Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Bobst pcr 880 користени

Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Прекини
Bobst
Јавете се
Budapest Унгарија
690 km
1977
како нов (користен)
Јавете се
Újhartyán Унгарија
652 km
1974
реновиран (користен)
Bobst apm 900 Bobst apm 900 Bobst apm 900 Bobst apm 900
more images
4
Јавете се
Chișinău Молдавија
826 km
1960
како нов (користен)
Bobst SP 1120 E - 300T Bobst SP 1120 E - 300T Bobst SP 1120 E - 300T Bobst SP 1120 E - 300T Bobst SP 1120 E - 300T Bobst SP 1120 E - 300T Bobst SP 1120 E - 300T Bobst SP 1120 E - 300T Bobst SP 1120 E - 300T Bobst SP 1120 E - 300T Bobst SP 1120 E - 300T Bobst SP 1120 E - 300T Bobst SP 1120 E - 300T Bobst SP 1120 E - 300T Bobst SP 1120 E - 300T
more images
15
Јавете се
Winkelhaid Германија
1186 km
1973
добро (искористено)
Bobst SPO 1575 EEG Bobst SPO 1575 EEG Bobst SPO 1575 EEG Bobst SPO 1575 EEG Bobst SPO 1575 EEG
more images
5
Јавете се
Alsfeld Германија
1397 km
1971
добро (искористено)
Bobst Domino 100m 1,4,6 point Bobst Domino 100m 1,4,6 point Bobst Domino 100m 1,4,6 point Bobst Domino 100m 1,4,6 point Bobst Domino 100m 1,4,6 point Bobst Domino 100m 1,4,6 point Bobst Domino 100m 1,4,6 point Bobst Domino 100m 1,4,6 point Bobst Domino 100m 1,4,6 point Bobst Domino 100m 1,4,6 point Bobst Domino 100m 1,4,6 point Bobst Domino 100m 1,4,6 point Bobst Domino 100m 1,4,6 point Bobst Domino 100m 1,4,6 point
more images
14
Јавете се
Rokietnica Полска
1270 km
1979
работилница ремонтирана (искористена)
Bobst AUTOPLATINE 106 LE VISIONCUT Bobst AUTOPLATINE 106 LE VISIONCUT Bobst AUTOPLATINE 106 LE VISIONCUT Bobst AUTOPLATINE 106 LE VISIONCUT Bobst AUTOPLATINE 106 LE VISIONCUT Bobst AUTOPLATINE 106 LE VISIONCUT Bobst AUTOPLATINE 106 LE VISIONCUT
more images
7
Јавете се
Italy Италија
763 km
2011
како нов (користен)
Bobst Handypack Bobst Handypack Bobst Handypack Bobst Handypack
more images
4
Јавете се
Kaunas Литванија
1490 km
1997
Втора рака
Јавете се
Treviso Италија
888 km
1992
многу добро (користено)
Bobst SP 130 ER Bobst SP 130 ER
more images
2
Јавете се
Renningen Германија
1281 km
1985
многу добро (користено)
Bobst SP 130 E Bobst SP 130 E Bobst SP 130 E Bobst SP 130 E Bobst SP 130 E Bobst SP 130 E
more images
6
Јавете се
Alsfeld Германија
1397 km
1985
добро (искористено)
BOBST Flexo 1600 BOBST Flexo 1600 BOBST Flexo 1600 BOBST Flexo 1600 BOBST Flexo 1600 BOBST Flexo 1600 BOBST Flexo 1600 BOBST Flexo 1600
more images
8
Јавете се
Castrop-Rauxel Германија
1559 km
1985
многу добро (користено)
Bobst Ketten Greiferstange 142 CER
more images
1
Јавете се
Johannesberg Германија
1350 km
Ново
Јавете се
Düsseldorf Германија
1565 km
1988
многу добро (користено)
Bobst Pacific 1.7 Bobst Pacific 1.7 Bobst Pacific 1.7 Bobst Pacific 1.7 Bobst Pacific 1.7 Bobst Pacific 1.7 Bobst Pacific 1.7 Bobst Pacific 1.7 Bobst Pacific 1.7 Bobst Pacific 1.7
more images
10
Јавете се
Alsfeld Германија
1397 km
2002
многу добро (користено)
Bobst SP 142 ER Bobst SP 142 ER Bobst SP 142 ER
more images
3
Јавете се
Alsfeld Германија
1397 km
1981
добро (искористено)
Bobst 165 Matic Bobst 165 Matic Bobst 165 Matic Bobst 165 Matic Bobst 165 Matic
more images
5
Јавете се
Alsfeld Германија
1397 km
1990
добро (искористено)
Bobst Domino 145 Matic Bobst Domino 145 Matic
more images
2
Јавете се
Alsfeld Германија
1397 km
1990
многу добро (користено)
BOBST SP 1650 E BOBST SP 1650 E BOBST SP 1650 E BOBST SP 1650 E
more images
4
Јавете се
Alsfeld Германија
1397 km
1970
добро (искористено)
Bobst Flexo 142 Bobst Flexo 142 Bobst Flexo 142 Bobst Flexo 142 Bobst Flexo 142
more images
5
Јавете се
Alsfeld Германија
1397 km
1981
добро (искористено)

Искористено Bobst pcr 880

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.

Прелистајте ги најпопуларните типови на машини:


Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши