категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Buderus користени (18)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
buderus
Класифицирана реклама
Buderus 4-5015-3 Buderus 4-5015-3 Buderus 4-5015-3 Buderus 4-5015-3 Buderus 4-5015-3
more images
5
Германија Wiefelstede
1648 km
Buderus 4-5015-3
1983
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Buderus SE725 ,870kw ,6Bar, Niedertemperatur Kessel Buderus SE725 ,870kw,6Bar. Buderus SE725 ,870kw ,6Bar, Niedertemperatur Kessel Buderus SE725 ,870kw,6Bar. Buderus SE725 ,870kw ,6Bar, Niedertemperatur Kessel Buderus SE725 ,870kw,6Bar. Buderus SE725 ,870kw ,6Bar, Niedertemperatur Kessel Buderus SE725 ,870kw,6Bar. Buderus SE725 ,870kw ,6Bar, Niedertemperatur Kessel Buderus SE725 ,870kw,6Bar. Buderus SE725 ,870kw ,6Bar, Niedertemperatur Kessel Buderus SE725 ,870kw,6Bar. Buderus SE725 ,870kw ,6Bar, Niedertemperatur Kessel Buderus SE725 ,870kw,6Bar.
more images
7
Германија Neumarkt
(Локација на дилерот)
1170 km
Buderus SE725 ,870kw ,6Bar, Niedertemperatur Kessel Buderus SE725 ,870kw,6Bar.
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Buderus Logamax PLUS GB45 Buderus Logamax PLUS GB45 Buderus Logamax PLUS GB45 Buderus Logamax PLUS GB45 Buderus Logamax PLUS GB45 Buderus Logamax PLUS GB45 Buderus Logamax PLUS GB45 Buderus Logamax PLUS GB45 Buderus Logamax PLUS GB45 Buderus Logamax PLUS GB45 Buderus Logamax PLUS GB45 Buderus Logamax PLUS GB45 Buderus Logamax PLUS GB45 Buderus Logamax PLUS GB45
more images
14
Унгарија Mosonmagyaróvár
781 km
Buderus Logamax PLUS GB45
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Buderus SK735 Buderus SK735
more images
2
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Buderus SK735
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Buderus GB312 Buderus GB312 Buderus GB312 Buderus GB312 Buderus GB312 Buderus GB312 Buderus GB312 Buderus GB312 Buderus GB312 Buderus GB312
more images
10
Полска Sadki
1326 km
Buderus GB312
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Buderus Logano GE615
more images
1
Германија Einbeck
1451 km
Buderus Logano GE615
2013
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Buderus SE 725 Heizkessel 870kw Buderus SE725 Heizkessel 870kw Buderus SE 725 Heizkessel 870kw Buderus SE725 Heizkessel 870kw Buderus SE 725 Heizkessel 870kw Buderus SE725 Heizkessel 870kw Buderus SE 725 Heizkessel 870kw Buderus SE725 Heizkessel 870kw Buderus SE 725 Heizkessel 870kw Buderus SE725 Heizkessel 870kw Buderus SE 725 Heizkessel 870kw Buderus SE725 Heizkessel 870kw Buderus SE 725 Heizkessel 870kw Buderus SE725 Heizkessel 870kw
more images
7
Германија Neumarkt
(Локација на дилерот)
1170 km
Buderus SE 725 Heizkessel 870kw Buderus SE725 Heizkessel 870kw
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Buderus Logano plus SB615
more images
1
Германија Einbeck
1451 km
Buderus Logano plus SB615
2013
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Buderus SB815 Buderus SB815 Buderus SB815 Buderus SB815 Buderus SB815 Buderus SB815 Buderus SB815 Buderus SB815 Buderus SB815
more images
9
Германија Neumarkt in der Oberpfalz
1170 km
Buderus SB815
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Buderus SE 735 -1400Kw Buderus SE 735 -1400Kw Buderus SE 735 -1400Kw Buderus SE 735 -1400Kw Buderus SE 735 -1400Kw Buderus SE 735 -1400Kw Buderus SE 735 -1400Kw Buderus SE 735 -1400Kw Buderus SE 735 -1400Kw Buderus SE 735 -1400Kw Buderus SE 735 -1400Kw Buderus SE 735 -1400Kw Buderus SE 735 -1400Kw Buderus SE 735 -1400Kw Buderus SE 735 -1400Kw Buderus SE 735 -1400Kw Buderus SE 735 -1400Kw Buderus SE 735 -1400Kw
more images
9
Германија Neumarkt in der Oberpfalz
1170 km
Buderus SE 735 -1400Kw Buderus SE 735 -1400Kw
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Buderus  GE615-660KW Buderus  GE615-660KW Buderus  GE615-660KW Buderus  GE615-660KW Buderus  GE615-660KW
more images
5
Германија Neumarkt
(Локација на дилерот)
1170 km
Buderus GE615-660KW
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Buderus Logano SK735-830Kw Viessmann Buderus Logano SK735-830Kw Viessmann Buderus Logano SK735-830Kw Viessmann Buderus Logano SK735-830Kw Viessmann Buderus Logano SK735-830Kw Viessmann Buderus Logano SK735-830Kw Viessmann Buderus Logano SK735-830Kw Viessmann Buderus Logano SK735-830Kw Viessmann Buderus Logano SK735-830Kw Viessmann Buderus Logano SK735-830Kw Viessmann Buderus Logano SK735-830Kw Viessmann Buderus Logano SK735-830Kw Viessmann Buderus Logano SK735-830Kw Viessmann Buderus Logano SK735-830Kw Viessmann Buderus Logano SK735-830Kw Viessmann Buderus Logano SK735-830Kw Viessmann
more images
8
Германија Neumarkt
(Локација на дилерот)
1170 km
Buderus Logano SK735-830Kw Viessmann Buderus Logano SK735-830Kw Viessmann
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Buderus GE615 Buderus GE615 Buderus GE615 Buderus GE615
more images
4
Германија Neumarkt in der Oberpfalz
1170 km
Buderus GE615
2003
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Buderus SE615-540kw. Buderus SE615-540kw. Buderus SE615-540kw. Buderus SE615-540kw. Buderus SE615-540kw. Buderus SE615-540kw. Buderus SE615-540kw. Buderus SE615-540kw.
more images
8
Германија Neumarkt
(Локација на дилерот)
1170 km
Buderus SE615-540kw.
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Buderus SB315 Buderus SB315 Buderus SB315 Buderus SB315 Buderus SB315 Buderus SB315 Buderus SB315 Buderus SB315
more images
8
Германија Neumarkt
(Локација на дилерот)
1170 km
Buderus SB315
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Buderus GE515-350KW Buderus GE515-350KW Buderus GE515-350KW Buderus GE515-350KW Buderus GE515-350KW Buderus GE515-350KW Buderus GE515-350KW Buderus GE515-350KW Buderus GE515-350KW
more images
9
Германија Neumarkt in der Oberpfalz
1170 km
Buderus GE515-350KW
2016
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Niedertemperatur Kessel Buderus S825 mit 3050KW SB825L Niedertemperatur Kessel Buderus S825 mit 3050KW SB825L Niedertemperatur Kessel Buderus S825 mit 3050KW SB825L Niedertemperatur Kessel Buderus S825 mit 3050KW SB825L Niedertemperatur Kessel Buderus S825 mit 3050KW SB825L Niedertemperatur Kessel Buderus S825 mit 3050KW SB825L Niedertemperatur Kessel Buderus S825 mit 3050KW SB825L Niedertemperatur Kessel Buderus S825 mit 3050KW SB825L
more images
8
Германија Neumarkt in der Oberpfalz
1170 km
Niedertemperatur Kessel Buderus S825 mit 3050KW SB825L
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heizkessel Buderus SB735-1200KW Heizkessel Buderus SB735-1200KW Heizkessel Buderus SB735-1200KW Heizkessel Buderus SB735-1200KW Heizkessel Buderus SB735-1200KW Heizkessel Buderus SB735-1200KW Heizkessel Buderus SB735-1200KW Heizkessel Buderus SB735-1200KW
more images
4
Германија Neumarkt
(Локација на дилерот)
1170 km
Heizkessel Buderus SB735-1200KW Heizkessel Buderus SB735-1200KW
многу добро (користено)
Јавете се