категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Biesse rover 30 користени (247)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
biesse
Класифицирана реклама
BIESSE Rover 30 L2 BIESSE Rover 30 L2 BIESSE Rover 30 L2 BIESSE Rover 30 L2 BIESSE Rover 30 L2 BIESSE Rover 30 L2 BIESSE Rover 30 L2 BIESSE Rover 30 L2 BIESSE Rover 30 L2 BIESSE Rover 30 L2 BIESSE Rover 30 L2 BIESSE Rover 30 L2 BIESSE Rover 30 L2 BIESSE Rover 30 L2
more images
14
Италија Cordignano
889 km
BIESSE Rover 30 L2
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE ROVER 30 BIESSE ROVER 30 BIESSE ROVER 30 BIESSE ROVER 30 BIESSE ROVER 30
more images
5
Полска Pruchnik
925 km
BIESSE ROVER 30
1998
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE Rover 30 BIESSE Rover 30 BIESSE Rover 30 BIESSE Rover 30 BIESSE Rover 30 BIESSE Rover 30 BIESSE Rover 30 BIESSE Rover 30 BIESSE Rover 30 BIESSE Rover 30 BIESSE Rover 30 BIESSE Rover 30
more images
12
Италија Cordignano
891 km
BIESSE Rover 30
1998
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE Machining center        ROVER 30S2 BIESSE Machining center        ROVER 30S2 BIESSE Machining center        ROVER 30S2
more images
3
Франција Nevers
(Локација на дилерот)
1591 km
BIESSE Machining center ROVER 30S2
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE ROVER A3.30 BIESSE ROVER A3.30 BIESSE ROVER A3.30 BIESSE ROVER A3.30 BIESSE ROVER A3.30 BIESSE ROVER A3.30 BIESSE ROVER A3.30 BIESSE ROVER A3.30 BIESSE ROVER A3.30
more images
9
Белгија Zele
1712 km
BIESSE ROVER A3.30
2008
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE Machining center        ROVER 30XL3
more images
1
Франција Nevers
(Локација на дилерот)
1591 km
BIESSE Machining center ROVER 30XL3
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE Machining center        ROVER 30S2 BIESSE Machining center        ROVER 30S2 BIESSE Machining center        ROVER 30S2 BIESSE Machining center        ROVER 30S2
more images
4
Франција Nevers
(Локација на дилерот)
1591 km
BIESSE Machining center ROVER 30S2
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE ROVER G 7.14 BIESSE ROVER G 7.14 BIESSE ROVER G 7.14 BIESSE ROVER G 7.14 BIESSE ROVER G 7.14 BIESSE ROVER G 7.14 BIESSE ROVER G 7.14 BIESSE ROVER G 7.14 BIESSE ROVER G 7.14 BIESSE ROVER G 7.14 BIESSE ROVER G 7.14
more images
11
Италија
763 km
BIESSE ROVER G 7.14
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE ROVER 22 BIESSE ROVER 22 BIESSE ROVER 22 BIESSE ROVER 22 BIESSE ROVER 22 BIESSE ROVER 22 BIESSE ROVER 22 BIESSE ROVER 22 BIESSE ROVER 22 BIESSE ROVER 22
more images
10
Чешка република 128, K. Kryla 1, Sadová, 612 00 Brno-Brno-Královo Pole, Česko
938 km
BIESSE ROVER 22
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE Rover 346 BIESSE Rover 346 BIESSE Rover 346 BIESSE Rover 346 BIESSE Rover 346
more images
5
Унгарија Biatorbágy
691 km
BIESSE Rover 346
1997
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24
more images
7
Полска Pruchnik
925 km
BIESSE ROVER 24
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE Rover 20 BIESSE Rover 20 BIESSE Rover 20 BIESSE Rover 20 BIESSE Rover 20 BIESSE Rover 20
more images
6
Германија Sankt Wolfgang
1054 km
BIESSE Rover 20
1999
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE Rover 24 XL BIESSE Rover 24 XL BIESSE Rover 24 XL BIESSE Rover 24 XL BIESSE Rover 24 XL BIESSE Rover 24 XL BIESSE Rover 24 XL BIESSE Rover 24 XL BIESSE Rover 24 XL BIESSE Rover 24 XL
more images
10
Германија Hüllhorst
1545 km
BIESSE Rover 24 XL
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE ROVER 37 XL BIESSE ROVER 37 XL BIESSE ROVER 37 XL BIESSE ROVER 37 XL BIESSE ROVER 37 XL BIESSE ROVER 37 XL BIESSE ROVER 37 XL BIESSE ROVER 37 XL BIESSE ROVER 37 XL BIESSE ROVER 37 XL BIESSE ROVER 37 XL BIESSE ROVER 37 XL BIESSE ROVER 37 XL BIESSE ROVER 37 XL
more images
14
Италија
763 km
BIESSE ROVER 37 XL
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE Rover A 1659 BIESSE Rover A 1659
more images
2
Холандија Hardinxveld-Giessendam
1710 km
BIESSE Rover A 1659
2014
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE Machining center Rover C6.65 - C2902 BIESSE Machining center Rover C6.65 - C2902 BIESSE Machining center Rover C6.65 - C2902 BIESSE Machining center Rover C6.65 - C2902 BIESSE Machining center Rover C6.65 - C2902 BIESSE Machining center Rover C6.65 - C2902 BIESSE Machining center Rover C6.65 - C2902
more images
7
Франција Nevers
(Локација на дилерот)
1591 km
BIESSE Machining center Rover C6.65 - C2902
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Biesse Rover 24 L Biesse Rover 24 L Biesse Rover 24 L Biesse Rover 24 L Biesse Rover 24 L Biesse Rover 24 L Biesse Rover 24 L Biesse Rover 24 L Biesse Rover 24 L Biesse Rover 24 L Biesse Rover 24 L Biesse Rover 24 L
more images
12
Германија Hochheim am Main
(Локација на дилерот)
1396 km
Biesse Rover 24 L
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE Rover C 6.65 Config. 3 BIESSE Rover C 6.65 Config. 3 BIESSE Rover C 6.65 Config. 3 BIESSE Rover C 6.65 Config. 3 BIESSE Rover C 6.65 Config. 3 BIESSE Rover C 6.65 Config. 3 BIESSE Rover C 6.65 Config. 3 BIESSE Rover C 6.65 Config. 3
more images
8
Германија
1369 km
BIESSE Rover C 6.65 Config. 3
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Литванија Panevėžys
1585 km
BIESSE Rover 24 L
2003
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE ROVER B 4.40 BIESSE ROVER B 4.40 BIESSE ROVER B 4.40 BIESSE ROVER B 4.40 BIESSE ROVER B 4.40 BIESSE ROVER B 4.40 BIESSE ROVER B 4.40 BIESSE ROVER B 4.40 BIESSE ROVER B 4.40 BIESSE ROVER B 4.40 BIESSE ROVER B 4.40 BIESSE ROVER B 4.40 BIESSE ROVER B 4.40 BIESSE ROVER B 4.40
more images
14
Италија
763 km
BIESSE ROVER B 4.40
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE ROVER A-S 1332 UTS BIESSE ROVER A-S 1332 UTS BIESSE ROVER A-S 1332 UTS BIESSE ROVER A-S 1332 UTS BIESSE ROVER A-S 1332 UTS BIESSE ROVER A-S 1332 UTS BIESSE ROVER A-S 1332 UTS BIESSE ROVER A-S 1332 UTS BIESSE ROVER A-S 1332 UTS BIESSE ROVER A-S 1332 UTS BIESSE ROVER A-S 1332 UTS BIESSE ROVER A-S 1332 UTS BIESSE ROVER A-S 1332 UTS
more images
13
Полска Wioska
1249 km
BIESSE ROVER A-S 1332 UTS
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE Machining center        ROVER A SMART 1632 BIESSE Machining center        ROVER A SMART 1632 BIESSE Machining center        ROVER A SMART 1632 BIESSE Machining center        ROVER A SMART 1632 BIESSE Machining center        ROVER A SMART 1632 BIESSE Machining center        ROVER A SMART 1632 BIESSE Machining center        ROVER A SMART 1632 BIESSE Machining center        ROVER A SMART 1632 BIESSE Machining center        ROVER A SMART 1632 BIESSE Machining center        ROVER A SMART 1632
more images
10
Франција Nevers
(Локација на дилерот)
1591 km
BIESSE Machining center ROVER A SMART 1632
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Lambsborn
1408 km
BIESSE
1997
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE Rover B 7.40 K1 BIESSE Rover B 7.40 K1 BIESSE Rover B 7.40 K1 BIESSE Rover B 7.40 K1 BIESSE Rover B 7.40 K1 BIESSE Rover B 7.40 K1 BIESSE Rover B 7.40 K1 BIESSE Rover B 7.40 K1 BIESSE Rover B 7.40 K1 BIESSE Rover B 7.40 K1 BIESSE Rover B 7.40 K1 BIESSE Rover B 7.40 K1 BIESSE Rover B 7.40 K1 BIESSE Rover B 7.40 K1 BIESSE Rover B 7.40 K1
more images
15
Италија Roreto
1179 km
BIESSE Rover B 7.40 K1
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Dubiny
1251 km
BIESSE rover C 6.65
2009
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE ROVER 37 BIESSE ROVER 37 BIESSE ROVER 37 BIESSE ROVER 37 BIESSE ROVER 37 BIESSE ROVER 37 BIESSE ROVER 37 BIESSE ROVER 37 BIESSE ROVER 37 BIESSE ROVER 37 BIESSE ROVER 37
more images
11
Италија
763 km
BIESSE ROVER 37
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Словачка Kežmarok
844 km
Biesse ROVER K FT 2231
2020
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE Machining center        ROVER 24S
more images
1
Франција Nevers
(Локација на дилерот)
1591 km
BIESSE Machining center ROVER 24S
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE ROVER B FT 2231 G BIESSE ROVER B FT 2231 G BIESSE ROVER B FT 2231 G BIESSE ROVER B FT 2231 G BIESSE ROVER B FT 2231 G BIESSE ROVER B FT 2231 G BIESSE ROVER B FT 2231 G BIESSE ROVER B FT 2231 G BIESSE ROVER B FT 2231 G
more images
9
Полска Gorzów Wielkopolski
1331 km
BIESSE ROVER B FT 2231 G
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE ROVER S FT BIESSE ROVER S FT BIESSE ROVER S FT BIESSE ROVER S FT
more images
4
Унгарија Biatorbágy
691 km
BIESSE ROVER S FT
2017
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Biesse + Kuka Rover B 7.65 + KR210-2 Biesse + Kuka Rover B 7.65 + KR210-2 Biesse + Kuka Rover B 7.65 + KR210-2 Biesse + Kuka Rover B 7.65 + KR210-2 Biesse + Kuka Rover B 7.65 + KR210-2 Biesse + Kuka Rover B 7.65 + KR210-2 Biesse + Kuka Rover B 7.65 + KR210-2 Biesse + Kuka Rover B 7.65 + KR210-2 Biesse + Kuka Rover B 7.65 + KR210-2 Biesse + Kuka Rover B 7.65 + KR210-2 Biesse + Kuka Rover B 7.65 + KR210-2 Biesse + Kuka Rover B 7.65 + KR210-2 Biesse + Kuka Rover B 7.65 + KR210-2 Biesse + Kuka Rover B 7.65 + KR210-2 Biesse + Kuka Rover B 7.65 + KR210-2
more images
15
Италија Sesto Calende
1149 km
Biesse + Kuka Rover B 7.65 + KR210-2
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24
more images
15
Италија
763 km
BIESSE ROVER 24
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE ROVER 35 BIESSE ROVER 35 BIESSE ROVER 35 BIESSE ROVER 35 BIESSE ROVER 35 BIESSE ROVER 35 BIESSE ROVER 35 BIESSE ROVER 35
more images
8
Словенија Bitiče 1, 1270 Litija, Slovenija
747 km
BIESSE ROVER 35
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE ROVER 24 XL BIESSE ROVER 24 XL BIESSE ROVER 24 XL BIESSE ROVER 24 XL
more images
4
Италија Zona Industriale "scerne"
648 km
BIESSE ROVER 24 XL
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Унгарија Szendehely
726 km
Biesse Rover 24 L
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE Rover 22 BIESSE Rover 22 BIESSE Rover 22 BIESSE Rover 22 BIESSE Rover 22 BIESSE Rover 22 BIESSE Rover 22 BIESSE Rover 22 BIESSE Rover 22 BIESSE Rover 22 BIESSE Rover 22 BIESSE Rover 22
more images
12
Словенија Tacenska cesta 25, 1210 Ljubljana - Šentvid, Slovenija
769 km
BIESSE Rover 22
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Biesse Rover 27 Biesse Rover 27 Biesse Rover 27 Biesse Rover 27 Biesse Rover 27 Biesse Rover 27 Biesse Rover 27 Biesse Rover 27 Biesse Rover 27 Biesse Rover 27 Biesse Rover 27 Biesse Rover 27 Biesse Rover 27 Biesse Rover 27 Biesse Rover 27
more images
15
Италија Sesto Calende
1149 km
Biesse Rover 27
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE ROVER B 4.50 ATS BIESSE ROVER B 4.50 ATS BIESSE ROVER B 4.50 ATS BIESSE ROVER B 4.50 ATS BIESSE ROVER B 4.50 ATS BIESSE ROVER B 4.50 ATS BIESSE ROVER B 4.50 ATS BIESSE ROVER B 4.50 ATS BIESSE ROVER B 4.50 ATS BIESSE ROVER B 4.50 ATS BIESSE ROVER B 4.50 ATS
more images
11
Германија
1369 km
BIESSE ROVER B 4.50 ATS
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE ROVER 24 S BIESSE ROVER 24 S BIESSE ROVER 24 S BIESSE ROVER 24 S BIESSE ROVER 24 S BIESSE ROVER 24 S BIESSE ROVER 24 S BIESSE ROVER 24 S BIESSE ROVER 24 S
more images
9
Италија San Giovanni Al Natisone
826 km
BIESSE ROVER 24 S
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Словачка Kežmarok
844 km
Biesse Rover 24 ATS L1
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Cordignano
889 km
BIESSE ROVER 24 S
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Biesse Rover C 9.40 FT (conf 2) Biesse Rover C 9.40 FT (conf 2) Biesse Rover C 9.40 FT (conf 2) Biesse Rover C 9.40 FT (conf 2)
more images
4
Италија Sesto Calende
1149 km
Biesse Rover C 9.40 FT (conf 2)
2009
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE ROVER B 4.50 ATS BIESSE ROVER B 4.50 ATS BIESSE ROVER B 4.50 ATS BIESSE ROVER B 4.50 ATS BIESSE ROVER B 4.50 ATS BIESSE ROVER B 4.50 ATS BIESSE ROVER B 4.50 ATS BIESSE ROVER B 4.50 ATS BIESSE ROVER B 4.50 ATS
more images
9
Германија
1369 km
BIESSE ROVER B 4.50 ATS
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Cordignano
891 km
BIESSE ROVER 13 S
1998
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Biesse Rover G 6.12 NBC FT Biesse Rover G 6.12 NBC FT Biesse Rover G 6.12 NBC FT Biesse Rover G 6.12 NBC FT Biesse Rover G 6.12 NBC FT Biesse Rover G 6.12 NBC FT Biesse Rover G 6.12 NBC FT Biesse Rover G 6.12 NBC FT Biesse Rover G 6.12 NBC FT Biesse Rover G 6.12 NBC FT Biesse Rover G 6.12 NBC FT Biesse Rover G 6.12 NBC FT Biesse Rover G 6.12 NBC FT Biesse Rover G 6.12 NBC FT Biesse Rover G 6.12 NBC FT
more images
15
Италија Sesto Calende
1149 km
Biesse Rover G 6.12 NBC FT
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE Rover A 3.40 FT BIESSE Rover A 3.40 FT BIESSE Rover A 3.40 FT BIESSE Rover A 3.40 FT BIESSE Rover A 3.40 FT BIESSE Rover A 3.40 FT BIESSE Rover A 3.40 FT BIESSE Rover A 3.40 FT BIESSE Rover A 3.40 FT BIESSE Rover A 3.40 FT BIESSE Rover A 3.40 FT
more images
11
Обединето Кралство United Kingdom
2385 km
BIESSE Rover A 3.40 FT
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Biesse Rover K 1532 Biesse Rover K 1532 Biesse Rover K 1532 Biesse Rover K 1532 Biesse Rover K 1532 Biesse Rover K 1532 Biesse Rover K 1532 Biesse Rover K 1532 Biesse Rover K 1532 Biesse Rover K 1532 Biesse Rover K 1532 Biesse Rover K 1532 Biesse Rover K 1532 Biesse Rover K 1532 Biesse Rover K 1532
more images
15
Италија Sesto Calende
1149 km
Biesse Rover K 1532
2019
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Biesse Rover A 2231 G FT Biesse Rover A 2231 G FT Biesse Rover A 2231 G FT Biesse Rover A 2231 G FT Biesse Rover A 2231 G FT Biesse Rover A 2231 G FT Biesse Rover A 2231 G FT Biesse Rover A 2231 G FT Biesse Rover A 2231 G FT Biesse Rover A 2231 G FT Biesse Rover A 2231 G FT Biesse Rover A 2231 G FT Biesse Rover A 2231 G FT Biesse Rover A 2231 G FT Biesse Rover A 2231 G FT
more images
15
Италија Sesto Calende
1149 km
Biesse Rover A 2231 G FT
2015
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Biesse Rover 23 Biesse Rover 23 Biesse Rover 23 Biesse Rover 23 Biesse Rover 23
more images
5
Италија Sesto Calende
1149 km
Biesse Rover 23
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Biesse Rover A FT 2243 Biesse Rover A FT 2243 Biesse Rover A FT 2243 Biesse Rover A FT 2243 Biesse Rover A FT 2243 Biesse Rover A FT 2243 Biesse Rover A FT 2243 Biesse Rover A FT 2243 Biesse Rover A FT 2243 Biesse Rover A FT 2243 Biesse Rover A FT 2243 Biesse Rover A FT 2243 Biesse Rover A FT 2243 Biesse Rover A FT 2243 Biesse Rover A FT 2243
more images
15
Италија Sesto Calende
1149 km
Biesse Rover A FT 2243
2017
Втора рака
Јавете се