER DTLF 500 BECKER DTLF 500 BECKER DTLF 500
more images
6
Унгарија Ungarn
643 km
BECKER DTLF 500
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker DT/VT 3.25 (DSK) DT/VT 4.25 (K/DSK) Becker DT/VT 3.25 (DSK) DT/VT 4.25 (K/DSK) Becker DT/VT 3.25 (DSK) DT/VT 4.25 (K/DSK) Becker DT/VT 3.25 (DSK) DT/VT 4.25 (K/DSK) Becker DT/VT 3.25 (DSK) DT/VT 4.25 (K/DSK) Becker DT/VT 3.25 (DSK) DT/VT 4.25 (K/DSK) Becker DT/VT 3.25 (DSK) DT/VT 4.25 (K/DSK) Becker DT/VT 3.25 (DSK) DT/VT 4.25 (K/DSK) Becker DT/VT 3.25 (DSK) DT/VT 4.25 (K/DSK) Becker DT/VT 3.25 (DSK) DT/VT 4.25 (K/DSK) Becker DT/VT 3.25 (DSK) DT/VT 4.25 (K/DSK) Becker DT/VT 3.25 (DSK) DT/VT 4.25 (K/DSK) Becker DT/VT 3.25 (DSK) DT/VT 4.25 (K/DSK) Becker DT/VT 3.25 (DSK) DT/VT 4.25 (K/DSK) Becker DT/VT 3.25 (DSK) DT/VT 4.25 (K/DSK)
more images
15
Германија Wiefelstede
1648 km
Becker DT/VT 3.25 (DSK) DT/VT 4.25 (K/DSK)
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker KDT 3.140
more images
1
Германија Bremen
1591 km
Becker KDT 3.140
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker VTLF 250 Becker VTLF 250 Becker VTLF 250 Becker VTLF 250 Becker VTLF 250 Becker VTLF 250 Becker VTLF 250 Becker VTLF 250 Becker VTLF 250 Becker VTLF 250
more images
10
Унгарија Tatabánya
714 km
Becker VTLF 250
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker Kompressor T4.40 DSK Becker Kompressor T4.40 DSK
more images
2
Германија Kirchberg
(Локација на дилерот)
1267 km
Becker Kompressor T4.40 DSK
2016
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker KVX 3.100/0-400 Becker KVX 3.100/0-400 Becker KVX 3.100/0-400 Becker KVX 3.100/0-400 Becker KVX 3.100/0-400 Becker KVX 3.100/0-400 Becker KVX 3.100/0-400 Becker KVX 3.100/0-400 Becker KVX 3.100/0-400
more images
9
Германија Winnenden
1255 km
Becker KVX 3.100/0-400
2013
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker Becker Becker
more images
3
Германија Ulm
1193 km
Becker
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker V 00 Becker V 00 Becker V 00 Becker V 00 Becker V 00
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Becker V 00
1971
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker DTLF 500 Becker DTLF 500 Becker DTLF 500 Becker DTLF 500
more images
4
Германија Bad Dürkheim
1369 km
Becker DTLF 500
1998
многу добро (користено)
Јавете се
Купи го сега
Германија Baden-Württemberg, Германија
1328 km
Becker GmbH SV400/1
2018
Ново
Класифицирана реклама
Becker VT 4.40 Becker VT 4.40 Becker VT 4.40 Becker VT 4.40 Becker VT 4.40 Becker VT 4.40
more images
6
Германија Velbert
1559 km
Becker VT 4.40
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BECKER KVT 3.80 BECKER KVT 3.80 BECKER KVT 3.80
more images
3
Швајцарија Bischofszell
1187 km
BECKER KVT 3.80
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker Tankbau Becker Tankbau
more images
2
Германија Ulm
1193 km
Becker Tankbau
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker** SV 2.190/2-10 Becker** SV 2.190/2-10 Becker** SV 2.190/2-10 Becker** SV 2.190/2-10 Becker** SV 2.190/2-10 Becker** SV 2.190/2-10 Becker** SV 2.190/2-10 Becker** SV 2.190/2-10 Becker** SV 2.190/2-10 Becker** SV 2.190/2-10
more images
10
Германија Wiefelstede
1648 km
Becker** SV 2.190/2-10
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BECKER KVT 3.140 BECKER KVT 3.140 BECKER KVT 3.140 BECKER KVT 3.140 BECKER KVT 3.140 BECKER KVT 3.140 BECKER KVT 3.140
more images
7
Полска Gorzów Wielkopolski
1332 km
BECKER KVT 3.140
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BECKER & van HUeLLEN ZFMR 200 / 80 BECKER & van HUeLLEN ZFMR 200 / 80
more images
2
Германија Gorxheimertal
(Локација на дилерот)
1340 km
BECKER & van HUeLLEN ZFMR 200 / 80
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker VT 4.40 Becker VT 4.40 Becker VT 4.40 Becker VT 4.40 Becker VT 4.40 Becker VT 4.40
more images
6
Германија Velbert
1559 km
Becker VT 4.40
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Aerzener/Becker Arerzener GMa 12.5 HV / U 4.250 F/K Aerzener/Becker Arerzener GMa 12.5 HV / U 4.250 F/K Aerzener/Becker Arerzener GMa 12.5 HV / U 4.250 F/K
more images
3
Германија Renningen
1280 km
Aerzener/Becker Arerzener GMa 12.5 HV / U 4.250 F/K
2008
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker KDT 3.100 Becker KDT 3.100 Becker KDT 3.100
more images
3
Германија Schopfheim
1289 km
Becker KDT 3.100
2018
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Seil Becker** TLHS 0,1-1,0 Seil Becker** TLHS 0,1-1,0 Seil Becker** TLHS 0,1-1,0 Seil Becker** TLHS 0,1-1,0 Seil Becker** TLHS 0,1-1,0 Seil Becker** TLHS 0,1-1,0 Seil Becker** TLHS 0,1-1,0
more images
7
Германија Wiefelstede
1648 km
Seil Becker** TLHS 0,1-1,0
2016
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker KDT2.60 Becker KDT2.60 Becker KDT2.60
more images
3
Германија Oelde
1536 km
Becker KDT2.60
1995
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker RV 1.3230/10 Becker RV 1.3230/10 Becker RV 1.3230/10
more images
3
Германија Renningen
1280 km
Becker RV 1.3230/10
2003
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker KVT 3.140 Becker KVT 3.140
more images
2
Германија Schopfheim
1289 km
Becker KVT 3.140
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker U 2.70 SB Becker U 2.70 SB Becker U 2.70 SB Becker U 2.70 SB Becker U 2.70 SB
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Becker U 2.70 SB
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker VTLF 2.250/0-79 Becker VTLF 2.250/0-79
more images
2
Германија Renningen
1280 km
Becker VTLF 2.250/0-79
2010
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker DVT 3.100
more images
1
Германија Schopfheim
1289 km
Becker DVT 3.100
2020
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker RF-2 Becker RF-2 Becker RF-2 Becker RF-2 Becker RF-2
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Becker RF-2
Втора рака
Јавете се

Искористено Becker picchio 2200

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.

Прелистајте ги најпопуларните ознаки на машините: