Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Busellato користени

Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Прекини
BUSELLATO Multi spindle drill        BOHRMATIC
more images
1
Јавете се
Nevers, Франција Франција
(Локација на дилерот)
1591 km
подготвен за употреба (искористен)
BUSELLATO BUSELLATO BUSELLATO BUSELLATO BUSELLATO BUSELLATO BUSELLATO
more images
7
Јавете се
Lambsborn Германија
1408 km
1976
многу добро (користено)
Јавете се
Carrer 5, 46229, Valencia, España Шпанија
1893 km
2004
подготвен за употреба (искористен)
Casadei Busellato CASADEI SC 40 P
more images
1
Јавете се
Tartu Estland (Reval)
1896 km
2021
Ново
Busellato Jolly Bohrmatic
more images
1
Јавете се
Raasdorf, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
845 km
Втора рака
Јавете се
Torony Унгарија
751 km
1990
подготвен за употреба (искористен)
BUSELLATO Jet Optima Door CNC BUSELLATO Jet Optima Door CNC BUSELLATO Jet Optima Door CNC BUSELLATO Jet Optima Door CNC BUSELLATO Jet Optima Door CNC BUSELLATO Jet Optima Door CNC BUSELLATO Jet Optima Door CNC
more images
7
Јавете се
Обединето Кралство
2385 km
Втора рака
 Casadei BUSELLATO Jet Optima C21 Casadei BUSELLATO Jet Optima C21 Casadei BUSELLATO Jet Optima C21 Casadei BUSELLATO Jet Optima C21 Casadei BUSELLATO Jet Optima C21
more images
5
Јавете се
Sjugare bygattu 5, 793 90 Leksand, Sweden Шведска
2184 km
2011
многу добро (користено)
LINO BUSELLATO VELOX 650 LINO BUSELLATO VELOX 650 LINO BUSELLATO VELOX 650 LINO BUSELLATO VELOX 650 LINO BUSELLATO VELOX 650 LINO BUSELLATO VELOX 650
more images
6
Јавете се
Jonava, Литванија Литванија
(Локација на дилерот)
1512 km
1975
добро (искористено)
HOMAG R2 Radius HSK63 HOMAG R2 Radius HSK63 HOMAG R2 Radius HSK63 HOMAG R2 Radius HSK63 HOMAG R2 Radius HSK63 HOMAG R2 Radius HSK63 HOMAG R2 Radius HSK63 HOMAG R2 Radius HSK63 HOMAG R2 Radius HSK63 HOMAG R2 Radius HSK63
more images
10
Јавете се
Kežmarok Словачка
844 km
2010
како нов (користен)
 pressure wheel and Conveyor Chain Pads  pressure wheel and Conveyor Chain Pads  pressure wheel and Conveyor Chain Pads  pressure wheel and Conveyor Chain Pads
more images
4
Јавете се
Suzhou Кина, Народна Република
8434 km
2020
Ново

Искористено Busellato

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши