категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали
Класифицирана реклама
Steinbock Boss 567-MK5B-3 Steinbock Boss 567-MK5B-3 Steinbock Boss 567-MK5B-3 Steinbock Boss 567-MK5B-3 Steinbock Boss 567-MK5B-3
more images
5
Полска Strzałkowo
1228 km
Steinbock Boss 567-MK5B-3
1991
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
STEINBOCK BOSS EMC 10G-117-156E STEINBOCK BOSS EMC 10G-117-156E STEINBOCK BOSS EMC 10G-117-156E STEINBOCK BOSS EMC 10G-117-156E STEINBOCK BOSS EMC 10G-117-156E STEINBOCK BOSS EMC 10G-117-156E
more images
6
Германија Hessisch Lichtenau
1408 km
STEINBOCK BOSS EMC 10G-117-156E
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Steinbock Boss WN16T Steinbock Boss WN16T Steinbock Boss WN16T Steinbock Boss WN16T Steinbock Boss WN16T Steinbock Boss WN16T
more images
6
Германија Hamburg
1591 km
Steinbock Boss WN16T
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Steinbock Boss 567-502 Steinbock Boss 567-502 Steinbock Boss 567-502 Steinbock Boss 567-502 Steinbock Boss 567-502
more images
5
Германија Oberschweinbach
1112 km
Steinbock Boss 567-502
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Steinbock Boss WR 16 Steinbock Boss WR 16 Steinbock Boss WR 16 Steinbock Boss WR 16 Steinbock Boss WR 16 Steinbock Boss WR 16 Steinbock Boss WR 16 Steinbock Boss WR 16 Steinbock Boss WR 16
more images
9
Германија Meschede
1492 km
Steinbock Boss WR 16
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Steinbock Boss WP 13 MK 5C-1 Steinbock Boss WP 13 MK 5C-1 Steinbock Boss WP 13 MK 5C-1 Steinbock Boss WP 13 MK 5C-1
more images
4
Германија Wölfersheim
1395 km
Steinbock Boss WP 13 MK 5C-1
1993
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Lancer Boss 2000 Lancer Boss 2000 Lancer Boss 2000 Lancer Boss 2000 Lancer Boss 2000 Lancer Boss 2000 Lancer Boss 2000 Lancer Boss 2000 Lancer Boss 2000
more images
9
Холандија Hardinxveld-Giessendam
(Локација на дилерот)
1712 km
Lancer Boss 2000
1984
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
STEINBOCK BOSS WA 15 STEINBOCK BOSS WA 15 STEINBOCK BOSS WA 15
more images
3
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
STEINBOCK BOSS WA 15
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Steinbock Boss WA15-2115 Steinbock Boss WA15-2115 Steinbock Boss WA15-2115 Steinbock Boss WA15-2115 Steinbock Boss WA15-2115
more images
5
Австрија Wernberg
835 km
Steinbock Boss WA15-2115
1992
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Steinbock Boss WB 16-500 DZ Steinbock Boss WB 16-500 DZ Steinbock Boss WB 16-500 DZ Steinbock Boss WB 16-500 DZ
more images
4
Германија Weiterstadt
1372 km
Steinbock Boss WB 16-500 DZ
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KAMAX-BOSS TS KAMAX-BOSS TS KAMAX-BOSS TS KAMAX-BOSS TS KAMAX-BOSS TS
more images
5
Германија Wiesbaden
(Локација на дилерот)
1407 km
KAMAX-BOSS TS
1962
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Steinbock Boss WN 25 T/BV 54X236 Steinbock Boss WN 25 T/BV 54X236 Steinbock Boss WN 25 T/BV 54X236 Steinbock Boss WN 25 T/BV 54X236 Steinbock Boss WN 25 T/BV 54X236 Steinbock Boss WN 25 T/BV 54X236 Steinbock Boss WN 25 T/BV 54X236
more images
7
Германија Delbrück
1515 km
Steinbock Boss WN 25 T/BV 54X236
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Boss Boss Boss Boss
more images
4
Германија Essen
(Локација на дилерот)
1571 km
Boss
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Immendingen
1245 km
IEMCA Boss 338
2014
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
STEINBOCK Boss CL 40 C STEINBOCK Boss CL 40 C STEINBOCK Boss CL 40 C STEINBOCK Boss CL 40 C STEINBOCK Boss CL 40 C STEINBOCK Boss CL 40 C STEINBOCK Boss CL 40 C
more images
7
Германија Günzburg
1178 km
STEINBOCK Boss CL 40 C
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ICMA BOSS 545 / 32 ICMA BOSS 545 / 32 ICMA BOSS 545 / 32 ICMA BOSS 545 / 32 ICMA BOSS 545 / 32 ICMA BOSS 545 / 32
more images
6
Германија Nidderau
(Локација на дилерот)
1380 km
ICMA BOSS 545 / 32
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
IEMCA Boss 332 E IEMCA Boss 332 E IEMCA Boss 332 E IEMCA Boss 332 E IEMCA Boss 332 E IEMCA Boss 332 E IEMCA Boss 332 E
more images
7
Германија
1369 km
IEMCA Boss 332 E
2008
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Steinbock Boss CL33H Steinbock Boss CL33H Steinbock Boss CL33H Steinbock Boss CL33H Steinbock Boss CL33H Steinbock Boss CL33H Steinbock Boss CL33H Steinbock Boss CL33H Steinbock Boss CL33H Steinbock Boss CL33H Steinbock Boss CL33H Steinbock Boss CL33H
more images
12
Германија Berlin
1364 km
Steinbock Boss CL33H
1999
Втора рака
Класифицирана реклама
IEMCA BOSS 551 e IEMCA BOSS 551 e IEMCA BOSS 551 e
more images
3
Франција Écouflant
1875 km
IEMCA BOSS 551 e
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect
more images
9
Холандија Groenlo
1630 km
Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
IEMCA BOSS 542 CNC IEMCA BOSS 542 CNC IEMCA BOSS 542 CNC IEMCA BOSS 542 CNC IEMCA BOSS 542 CNC IEMCA BOSS 542 CNC IEMCA BOSS 542 CNC IEMCA BOSS 542 CNC IEMCA BOSS 542 CNC IEMCA BOSS 542 CNC
more images
10
Шпанија Balaguer
1735 km
IEMCA BOSS 542 CNC
2000
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect
more images
7
Холандија Groenlo
1630 km
Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect
more images
8
Холандија Groenlo
1630 km
Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect
more images
8
Холандија Groenlo
1630 km
Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect
more images
12
Холандија Groenlo
1630 km
Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect
more images
11
Холандија Groenlo
1630 km
Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect
more images
7
Холандија Groenlo
1630 km
Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect
more images
7
Холандија Groenlo
1630 km
Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect
more images
12
Холандија Groenlo
1630 km
Sonstige/Other Youngman BOSS X3X Push Around Scissor Lift, Elect
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Sonstige/Other Genie Boss X3X Push Around Scissor Lift, Electric Sonstige/Other Genie Boss X3X Push Around Scissor Lift, Electric Sonstige/Other Genie Boss X3X Push Around Scissor Lift, Electric Sonstige/Other Genie Boss X3X Push Around Scissor Lift, Electric Sonstige/Other Genie Boss X3X Push Around Scissor Lift, Electric Sonstige/Other Genie Boss X3X Push Around Scissor Lift, Electric Sonstige/Other Genie Boss X3X Push Around Scissor Lift, Electric Sonstige/Other Genie Boss X3X Push Around Scissor Lift, Electric Sonstige/Other Genie Boss X3X Push Around Scissor Lift, Electric
more images
9
Холандија Groenlo
1630 km
Sonstige/Other Genie Boss X3X Push Around Scissor Lift, Electric
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Negri Bossi VH2700 Negri Bossi VH2700 Negri Bossi VH2700 Negri Bossi VH2700 Negri Bossi VH2700
more images
5
Словачка Trenčín
(Локација на дилерот)
860 km
Negri Bossi VH2700
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Negri Bossi V270-1450H300V Negri Bossi V270-1450H300V Negri Bossi V270-1450H300V Negri Bossi V270-1450H300V
more images
4
Франција Saint-Bonnet-de-Mure
1419 km
Negri Bossi V270-1450H300V
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Шпанија
2137 km
NEGRI BOSSI CANBIO V 210 - 850
2015
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
NEGRIBOSSI 9800H11000 NEGRIBOSSI 9800H11000 NEGRIBOSSI 9800H11000
more images
3
Франција Bellignat
1388 km
NEGRIBOSSI 9800H11000
1998
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Amboss + Langbein AL GB 2.3 Amboss + Langbein AL GB 2.3 Amboss + Langbein AL GB 2.3 Amboss + Langbein AL GB 2.3 Amboss + Langbein AL GB 2.3 Amboss + Langbein AL GB 2.3
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Amboss + Langbein AL GB 2.3
2014
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Amboss+Langbein H 150 mit 8 Sektionalkesseln à 100 l Amboss+Langbein H 150 mit 8 Sektionalkesseln à 100 l Amboss+Langbein H 150 mit 8 Sektionalkesseln à 100 l Amboss+Langbein H 150 mit 8 Sektionalkesseln à 100 l Amboss+Langbein H 150 mit 8 Sektionalkesseln à 100 l
more images
5
Германија Langenfeld (Rheinland)
1547 km
Amboss+Langbein H 150 mit 8 Sektionalkesseln à 100 l
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Negri Bossi 4800 H 3800 Negri Bossi 4800 H 3800 Negri Bossi 4800 H 3800
more images
3
Франција Groissiat
1388 km
Negri Bossi 4800 H 3800
1997
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
NEGRI BOSSI V270-1450H/300V NEGRI BOSSI V270-1450H/300V NEGRI BOSSI V270-1450H/300V NEGRI BOSSI V270-1450H/300V
more images
4
Франција Saint-Bonnet-de-Mure
1419 km
NEGRI BOSSI V270-1450H/300V
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Negri Bossi 40 ton Negri Bossi 40 ton Negri Bossi 40 ton
more images
3
Мексико Ciudad de México
10928 km
Negri Bossi 40 ton
1992
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
NEGRIBOSSI  15000H17000 NEGRIBOSSI  15000H17000 NEGRIBOSSI  15000H17000 NEGRIBOSSI  15000H17000 NEGRIBOSSI  15000H17000 NEGRIBOSSI  15000H17000
more images
6
Франција Bellignat
1388 km
NEGRIBOSSI 15000H17000
2007
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Amboss & Langbein Schwenkverteiler Amboss & Langbein Schwenkverteiler Amboss & Langbein Schwenkverteiler
more images
3
Германија Langenfeld (Rheinland)
1547 km
Amboss & Langbein Schwenkverteiler
2014
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Negri Bossi ST 330/2920 Negri Bossi ST 330/2920 Negri Bossi ST 330/2920 Negri Bossi ST 330/2920
more images
4
Франција Saint-Bonnet-de-Mure
1419 km
Negri Bossi ST 330/2920
2018
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Negri Bossi 22 SVV Negri Bossi 22 SVV Negri Bossi 22 SVV Negri Bossi 22 SVV
more images
4
Мексико Ciudad de México
10928 km
Negri Bossi 22 SVV
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
NEGIBOSSI 2100H-720H/240V NEGIBOSSI 2100H-720H/240V NEGIBOSSI 2100H-720H/240V
more images
3
Франција Bellignat
1388 km
NEGIBOSSI 2100H-720H/240V
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Negri Bossi NB 60 Negri Bossi NB 60 Negri Bossi NB 60 Negri Bossi NB 60
more images
4
Мексико Ciudad de México
10928 km
Negri Bossi NB 60
1988
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
IEMCA BOSS552
more images
1
Германија Leingarten
1292 km
IEMCA BOSS552
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Brausse 1050 EF Embossing machine     Brausse 1050 EF Embossing machine
more images
2
Германија Eppelheim
1338 km
Brausse 1050 EF Embossing machine
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Velen-Ramsdorf
(Локација на дилерот)
1602 km
WMT 100 Amboss
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Velen-Ramsdorf
(Локација на дилерот)
1602 km
WMT 150 Amboss
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Krause FNP Krause FNP Krause FNP Krause FNP Krause FNP Krause FNP
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
Krause FNP
Втора рака
Јавете се

Искористено Boss

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.