категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Boschert profi 28 користени

boschert
Класифицирана реклама
BOSCHERT Profi 28 CNC BOSCHERT Profi 28 CNC BOSCHERT Profi 28 CNC BOSCHERT Profi 28 CNC BOSCHERT Profi 28 CNC BOSCHERT Profi 28 CNC
more images
6
Германија Burkardroth
1322 km
BOSCHERT Profi 28 CNC
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Lörrach
1297 km
Boschert GmbH&Co.KG SplitProfi 1030
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Boschert COMBI-CUT Boschert COMBI-CUT Boschert COMBI-CUT Boschert COMBI-CUT Boschert COMBI-CUT Boschert COMBI-CUT Boschert COMBI-CUT
more images
7
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Boschert COMBI-CUT
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BOSCHERT EL 1000 x 2000 CNC Z REVO BOSCHERT EL 1000 x 2000 CNC Z REVO
more images
2
Грција Perama
436 km
BOSCHERT EL 1000 x 2000 CNC Z REVO
2006
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Boschert CNC 25/500 Boschert CNC 25/500 Boschert CNC 25/500 Boschert CNC 25/500 Boschert CNC 25/500 Boschert CNC 25/500 Boschert CNC 25/500 Boschert CNC 25/500 Boschert CNC 25/500 Boschert CNC 25/500 Boschert CNC 25/500 Boschert CNC 25/500 Boschert CNC 25/500 Boschert CNC 25/500 Boschert CNC 25/500
more images
15
Германија Weißenborn/Erzgebirge
1215 km
Boschert CNC 25/500
1983
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Vermutl. BOSCHERT K 4-150 Vermutl. BOSCHERT K 4-150 Vermutl. BOSCHERT K 4-150 Vermutl. BOSCHERT K 4-150 Vermutl. BOSCHERT K 4-150 Vermutl. BOSCHERT K 4-150 Vermutl. BOSCHERT K 4-150 Vermutl. BOSCHERT K 4-150
more images
8
Германија Malsch
1326 km
Vermutl. BOSCHERT K 4-150
1985
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BOSCHERT EL500 CNC BOSCHERT EL500 CNC BOSCHERT EL500 CNC
more images
3
Германија Eislingen/Fils
1229 km
BOSCHERT EL500 CNC
1994
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BOSCHERT K30-120 MINI S BOSCHERT K30-120 MINI S BOSCHERT K30-120 MINI S BOSCHERT K30-120 MINI S BOSCHERT K30-120 MINI S BOSCHERT K30-120 MINI S BOSCHERT K30-120 MINI S BOSCHERT K30-120 MINI S BOSCHERT K30-120 MINI S BOSCHERT K30-120 MINI S
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
BOSCHERT K30-120 MINI S
1996
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Gütersloh
1529 km
Boschert Mini S
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BOSCHERT Bedienpanel BOSCHERT Bedienpanel
more images
2
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
BOSCHERT Bedienpanel
1980
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Boschert Tri Combicut plasma Boschert Tri Combicut plasma Boschert Tri Combicut plasma Boschert Tri Combicut plasma Boschert Tri Combicut plasma
more images
5
Германија
1369 km
Boschert Tri Combicut plasma
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BOSCHERT , K 30 - 120 BOSCHERT , K 30 - 120 BOSCHERT , K 30 - 120
more images
3
Германија Schwabach
1195 km
BOSCHERT , K 30 - 120
1993
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Eislingen/Fils
1229 km
BOSCHERT K30-120 Mini
1994
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Унгарија Göd
706 km
BOSCHERT Compact 1250 EVo
2009
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BOSCHERT HD 1500 BOSCHERT HD 1500 BOSCHERT HD 1500 BOSCHERT HD 1500
more images
4
Германија Bochum
1555 km
BOSCHERT HD 1500
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Gütersloh
1529 km
Boschert K 30 - 120
1983
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BOSCHERT LB 13  Quick BOSCHERT LB 13  Quick BOSCHERT LB 13  Quick BOSCHERT LB 13  Quick
more images
4
Германија Küssaberg
1256 km
BOSCHERT LB 13 Quick
2023
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Boschert Rota EL 1000 x 2000 Boschert Rota EL 1000 x 2000 Boschert Rota EL 1000 x 2000 Boschert Rota EL 1000 x 2000 Boschert Rota EL 1000 x 2000 Boschert Rota EL 1000 x 2000
more images
6
Германија Barbing
1108 km
Boschert Rota EL 1000 x 2000
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Boschert EL 1000 CNC Z Boschert EL 1000 CNC Z Boschert EL 1000 CNC Z Boschert EL 1000 CNC Z Boschert EL 1000 CNC Z Boschert EL 1000 CNC Z Boschert EL 1000 CNC Z
more images
7
Холандија Netherlands
1707 km
Boschert EL 1000 CNC Z
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BOSCHERT LB 12/4 BOSCHERT LB 12/4 BOSCHERT LB 12/4 BOSCHERT LB 12/4 BOSCHERT LB 12/4 BOSCHERT LB 12/4 BOSCHERT LB 12/4
more images
7
Холандија Drachten
1735 km
BOSCHERT LB 12/4
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BOSCHERT TRI 1500 CNC Z (Rotation) BOSCHERT TRI 1500 CNC Z (Rotation) BOSCHERT TRI 1500 CNC Z (Rotation) BOSCHERT TRI 1500 CNC Z (Rotation) BOSCHERT TRI 1500 CNC Z (Rotation) BOSCHERT TRI 1500 CNC Z (Rotation) BOSCHERT TRI 1500 CNC Z (Rotation)
more images
7
Швајцарија Thun
1263 km
BOSCHERT TRI 1500 CNC Z (Rotation)
2003
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Trittau
1581 km
BOSCHERT Ecco Line EL 750 x 1500 CNC Z Revotool
1996
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BOSCHERT LB 12 K4 BOSCHERT LB 12 K4 BOSCHERT LB 12 K4 BOSCHERT LB 12 K4 BOSCHERT LB 12 K4 BOSCHERT LB 12 K4 BOSCHERT LB 12 K4 BOSCHERT LB 12 K4
more images
8
Германија Velen
1601 km
BOSCHERT LB 12 K4
1986
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BOSCHERT G-Bend 3290 BOSCHERT G-Bend 3290 BOSCHERT G-Bend 3290 BOSCHERT G-Bend 3290 BOSCHERT G-Bend 3290 BOSCHERT G-Bend 3290 BOSCHERT G-Bend 3290 BOSCHERT G-Bend 3290 BOSCHERT G-Bend 3290 BOSCHERT G-Bend 3290 BOSCHERT G-Bend 3290 BOSCHERT G-Bend 3290 BOSCHERT G-Bend 3290 BOSCHERT G-Bend 3290
more images
14
Хрватска Dubrava kod Šibenika
526 km
BOSCHERT G-Bend 3290
2017
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Neu-Ulm
1189 km
Boschert TRI1500 CNC Z
1998
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BOSCHERT G-6 BOSCHERT G-6 BOSCHERT G-6 BOSCHERT G-6
more images
4
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
BOSCHERT G-6
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BOSCHERT COMPACT 750 CNC COMPACT 750 CNC BOSCHERT COMPACT 750 CNC COMPACT 750 CNC BOSCHERT COMPACT 750 CNC COMPACT 750 CNC BOSCHERT COMPACT 750 CNC COMPACT 750 CNC BOSCHERT COMPACT 750 CNC COMPACT 750 CNC BOSCHERT COMPACT 750 CNC COMPACT 750 CNC BOSCHERT COMPACT 750 CNC COMPACT 750 CNC BOSCHERT COMPACT 750 CNC COMPACT 750 CNC
more images
8
Полска Łódź
1149 km
BOSCHERT COMPACT 750 CNC COMPACT 750 CNC
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BOSCHERT K90-E200 BOSCHERT K90-E200 BOSCHERT K90-E200 BOSCHERT K90-E200
more images
4
Германија Unterschleißheim
1092 km
BOSCHERT K90-E200
1983
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BOSCHERT LB 15 BOSCHERT LB 15 BOSCHERT LB 15 BOSCHERT LB 15 BOSCHERT LB 15 BOSCHERT LB 15
more images
6
Швајцарија Jonschwil
1195 km
BOSCHERT LB 15
1982
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BOSCHERT TWIN 1500 ROTA BOSCHERT TWIN 1500 ROTA BOSCHERT TWIN 1500 ROTA BOSCHERT TWIN 1500 ROTA BOSCHERT TWIN 1500 ROTA BOSCHERT TWIN 1500 ROTA BOSCHERT TWIN 1500 ROTA BOSCHERT TWIN 1500 ROTA
more images
8
Италија Via Artigianato, 2, 25011 Calcinato BS, Italia
1012 km
BOSCHERT TWIN 1500 ROTA
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Neu-Ulm
1189 km
Boschert Evolution1000x1500 Revo
2003
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Boschert SX 3020 Boschert SX 3020 Boschert SX 3020 Boschert SX 3020 Boschert SX 3020 Boschert SX 3020
more images
6
Германија Berlin
1365 km
Boschert SX 3020
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Boschert P60 Boschert P60 Boschert P60 Boschert P60 Boschert P60
more images
5
Германија Pfungstadt
(Локација на дилерот)
1366 km
Boschert P60
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BOSCHERT Compact 750x2000 CNC Z BOSCHERT Compact 750x2000 CNC Z BOSCHERT Compact 750x2000 CNC Z BOSCHERT Compact 750x2000 CNC Z BOSCHERT Compact 750x2000 CNC Z BOSCHERT Compact 750x2000 CNC Z
more images
6
Германија Küssaberg
1257 km
BOSCHERT Compact 750x2000 CNC Z
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Boschert KS 30-120 Boschert KS 30-120 Boschert KS 30-120 Boschert KS 30-120 Boschert KS 30-120
more images
5
Швајцарија Jonschwil
1195 km
Boschert KS 30-120
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KUNZ/Boschert KST 20/450 KUNZ/Boschert KST 20/450 KUNZ/Boschert KST 20/450 KUNZ/Boschert KST 20/450
more images
4
Германија Hohenbrunn
1065 km
KUNZ/Boschert KST 20/450
1992
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BOSCHERT G-CUT 250 BOSCHERT G-CUT 250 BOSCHERT G-CUT 250 BOSCHERT G-CUT 250 BOSCHERT G-CUT 250 BOSCHERT G-CUT 250
more images
6
Полска Łany
1112 km
BOSCHERT G-CUT 250
2014
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Boschert EL500 x 1000 CNC Z Boschert EL500 x 1000 CNC Z
more images
2
Германија Bayern, Deutschland
1132 km
Boschert EL500 x 1000 CNC Z
2003
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BOSCHERT K 30-180/ CNC (200x4 mm) 30° bis 180° BOSCHERT K 30-180/ CNC (200x4 mm) 30° bis 180° BOSCHERT K 30-180/ CNC (200x4 mm) 30° bis 180° BOSCHERT K 30-180/ CNC (200x4 mm) 30° bis 180° BOSCHERT K 30-180/ CNC (200x4 mm) 30° bis 180° BOSCHERT K 30-180/ CNC (200x4 mm) 30° bis 180°
more images
6
Германија Mörsdorf
1282 km
BOSCHERT K 30-180/ CNC (200x4 mm) 30° bis 180°
1989
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BOSCHERT Compact 1500 Rotation Index BOSCHERT Compact 1500 Rotation Index BOSCHERT Compact 1500 Rotation Index BOSCHERT Compact 1500 Rotation Index BOSCHERT Compact 1500 Rotation Index BOSCHERT Compact 1500 Rotation Index
more images
6
Германија Küssaberg
1257 km
BOSCHERT Compact 1500 Rotation Index
2020
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BOSCHERT Compact 1000 Rotation BOSCHERT Compact 1000 Rotation BOSCHERT Compact 1000 Rotation BOSCHERT Compact 1000 Rotation
more images
4
Германија Grenzach-Wyhlen
1295 km
BOSCHERT Compact 1000 Rotation
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Bayern, Deutschland
1132 km
Boschert TRI1250 CNC Z
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Boschert LB13 Stanzen
more images
1
Германија Neu-Ulm
1189 km
Boschert LB13 Stanzen
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Boschert EL500 Boschert EL500
more images
2
Германија Neu-Ulm
1189 km
Boschert EL500
2019
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Boschert LB12/6
more images
1
Германија Neu-Ulm
1187 km
Boschert LB12/6
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Boschert LB12/4
more images
1
Германија Neu-Ulm
1189 km
Boschert LB12/4
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Boschert Combicut EL1250 Rota Index Boschert Combicut EL1250 Rota Index Boschert Combicut EL1250 Rota Index Boschert Combicut EL1250 Rota Index Boschert Combicut EL1250 Rota Index
more images
5
Германија Neu-Ulm
1189 km
Boschert Combicut EL1250 Rota Index
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Boschert EL300 Amada Boschert EL300 Amada Boschert EL300 Amada
more images
3
Германија Neu-Ulm
1191 km
Boschert EL300 Amada
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Boschert Easy Shap Boschert Easy Shap Boschert Easy Shap
more images
3
Германија Setzingen
1193 km
Boschert Easy Shap
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Boschert Easy Shap
more images
1
Германија Setzingen
1193 km
Boschert Easy Shap
2011
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се

Искористено Boschert profi 28

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.