Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Casadei користени

Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Прекини
CASADEI MATRIX 4+1 CASADEI MATRIX 4+1 CASADEI MATRIX 4+1 CASADEI MATRIX 4+1 CASADEI MATRIX 4+1 CASADEI MATRIX 4+1 CASADEI MATRIX 4+1 CASADEI MATRIX 4+1 CASADEI MATRIX 4+1 CASADEI MATRIX 4+1 CASADEI MATRIX 4+1 CASADEI MATRIX 4+1 CASADEI MATRIX 4+1 CASADEI MATRIX 4+1 CASADEI MATRIX 4+1
more images
15
Јавете се
Cantù Италија
1112 km
добро (искористено)
Casadei PFS 520 Tersa Casadei PFS 520 Tersa Casadei PFS 520 Tersa
more images
3
Јавете се
Германија
1113 km
2022
Ново
SCM Casadei Xenia 60 A
more images
1
Јавете се
Швајцарија
1121 km
2014
како нов (изложбена машина)
SCM / Casadei F 25 LL - FK SCM / Casadei F 25 LL - FK SCM / Casadei F 25 LL - FK SCM / Casadei F 25 LL - FK SCM / Casadei F 25 LL - FK SCM / Casadei F 25 LL - FK SCM / Casadei F 25 LL - FK SCM / Casadei F 25 LL - FK SCM / Casadei F 25 LL - FK
more images
9
Јавете се
Bitburg Германија
1498 km
2022
како нов (изложбена машина)
Casadei DS/510 Casadei DS/510 Casadei DS/510 Casadei DS/510 Casadei DS/510
more images
5
Јавете се
Nattheim, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1198 km
1998
Втора рака
Јавете се
Juszczyn Полска
915 km
многу добро (користено)
CASADEI LINEA 39 CASADEI LINEA 39 CASADEI LINEA 39 CASADEI LINEA 39 CASADEI LINEA 39 CASADEI LINEA 39 CASADEI LINEA 39 CASADEI LINEA 39 CASADEI LINEA 39 CASADEI LINEA 39 CASADEI LINEA 39
more images
11
Јавете се
Cantù Италија
1112 km
добро (искористено)
Casadei PF 52 Tersa Casadei PF 52 Tersa Casadei PF 52 Tersa Casadei PF 52 Tersa Casadei PF 52 Tersa Casadei PF 52 Tersa
more images
6
Јавете се
Германија
1113 km
2021
како нов (изложбена машина)
Holzkraft Casadei PS 52 Tersa Holzkraft Casadei PS 52 Tersa Holzkraft Casadei PS 52 Tersa
more images
3
Јавете се
Германија
1395 km
2021
Ново
Casadei Synchro Casadei Synchro
more images
2
Јавете се
Bastogne Белгија
1550 km
добро (искористено)
Casadei Industrie E550 PM CR Casadei Industrie E550 PM CR Casadei Industrie E550 PM CR Casadei Industrie E550 PM CR Casadei Industrie E550 PM CR Casadei Industrie E550 PM CR Casadei Industrie E550 PM CR Casadei Industrie E550 PM CR Casadei Industrie E550 PM CR Casadei Industrie E550 PM CR Casadei Industrie E550 PM CR Casadei Industrie E550 PM CR Casadei Industrie E550 PM CR Casadei Industrie E550 PM CR
more images
14
Јавете се
Sesto Calende Италија
1149 km
2020
Втора рака
Casadei Libra 2RR 110 Casadei Libra 2RR 110 Casadei Libra 2RR 110 Casadei Libra 2RR 110 Casadei Libra 2RR 110 Casadei Libra 2RR 110 Casadei Libra 2RR 110 Casadei Libra 2RR 110 Casadei Libra 2RR 110 Casadei Libra 2RR 110 Casadei Libra 2RR 110 Casadei Libra 2RR 110 Casadei Libra 2RR 110 Casadei Libra 2RR 110
more images
14
Јавете се
Wijchen, Холандија Холандија
(Локација на дилерот)
1660 km
1998
Втора рака
Јавете се
Sułkowice Полска
933 km
добро (искористено)
Casadei Libra 35/1 TC 110 Casadei Libra 35/1 TC 110 Casadei Libra 35/1 TC 110 Casadei Libra 35/1 TC 110 Casadei Libra 35/1 TC 110 Casadei Libra 35/1 TC 110
more images
6
Јавете се
Egenhofen, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1114 km
2021
како нов (изложбена машина)
Casadei Xenia 40 MA Casadei Xenia 40 MA Casadei Xenia 40 MA Casadei Xenia 40 MA Casadei Xenia 40 MA Casadei Xenia 40 MA
more images
6
Јавете се
Германија
1395 km
2015
Втора рака
Casadei Syncro Casadei Syncro Casadei Syncro Casadei Syncro Casadei Syncro Casadei Syncro Casadei Syncro
more images
7
Јавете се
Łódź Полска
1143 km
2000
подготвен за употреба (искористен)
Casadei Linea Casadei Linea Casadei Linea Casadei Linea Casadei Linea Casadei Linea Casadei Linea Casadei Linea Casadei Linea Casadei Linea Casadei Linea Casadei Linea Casadei Linea Casadei Linea Casadei Linea
more images
15
Јавете се
Juszczyn Полска
915 km
многу добро (користено)
Casadei R630 Casadei R630 Casadei R630 Casadei R630 Casadei R630 Casadei R630 Casadei R630 Casadei R630 Casadei R630 Casadei R630 Casadei R630
more images
11
Јавете се
Wijchen, Холандија Холандија
(Локација на дилерот)
1660 km
Втора рака
Casadei Industria EUMA-KA K 33 C Casadei Industria EUMA-KA K 33 C Casadei Industria EUMA-KA K 33 C
more images
3
Јавете се
Rodgau - Jügesheim, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1364 km
2005
Втора рака
Casadei PS 630 tersa
more images
1
Јавете се
Egenhofen, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1114 km
2022
Ново
Holzkraft Casadei PFS 520 Tersa Holzkraft Casadei PFS 520 Tersa Holzkraft Casadei PFS 520 Tersa Holzkraft Casadei PFS 520 Tersa Holzkraft Casadei PFS 520 Tersa Holzkraft Casadei PFS 520 Tersa
more images
6
Јавете се
Германија
1395 km
2019
Втора рака
CASADEI Planer        DS510 CASADEI Planer        DS510 CASADEI Planer        DS510 CASADEI Planer        DS510 CASADEI Planer        DS510
more images
5
Јавете се
Nevers, Франција Франција
(Локација на дилерот)
1591 km
подготвен за употреба (искористен)
SCM / CASADEI PS 63 TERSA - sofort lieferbar!! SCM / CASADEI PS 63 TERSA - sofort lieferbar!! SCM / CASADEI PS 63 TERSA - sofort lieferbar!! SCM / CASADEI PS 63 TERSA - sofort lieferbar!!
more images
4
Casadei Libra 35 RTC 110 Casadei Libra 35 RTC 110 Casadei Libra 35 RTC 110 Casadei Libra 35 RTC 110 Casadei Libra 35 RTC 110 Casadei Libra 35 RTC 110 Casadei Libra 35 RTC 110 Casadei Libra 35 RTC 110 Casadei Libra 35 RTC 110 Casadei Libra 35 RTC 110 Casadei Libra 35 RTC 110 Casadei Libra 35 RTC 110 Casadei Libra 35 RTC 110 Casadei Libra 35 RTC 110 Casadei Libra 35 RTC 110
more images
15
Јавете се
Sankt Urban Швајцарија
1268 km
2016
многу добро (користено)
Casadei F/115 8/22 Casadei F/115 8/22 Casadei F/115 8/22 Casadei F/115 8/22 Casadei F/115 8/22 Casadei F/115 8/22 Casadei F/115 8/22 Casadei F/115 8/22
more images
8
Јавете се
Naprawa Полска
906 km
Втора рака
Casadei XENIA 70-32 A - 550 Casadei XENIA 70-32 A - 550 Casadei XENIA 70-32 A - 550 Casadei XENIA 70-32 A - 550 Casadei XENIA 70-32 A - 550 Casadei XENIA 70-32 A - 550
more images
6
Јавете се
Германија
1113 km
2022
како нов (изложбена машина)
Holzkraft Casadei F 25 LL-FK Holzkraft Casadei F 25 LL-FK Holzkraft Casadei F 25 LL-FK Holzkraft Casadei F 25 LL-FK Holzkraft Casadei F 25 LL-FK Holzkraft Casadei F 25 LL-FK Holzkraft Casadei F 25 LL-FK
more images
7
Јавете се
Германија
1395 km
2022
Ново
CASADEI Jointer        FS410 CASADEI Jointer        FS410 CASADEI Jointer        FS410 CASADEI Jointer        FS410 CASADEI Jointer        FS410
more images
5
Јавете се
Nevers, Франција Франција
(Локација на дилерот)
1591 km
подготвен за употреба (искористен)
CASADEI PFS 520 TERSA, sofort lieferbar!! CASADEI PFS 520 TERSA, sofort lieferbar!! CASADEI PFS 520 TERSA, sofort lieferbar!! CASADEI PFS 520 TERSA, sofort lieferbar!! CASADEI PFS 520 TERSA, sofort lieferbar!!
more images
5
Јавете се
Holm Германија
1610 km
2022
Ново
CASADEI Syncro CASADEI Syncro CASADEI Syncro CASADEI Syncro CASADEI Syncro CASADEI Syncro CASADEI Syncro CASADEI Syncro CASADEI Syncro
more images
9
Јавете се
Schwanberg Австрија
775 km
1997
многу добро (користено)
Casadei Industria K30/10 Casadei Industria K30/10 Casadei Industria K30/10 Casadei Industria K30/10 Casadei Industria K30/10 Casadei Industria K30/10 Casadei Industria K30/10 Casadei Industria K30/10 Casadei Industria K30/10 Casadei Industria K30/10 Casadei Industria K30/10 Casadei Industria K30/10 Casadei Industria K30/10 Casadei Industria K30/10 Casadei Industria K30/10
more images
15
Јавете се
Kežmarok Словачка
844 km
1997
многу добро (користено)
Casadei Industria E450PMVR Casadei Industria E450PMVR Casadei Industria E450PMVR Casadei Industria E450PMVR Casadei Industria E450PMVR Casadei Industria E450PMVR
more images
6
Јавете се
Egenhofen, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1114 km
2022
како нов (изложбена машина)
Holzkraft Casadei PS 63 Tersa Holzkraft Casadei PS 63 Tersa Holzkraft Casadei PS 63 Tersa Holzkraft Casadei PS 63 Tersa Holzkraft Casadei PS 63 Tersa
more images
5
Јавете се
Германија
1395 km
2022
Ново
Јавете се
Karsin Полска
1397 km
1982
многу добро (користено)
SCM / CASADEI F 25-FK - sofort verfügbar ab Lager SCM / CASADEI F 25-FK - sofort verfügbar ab Lager SCM / CASADEI F 25-FK - sofort verfügbar ab Lager SCM / CASADEI F 25-FK - sofort verfügbar ab Lager
more images
4
Јавете се
Holm Германија
1610 km
2022
Втора рака
Casadei KS1200 Casadei KS1200 Casadei KS1200 Casadei KS1200 Casadei KS1200 Casadei KS1200 Casadei KS1200
more images
7
Јавете се
Biertowice Полска
933 km
добро (искористено)
Casadei DS510 Casadei DS510 Casadei DS510 Casadei DS510 Casadei DS510 Casadei DS510 Casadei DS510 Casadei DS510 Casadei DS510 Casadei DS510 Casadei DS510 Casadei DS510 Casadei DS510 Casadei DS510 Casadei DS510
more images
15
Јавете се
Łabuńki Pierwsze Полска
1018 km
2006
многу добро (користено)
Casadei Flexa 27 - RM6 Casadei Flexa 27 - RM6 Casadei Flexa 27 - RM6 Casadei Flexa 27 - RM6 Casadei Flexa 27 - RM6 Casadei Flexa 27 - RM6
more images
6
Јавете се
Egenhofen, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1114 km
2014
Втора рака