категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали
Класифицирана реклама
Boku SK 160 Boku SK 160 Boku SK 160 Boku SK 160 Boku SK 160 Boku SK 160 Boku SK 160
more images
7
Полска Siemianowice Śląskie
993 km
Boku SK 160
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Boku SK 38 Boku SK 38 Boku SK 38 Boku SK 38 Boku SK 38 Boku SK 38
more images
6
Германија Babenhausen
1356 km
Boku SK 38
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bokö 2005 MK5 Bokö 2005 MK5 Bokö 2005 MK5 Bokö 2005 MK5 Bokö 2005 MK5
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Bokö 2005 MK5
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BOHNER & KOEHLE (BOKOE) WF2/10 BOHNER & KOEHLE (BOKOE) WF2/10 BOHNER & KOEHLE (BOKOE) WF2/10 BOHNER & KOEHLE (BOKOE) WF2/10 BOHNER & KOEHLE (BOKOE) WF2/10 BOHNER & KOEHLE (BOKOE) WF2/10 BOHNER & KOEHLE (BOKOE) WF2/10 BOHNER & KOEHLE (BOKOE) WF2/10 BOHNER & KOEHLE (BOKOE) WF2/10 BOHNER & KOEHLE (BOKOE) WF2/10
more images
10
Германија Willich
1579 km
BOHNER & KOEHLE (BOKOE) WF2/10
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Обединето Кралство Albion Works, Savile St, Sheffield S4 7UD, UK
2166 km
Bohner & Koehle (Boko) F63.100
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Boku SK 160 inkl. 2 bowls Boku SK 160 inkl. 2 bowls Boku SK 160 inkl. 2 bowls Boku SK 160 inkl. 2 bowls Boku SK 160 inkl. 2 bowls Boku SK 160 inkl. 2 bowls
more images
6
Полска Zawisty Dzikie
1234 km
Boku SK 160 inkl. 2 bowls
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Boku SK 120 Z Boku SK 120 Z Boku SK 120 Z Boku SK 120 Z Boku SK 120 Z
more images
5
Германија Keltern
1310 km
Boku SK 120 Z
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Boku P 75 Boku P 75 Boku P 75 Boku P 75 Boku P 75 Boku P 75 Boku P 75 Boku P 75 Boku P 75
more images
9
Германија Babenhausen
1356 km
Boku P 75
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Boku SK 240 AK Boku SK 240 AK Boku SK 240 AK Boku SK 240 AK Boku SK 240 AK Boku SK 240 AK Boku SK 240 AK Boku SK 240 AK
more images
8
Германија Bielefeld
1525 km
Boku SK 240 AK
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Boekels EWK 1500 PLUS/ WS 2kg M Boekels EWK 1500 PLUS/ WS 2kg M
more images
2
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Boekels EWK 1500 PLUS/ WS 2kg M
2004
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Grant Boekel HIS25 Incubator Grant Boekel HIS25 Incubator Grant Boekel HIS25 Incubator Grant Boekel HIS25 Incubator Grant Boekel HIS25 Incubator Grant Boekel HIS25 Incubator Grant Boekel HIS25 Incubator
more images
7
Обединето Кралство Doncaster
2154 km
Grant Boekel HIS25 Incubator
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BOKÖ Tischgröße 750 x 450 mm BOKÖ Tischgröße 750 x 450 mm
more images
2
Германија Staufenberg
1426 km
BOKÖ Tischgröße 750 x 450 mm
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Boku RS 30 Boku RS 30 Boku RS 30 Boku RS 30 Boku RS 30
more images
5
Германија Keltern
1310 km
Boku RS 30
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Boku RS 50 S Boku RS 50 S Boku RS 50 S Boku RS 50 S Boku RS 50 S Boku RS 50 S Boku RS 50 S
more images
7
Германија Babenhausen
1356 km
Boku RS 50 S
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Boku SK 120 AK Boku SK 120 AK Boku SK 120 AK
more images
3
Германија Bielefeld
1525 km
Boku SK 120 AK
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BOKOE Perfekt 6
more images
1
Германија Bretzfeld
1278 km
BOKOE Perfekt 6
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Boekel Scientific Incubator Boekel Scientific Incubator Boekel Scientific Incubator Boekel Scientific Incubator Boekel Scientific Incubator Boekel Scientific Incubator
more images
6
Обединето Кралство Doncaster
2154 km
Boekel Scientific Incubator
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Boku SK 120 AK ausfahrbar Boku SK 120 AK ausfahrbar Boku SK 120 AK ausfahrbar Boku SK 120 AK ausfahrbar Boku SK 120 AK ausfahrbar Boku SK 120 AK ausfahrbar Boku SK 120 AK ausfahrbar Boku SK 120 AK ausfahrbar Boku SK 120 AK ausfahrbar Boku SK 120 AK ausfahrbar Boku SK 120 AK ausfahrbar
more images
11
Германија Schacht-Audorf
1670 km
Boku SK 120 AK ausfahrbar
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Boku 620 ASZ Boku 620 ASZ Boku 620 ASZ Boku 620 ASZ Boku 620 ASZ
more images
5
Германија Keltern
1310 km
Boku 620 ASZ
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Boku RS 30 S Boku RS 30 S Boku RS 30 S Boku RS 30 S Boku RS 30 S
more images
5
Германија Babenhausen
1356 km
Boku RS 30 S
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Boku Typ SP 80 Boku Typ SP 80 Boku Typ SP 80 Boku Typ SP 80 Boku Typ SP 80 Boku Typ SP 80 Boku Typ SP 80 Boku Typ SP 80 Boku Typ SP 80 Boku Typ SP 80
more images
10
Германија Altenglan
1419 km
Boku Typ SP 80
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BOKOE WF 3/12 N BOKOE WF 3/12 N
more images
2
Германија Bretzfeld
1278 km
BOKOE WF 3/12 N
1996
многу добро (користено)
Јавете се
Купи го сега
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1499 km
Boekels EWK 407 DP 734-01, 733-02, 732-02
подготвен за употреба (искористен)
Класифицирана реклама
BOKÖ 2006 BOKÖ 2006
more images
2
Германија Langwedel
1582 km
BOKÖ 2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Boku SK 200 A Boku SK 200 A Boku SK 200 A Boku SK 200 A Boku SK 200 A
more images
5
Германија Quickborn
1610 km
Boku SK 200 A
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Boku RS 50 Europa Boku RS 50 Europa Boku RS 50 Europa Boku RS 50 Europa Boku RS 50 Europa Boku RS 50 Europa Boku RS 50 Europa Boku RS 50 Europa
more images
8
Германија Babenhausen
1356 km
Boku RS 50 Europa
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Boku SP 120 Boku SP 120 Boku SP 120 Boku SP 120 Boku SP 120 Boku SP 120 Boku SP 120 Boku SP 120 Boku SP 120 Boku SP 120 Boku SP 120 Boku SP 120
more images
12
Германија Altenglan
1419 km
Boku SP 120
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Boku SK 160AK
more images
1
Холандија Andelst
1669 km
Boku SK 160AK
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Boku NNN Boku NNN Boku NNN Boku NNN Boku NNN Boku NNN Boku NNN Boku NNN
more images
8
Ирска Traskernagh, Co. Galway, H62 ED23, Ireland
2591 km
Boku NNN
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Boku SK 160 A Boku SK 160 A
more images
2
Германија Quickborn
1610 km
Boku SK 160 A
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Boku RS 40 E Boku RS 40 E Boku RS 40 E Boku RS 40 E Boku RS 40 E
more images
5
Германија Babenhausen
1356 km
Boku RS 40 E
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sonstige/Other Sonstige / Other Boki 1251 HY Mehrzweckfahrzeug Sonstige/Other Sonstige / Other Boki 1251 HY Mehrzweckfahrzeug Sonstige/Other Sonstige / Other Boki 1251 HY Mehrzweckfahrzeug Sonstige/Other Sonstige / Other Boki 1251 HY Mehrzweckfahrzeug Sonstige/Other Sonstige / Other Boki 1251 HY Mehrzweckfahrzeug Sonstige/Other Sonstige / Other Boki 1251 HY Mehrzweckfahrzeug Sonstige/Other Sonstige / Other Boki 1251 HY Mehrzweckfahrzeug Sonstige/Other Sonstige / Other Boki 1251 HY Mehrzweckfahrzeug Sonstige/Other Sonstige / Other Boki 1251 HY Mehrzweckfahrzeug Sonstige/Other Sonstige / Other Boki 1251 HY Mehrzweckfahrzeug Sonstige/Other Sonstige / Other Boki 1251 HY Mehrzweckfahrzeug Sonstige/Other Sonstige / Other Boki 1251 HY Mehrzweckfahrzeug Sonstige/Other Sonstige / Other Boki 1251 HY Mehrzweckfahrzeug Sonstige/Other Sonstige / Other Boki 1251 HY Mehrzweckfahrzeug Sonstige/Other Sonstige / Other Boki 1251 HY Mehrzweckfahrzeug
more images
15
Германија Hagelstadt
1101 km
Sonstige/Other Sonstige / Other Boki 1251 HY Mehrzweckfahrzeug
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Makita Akku-Kombo-Kit DLX3179TX1 Makita Akku-Kombo-Kit DLX3179TX1 Makita Akku-Kombo-Kit DLX3179TX1 Makita Akku-Kombo-Kit DLX3179TX1 Makita Akku-Kombo-Kit DLX3179TX1 Makita Akku-Kombo-Kit DLX3179TX1 Makita Akku-Kombo-Kit DLX3179TX1 Makita Akku-Kombo-Kit DLX3179TX1
more images
8
Германија Kallkar
(Локација на дилерот)
1622 km
Makita Akku-Kombo-Kit DLX3179TX1
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Blaich BOKF Blaich BOKF
more images
2
Германија Bad Sooden-Allendorf
1400 km
Blaich BOKF
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MBO MBO K765EA MBO MBO K765EA MBO MBO K765EA MBO MBO K765EA MBO MBO K765EA MBO MBO K765EA MBO MBO K765EA
more images
7
Бугарија Пловдив
259 km
MBO MBO K765EA
2009
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sonstige/Other Bokimobil 1152 2 Achs Allradkipper Sonstige/Other Bokimobil 1152 2 Achs Allradkipper Sonstige/Other Bokimobil 1152 2 Achs Allradkipper Sonstige/Other Bokimobil 1152 2 Achs Allradkipper Sonstige/Other Bokimobil 1152 2 Achs Allradkipper Sonstige/Other Bokimobil 1152 2 Achs Allradkipper Sonstige/Other Bokimobil 1152 2 Achs Allradkipper Sonstige/Other Bokimobil 1152 2 Achs Allradkipper Sonstige/Other Bokimobil 1152 2 Achs Allradkipper Sonstige/Other Bokimobil 1152 2 Achs Allradkipper Sonstige/Other Bokimobil 1152 2 Achs Allradkipper Sonstige/Other Bokimobil 1152 2 Achs Allradkipper Sonstige/Other Bokimobil 1152 2 Achs Allradkipper Sonstige/Other Bokimobil 1152 2 Achs Allradkipper Sonstige/Other Bokimobil 1152 2 Achs Allradkipper
more images
15
Германија Peine
1479 km
Sonstige/Other Bokimobil 1152 2 Achs Allradkipper
2015
Втора рака
Класифицирана реклама
MBO MBO K 660 KL/4
more images
1
Данска Tørring
1818 km
MBO MBO K 660 KL/4
2004
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sonstige/Other Kiefer HY 1251 Boki Mobil 4x4 *TÜV NEU* Sonstige/Other Kiefer HY 1251 Boki Mobil 4x4 *TÜV NEU* Sonstige/Other Kiefer HY 1251 Boki Mobil 4x4 *TÜV NEU* Sonstige/Other Kiefer HY 1251 Boki Mobil 4x4 *TÜV NEU* Sonstige/Other Kiefer HY 1251 Boki Mobil 4x4 *TÜV NEU* Sonstige/Other Kiefer HY 1251 Boki Mobil 4x4 *TÜV NEU* Sonstige/Other Kiefer HY 1251 Boki Mobil 4x4 *TÜV NEU* Sonstige/Other Kiefer HY 1251 Boki Mobil 4x4 *TÜV NEU* Sonstige/Other Kiefer HY 1251 Boki Mobil 4x4 *TÜV NEU* Sonstige/Other Kiefer HY 1251 Boki Mobil 4x4 *TÜV NEU* Sonstige/Other Kiefer HY 1251 Boki Mobil 4x4 *TÜV NEU* Sonstige/Other Kiefer HY 1251 Boki Mobil 4x4 *TÜV NEU* Sonstige/Other Kiefer HY 1251 Boki Mobil 4x4 *TÜV NEU* Sonstige/Other Kiefer HY 1251 Boki Mobil 4x4 *TÜV NEU* Sonstige/Other Kiefer HY 1251 Boki Mobil 4x4 *TÜV NEU*
more images
15
Германија Sinn
1440 km
Sonstige/Other Kiefer HY 1251 Boki Mobil 4x4 *TÜV NEU*
2004
Втора рака
Класифицирана реклама
HG GRIMME SysTech GmbH G-S-F(25-10) (ab Oktober 2022) HG GRIMME SysTech GmbH G-S-F(25-10) (ab Oktober 2022) HG GRIMME SysTech GmbH G-S-F(25-10) (ab Oktober 2022) HG GRIMME SysTech GmbH G-S-F(25-10) (ab Oktober 2022) HG GRIMME SysTech GmbH G-S-F(25-10) (ab Oktober 2022) HG GRIMME SysTech GmbH G-S-F(25-10) (ab Oktober 2022)
more images
6
Германија Wiedergeltingen
1128 km
HG GRIMME SysTech GmbH G-S-F(25-10) (ab Oktober 2022)
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Metso / Böhringer / Krupp / MFL Bokimat / 7L / CJ 108/80 Metso / Böhringer / Krupp / MFL Bokimat / 7L / CJ 108/80 Metso / Böhringer / Krupp / MFL Bokimat / 7L / CJ 108/80 Metso / Böhringer / Krupp / MFL Bokimat / 7L / CJ 108/80
more images
4
Холандија Soerendonk
1637 km
Metso / Böhringer / Krupp / MFL Bokimat / 7L / CJ 108/80
2005
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Berief Type Jumbo KODUKO 16/500 Berief Type Jumbo KODUKO 16/500 Berief Type Jumbo KODUKO 16/500 Berief Type Jumbo KODUKO 16/500 Berief Type Jumbo KODUKO 16/500
more images
5
Белгија Deerlijk
1740 km
Berief Type Jumbo KODUKO 16/500
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sonstige/Other Bokimobil 1152 2 Achs Allradkipper Sonstige/Other Bokimobil 1152 2 Achs Allradkipper Sonstige/Other Bokimobil 1152 2 Achs Allradkipper Sonstige/Other Bokimobil 1152 2 Achs Allradkipper Sonstige/Other Bokimobil 1152 2 Achs Allradkipper Sonstige/Other Bokimobil 1152 2 Achs Allradkipper Sonstige/Other Bokimobil 1152 2 Achs Allradkipper Sonstige/Other Bokimobil 1152 2 Achs Allradkipper Sonstige/Other Bokimobil 1152 2 Achs Allradkipper Sonstige/Other Bokimobil 1152 2 Achs Allradkipper Sonstige/Other Bokimobil 1152 2 Achs Allradkipper Sonstige/Other Bokimobil 1152 2 Achs Allradkipper Sonstige/Other Bokimobil 1152 2 Achs Allradkipper Sonstige/Other Bokimobil 1152 2 Achs Allradkipper Sonstige/Other Bokimobil 1152 2 Achs Allradkipper
more images
15
Германија Peine
1479 km
Sonstige/Other Bokimobil 1152 2 Achs Allradkipper
2015
Втора рака
Класифицирана реклама
Böhringer Bökimat 1800 x 1400
more images
1
Холандија Soerendonk
1637 km
Böhringer Bökimat 1800 x 1400
1992
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hebrock HFF 08 S Hebrock HFF 08 S
more images
2
Германија Barntrup
(Локација на дилерот)
1498 km
Hebrock HFF 08 S
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bourg BB-3002 CMT 130 Bourg BB-3002 CMT 130 Bourg BB-3002 CMT 130 Bourg BB-3002 CMT 130 Bourg BB-3002 CMT 130 Bourg BB-3002 CMT 130
more images
6
Германија Volkach
1279 km
Bourg BB-3002 CMT 130
2019
Втора рака
Јавете се
аукција
more images
Аукцијата заврши
Германија Düsseldorf
1565 km
VW Transporter
2017
Втора рака
Потврден дилер
Класифицирана реклама
Diosna HKV224 Diosna HKV224 Diosna HKV224 Diosna HKV224 Diosna HKV224 Diosna HKV224 Diosna HKV224
more images
7
Холандија Nijverdal
1661 km
Diosna HKV224
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Diosna RS 40 CS Diosna RS 40 CS Diosna RS 40 CS Diosna RS 40 CS Diosna RS 40 CS Diosna RS 40 CS Diosna RS 40 CS Diosna RS 40 CS
more images
8
Германија Babenhausen
1356 km
Diosna RS 40 CS
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Euromac CX750 Euromac CX750 Euromac CX750 Euromac CX750 Euromac CX750 Euromac CX750 Euromac CX750 Euromac CX750 Euromac CX750 Euromac CX750 Euromac CX750 Euromac CX750 Euromac CX750 Euromac CX750
more images
14
Холандија Nieuw-Vennep
1751 km
Euromac CX750
1995
добро (искористено)
Јавете се
аукција
more images
Аукцијата заврши
Германија Düsseldorf
1565 km
Mercedes-Benz Sprinter
2013
Втора рака
Потврден дилер

Искористено Bok

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.