Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
4

packaging machine Hartmann GBK 205

Rottenburg am Neckar, ГерманијаГерманија
6660 km
2005
одличен (користен)
11

Tea bag machine / teabag machine TeaMac MD25

Pulheim, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6403 km
2002
добар (користен)
5

Vacuum packaging machine Delta-Pack 850BN

Wiefelstede, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6385 km
2004
користен
2

Metal detector Loma IQ2

Sturton by Stow, Обединето КралствоОбединето Кралство
5834 km
2001
добра состојба (се користи)


машин...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
5

case Taper Soco System Kartonbreite 530 mm

Wiefelstede, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6385 km
користен
4

bagging and angle welding machine MINIPACK TORRE RP 40

Rottenburg am Neckar, ГерманијаГерманија
6660 km
2014
добар (користен)
6
 Започни го разговорот

Vertical Flow Pack machine, single line Universal Pack SP1+AC Imbistinatrice

GreeceГрција
8087 km
1996
добра состојба (се користи)
1

CUP-FILLINGsystem AMTEC Container Filler/Sealer

Reinbek, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6500 km
2017
како и нови (ex-дисплеј)
4

Checkweigher Stevens Apex

Buckhurst Hill Essex, Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5937 km
2011
користен
1

Carton tape sealing machine Normpack NCF 045

Nürtingen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6677 km
1999
користен
1

VERTIwrap weigher auger filling unit 1-300g AMTEC Filling Unit

Reinbek, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6500 km
2017
како и нови (ex-дисплеј)
3

Checkweigher Newtec 5000c

Buckhurst Hill Essex, Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5937 km
користен
7

Thermoforming plant for Jam Cups Integral packaging Solutions S.L. TFI 300

Waldkappel, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6590 km
2006
одличен (користен)
1

VERTIwrap Machine Pro S100XL AMTEC Vertical Packaging Systems

Reinbek, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6500 km
2017
како и нови (ex-дисплеј)
2

Checkweigher Scanvaegt RF5

Buckhurst Hill Essex, Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5937 km
2009
користен
6

cut & Wrap Rose Theegarten FWT

Am Hassel 40, 37284 Waldkappel, DEГерманија
6590 km
реновиран (користен)
1

Auto dosing machine for fruits, vegetables, etc. AMTEC Vertical Packaging Systems

Reinbek, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6500 km
2017
како и нови (ex-дисплеј)
2

Rotary sandwich skillet sealer Regal 15000

Buckhurst Hill Essex, Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5937 km
2012
користен
6

Cups filling machine Trepko 3702 Trepko 104KSP

DK-Thisted, ДанскаДанска локација на застапништво
6263 km
2008
користен
5

Tea bag machine CONSTANTA F5

Pulheim, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6403 km
1991
користен
1

Weigher 13-head 5.0 liter large linear unit AMTEC Weighing

Reinbek, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6500 km
2017
како и нови (ex-дисплеј)
1

C wrapper / Labeller Ravenwood Nobak 400V

Buckhurst Hill Essex, Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5937 km
2009
користен
6

Vacuum chamber machine, Vakuumiermaschine Multivac A300/16

Buchholz, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6449 km
1989
користен
6

Capsule Screwdriver. Zalkin CA4/320-NG

Hobro, ДанскаДанска локација на застапништво
6345 km
1997
користен


машин...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување

продаде веднаш
на лидер на пазарот во Европа за малку, како € 0,49 на рекламата.
Дознаете повеќе сега


телефон: +44 (0) 20 806 810 84
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу