Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Bobst да се купи од втора рака

Вашата препознаена локација: Македонија (прилагоди)
Прекини
Bobst  apm 900 Bobst  apm 900 Bobst  apm 900 Bobst  apm 900
more images
4
Јавете се
Chișinău Молдавија
826 km
1960
како нов (користен)
Bobst Domino 90 A-3 Bobst Domino 90 A-3 Bobst Domino 90 A-3 Bobst Domino 90 A-3
more images
4
Јавете се
Alsfeld Германија
1397 km
1995
добро (искористено)
Bobst SP 900 E Bobst SP 900 E Bobst SP 900 E Bobst SP 900 E
more images
4
Јавете се
Altenmarkt an der Alz Германија
1016 km
1960
подготвен за употреба (искористен)
Bobst Ketten Greiferstange 142 CER
more images
1
Јавете се
Johannesberg Германија
1350 km
Ново
Bobst Domino 100M Bobst Domino 100M Bobst Domino 100M Bobst Domino 100M Bobst Domino 100M Bobst Domino 100M Bobst Domino 100M Bobst Domino 100M Bobst Domino 100M Bobst Domino 100M Bobst Domino 100M Bobst Domino 100M Bobst Domino 100M Bobst Domino 100M Bobst Domino 100M
more images
15
Јавете се
Poznań Полска
1256 km
1977
многу добро (користено)
BOBST  FK 20SIX
more images
1
Јавете се
Asturias, Шпанија Шпанија
(Локација на дилерот)
2258 km
2014
Втора рака
Bobst Handypack Bobst Handypack Bobst Handypack Bobst Handypack
more images
4
Јавете се
Kaunas Литванија
1490 km
1997
Втора рака
BOBST IRT .II. BOBST IRT .II. BOBST IRT .II. BOBST IRT .II.
more images
4
Јавете се
Berlin, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1365 km
1966
подготвен за употреба (искористен)
Bobst Streampack Bobst Streampack Bobst Streampack Bobst Streampack
more images
4
Јавете се
Remscheid, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1540 km
2004
Втора рака
Bobst 102 CER Bobst 102 CER Bobst 102 CER Bobst 102 CER Bobst 102 CER
more images
5
Јавете се
Johannesberg Германија
1351 km
1989
добро (искористено)
Јавете се
Düsseldorf Германија
1565 km
1988
многу добро (користено)
Hoecker Polytechnik
more images
1
Јавете се
Schwalmtal Германија
1590 km
2015
добро (искористено)
Hoecker Polytechnik Hoecker Polytechnik Hoecker Polytechnik
more images
3
Јавете се
Schwalmtal Германија
1590 km
2015
добро (искористено)
PDP KPB101HD
more images
1
Јавете се
Gdańsk Полска
1442 km
2021
Ново
 

Искористено Bobst

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.

Прелистајте ги најпопуларните типови на машини:


Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши