категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете пумпа користени

Технологија на вакуум пумпа
Класифицирана реклама
Samson V30 R45 B1 Samson V30 R45 B1 Samson V30 R45 B1 Samson V30 R45 B1 Samson V30 R45 B1 Samson V30 R45 B1
more images
6
Грција Πέραμα
435 km
Samson V30 R45 B1
2002
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Siemens elmo-g 2BH 1910 Siemens elmo-g 2BH 1910 Siemens elmo-g 2BH 1910 Siemens elmo-g 2BH 1910 Siemens elmo-g 2BH 1910 Siemens elmo-g 2BH 1910
more images
6
Чешка република Pavlice
939 km
Siemens elmo-g 2BH 1910
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Leybold TMP 1100 C + NT20 Leybold TMP 1100 C + NT20 Leybold TMP 1100 C + NT20 Leybold TMP 1100 C + NT20 Leybold TMP 1100 C + NT20 Leybold TMP 1100 C + NT20 Leybold TMP 1100 C + NT20 Leybold TMP 1100 C + NT20
more images
8
Чешка република Lipník nad Bečvou
939 km
Leybold TMP 1100 C + NT20
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker KVT 3.80 Becker KVT 3.80 Becker KVT 3.80 Becker KVT 3.80 Becker KVT 3.80 Becker KVT 3.80 Becker KVT 3.80 Becker KVT 3.80
more images
8
Германија Winnenden
1255 km
Becker KVT 3.80
2012
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Jurop PNR 102D Jurop PNR 102D Jurop PNR 102D Jurop PNR 102D
more images
4
Германија Boxberg/Oberlausitz
1221 km
Jurop PNR 102D
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
EDWARDS iXL1000N EDWARDS iXL1000N EDWARDS iXL1000N EDWARDS iXL1000N
more images
4
Унгарија Érd
680 km
EDWARDS iXL1000N
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker DT/VT 3.25 (DSK) DT/VT 4.25 (K/DSK) Becker DT/VT 3.25 (DSK) DT/VT 4.25 (K/DSK) Becker DT/VT 3.25 (DSK) DT/VT 4.25 (K/DSK) Becker DT/VT 3.25 (DSK) DT/VT 4.25 (K/DSK) Becker DT/VT 3.25 (DSK) DT/VT 4.25 (K/DSK) Becker DT/VT 3.25 (DSK) DT/VT 4.25 (K/DSK) Becker DT/VT 3.25 (DSK) DT/VT 4.25 (K/DSK) Becker DT/VT 3.25 (DSK) DT/VT 4.25 (K/DSK) Becker DT/VT 3.25 (DSK) DT/VT 4.25 (K/DSK) Becker DT/VT 3.25 (DSK) DT/VT 4.25 (K/DSK) Becker DT/VT 3.25 (DSK) DT/VT 4.25 (K/DSK) Becker DT/VT 3.25 (DSK) DT/VT 4.25 (K/DSK) Becker DT/VT 3.25 (DSK) DT/VT 4.25 (K/DSK) Becker DT/VT 3.25 (DSK) DT/VT 4.25 (K/DSK) Becker DT/VT 3.25 (DSK) DT/VT 4.25 (K/DSK)
more images
15
Германија Wiefelstede
1648 km
Becker DT/VT 3.25 (DSK) DT/VT 4.25 (K/DSK)
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Schmalz BLOWER SB-M Schmalz BLOWER SB-M Schmalz BLOWER SB-M Schmalz BLOWER SB-M Schmalz BLOWER SB-M Schmalz BLOWER SB-M
more images
6
Полска Gizałki
1200 km
Schmalz BLOWER SB-M
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker VTLF 250 SK   250m3/h   (1850) Becker VTLF 250 SK   250m3/h   (1850) Becker VTLF 250 SK   250m3/h   (1850) Becker VTLF 250 SK   250m3/h   (1850) Becker VTLF 250 SK   250m3/h   (1850)
more images
5
Унгарија Tatabánya
712 km
Becker VTLF 250 SK 250m3/h (1850)
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker KVX 3.100/0-400 Becker KVX 3.100/0-400 Becker KVX 3.100/0-400 Becker KVX 3.100/0-400 Becker KVX 3.100/0-400 Becker KVX 3.100/0-400 Becker KVX 3.100/0-400 Becker KVX 3.100/0-400 Becker KVX 3.100/0-400
more images
9
Германија Winnenden
1255 km
Becker KVX 3.100/0-400
2013
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sihi KPHY 55209 Liquid ring - Vacuum pump Sihi KPHY 55209 Liquid ring - Vacuum pump Sihi KPHY 55209 Liquid ring - Vacuum pump Sihi KPHY 55209 Liquid ring - Vacuum pump Sihi KPHY 55209 Liquid ring - Vacuum pump
more images
5
Холандија Barneveld
1692 km
Sihi KPHY 55209 Liquid ring - Vacuum pump
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Leybold Varodry VD 160 Leybold Varodry VD 160 Leybold Varodry VD 160
more images
3
Полска Piskorzów
1096 km
Leybold Varodry VD 160
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
FPZ Eingang/Ausgang Ø 56 mm FPZ Eingang/Ausgang Ø 56 mm FPZ Eingang/Ausgang Ø 56 mm FPZ Eingang/Ausgang Ø 56 mm FPZ Eingang/Ausgang Ø 56 mm
more images
5
Германија Wiefelstede
1648 km
FPZ Eingang/Ausgang Ø 56 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Sihi dry V250 Sihi dry V250 Sihi dry V250 Sihi dry V250 Sihi dry V250 Sihi dry V250
more images
6
Полска Radzanów
1268 km
Sihi dry V250
2011
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Leybold RA5001
more images
1
Германија Neuss
(Локација на дилерот)
1562 km
Leybold RA5001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Rietschle VTB 250 Rietschle VTB 250 Rietschle VTB 250 Rietschle VTB 250
more images
4
Шпанија Terrassa
1638 km
Rietschle VTB 250
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Холандија Barneveld
1692 km
Arpuma DEX 800 XX - Vacuum pump
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Danfoss PATH2 Danfoss PATH2 Danfoss PATH2 Danfoss PATH2 Danfoss PATH2 Danfoss PATH2 Danfoss PATH2
more images
7
Полска Sadki
1326 km
Danfoss PATH2
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Siemens ELMO-G 2BH1 810-1HC36 Siemens ELMO-G 2BH1 810-1HC36 Siemens ELMO-G 2BH1 810-1HC36 Siemens ELMO-G 2BH1 810-1HC36 Siemens ELMO-G 2BH1 810-1HC36 Siemens ELMO-G 2BH1 810-1HC36 Siemens ELMO-G 2BH1 810-1HC36 Siemens ELMO-G 2BH1 810-1HC36 Siemens ELMO-G 2BH1 810-1HC36 Siemens ELMO-G 2BH1 810-1HC36 Siemens ELMO-G 2BH1 810-1HC36
more images
11
Холандија Rijkevoort
1643 km
Siemens ELMO-G 2BH1 810-1HC36
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
OERLIKON LEYBOLD RUVAC 155066, WSU 2001 H OERLIKON LEYBOLD RUVAC 155066, WSU 2001 H OERLIKON LEYBOLD RUVAC 155066, WSU 2001 H OERLIKON LEYBOLD RUVAC 155066, WSU 2001 H OERLIKON LEYBOLD RUVAC 155066, WSU 2001 H OERLIKON LEYBOLD RUVAC 155066, WSU 2001 H OERLIKON LEYBOLD RUVAC 155066, WSU 2001 H OERLIKON LEYBOLD RUVAC 155066, WSU 2001 H OERLIKON LEYBOLD RUVAC 155066, WSU 2001 H
more images
9
Германија Dresden
1214 km
OERLIKON LEYBOLD RUVAC 155066, WSU 2001 H
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Leybold E250
more images
1
Германија Neuss
1562 km
Leybold E250
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Elektror SD-4N Elektror SD-4N Elektror SD-4N Elektror SD-4N
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Elektror SD-4N
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Busch .077 - Vacuum pump Busch .077 - Vacuum pump Busch .077 - Vacuum pump Busch .077 - Vacuum pump Busch .077 - Vacuum pump
more images
5
Холандија Barneveld
1692 km
Busch .077 - Vacuum pump
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Siemens ELMO-G 2BH1943-7GF39Z Siemens ELMO-G 2BH1943-7GF39Z Siemens ELMO-G 2BH1943-7GF39Z Siemens ELMO-G 2BH1943-7GF39Z Siemens ELMO-G 2BH1943-7GF39Z
more images
5
Полска Sadki
1326 km
Siemens ELMO-G 2BH1943-7GF39Z
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Busch MM 1322 A VM3 Busch MM 1322 A VM3 Busch MM 1322 A VM3 Busch MM 1322 A VM3 Busch MM 1322 A VM3 Busch MM 1322 A VM3 Busch MM 1322 A VM3
more images
7
Романија Satu Mare
695 km
Busch MM 1322 A VM3
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EDWARDS GXS160/1750 (PN: GS51500500) EDWARDS GXS160/1750 (PN: GS51500500) EDWARDS GXS160/1750 (PN: GS51500500) EDWARDS GXS160/1750 (PN: GS51500500) EDWARDS GXS160/1750 (PN: GS51500500) EDWARDS GXS160/1750 (PN: GS51500500) EDWARDS GXS160/1750 (PN: GS51500500)
more images
7
Чешка република Brno
935 km
EDWARDS GXS160/1750 (PN: GS51500500)
2021
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Edwards EH 1200 Edwards EH 1200 Edwards EH 1200 Edwards EH 1200 Edwards EH 1200
more images
5
Германија Neuss
(Локација на дилерот)
1562 km
Edwards EH 1200
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Siemens 2CH5 031 Siemens 2CH5 031 Siemens 2CH5 031 Siemens 2CH5 031 Siemens 2CH5 031
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Siemens 2CH5 031
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Rietschle VWP-160-3 - Vacuum pump Rietschle VWP-160-3 - Vacuum pump
more images
2
Холандија Barneveld
1692 km
Rietschle VWP-160-3 - Vacuum pump
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Werie Rietschle CL 25 DV Werie Rietschle CL 25 DV Werie Rietschle CL 25 DV Werie Rietschle CL 25 DV Werie Rietschle CL 25 DV
more images
5
Германија Velbert
1559 km
Werie Rietschle CL 25 DV
Втора рака
Јавете се
Купи го сега
Германија Baden-Württemberg, Германија
1328 km
Becker GmbH SV400/1
2018
Ново
Класифицирана реклама
PCM Delasco DL25PA PCM Delasco DL25PA PCM Delasco DL25PA PCM Delasco DL25PA PCM Delasco DL25PA
more images
5
Германија Stützengrün
1219 km
PCM Delasco DL25PA
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Edwards E1M 175 Edwards E1M 175 Edwards E1M 175 Edwards E1M 175
more images
4
Германија Neuss
(Локација на дилерот)
1562 km
Edwards E1M 175
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Siemens 0,3 kW Ø 280 mm Siemens 0,3 kW Ø 280 mm Siemens 0,3 kW Ø 280 mm Siemens 0,3 kW Ø 280 mm Siemens 0,3 kW Ø 280 mm
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Siemens 0,3 kW Ø 280 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HANBELL PD2052-AC2, PR1800 + PD500 HANBELL PD2052-AC2, PR1800 + PD500 HANBELL PD2052-AC2, PR1800 + PD500 HANBELL PD2052-AC2, PR1800 + PD500 HANBELL PD2052-AC2, PR1800 + PD500 HANBELL PD2052-AC2, PR1800 + PD500 HANBELL PD2052-AC2, PR1800 + PD500 HANBELL PD2052-AC2, PR1800 + PD500 HANBELL PD2052-AC2, PR1800 + PD500 HANBELL PD2052-AC2, PR1800 + PD500
more images
10
Германија Dresden
1214 km
HANBELL PD2052-AC2, PR1800 + PD500
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker VT 4.40 Becker VT 4.40 Becker VT 4.40 Becker VT 4.40 Becker VT 4.40 Becker VT 4.40
more images
6
Германија Velbert
1559 km
Becker VT 4.40
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Pfeiffer DUO65 Standard Pfeiffer DUO65 Standard Pfeiffer DUO65 Standard
more images
3
Германија Neuss
1562 km
Pfeiffer DUO65 Standard
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Siemens Elmo-G 2BH5 Siemens Elmo-G 2BH5 Siemens Elmo-G 2BH5 Siemens Elmo-G 2BH5 Siemens Elmo-G 2BH5 Siemens Elmo-G 2BH5
more images
6
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Siemens Elmo-G 2BH5
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EDWARDS YT67-0Z-040, STP-XA4503C EDWARDS YT67-0Z-040, STP-XA4503C EDWARDS YT67-0Z-040, STP-XA4503C EDWARDS YT67-0Z-040, STP-XA4503C EDWARDS YT67-0Z-040, STP-XA4503C EDWARDS YT67-0Z-040, STP-XA4503C
more images
6
Германија Dresden
1214 km
EDWARDS YT67-0Z-040, STP-XA4503C
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker VT 4.40 Becker VT 4.40 Becker VT 4.40 Becker VT 4.40 Becker VT 4.40 Becker VT 4.40
more images
6
Германија Velbert
1559 km
Becker VT 4.40
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Pfeiffer Duo 65 M Pfeiffer Duo 65 M Pfeiffer Duo 65 M
more images
3
Германија Neuss
1562 km
Pfeiffer Duo 65 M
2012
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
VEB FM 119/65 VEB FM 119/65 VEB FM 119/65 VEB FM 119/65 VEB FM 119/65
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
VEB FM 119/65
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EDWARDS iXH 4545 H EDWARDS iXH 4545 H EDWARDS iXH 4545 H EDWARDS iXH 4545 H EDWARDS iXH 4545 H EDWARDS iXH 4545 H EDWARDS iXH 4545 H EDWARDS iXH 4545 H EDWARDS iXH 4545 H EDWARDS iXH 4545 H
more images
10
Германија Dresden
1214 km
EDWARDS iXH 4545 H
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Siemens Elmo-G 2BH1 Siemens Elmo-G 2BH1 Siemens Elmo-G 2BH1 Siemens Elmo-G 2BH1 Siemens Elmo-G 2BH1 Siemens Elmo-G 2BH1 Siemens Elmo-G 2BH1
more images
7
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Siemens Elmo-G 2BH1
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EDWARDS YT77-1Z-050, STP-iXA3305C EDWARDS YT77-1Z-050, STP-iXA3305C EDWARDS YT77-1Z-050, STP-iXA3305C EDWARDS YT77-1Z-050, STP-iXA3305C EDWARDS YT77-1Z-050, STP-iXA3305C EDWARDS YT77-1Z-050, STP-iXA3305C EDWARDS YT77-1Z-050, STP-iXA3305C EDWARDS YT77-1Z-050, STP-iXA3305C EDWARDS YT77-1Z-050, STP-iXA3305C
more images
9
Германија Dresden
1214 km
EDWARDS YT77-1Z-050, STP-iXA3305C
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Becker SV 2.190/2-10 Becker SV 2.190/2-10 Becker SV 2.190/2-10 Becker SV 2.190/2-10 Becker SV 2.190/2-10 Becker SV 2.190/2-10 Becker SV 2.190/2-10 Becker SV 2.190/2-10 Becker SV 2.190/2-10 Becker SV 2.190/2-10
more images
10
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Becker SV 2.190/2-10
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Gardner Denver G 400e 2BH7420-0AN31-7-Z Gardner Denver G 400e 2BH7420-0AN31-7-Z Gardner Denver G 400e 2BH7420-0AN31-7-Z Gardner Denver G 400e 2BH7420-0AN31-7-Z Gardner Denver G 400e 2BH7420-0AN31-7-Z Gardner Denver G 400e 2BH7420-0AN31-7-Z Gardner Denver G 400e 2BH7420-0AN31-7-Z Gardner Denver G 400e 2BH7420-0AN31-7-Z Gardner Denver G 400e 2BH7420-0AN31-7-Z Gardner Denver G 400e 2BH7420-0AN31-7-Z Gardner Denver G 400e 2BH7420-0AN31-7-Z
more images
11
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Gardner Denver G 400e 2BH7420-0AN31-7-Z
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Siemens Elmo-G 2BH1 590-1AE11 Siemens Elmo-G 2BH1 590-1AE11 Siemens Elmo-G 2BH1 590-1AE11 Siemens Elmo-G 2BH1 590-1AE11 Siemens Elmo-G 2BH1 590-1AE11 Siemens Elmo-G 2BH1 590-1AE11
more images
6
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Siemens Elmo-G 2BH1 590-1AE11
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Rietschle SKG 250-2 Rietschle SKG 250-2 Rietschle SKG 250-2 Rietschle SKG 250-2 Rietschle SKG 250-2
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Rietschle SKG 250-2
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Busch SB 0140 D OHU UC XX Busch SB 0140 D OHU UC XX Busch SB 0140 D OHU UC XX Busch SB 0140 D OHU UC XX Busch SB 0140 D OHU UC XX
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Busch SB 0140 D OHU UC XX
Втора рака
Јавете се

Искористено пумпа

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.