Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Boschert користени

Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Прекини
Boschert COMBI-CUT Boschert COMBI-CUT Boschert COMBI-CUT Boschert COMBI-CUT Boschert COMBI-CUT Boschert COMBI-CUT Boschert COMBI-CUT
more images
7
Јавете се
Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien Чешка република
935 km
2006
добро (искористено)
Vermutl. BOSCHERT K 4-150 Vermutl. BOSCHERT K 4-150 Vermutl. BOSCHERT K 4-150 Vermutl. BOSCHERT K 4-150 Vermutl. BOSCHERT K 4-150 Vermutl. BOSCHERT K 4-150 Vermutl. BOSCHERT K 4-150 Vermutl. BOSCHERT K 4-150
more images
8
Јавете се
Malsch Германија
1326 km
1985
Втора рака
BOSCHERT PL 150 CNC Z BOSCHERT PL 150 CNC Z BOSCHERT PL 150 CNC Z BOSCHERT PL 150 CNC Z BOSCHERT PL 150 CNC Z BOSCHERT PL 150 CNC Z BOSCHERT PL 150 CNC Z BOSCHERT PL 150 CNC Z
more images
8
Јавете се
Kaiserslautern, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1392 km
1997
подготвен за употреба (искористен)
BOSCHERT EL 750 / ECCO-LINE BOSCHERT EL 750 / ECCO-LINE BOSCHERT EL 750 / ECCO-LINE BOSCHERT EL 750 / ECCO-LINE BOSCHERT EL 750 / ECCO-LINE BOSCHERT EL 750 / ECCO-LINE BOSCHERT EL 750 / ECCO-LINE BOSCHERT EL 750 / ECCO-LINE BOSCHERT EL 750 / ECCO-LINE BOSCHERT EL 750 / ECCO-LINE
more images
10
Јавете се
Ahaus Германија
1612 km
1998
Втора рака
BOSCHERT EL500 CNC BOSCHERT EL500 CNC BOSCHERT EL500 CNC
more images
3
Јавете се
Eislingen/Fils Германија
1229 km
1994
Втора рака
Јавете се
Lörrach Германија
1297 km
2022
Ново
BOSCHERT K 30-180/ CNC (200x4 mm) 30° bis 180° BOSCHERT K 30-180/ CNC (200x4 mm) 30° bis 180° BOSCHERT K 30-180/ CNC (200x4 mm) 30° bis 180° BOSCHERT K 30-180/ CNC (200x4 mm) 30° bis 180° BOSCHERT K 30-180/ CNC (200x4 mm) 30° bis 180° BOSCHERT K 30-180/ CNC (200x4 mm) 30° bis 180°
more images
6
Јавете се
Mörsdorf Германија
1282 km
1989
Втора рака
BOSCHERT LB 12 BOSCHERT LB 12 BOSCHERT LB 12 BOSCHERT LB 12 BOSCHERT LB 12 BOSCHERT LB 12
more images
6
Јавете се
Hessisch Lichtenau Германија
1408 km
1984
Втора рака
Boschert Easy Shap Boschert Easy Shap Boschert Easy Shap
more images
3
Јавете се
Setzingen Германија
1193 km
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Weißenhorn Германија
1176 km
2001
Втора рака
more images
Јавете се
Eislingen/Fils Германија
1229 km
1994
Втора рака
Јавете се
Lörrach Германија
1297 km
2022
Ново
BOSCHERT K 30 - 120 MINI S DIG. (150x4) BOSCHERT K 30 - 120 MINI S DIG. (150x4) BOSCHERT K 30 - 120 MINI S DIG. (150x4)
more images
3
Јавете се
Staufenberg Германија
1426 km
1993
добро (искористено)
BOSCHERT Twin Rota 1500 Rotation Index BOSCHERT Twin Rota 1500 Rotation Index BOSCHERT Twin Rota 1500 Rotation Index BOSCHERT Twin Rota 1500 Rotation Index BOSCHERT Twin Rota 1500 Rotation Index BOSCHERT Twin Rota 1500 Rotation Index
more images
6
Јавете се
Trittau Германија
1581 km
2007
добро (искористено)
BOSCHERT K 30-120 BOSCHERT K 30-120 BOSCHERT K 30-120 BOSCHERT K 30-120 BOSCHERT K 30-120 BOSCHERT K 30-120 BOSCHERT K 30-120
more images
7
Јавете се
Rödermark Германија
1364 km
1988
добро (искористено)
BOSCHERT LB 60 BOSCHERT LB 60
more images
2
Јавете се
Korschenbroich, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1571 km
1978
Втора рака
Boschert TRI 1500 CNC Z Rota-Revo Boschert TRI 1500 CNC Z Rota-Revo Boschert TRI 1500 CNC Z Rota-Revo Boschert TRI 1500 CNC Z Rota-Revo Boschert TRI 1500 CNC Z Rota-Revo
more images
5
Јавете се
Bayern, Deutschland Германија
1132 km
2002
добро (искористено)
BOSCHERT Compact 1250x2000 Revo BOSCHERT Compact 1250x2000 Revo BOSCHERT Compact 1250x2000 Revo BOSCHERT Compact 1250x2000 Revo BOSCHERT Compact 1250x2000 Revo
more images
5
Јавете се
Lörrach Германија
1297 km
2011
реновиран (користен)
Јавете се
Gütersloh Германија
1529 km
1990
Втора рака
BOSCHERT TWIN 1500 ROTA BOSCHERT TWIN 1500 ROTA BOSCHERT TWIN 1500 ROTA BOSCHERT TWIN 1500 ROTA BOSCHERT TWIN 1500 ROTA BOSCHERT TWIN 1500 ROTA BOSCHERT TWIN 1500 ROTA BOSCHERT TWIN 1500 ROTA
more images
8
Јавете се
Via Artigianato, 2, 25011 Calcinato BS, Italia Италија
1012 km
2002
добро (искористено)
BOSCHERT LB 14 BOSCHERT LB 14 BOSCHERT LB 14 BOSCHERT LB 14 BOSCHERT LB 14 BOSCHERT LB 14 BOSCHERT LB 14 BOSCHERT LB 14
more images
8
Јавете се
Rödermark Германија
1365 km
1991
добро (искористено)
BOSCHERT Bedienpanel BOSCHERT Bedienpanel
more images
2
Јавете се
Korschenbroich, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1571 km
1980
Втора рака
more images
Јавете се
Neu-Ulm Германија
1189 km
2019
многу добро (користено)
BOSCHERT K30-120 MINI S BOSCHERT K30-120 MINI S BOSCHERT K30-120 MINI S BOSCHERT K30-120 MINI S BOSCHERT K30-120 MINI S BOSCHERT K30-120 MINI S BOSCHERT K30-120 MINI S BOSCHERT K30-120 MINI S BOSCHERT K30-120 MINI S BOSCHERT K30-120 MINI S
more images
10
Јавете се
Ahaus Германија
1612 km
1996
Втора рака
Boschert KS 30-120 Boschert KS 30-120 Boschert KS 30-120 Boschert KS 30-120 Boschert KS 30-120
more images
5
Јавете се
Jonschwil Швајцарија
1195 km
1995
добро (искористено)
BOSCHERT EL 300 BOSCHERT EL 300 BOSCHERT EL 300 BOSCHERT EL 300
more images
4
Јавете се
Küssaberg Германија
1256 km
2011
многу добро (користено)
BOSCHERT Compact 1000 Rotation BOSCHERT Compact 1000 Rotation BOSCHERT Compact 1000 Rotation BOSCHERT Compact 1000 Rotation
more images
4
Јавете се
Grenzach-Wyhlen Германија
1295 km
2005
Втора рака
Boschert LB 12/6 Boschert LB 12/6
more images
2
Јавете се
Hohenbrunn Германија
1065 km
2019
како нов (користен)
Boschert Easy Shap
more images
1
Јавете се
Setzingen Германија
1193 km
2011
работилница ремонтирана (искористена)
BOSCHERT K 30-120 BOSCHERT K 30-120 BOSCHERT K 30-120 BOSCHERT K 30-120 BOSCHERT K 30-120 BOSCHERT K 30-120 BOSCHERT K 30-120 BOSCHERT K 30-120 BOSCHERT K 30-120 BOSCHERT K 30-120
more images
10
Јавете се
Ahaus Германија
1612 km
2003
Втора рака
Boschert K30-120 Boschert K30-120 Boschert K30-120 Boschert K30-120 Boschert K30-120
more images
5
Јавете се
Sennwald Швајцарија
1157 km
1993
многу добро (користено)
BOSCHERT K 30 / 120 Mini BOSCHERT K 30 / 120 Mini BOSCHERT K 30 / 120 Mini
more images
3
Јавете се
Kreis Bergstraße, Deutschland Германија
1354 km
1986
Втора рака
BOSCHERT Compact 1250 Rotation BOSCHERT Compact 1250 Rotation BOSCHERT Compact 1250 Rotation BOSCHERT Compact 1250 Rotation BOSCHERT Compact 1250 Rotation BOSCHERT Compact 1250 Rotation
more images
6
Јавете се
Küssaberg Германија
1257 km
2006
многу добро (користено)
BOSCHERT LB 12 K4 BOSCHERT LB 12 K4 BOSCHERT LB 12 K4 BOSCHERT LB 12 K4
more images
4
Јавете се
Günzburg Германија
1178 km
1992
добро (искористено)
BOSCHERT Compact 1250 EVO BOSCHERT Compact 1250 EVO
more images
2
Јавете се
Székesfehérvár Унгарија
672 km
2009
многу добро (користено)
Boschert LB 12
more images
1
Јавете се
Chemnitz Германија
1229 km
1994
добро (искористено)
KUNZ/Boschert KST 20/450 KUNZ/Boschert KST 20/450 KUNZ/Boschert KST 20/450 KUNZ/Boschert KST 20/450
more images
4
Јавете се
Hohenbrunn Германија
1065 km
1992
добро (искористено)
BOSCHERT K30-120 BOSCHERT K30-120 BOSCHERT K30-120 BOSCHERT K30-120 BOSCHERT K30-120 BOSCHERT K30-120
more images
6
Јавете се
Trittau Германија
1581 km
1994
многу добро (користено)
Boschert EL500 CNC Z
more images
1
Јавете се
Bayern, Deutschland Германија
1132 km
1995
реновиран (користен)
BOSCHERT Compact 750x2000 CNC Z BOSCHERT Compact 750x2000 CNC Z BOSCHERT Compact 750x2000 CNC Z BOSCHERT Compact 750x2000 CNC Z
more images
4
Јавете се
Küssaberg Германија
1257 km
2006
многу добро (користено)
BOSCHERT G-CUT 250 BOSCHERT G-CUT 250 BOSCHERT G-CUT 250 BOSCHERT G-CUT 250 BOSCHERT G-CUT 250 BOSCHERT G-CUT 250
more images
6
Јавете се
Łany Полска
1112 km
2014
Втора рака
Boschert K 30-120 Mini S Boschert K 30-120 Mini S Boschert K 30-120 Mini S
more images
3
Јавете се
Trittau Германија
1581 km
2003
многу добро (користено)
Boschert EL500 x 1000 CNC Z Boschert EL500 x 1000 CNC Z
more images
2
Јавете се
Bayern, Deutschland Германија
1132 km
2003
добро (искористено)
BOSCHERT LB 12/6 BOSCHERT LB 12/6 BOSCHERT LB 12/6 BOSCHERT LB 12/6 BOSCHERT LB 12/6
more images
5