Купете Машини за пакување користени (293)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за храна Машини за пакување
Класифицирана реклама
Fabri Group Elixa B.228.XS Fabri Group Elixa B.228.XS Fabri Group Elixa B.228.XS Fabri Group Elixa B.228.XS Fabri Group Elixa B.228.XS Fabri Group Elixa B.228.XS Fabri Group Elixa B.228.XS Fabri Group Elixa B.228.XS Fabri Group Elixa B.228.XS Fabri Group Elixa B.228.XS Fabri Group Elixa B.228.XS Fabri Group Elixa B.228.XS Fabri Group Elixa B.228.XS Fabri Group Elixa B.228.XS Fabri Group Elixa B.228.XS
more images
15
Романија Oradea
604 km
Fabri Group Elixa B.228.XS
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kellenberger AG Kellenberger AG Kellenberger AG Kellenberger AG
more images
4
Германија Freising
1090 km
Kellenberger AG
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Lieder AWF 2 Lieder AWF 2 Lieder AWF 2 Lieder AWF 2 Lieder AWF 2 Lieder AWF 2 Lieder AWF 2 Lieder AWF 2 Lieder AWF 2 Lieder AWF 2 Lieder AWF 2 Lieder AWF 2
more images
12
Унгарија Mezőszemere
690 km
Lieder AWF 2
2011
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
REEPACK RK60-LC REEPACK RK60-LC REEPACK RK60-LC REEPACK RK60-LC REEPACK RK60-LC
more images
5
Грција Delta 570 22, Greece
136 km
REEPACK RK60-LC
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BT SH 8 ES / 3 BT SH 8 ES / 3 BT SH 8 ES / 3
more images
3
Полска Przemyśl
913 km
BT SH 8 ES / 3
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DIGI AW-3600 DIGI AW-3600 DIGI AW-3600 DIGI AW-3600 DIGI AW-3600 DIGI AW-3600 DIGI AW-3600 DIGI AW-3600 DIGI AW-3600 DIGI AW-3600 DIGI AW-3600 DIGI AW-3600
more images
12
Германија Winnenden
1258 km
DIGI AW-3600
2004
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Drewmax WB/S-30 Drewmax WB/S-30 Drewmax WB/S-30 Drewmax WB/S-30 Drewmax WB/S-30 Drewmax WB/S-30 Drewmax WB/S-30
more images
7
Украина Артищів
922 km
Drewmax WB/S-30
2019
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
KUKA Aktiengesellschaft KUKA Aktiengesellschaft KUKA Aktiengesellschaft KUKA Aktiengesellschaft KUKA Aktiengesellschaft
more images
5
Германија Freising
1090 km
KUKA Aktiengesellschaft
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Sedlčany
1062 km
Variovac Optimus OL0164
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mondini CVS/MT-VG.1-S Mondini CVS/MT-VG.1-S Mondini CVS/MT-VG.1-S Mondini CVS/MT-VG.1-S Mondini CVS/MT-VG.1-S Mondini CVS/MT-VG.1-S
more images
6
Шведска Kronoholmsvägen 4, 271 51 Ystad, Sweden
1643 km
Mondini CVS/MT-VG.1-S
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ULMA & Bizerba ULMA Super Chik and Bizerba GV + 18A ULMA & Bizerba ULMA Super Chik and Bizerba GV + 18A ULMA & Bizerba ULMA Super Chik and Bizerba GV + 18A ULMA & Bizerba ULMA Super Chik and Bizerba GV + 18A ULMA & Bizerba ULMA Super Chik and Bizerba GV + 18A ULMA & Bizerba ULMA Super Chik and Bizerba GV + 18A ULMA & Bizerba ULMA Super Chik and Bizerba GV + 18A ULMA & Bizerba ULMA Super Chik and Bizerba GV + 18A ULMA & Bizerba ULMA Super Chik and Bizerba GV + 18A ULMA & Bizerba ULMA Super Chik and Bizerba GV + 18A ULMA & Bizerba ULMA Super Chik and Bizerba GV + 18A ULMA & Bizerba ULMA Super Chik and Bizerba GV + 18A ULMA & Bizerba ULMA Super Chik and Bizerba GV + 18A ULMA & Bizerba ULMA Super Chik and Bizerba GV + 18A ULMA & Bizerba ULMA Super Chik and Bizerba GV + 18A
more images
15
Романија Oradea
606 km
ULMA & Bizerba ULMA Super Chik and Bizerba GV + 18A
2002
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Komarów-Osada
1013 km
Hajek VS30
2011
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sealpac RE25 Sealpac RE25 Sealpac RE25 Sealpac RE25 Sealpac RE25 Sealpac RE25 Sealpac RE25 Sealpac RE25 Sealpac RE25 Sealpac RE25
more images
10
Полска Polska
1165 km
Sealpac RE25
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Matec GmbH Matec GmbH Matec GmbH Matec GmbH Matec GmbH
more images
5
Германија Freising
1090 km
Matec GmbH
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Бугарија Горна Оряховица
365 km
Kasi Tempra Pack AV-44EP
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Cfs TIROMAT COMPACT Cfs TIROMAT COMPACT Cfs TIROMAT COMPACT Cfs TIROMAT COMPACT Cfs TIROMAT COMPACT Cfs TIROMAT COMPACT Cfs TIROMAT COMPACT
more images
7
Шведска Kronoholmsvägen 4, 271 51 Ystad, Sweden
1643 km
Cfs TIROMAT COMPACT
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fabri Group Elixa 35 Libra - B.285.ESP Fabri Group Elixa 35 Libra - B.285.ESP Fabri Group Elixa 35 Libra - B.285.ESP Fabri Group Elixa 35 Libra - B.285.ESP Fabri Group Elixa 35 Libra - B.285.ESP Fabri Group Elixa 35 Libra - B.285.ESP Fabri Group Elixa 35 Libra - B.285.ESP Fabri Group Elixa 35 Libra - B.285.ESP Fabri Group Elixa 35 Libra - B.285.ESP Fabri Group Elixa 35 Libra - B.285.ESP
more images
10
Германија Schwarzenfeld
1141 km
Fabri Group Elixa 35 Libra - B.285.ESP
2017
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ULMA FM305 ULMA FM305 ULMA FM305 ULMA FM305 ULMA FM305 ULMA FM305 ULMA FM305 ULMA FM305 ULMA FM305 ULMA FM305
more images
10
Полска Warszawa
1178 km
ULMA FM305
2015
Втора рака
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Унгарија Szabolcs-Szatmár-Bereg, Hungary
716 km
INDAG
2003
добро (искористено)
Класифицирана реклама
Matec GmbH Matec GmbH Matec GmbH Matec GmbH Matec GmbH Matec GmbH
more images
6
Германија Freising
1090 km
Matec GmbH
2006
Втора рака
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Австрија Niederösterreich, Австрија
891 km
Boss Vakuum Titan-F 1000
2020
многу добро (користено)
Класифицирана реклама
Multivac T-800 Multivac T-800 Multivac T-800 Multivac T-800 Multivac T-800 Multivac T-800 Multivac T-800
more images
7
Шведска Kronoholmsvägen 4, 271 51 Ystad, Sweden
1643 km
Multivac T-800
2010
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Waldner Dosomat 2,4 Waldner Dosomat 2,4 Waldner Dosomat 2,4 Waldner Dosomat 2,4 Waldner Dosomat 2,4 Waldner Dosomat 2,4
more images
6
Полска Przemyśl
913 km
Waldner Dosomat 2,4
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
PRIMODAN AS PRIMODAN AS PRIMODAN AS PRIMODAN AS PRIMODAN AS
more images
5
Полска Kalisz
1161 km
PRIMODAN AS
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
Bradman Lake DRT Bradman Lake DRT Bradman Lake DRT Bradman Lake DRT Bradman Lake DRT Bradman Lake DRT Bradman Lake DRT Bradman Lake DRT
more images
8
Обединето Кралство Chapel Pond Hill, Bury Saint Edmunds IP32 7HT, UK
1977 km
Bradman Lake DRT
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
A+F Automation + Fördertechnik GmbH A+F Automation + Fördertechnik GmbH A+F Automation + Fördertechnik GmbH A+F Automation + Fördertechnik GmbH A+F Automation + Fördertechnik GmbH
more images
5
Германија Freising
1090 km
A+F Automation + Fördertechnik GmbH
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Данска Thisted
1946 km
Cryovac - Furukawa 8600B-18
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MULTIVAC R-230 MULTIVAC R-230 MULTIVAC R-230 MULTIVAC R-230 MULTIVAC R-230 MULTIVAC R-230 MULTIVAC R-230
more images
7
Шведска Kronoholmsvägen 4, 271 51 Ystad, Sweden
1643 km
MULTIVAC R-230
1998
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Busch RA 250 Busch RA 250 Busch RA 250 Busch RA 250
more images
4
Германија Winsen (Luhe)
1565 km
Busch RA 250
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GEA POWERPACK RT 390 GEA POWERPACK RT 390 GEA POWERPACK RT 390 GEA POWERPACK RT 390 GEA POWERPACK RT 390 GEA POWERPACK RT 390 GEA POWERPACK RT 390
more images
7
Полска Kalisz
1161 km
GEA POWERPACK RT 390
2011
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
GEA PowerPak 560 GEA PowerPak 560 GEA PowerPak 560 GEA PowerPak 560 GEA PowerPak 560 GEA PowerPak 560 GEA PowerPak 560 GEA PowerPak 560
more images
8
Германија Altenstadt
1168 km
GEA PowerPak 560
2017
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sealpac A7 Traysealer Sealpac A7 Traysealer Sealpac A7 Traysealer Sealpac A7 Traysealer
more images
4
Полска Warszawa
1178 km
Sealpac A7 Traysealer
2016
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Spomasz / Unipak / Trepko XPG 40 (Benhil 8380) - 250 g Spomasz / Unipak / Trepko XPG 40 (Benhil 8380) - 250 g Spomasz / Unipak / Trepko XPG 40 (Benhil 8380) - 250 g Spomasz / Unipak / Trepko XPG 40 (Benhil 8380) - 250 g Spomasz / Unipak / Trepko XPG 40 (Benhil 8380) - 250 g
more images
5
Полска Gniezno
1256 km
Spomasz / Unipak / Trepko XPG 40 (Benhil 8380) - 250 g
1994
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
REPAK RE3 REPAK RE3 REPAK RE3 REPAK RE3 REPAK RE3 REPAK RE3 REPAK RE3
more images
7
Шведска Kronoholmsvägen 4, 271 51 Ystad, Sweden
1643 km
REPAK RE3
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Alpha Pack IPS420E Alpha Pack IPS420E Alpha Pack IPS420E Alpha Pack IPS420E Alpha Pack IPS420E Alpha Pack IPS420E Alpha Pack IPS420E
more images
7
Обединето Кралство Suffolk
(Локација на дилерот)
1977 km
Alpha Pack IPS420E
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
PACKMANN PACKMANN
more images
2
Полска Kalisz
1161 km
PACKMANN
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Multivac M855 DPC Multivac M855 DPC Multivac M855 DPC Multivac M855 DPC Multivac M855 DPC Multivac M855 DPC Multivac M855 DPC Multivac M855 DPC Multivac M855 DPC Multivac M855 DPC Multivac M855 DPC Multivac M855 DPC Multivac M855 DPC Multivac M855 DPC
more images
14
Германија Hosenfeld
1367 km
Multivac M855 DPC
1987
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
PFM Tornado BB LD PFM Tornado BB LD
more images
2
Полска Warszawa
1178 km
PFM Tornado BB LD
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Nova Pack Klapp Pak Compax Nova Pack Klapp Pak Compax Nova Pack Klapp Pak Compax Nova Pack Klapp Pak Compax Nova Pack Klapp Pak Compax Nova Pack Klapp Pak Compax Nova Pack Klapp Pak Compax Nova Pack Klapp Pak Compax
more images
8
Nova Pack Klapp Pak Compax
како нов (користен)
Класифицирана реклама
Grunwald-HITTPAC AKH-059/3 Grunwald-HITTPAC AKH-059/3 Grunwald-HITTPAC AKH-059/3 Grunwald-HITTPAC AKH-059/3 Grunwald-HITTPAC AKH-059/3 Grunwald-HITTPAC AKH-059/3 Grunwald-HITTPAC AKH-059/3 Grunwald-HITTPAC AKH-059/3 Grunwald-HITTPAC AKH-059/3 Grunwald-HITTPAC AKH-059/3 Grunwald-HITTPAC AKH-059/3 Grunwald-HITTPAC AKH-059/3 Grunwald-HITTPAC AKH-059/3 Grunwald-HITTPAC AKH-059/3
more images
14
Полска Lipsko
1014 km
Grunwald-HITTPAC AKH-059/3
2009
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sunchon SUN-520T quad Bag Packing Line Sunchon SUN-520T quad Bag Packing Line Sunchon SUN-520T quad Bag Packing Line Sunchon SUN-520T quad Bag Packing Line Sunchon SUN-520T quad Bag Packing Line Sunchon SUN-520T quad Bag Packing Line Sunchon SUN-520T quad Bag Packing Line Sunchon SUN-520T quad Bag Packing Line Sunchon SUN-520T quad Bag Packing Line Sunchon SUN-520T quad Bag Packing Line Sunchon SUN-520T quad Bag Packing Line Sunchon SUN-520T quad Bag Packing Line Sunchon SUN-520T quad Bag Packing Line Sunchon SUN-520T quad Bag Packing Line Sunchon SUN-520T quad Bag Packing Line
more images
15
Германија Grimma
1273 km
Sunchon SUN-520T quad Bag Packing Line
2019
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
FORMECA 1008 FORMECA 1008 FORMECA 1008
more images
3
Полска Kalisz
1161 km
FORMECA 1008
2001
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cama - Schur MP 135 Cama - Schur MP 135 Cama - Schur MP 135 Cama - Schur MP 135 Cama - Schur MP 135
more images
5
Данска Thisted
1946 km
Cama - Schur MP 135
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GEA PowerPak 660 GEA PowerPak 660 GEA PowerPak 660 GEA PowerPak 660
more images
4
GEA PowerPak 660
2007
многу добро (користено)
Класифицирана реклама
CEIA THS CEIA THS CEIA THS CEIA THS
more images
4
Обединето Кралство Lyneham
2111 km
CEIA THS
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Niverplast Niverplast Niverplast Niverplast Niverplast Niverplast Niverplast
more images
7
Холандија Vriezenveen
1655 km
Niverplast
2009
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
UNIPAK PKG 1 UNIPAK PKG 1 UNIPAK PKG 1
more images
3
Полска Kalisz
1161 km
UNIPAK PKG 1
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SIG CTL SIG CTL SIG CTL SIG CTL SIG CTL SIG CTL SIG CTL SIG CTL SIG CTL
more images
9
Данска Thisted
1946 km
SIG CTL
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Lock Lock Lock Lock Lock Lock Lock Lock
more images
8
Обединето Кралство Lyneham
2111 km
Lock
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Niverplast Niverplast Niverplast Niverplast Niverplast Niverplast Niverplast
more images
7
Холандија Vriezenveen
1655 km
Niverplast
2004
добро (искористено)
Јавете се