категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Bitzer користени

bitzer
Класифицирана реклама
Bitzer BHS 752 Bitzer BHS 752 Bitzer BHS 752 Bitzer BHS 752 Bitzer BHS 752
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Bitzer BHS 752
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Fischer-Bitzer-Küba Fischer-Bitzer-Küba Fischer-Bitzer-Küba Fischer-Bitzer-Küba Fischer-Bitzer-Küba Fischer-Bitzer-Küba Fischer-Bitzer-Küba Fischer-Bitzer-Küba
more images
8
Германија Koblenz
1463 km
Fischer-Bitzer-Küba
2013
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Романија Oradea
604 km
BITZER 4TCS-8.2Y-40P
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bitzer CSH 7583-80Y-40P Bitzer CSH 7583-80Y-40P Bitzer CSH 7583-80Y-40P Bitzer CSH 7583-80Y-40P Bitzer CSH 7583-80Y-40P Bitzer CSH 7583-80Y-40P
more images
6
Германија Berlin
1365 km
Bitzer CSH 7583-80Y-40P
2003
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bitzer 6F-40.2Y-40P (x5) Bitzer 6F-40.2Y-40P (x5) Bitzer 6F-40.2Y-40P (x5) Bitzer 6F-40.2Y-40P (x5) Bitzer 6F-40.2Y-40P (x5) Bitzer 6F-40.2Y-40P (x5) Bitzer 6F-40.2Y-40P (x5) Bitzer 6F-40.2Y-40P (x5) Bitzer 6F-40.2Y-40P (x5) Bitzer 6F-40.2Y-40P (x5) Bitzer 6F-40.2Y-40P (x5)
more images
11
Полска Niedźwiedź
899 km
Bitzer 6F-40.2Y-40P (x5)
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BITZER CSH8591 BITZER CSH8591 BITZER CSH8591 BITZER CSH8591 BITZER CSH8591 BITZER CSH8591 BITZER CSH8591
more images
7
Унгарија Tatabánya
714 km
BITZER CSH8591
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bitzer BHS 592 S Bitzer BHS 592 S Bitzer BHS 592 S Bitzer BHS 592 S Bitzer BHS 592 S Bitzer BHS 592 S Bitzer BHS 592 S
more images
7
Германија Wiefelstede
1648 km
Bitzer BHS 592 S
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BITZER 6G-40.2Y-50P BITZER 6G-40.2Y-50P BITZER 6G-40.2Y-50P BITZER 6G-40.2Y-50P
more images
4
Јордан Amman
1654 km
BITZER 6G-40.2Y-50P
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BITZER BITZER BITZER BITZER BITZER BITZER BITZER BITZER BITZER BITZER BITZER BITZER BITZER BITZER BITZER
more images
15
Романија Oradea
605 km
BITZER
1992
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bitzer K573 HB Bitzer K573 HB Bitzer K573 HB Bitzer K573 HB Bitzer K573 HB Bitzer K573 HB
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Bitzer K573 HB
2003
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bitzer Kobol HSK 6461-60-40P Bitzer Kobol HSK 6461-60-40P
more images
2
Полска Niedźwiedź
899 km
Bitzer Kobol HSK 6461-60-40P
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BITZER 4PES-2Y-40P BITZER 4PES-2Y-40P BITZER 4PES-2Y-40P BITZER 4PES-2Y-40P BITZER 4PES-2Y-40P
more images
5
Унгарија Tatabánya
714 km
BITZER 4PES-2Y-40P
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BITZER CSH 9593Y-300Y 40D BITZER CSH 9593Y-300Y 40D BITZER CSH 9593Y-300Y 40D BITZER CSH 9593Y-300Y 40D BITZER CSH 9593Y-300Y 40D BITZER CSH 9593Y-300Y 40D BITZER CSH 9593Y-300Y 40D BITZER CSH 9593Y-300Y 40D BITZER CSH 9593Y-300Y 40D
more images
9
Холандија Rijkevoort
1643 km
BITZER CSH 9593Y-300Y 40D
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BITZER BITZER BITZER BITZER BITZER
more images
5
Полска Nysa
1042 km
BITZER
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BITZER/GUNTNER KCZ 110-60 BITZER/GUNTNER KCZ 110-60 BITZER/GUNTNER KCZ 110-60 BITZER/GUNTNER KCZ 110-60 BITZER/GUNTNER KCZ 110-60 BITZER/GUNTNER KCZ 110-60 BITZER/GUNTNER KCZ 110-60 BITZER/GUNTNER KCZ 110-60 BITZER/GUNTNER KCZ 110-60 BITZER/GUNTNER KCZ 110-60
more images
10
Полска Lublin
1075 km
BITZER/GUNTNER KCZ 110-60
2009
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bitzer CSH9891-240Y-40D CSH9891-240Y-40D Bitzer CSH9891-240Y-40D CSH9891-240Y-40D
more images
2
Германија Altomünster
(Локација на дилерот)
1120 km
Bitzer CSH9891-240Y-40D CSH9891-240Y-40D
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bitzer 6F-40.2Y-40P (x5) Bitzer 6F-40.2Y-40P (x5) Bitzer 6F-40.2Y-40P (x5) Bitzer 6F-40.2Y-40P (x5) Bitzer 6F-40.2Y-40P (x5) Bitzer 6F-40.2Y-40P (x5) Bitzer 6F-40.2Y-40P (x5) Bitzer 6F-40.2Y-40P (x5)
more images
8
Полска Niedźwiedź
899 km
Bitzer 6F-40.2Y-40P (x5)
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BITZER 6FE-44Y-40P BITZER 6FE-44Y-40P BITZER 6FE-44Y-40P BITZER 6FE-44Y-40P BITZER 6FE-44Y-40P BITZER 6FE-44Y-40P BITZER 6FE-44Y-40P
more images
7
Унгарија Tatabánya
714 km
BITZER 6FE-44Y-40P
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BITZER CSW6593-60Y-40P BITZER CSW6593-60Y-40P BITZER CSW6593-60Y-40P BITZER CSW6593-60Y-40P BITZER CSW6593-60Y-40P
more images
5
Холандија Rijkevoort
1643 km
BITZER CSW6593-60Y-40P
2016
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BITZER CSH9593-240Y BITZER CSH9593-240Y BITZER CSH9593-240Y BITZER CSH9593-240Y BITZER CSH9593-240Y BITZER CSH9593-240Y
more images
6
Турција Yeşiloba, 01100 Seyhan/Adana, Türkiye
1269 km
BITZER CSH9593-240Y
2012
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BITZER BS6 S6F-30.2Y-40P BITZER BS6 S6F-30.2Y-40P BITZER BS6 S6F-30.2Y-40P BITZER BS6 S6F-30.2Y-40P BITZER BS6 S6F-30.2Y-40P BITZER BS6 S6F-30.2Y-40P BITZER BS6 S6F-30.2Y-40P BITZER BS6 S6F-30.2Y-40P
more images
8
Германија Borken
1603 km
BITZER BS6 S6F-30.2Y-40P
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BITZER 2U-3.2 Y BITZER 2U-3.2 Y BITZER 2U-3.2 Y BITZER 2U-3.2 Y BITZER 2U-3.2 Y BITZER 2U-3.2 Y BITZER 2U-3.2 Y
more images
7
Шведска Kronoholmsvägen 4, 271 51 Ystad, Sweden
1643 km
BITZER 2U-3.2 Y
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bitzer 2 x HSK 6461-60, 2 x HSK 7451-70 Bitzer 2 x HSK 6461-60, 2 x HSK 7451-70 Bitzer 2 x HSK 6461-60, 2 x HSK 7451-70 Bitzer 2 x HSK 6461-60, 2 x HSK 7451-70 Bitzer 2 x HSK 6461-60, 2 x HSK 7451-70 Bitzer 2 x HSK 6461-60, 2 x HSK 7451-70
more images
6
Полска Niedźwiedź
899 km
Bitzer 2 x HSK 6461-60, 2 x HSK 7451-70
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bitzer Dorin Bitzer Dorin Bitzer Dorin Bitzer Dorin
more images
4
Франција Morangis
1709 km
Bitzer Dorin
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BITZER OSNA 8571 - k BITZER OSNA 8571 - k BITZER OSNA 8571 - k BITZER OSNA 8571 - k BITZER OSNA 8571 - k BITZER OSNA 8571 - k
more images
6
Холандија Rijkevoort
1643 km
BITZER OSNA 8571 - k
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BITZER Kompressor 4N-20.2Y-40P BITZER Kompressor 4N-20.2Y-40P BITZER Kompressor 4N-20.2Y-40P BITZER Kompressor 4N-20.2Y-40P BITZER Kompressor 4N-20.2Y-40P BITZER Kompressor 4N-20.2Y-40P BITZER Kompressor 4N-20.2Y-40P BITZER Kompressor 4N-20.2Y-40P BITZER Kompressor 4N-20.2Y-40P BITZER Kompressor 4N-20.2Y-40P BITZER Kompressor 4N-20.2Y-40P BITZER Kompressor 4N-20.2Y-40P BITZER Kompressor 4N-20.2Y-40P BITZER Kompressor 4N-20.2Y-40P BITZER Kompressor 4N-20.2Y-40P
more images
15
Германија Kiel
1649 km
BITZER Kompressor 4N-20.2Y-40P
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BITZER CSH 8593-140-40P (X2) BITZER CSH 8593-140-40P (X2) BITZER CSH 8593-140-40P (X2) BITZER CSH 8593-140-40P (X2) BITZER CSH 8593-140-40P (X2) BITZER CSH 8593-140-40P (X2) BITZER CSH 8593-140-40P (X2) BITZER CSH 8593-140-40P (X2) BITZER CSH 8593-140-40P (X2) BITZER CSH 8593-140-40P (X2) BITZER CSH 8593-140-40P (X2) BITZER CSH 8593-140-40P (X2)
more images
12
Полска Niedźwiedź
899 km
BITZER CSH 8593-140-40P (X2)
2012
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BITZER 4 GE-30 p 40S BITZER 4 GE-30 p 40S BITZER 4 GE-30 p 40S BITZER 4 GE-30 p 40S BITZER 4 GE-30 p 40S BITZER 4 GE-30 p 40S
more images
6
Холандија Rijkevoort
1643 km
BITZER 4 GE-30 p 40S
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BITZER Verdichter Kompressor 4NC-20.2Y-40P BITZER Verdichter Kompressor 4NC-20.2Y-40P BITZER Verdichter Kompressor 4NC-20.2Y-40P BITZER Verdichter Kompressor 4NC-20.2Y-40P BITZER Verdichter Kompressor 4NC-20.2Y-40P BITZER Verdichter Kompressor 4NC-20.2Y-40P BITZER Verdichter Kompressor 4NC-20.2Y-40P BITZER Verdichter Kompressor 4NC-20.2Y-40P BITZER Verdichter Kompressor 4NC-20.2Y-40P BITZER Verdichter Kompressor 4NC-20.2Y-40P BITZER Verdichter Kompressor 4NC-20.2Y-40P BITZER Verdichter Kompressor 4NC-20.2Y-40P BITZER Verdichter Kompressor 4NC-20.2Y-40P BITZER Verdichter Kompressor 4NC-20.2Y-40P BITZER Verdichter Kompressor 4NC-20.2Y-40P
more images
15
Германија Kiel
1649 km
BITZER Verdichter Kompressor 4NC-20.2Y-40P
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bitzer CSH 8571-110Y (X2) Bitzer CSH 8571-110Y (X2) Bitzer CSH 8571-110Y (X2) Bitzer CSH 8571-110Y (X2) Bitzer CSH 8571-110Y (X2) Bitzer CSH 8571-110Y (X2) Bitzer CSH 8571-110Y (X2) Bitzer CSH 8571-110Y (X2)
more images
8
Полска Niedźwiedź
899 km
Bitzer CSH 8571-110Y (X2)
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bitzer 6F-40.2Y-40P Bitzer 6F-40.2Y-40P Bitzer 6F-40.2Y-40P Bitzer 6F-40.2Y-40P Bitzer 6F-40.2Y-40P Bitzer 6F-40.2Y-40P Bitzer 6F-40.2Y-40P Bitzer 6F-40.2Y-40P
more images
8
Полска Niedźwiedź
899 km
Bitzer 6F-40.2Y-40P
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BITZER CSH 9573-180Y-40D BITZER CSH 9573-180Y-40D BITZER CSH 9573-180Y-40D BITZER CSH 9573-180Y-40D BITZER CSH 9573-180Y-40D BITZER CSH 9573-180Y-40D BITZER CSH 9573-180Y-40D BITZER CSH 9573-180Y-40D
more images
8
Полска Niedźwiedź
899 km
BITZER CSH 9573-180Y-40D
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BITZER CSH 9571-180Y-40D BITZER CSH 9571-180Y-40D BITZER CSH 9571-180Y-40D BITZER CSH 9571-180Y-40D BITZER CSH 9571-180Y-40D BITZER CSH 9571-180Y-40D BITZER CSH 9571-180Y-40D BITZER CSH 9571-180Y-40D BITZER CSH 9571-180Y-40D BITZER CSH 9571-180Y-40D BITZER CSH 9571-180Y-40D BITZER CSH 9571-180Y-40D
more images
12
Полска Niedźwiedź
899 km
BITZER CSH 9571-180Y-40D
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BITZER 6G-30.2Y (x3) BITZER 6G-30.2Y (x3) BITZER 6G-30.2Y (x3) BITZER 6G-30.2Y (x3) BITZER 6G-30.2Y (x3)
more images
5
Полска Niedźwiedź
899 km
BITZER 6G-30.2Y (x3)
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BITZER 6F-40.2Y-40P (x4) BITZER 6F-40.2Y-40P (x4) BITZER 6F-40.2Y-40P (x4) BITZER 6F-40.2Y-40P (x4) BITZER 6F-40.2Y-40P (x4)
more images
5
Полска Niedźwiedź
899 km
BITZER 6F-40.2Y-40P (x4)
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BITZER 6J-22.2Y-40P (x3) BITZER 6J-22.2Y-40P (x3) BITZER 6J-22.2Y-40P (x3) BITZER 6J-22.2Y-40P (x3) BITZER 6J-22.2Y-40P (x3)
more images
5
Полска Niedźwiedź
899 km
BITZER 6J-22.2Y-40P (x3)
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BITZER 4J-13.2Y-40P BITZER 4J-13.2Y-40P BITZER 4J-13.2Y-40P BITZER 4J-13.2Y-40P
more images
4
Полска Niedźwiedź
899 km
BITZER 4J-13.2Y-40P
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BITZER 4JE-13Y-40P BITZER 4JE-13Y-40P BITZER 4JE-13Y-40P
more images
3
Полска Niedźwiedź
899 km
BITZER 4JE-13Y-40P
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bitzer Bitzer Bitzer Bitzer Bitzer Bitzer Bitzer
more images
7
Полска Niedźwiedź
899 km
Bitzer
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BITZER 4FC-3.2Y-40S BITZER 4FC-3.2Y-40S BITZER 4FC-3.2Y-40S BITZER 4FC-3.2Y-40S BITZER 4FC-3.2Y-40S BITZER 4FC-3.2Y-40S BITZER 4FC-3.2Y-40S
more images
7
Полска Niedźwiedź
899 km
BITZER 4FC-3.2Y-40S
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BITZER 4FC-3.2Y-40S BITZER 4FC-3.2Y-40S BITZER 4FC-3.2Y-40S BITZER 4FC-3.2Y-40S
more images
4
Полска Niedźwiedź
899 km
BITZER 4FC-3.2Y-40S
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BITZER 60-70.2 BITZER 60-70.2 BITZER 60-70.2 BITZER 60-70.2 BITZER 60-70.2 BITZER 60-70.2 BITZER 60-70.2
more images
7
Полска Niedźwiedź
899 km
BITZER 60-70.2
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BITZER 4NC-20.2Y-40P BITZER 4NC-20.2Y-40P BITZER 4NC-20.2Y-40P BITZER 4NC-20.2Y-40P BITZER 4NC-20.2Y-40P
more images
5
Полска Niedźwiedź
899 km
BITZER 4NC-20.2Y-40P
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BITZER 6H-25.2Y BITZER 6H-25.2Y BITZER 6H-25.2Y BITZER 6H-25.2Y BITZER 6H-25.2Y BITZER 6H-25.2Y BITZER 6H-25.2Y
more images
7
Полска Niedźwiedź
899 km
BITZER 6H-25.2Y
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Niedźwiedź
902 km
Bitzer HSK
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BITZER 6F-40.2Y-40P BITZER 6F-40.2Y-40P BITZER 6F-40.2Y-40P BITZER 6F-40.2Y-40P BITZER 6F-40.2Y-40P BITZER 6F-40.2Y-40P BITZER 6F-40.2Y-40P BITZER 6F-40.2Y-40P
more images
8
Полска Kraków
952 km
BITZER 6F-40.2Y-40P
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BITZER 4PES-12, 4PCS-10.2Y,4TES-9Y, 4TCS-8.2Y, BITZER 4PES-12, 4PCS-10.2Y,4TES-9Y, 4TCS-8.2Y, BITZER 4PES-12, 4PCS-10.2Y,4TES-9Y, 4TCS-8.2Y, BITZER 4PES-12, 4PCS-10.2Y,4TES-9Y, 4TCS-8.2Y, BITZER 4PES-12, 4PCS-10.2Y,4TES-9Y, 4TCS-8.2Y, BITZER 4PES-12, 4PCS-10.2Y,4TES-9Y, 4TCS-8.2Y,
more images
6
Полска Kraków
952 km
BITZER 4PES-12, 4PCS-10.2Y,4TES-9Y, 4TCS-8.2Y,
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bitzer HSK6461-60-40P Bitzer HSK6461-60-40P Bitzer HSK6461-60-40P Bitzer HSK6461-60-40P Bitzer HSK6461-60-40P Bitzer HSK6461-60-40P Bitzer HSK6461-60-40P Bitzer HSK6461-60-40P
more images
8
Полска Kraków
952 km
Bitzer HSK6461-60-40P
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BITZER HSK 7471-90 (x3) BITZER HSK 7471-90 (x3) BITZER HSK 7471-90 (x3) BITZER HSK 7471-90 (x3) BITZER HSK 7471-90 (x3) BITZER HSK 7471-90 (x3)
more images
6
Полска Kraków
952 km
BITZER HSK 7471-90 (x3)
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bitzer 6F-40.2Y-40P (x4) Bitzer 6F-40.2Y-40P (x4) Bitzer 6F-40.2Y-40P (x4) Bitzer 6F-40.2Y-40P (x4) Bitzer 6F-40.2Y-40P (x4) Bitzer 6F-40.2Y-40P (x4)
more images
6
Полска Kraków
952 km
Bitzer 6F-40.2Y-40P (x4)
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Bitzer

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.