Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Удирање користени

Обработка на хартија, обработка на фолија Удирање
Класифицирана реклама
WUPA WPM 600 WUPA WPM 600 WUPA WPM 600 WUPA WPM 600 WUPA WPM 600
more images
5
Германија Alsfeld
1397 km
WUPA WPM 600
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Guowang Guowang Guowang Guowang Guowang Guowang
more images
6
Холандија Tilburg
(Локација на дилерот)
1686 km
Guowang
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Bobst AUTOPLATINE SPO 1600 Bobst AUTOPLATINE SPO 1600 Bobst AUTOPLATINE SPO 1600 Bobst AUTOPLATINE SPO 1600 Bobst AUTOPLATINE SPO 1600 Bobst AUTOPLATINE SPO 1600
more images
6
Германија Berlin
1365 km
Bobst AUTOPLATINE SPO 1600
1979
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Warsaw
1184 km
Beiren MPQ1050
2007
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wook IL Machinery Co. LTD WTNS-S1700 Wook IL Machinery Co. LTD WTNS-S1700 Wook IL Machinery Co. LTD WTNS-S1700 Wook IL Machinery Co. LTD WTNS-S1700 Wook IL Machinery Co. LTD WTNS-S1700 Wook IL Machinery Co. LTD WTNS-S1700 Wook IL Machinery Co. LTD WTNS-S1700
more images
7
Холандија Kolham
1707 km
Wook IL Machinery Co. LTD WTNS-S1700
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bobst SP 130 ER Bobst SP 130 ER
more images
2
Германија Renningen
1281 km
Bobst SP 130 ER
1985
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Klett Imperia 89-F Klett Imperia 89-F Klett Imperia 89-F Klett Imperia 89-F
more images
4
Германија Alsfeld
1397 km
Klett Imperia 89-F
1990
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WPM 300 II E WPM 300 II E WPM 300 II E WPM 300 II E WPM 300 II E
more images
5
Германија Schwalmtal
1593 km
WPM 300 II E
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Sandt 732 Sandt 732
more images
2
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Sandt 732
1994
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bobst SPO 1600 Bobst SPO 1600 Bobst SPO 1600 Bobst SPO 1600 Bobst SPO 1600 Bobst SPO 1600 Bobst SPO 1600 Bobst SPO 1600 Bobst SPO 1600 Bobst SPO 1600 Bobst SPO 1600 Bobst SPO 1600 Bobst SPO 1600 Bobst SPO 1600
more images
14
Германија Alsfeld
1397 km
Bobst SPO 1600
1979
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Schwalmtal
1593 km
Heidelberg Dymatrix 106 CSB
2006
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bobst AUTOPLATINE SP 1420 E-600T Bobst AUTOPLATINE SP 1420 E-600T Bobst AUTOPLATINE SP 1420 E-600T Bobst AUTOPLATINE SP 1420 E-600T Bobst AUTOPLATINE SP 1420 E-600T Bobst AUTOPLATINE SP 1420 E-600T
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Bobst AUTOPLATINE SP 1420 E-600T
1971
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bobst SPO 1600 Bobst SPO 1600 Bobst SPO 1600
more images
3
Германија Alsfeld
1397 km
Bobst SPO 1600
1981
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Schwalmtal
1593 km
Heidelberg Dymatrix 106 CSB
2006
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Favorit OPD 500
more images
1
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Favorit OPD 500
2017
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bobst  SP 142 E Bobst  SP 142 E Bobst  SP 142 E Bobst  SP 142 E Bobst  SP 142 E
more images
5
Германија Alsfeld
1397 km
Bobst SP 142 E
1978
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Schwalmtal
1593 km
Heidelberg Dymatrix 145 CSB
2010
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
TMZ unicutter 5000 TMZ unicutter 5000 TMZ unicutter 5000
more images
3
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
TMZ unicutter 5000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg Dymatrix 105 CS Heidelberg Dymatrix 105 CS Heidelberg Dymatrix 105 CS Heidelberg Dymatrix 105 CS Heidelberg Dymatrix 105 CS
more images
5
Германија Alsfeld
1397 km
Heidelberg Dymatrix 105 CS
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bobst SPO 1575 EEG Bobst SPO 1575 EEG Bobst SPO 1575 EEG Bobst SPO 1575 EEG Bobst SPO 1575 EEG
more images
5
Германија Alsfeld
1397 km
Bobst SPO 1575 EEG
1971
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bobst SP 130 E Bobst SP 130 E Bobst SP 130 E Bobst SP 130 E Bobst SP 130 E Bobst SP 130 E
more images
6
Германија Alsfeld
1397 km
Bobst SP 130 E
1985
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BOBST SP 1650 E BOBST SP 1650 E BOBST SP 1650 E BOBST SP 1650 E
more images
4
Германија Alsfeld
1397 km
BOBST SP 1650 E
1970
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Удирање

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши